+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 7 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 67
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל המפות של אפל הלכו לאיבוד

ההשקה של 6 iOS עם אפליקציית המפות החדשה גורמת לתסכול רב בקרב משתמשי האייפון והאייפד, שמרגישים שהפתרון המובנה של אפל אינו מקביל ברמתו לזה של גוגל.

עם ההשקתה של 6 iOS ביום רביעי, הציבור הרחב קיבל הזדמנות הראשונה לבחון את אפליקציית המפות החדשה של אפל לאייפון ולאייפד. התוכנה החדשה היא למעשה השינוי הגדול ביותר מהגרסות הקודמות של iOS, ובאה במקום האפליקציה שלה הורגלו משתמשי iOS עד כה, אשר שהסתמכה על נתוני המיפוי של גוגל.

אפליקציית המפות החדשה ב-6 iOS כבר זכתה לכמה ביקורות נוקבות על ידי בודקים רבים, וביניהם וולט מוסברג מהוול סטריט ז'ורנל, אשר התייחס אליה כאחת מהנקודות השליליות של העדכון החדש של מערכת ההפעלה של אפל. כמו כן, רוב המשתמשים מציינים לטעמם פתרון המיפוי של אפל הוא פחות אמין ופונקציונלי משיתוף הפעולה הקודם עם גוגל.

סיפור שפורסם היום באתר הטיימס האירי מדווח כי המפות של אפל ב-6 iOS הציבו שדה תעופה חדש בדבלין, אשר כלל לא קיים במציאות. המעשה גרם לכך ששר המשפטים האירי אלן שאטר נאלץ לרשום מכתב מנומס לאפל.

"אני יודע שמדי פעם עלולות לקרות טעויות, והופתעתי לגלות את שדה תעופה זה, המהווה את מרכזו של המחוז שאני מייצג (דאנדרום), באפליקציית המפות של מערכת ההפעלה החדשה של אפל iOS 6 - עם התמונה של מטוס", שאטר אמר.

עוד סיפור מהיום מגיע מהאתר NorthScotNews בסקוטלנד, אשר הכריז שהמפות החדשות של אפל ב-6 iOS החזירו את אזור ההיילנדס (Highlands) "בחזרה לימי ביניים." זאת, מכיוון שתמונות הלווין באזורים כגון אינברנס, טורסו, טאיין, נאיירן, ואולהפול מציעות רק תמונות לווין בשחור ולבן.

בעיות באפליקציית המפות של iOS 6 קיימות גם בארה"ב כפי שמציין אחד הקוראים של האתר AppleInsider, כאשר מספר כי חיפוש אחר העיירה קולומביה בדרום קרולינה (Columbia SC) מביא כתוצאה את העיר סנטיאגו דה קאלי במדינת קולומביה בדרום אמריקה.

סיפור נוסף שפורסם על ידי ה-BBC היום הכריז כי המפות ב-6 iOS "עוררו את זעמם של המשתמשים." בטעות אחת, האפליקציה החדשה שינתה את שם העיר האנגלית האגלי לשמה של עיר אנגלית אחרת בשם דאדלי, הממוקמת במרחק של יותר משבעה קילומטרים מהמקום. משתמשים דיווחו גם כי ערים כמו סטראטפורד, אפון, אייבון וסוליהול חסרות, וחיפוש אחר מועדון הכדורגל מנצ'סטר יונייטד מפנה את המשתמשים למועדון הכדורגל המאוחד של סייל, קבוצה קהילתית לגילאי 5 ומעלה.

בכך שהתרחקה מגוגל, אפל גם זנחה את התכונה הפופולרית Street View, המספקת תמונות שטח של ערים שצולמו מכלי רכב שמונעים על גוגל בכל רחבי העולם. האלטרנטיבה של אפל היא Flyover, מבט של 360 מעלות שהופך את השטח הטופוגרפי ובניינים בערים מרכזיות לתלת מימדיים.

עם 6 iOS, אפל התרחקה עוד יותר מגוגל על ​​ידי כך שנפטרה לא רק מהמפות של גוגל, אלא גם את מאפליקציית YouTube המובנית, שהייתה קיימת בכל הגרסות הקודמות של iOS. גוגל השיקה אפליקציית YouTube עצמאית בחנות האפליקציות של אפל מוקדם יותר חודש בכדי לענות על הסרתה של YouTube כאפליקציה מובנית ב-6 iOS.

יש כבר ספקולציות שטוענות כי גוגל עשוייה גם לשחרר את אפליקציית המפות שלה בחנות האפליקציות של אפל כדי להתחרות עם פתרון המפות המובנה של אפל. אבל עד כה, חברת החיפוש עדיין לא השמיעה הצהרות על כך שהיא תעשה זאת.

"אנו מאמינים כי המפות שלנו הן המפות המקיפות ביותר, המדויקות ביותר והקלות ביותר לשימוש בעולם", מסרה החברה בהצהרה לכתב העת Search Engine Land. "המטרה שלנו היא להפוך את המפות של גוגל לזמינות לכל מי שרוצה להשתמש בהן, ללא קשר למכשיר, דפדפן או מערכת הפעלה."

מקור: AppleInsider

דבר העורך:

עכשיו נפל לי האסימון סופית. לכל דבר חייב להיות מקביל נגדי, וככל הנראה שההקבלה הנגדית לאפקט ההצלחה של אפל הוא אפקט הפסיכולוגיה ההפוכה: משהו לא בסדר? - אשמתה של אפל! קל וחומר, וכולם שמחים. כך מצטיירת לה התמונה לפחות, כאשר אנשים מביעים את זעמם כלפי אפל בכל הקשור לעניין המפות. הרבה וודאי לא מופתעים לשמוע אותי אומר זאת, וישאלו בצקצוק: "נו, בוא ותסביר לנו למה זו לא אשמתה של אפל!".

בבקשה: כי זו אשמתה של גוגל.
    גוגל ניסתה לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה: גם להנות משירותים מובנים במערכת ההפעלה הכי רווחית שלה (iOS), וגם לסרס אותם כך שהם יהיו נחותים לעומת ההיצע שלה במערכת ההפעלה שלה עצמה (אנדרואיד). זה הותיר את אפל במצב בלתי אפשרי: או שהיא נשארת עם גוגל ומשתמשים יתחילו להתלונן שההיצע שלה כבר מיושן ולא תואם את הסטנדרטים בשוק (אפליקציית GPS ללא חיווי קולי בשנת 2012**********??), או שהיא מעיפה את גוגל ומכניסה פתרון משלה, ובכך תדרבן את גוגל להשיק אפליקציות טובות יותר.

זה בדיוק מה שקרה, רק שגוגל - כהרגלה בקודש - לא מסוגלת להוציא אפליקציה אפויה לחלוטין בניסיון הראשון, ולראיה אפליקציית ה-YouTube עדיין לוקה בחסר. אך באופן כללי, היא עדיין הרבה יותר טובה ממקבילתה המובנית. ניתן רק לקוות שגוגל תיתן מענה לבעיות הללו בעדכוני תוכנה קרובים, ולא תשאיר את המוצר חצי אפוי כפי שעשתה עם אפליקציית המפות ועם אפליקציית היוטיוב המובנית של אפל במשך 5 שנים הראשונות לחייה של iOS.

כך או כך, מי שמחפש את מי להאשים, שיפנה את האצבע המאשימה לגוגל. או, שמטעמי נוחות - יפנה אותה לאפל, כי זה כבר נהיה טרנד. אני באופן אישי עוד לא שדרגתי ל-iOS 6. אני מחכה לפריצה, ואין לי בעיה לחכות עד לגרסה מאוחרת יותר אם צריך. אני בטוח שאפל תיתן מענה לבעיית המפות בקרוב בכל מקרה, עקב כל הרעש. עד שהיא תעשה זאת, לפחות תתנחמו בכך שיש לכם (בעלי מכשירי האייפון 4S) ניווט קולי ב-GPS.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 20/09/12 בשעה 21:38.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

תומר צייטלין (20/09/12), AssafMoraz (20/09/12)

iPhoner חדש
    תודה
    6
    הודו לי 6 פעמים ב 4 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: המפות של אפל הלכו לאיבוד

פשוט לא יאמן,
    עורכי האתר לא מוכנים להודות באף חולשה באייפון או באפל
    הזויים

4. 3 משתמשים אמרו תודה ל- david2468 על ההודעה

gididaf (20/09/12), oznik (21/09/12), werewolf (20/09/12)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי david2468 צפיה בהודעה
    פשוט לא יאמן,
    עורכי האתר לא מוכנים להודות באף חולשה באייפון או באפל
    הזויים
    הזויים הם אנשים שלא מסוגלים להכיר בעובדות. תקרא שוב את הכתבה, אולי יפול לך האסימון.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RAiNZ על הידיעה:

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

איזה עובדות איזה?
    זה שקבעת שגוגל אשמה בכך שאפלקציית המפות של אפל מחורבנת - זו עובדה?!
    אתה טרחת לחשוב רגע לפני שפרסמת את השטות הזו?
    אני אחזור שוב על הפואנטה שלך: גוגל אשמה בכך שאפליקציית המפות של אפל מחורבנת. גוגל. לא אפל חס וחלילה.
    העיוורון של חלק מאנשי (כותבי) האתר הפך כבר לבדיחה. אין ולא היתה לכם אובייקטיביות.
    נלחץ לי ?שלח? מרוב עצבים, סליחה על ההודעה המפוצלת.

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 20/09/12 בשעה 20:55.

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל nirgomer על הידיעה:

werewolf (20/09/12)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי nirgomer צפיה בהודעה
    איזה עובדות איזה?
    זה שקבעת שגוגל אשמה בכך שאפלקציית המפות של אפל מחורבנת - זו עובדה?!
    אתה טרחת לחשוב רגע לפני שפרסמת את השטות הזו?
    אני אחזור שוב על הפואנטה שלך: גוגל אשמה בכך שאפליקציית המפות של אפל מחורבנת. גוגל. לא אפל חס וחלילה.
    העיוורון של חלק מאנשי (כותבי) האתר הפך כבר לבדיחה. אין ולא היתה לכם אובייקטיביות.
    נלחץ לי ?שלח? מרוב עצבים, סליחה על ההודעה המפוצלת.

נו, אז בוא וספר לי אתה מי היא האשמה.
    אפל אומנם מייצרת את האפליקציה, אבל גוגל אחראית לשירותי ה-Backend.
    מי אחראית, אם כך? - החשבון הוא פשוט. ואני אחזור על הפואנטה שלך:
    טרחת לחשוב לפני שבחרת לפרסם את השטות הזו?

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 20/09/12 בשעה 21:06.

iPhoner ותיק
    תודה
    143
    הודו לי 230 פעמים ב 143 הודעות

זה היה צפוי.. וזה שהמפות לא לגמרי אפויות זה ממש לא הפתעה.. אבל זה שגוגל לא הוציא אפליקציה נורמלית למרות שהיא בטח ידעה כבר לפני מעל מחצי שנה שהם הולכים לעוף מ iOS.
    אני לא חושב שגוגל אשמה כמו שצויין אבל כאחת מהחברות המובילות בעולם היא הייתה צריכה לתת מענה (בטח בפלטפורמה הרווחית ביותר שלה)..

תודה, אחלה מאמר!

iPhoner חדש
    תודה
    20
    הודו לי 27 פעמים ב 18 הודעות

אני לא מבין למה אף פעם העורכים פה לא מוכנים לקבל שיש משהו שאפל הוציאו שהוא לא מושלם..
    ואם הדבר האהוב על אנשים הוא להאשים את אפל, הדבר האהוב על העורכים פה הוא להאשים את גוגל.
    הפעם אפל החליטה להתנתק, לעשות משהו משל עצמה, ולא יצא לה משהו - אז מותר להתלונן. אם לא ניתלונן, איך יתקנו את זה בגירסה הבאה??? לאפל ולגוגל היה שיתוף פעולה על התוכנות המובנות הקודמות - אם לאפל היו באמת מפריעים החוסרים בתוכנות הללו - אז הם היו משנים אותן. ברגע שיש שיתוף פעולה, אתה לא יכול להגיד שרק גוגל אשמה שהיא לא עידכנה את התוכנות. אולי זה בכלל היה אינטרס של אפל לא לעדכן אותן כדי שלכשהיא תוציא את האפקליציה המובנת שלה היא תהיה בעלת פיצ'רים חדשים ויותר תוכן..?

בקיצור לעניין - מותר גם לאפל לטעות, מותר לאנשים להתעצבן עליהם ולא צריך להפיל הכל על גוגל!

12. 2 משתמשים אמרו תודה ל- rozenman על ההודעה

AssafMoraz (20/09/12), gididaf (20/09/12)

iPhoner מנוסה
    תודה
    1
    הודו לי 27 פעמים ב 22 הודעות

"זה בדיוק מה שקרה, רק שגוגל - כהרגלה בקודש - לא מסוגלת להוציא אפליקציה אפויה לחלוטין בניסיון הראשון, ולראיה אפליקציית ה-YouTube עדיין לוקה בחסר. אך באופן כללי, היא עדיין הרבה יותר טובה ממקבילתה המובנית"

nirgomer, אם תקרא שוב את הפסקה של rainz שציטטתי תראה שהוא בעצם אמר שלמרות החארטה של גוגל במקרה הזה היא עדיין טובה יותר מהאפליקציה המובנית כרגע ב iOS6. אני אישית חושב שיש פוטנציאל טמון באפליקציית המפות המובנית והיא בוודאי יכולה להיות טובה בהרבה מזו של גוגל.

14. 2 משתמשים אמרו תודה ל- Benti007 על ההודעה

Jenia.Brook (21/09/12), RAiNZ (20/09/12)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

זה לא משנה לי אם האפליקציה של גוגל טובה יותר או של אפל. למעשה אני משוכנע שאפל יכולים לתקן את הפגמים ולתת חוויית משתמש מצויינת גם במפות שלהם. אבל לומר שגוגל אשמה בכך שאפל שחררו מוצר לא בשל - עם זה אני לא מסכים.

16. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל nirgomer על הידיעה:

gididaf (20/09/12)

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 16 פעמים ב 10 הודעות

Rainz,

למען האמת, מתחיל להימאס לי לקרוא את הכתבות שלך, כי אתה פשוט לא אובייקטיבי!

גילוי נאות:
    יש לי מק ואני מתכוון לרכוש את האייפון החדש, אבל כשיש חסרונות זה לא בושה (לעתונאים/בלוגרים, אפילו שהם מעריצים הדוקים) להודות בהם ולא ישר להאשים את גוגל/מייקרוסופט/חברת אחרת...

18. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל GalMac על הידיעה:

gididaf (20/09/12)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 7 12345 ... אחרוןאחרון