+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 9 מ 9
    כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

ברירת מחדל החזירים חוזרים, תור הזהב של Rovio כאן! | Bad Piggies

אישית לא אהבתי את הציפורים הכעוסות. אבל משהו במשחק הזה פשוט גורם לי לקום ולשיר משמחה, שיש חברות כמו Rovio

זמין ב- מחיר- 0.99\2.99 מפתחת: Rovio Entertainmentאייפון/אייפד

מכשירים נתמכים בגירסא 4.0 ומעלה:

• (אייפון 3GS, 4, 4S, 5)
    • (אייפוד דור 3, 4, 5)
    • (אייפד דור 1, 2, 3 מתאים לגרסת ה-HD)

משהו פשוט טוב קורה לחברה ששינתה את פני משחקי הקז'ואל לאחרונה. נראה שאפילו ל-Rovio עצמה כבר נמאס לחלוב את מותג הציפורים הכעוסות ורואים את זה כבר עם Angry Birds: Space שאלירן שלנו סקר. שכבר הראה חשיבה קצת אחרת של, לא עוד ניסוי וטעייה וכמובן שעם הרכש החדש שלהם Amazing Alex שרועי סקר שהראה בכלל כיוון אחר לגמרי. המשחק החדש מבית Rovio מציג חשיבה אחרת לגמרי. אנחנו החזירים, אבל אנחנו לא מנסים עוד לנקום בציפורים, לפחות לא באופן ישיר. נבנה מכונות מדהימות עם מגוון כלים כדי לנסות לאסוף חלקים למפה שתוביל אותנו... איך לא, לביצים של הציפורים המוכרות.

גרפיקה+סאונד
    בעלי האייפון והאייפוד הרוויחו גרפיקת רטינה מרשימה וחמודה, אך בעלי האייפד יאלצו להסתפק בגרפיקת רטינה מרחוק. משמע לא הכל הותאם לגרפיקה החדשה, בייחוד לא באייפד 3 כשעושים זום לכלים זה נראה פחות טוב. אך לדעתי זה לא פוגע בחוויה בכלל ולא הייתה לי שום בעיה עם הגרסא לאייפד. המוזיקה חמודה מתמיד וקיצבית ואינה שולחת אותנו לכפתור ההשתק. בייחוד שנשיג שלוש כוכבים, החזירים פשוט משתגעים על זה וצוחקים וקופצים ופשוט שרים, תענוג כמו שרק Rovio יודעים.

ממשק
    הממשק מאוד מעניין. אין לנו שליטה ישירה על החזירים אלא רק הרכבים שבהם הם יסעו, ולפעמים גם על זה לא. יש לנו מגוון כלים לבניית הכלי כמו למשל: חלקי גוף, גלגלים, כנפיים, מנועים ועוד, ורק אנחנו ניבחר איך לחבר בינהם כדי לייצר את כלי הרכב היעיל ביותר למשימה. לדגומא יהיה מסך בו נצטרך להגיע לסופו נוכל פשוט לשים דינמיט ולפוצץ את החזיר היישר לקו הסיום (פה החזירים לא מתים). או שנוכל לבנות מכונית מורכבת שתאסוף גם כוכב או שניים בדרך. ניתן אף להפעיל רק חלק מהפיצ'רים בכלי שלנו, למשל עם בקבוקי הסודה בתור סילון ניתן להפעיל כל פעם בקבוק אחר, או את כולם שפונים לאותו כיוון. האפשרויות באמת אינסופיות ויש אף מצב Sandbox בהם המשחק באמת נותן לנו פשוט להתפרע, ונצטרך להשיג כמה שיותר כוכבים עם כלי רכב שונים. פשוט תענוג!

Gameplay
    עלינו להגיע לקו הסיום בכל מסך ולאסוף את שברי המפה שעפו להם ברוח או התפוצצו. יש הרבה אפשרויות להגיע לסוף אבל מה שלדעתי הרבה יותר מהנה הפעם הוא, להשיג את שלושת הכוכבים. בכל מסך נקבל כוכב אחד אוטמטי על הגעה לסיום, אבל שתי הכוכבים שנותרו לא יהיו כל כך קלים. נצטרך למשל להשיג כוכב במסלול איפושהו, או לסיים בזמן הכי קצר. או אתגר של ממש לסיים בלי גלגלים או בלי מנוע, וכו'. מאוד אהבתי את האתגר והפנייה לאנשים שרוצים לחשוב וגם להנות.

חלק מהכיף הוא כמובן ניסוי וטעייה, אישית אהבתי להעיף את החזיר מצוק ולראות את המכונית שהשקעתי בבנייתה פשוט מתפרקת לחלקים ואז חוזר חלילה. יש עוד אתגרים שלא "כתובים" כמו לאסוף את הגולגלות במפה שברגע שנאסוף הם שלנו וחלק מהאתגר יהיה רק להגיע אליהם, או לסיים מסך עם מעט חלקים כי מה שלא השתמשנו בו ישמש אותנו בהמשך למסכי ה-Sandbox שבהם נצטרך רק לאסוף כמה שיותר כוכבים כמו שהזכרתי. המפתחים אף מבטיחים, ומניסיון מקיימים, עוד מסכים בנוסף למעל 130 המסכים הקיימים ויש אף מסכים כחולים אתגריים מיוחדים אם נאסוף הרבה כוכבים באותה "שורה" של מסכים ששמה ממש נצטרך להפעיל את הקופסא השחורה.

לסיכום

יתרונות
    חזירים מצחיקים, משחקיות מדהימה שלא רואים הרבה, מוזיקה וגרפיקה חביבה גם כן, המשך משחקיות עם עוד עידכונים בהמשך.
    חסרונות
    גרסת ה-HD לאייפד לא רטינה מלאה עוד, מעט באגים קלים כמו חפצים שנתקעים בקיר.
    שורה תחתונה
    אתם עדיין פה? תלחצו כבר על הלינק להורדה! המשחק הזה פונה לכל אחד! גם מי שאוהב לחשוב וגם מי שאוהב להנות, אישית הייתי משלם כבר עכשיו עוד 2.99 על עוד מסכים! טיפ לחסכנים שביננו, גרסת האייפון נראית ומרגישה לא רע בכלל על האייפד 3 עם מצב 2X, אבל עדיין אין כמו HD . המשחק הרגיש לי יותר כיף באייפד משום מה אבל במיטה שהתגעתי לחזירים גם באייפון היה מהנה (אין סינכרון בענן פשוט עשיתי הכל מאפס שוב).

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Or; 05/10/12 בשעה 01:15.

2. 9 משתמשים אמרו תודה ל- Or על ההודעה

Aarón (29/09/12), AssafMoraz (30/09/12), eliran2313 (29/09/12), Kopal (29/09/12), Lior.B (01/10/12), Netaneluzan (29/09/12), nir8 (02/10/12), Roy.c (29/09/12), shelly04 (04/10/12)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: החזירים חוזרים, תור הזהב של Rovio כאן! | Bad Piggies

לפי הסרטון נראה חביב למדי, תודה אור.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

Or (29/09/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    840
    הודו לי 206 פעמים ב 142 הודעות

טוב נו אני אקנה !
    רק אל תיהיה כזה לחוץ לגבי זה :P

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל eliran2313 על הידיעה:

Or (29/09/12)

משתמש VIP Silver הסמל האישי של Netaneluzan
    תודה
    167
    הודו לי 200 פעמים ב 120 הודעות

סיקור מעולה תודה אור

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Netaneluzan על הידיעה:

Or (29/09/12)

תודה
    2,324

תודה חברים ונשבע לכם שהייתי נותן לו 6 תפוחים, פשוט משחק ענק! עכשיו רק צריך להוסיף לאייפד עוד בטרייה שיהיה אפשר לשחק בלי הגבלה אה כן ולעדכן לרטינה

iPhoner שועל על!
    תודה
    1,061
    הודו לי 576 פעמים ב 448 הודעות

נשמע אחלה משחק וסקירה מעולה,תודה אור
    המשחק לאייפון לא ב-HD כמו לאייפד ?

תודה
    2,324

ליאור לא הבנת.

שאומרים על אפלקיציה שהיא HD באפסטור לרוב כנראה מדובר בגרסא שמתאימה למסך של האייפד משמע אין פסים שחורים מסביב.
    מדובר בדיוק באותם הגרסאות רק שאחת מכסה את כל ה-9.7 אינץ' ואחת לא.

מדובר בדיוק באותם גרסאות וכמה שציינתי הגרסא לאייפון היא כן רטינה. אם ניכנס קצת לעומק של זה אין כרגע (עד האייפון 5) בכלל רזולציית HD שהיא לרוב 720*1280 או 1080*1920 במכשירים של אפל חוץ מאם מחברים אותם ל-TV שתומך.

iPhoner מתחיל
    תודה
    10
    הודו לי 15 פעמים ב 10 הודעות

תודה אחי!
    פשוט משחק מדהים!
    החברה הזאת מדהימה!

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל ifunbox על הידיעה:

Or (01/10/12)

תודה
    2,324

בהחלט פאנבוקס.
    אם הדברים יתנהלו באופן מוכר וIB לא יעיף לי את הסכך יכול להיות שמצאתי את משחק השנה.
    שנה שעברה זה היה אגב Feed Me Oil למי שמעוניין ו-Cut The Rope מקום 2 בגלל העידכונים.

+ פרסם תגובה