+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 16
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל חמשת המגרעות של הסמארטפונים המובילים בשוק

האתר FixYa, קהילת תמיכה טכנית מקוונת, פרסם דו"ח אשר מנה את הבעיות העיקריות של משתמשיו לאורך כל מכשירי הסמארטפון הפופולריים ביותר בשוק כיום. מה הן ממצאי הדו"ח אודות האייפון 4S, וכיצד נראה הדשא של השכן? - בהמשך:

FixYa, קהילה מקוונת לתמיכה טכנית, פרסמה דו"ח חדש במהלך סוף השבוע על חמשת הבעיות הנפוצות ביותר שדווחו בכמה מהסמארטפונים הפופולריים ביותר שקיימים בשוק. הנתונים מגיעים מיותר מ-25 מיליון משתמשים, וכן 650,000 מומחים. הדו"ח כולל מכשירים פופולריים כגון האייפון 4S, הנוקיה לומיה 900, הסמסונג גלקסי SIII, והגלקסי נקסוס - ושופך קצת אור אובייקטיבי על החסרונות של כל מכשיר, לכל אלו אשר עדיין שוקלים לאיזו פלטפורמה לעבור.

לגבי האייפון 4S, חמשת הבעיות הנפוצות שדווחו הם:

• חיי סוללה - 45%
    • אין אפשרות להתחבר לרשתות אלחוטיות - 20%
    • חיבור לבלוטות' - 15%
    • תלונות על סירי - 10%
    • אחר - 10%

הנתונים הללו אינם מפתיעים במיוחד, שכן האייפון 4S רגיל לספוג הרבה ביקורת בגין חיי הסוללה הקצרים שלו. ולמרות שהוא מצליח לשמור על חיי סוללה טובים יותר מרוב מתחריו, חיי הסוללה שלו הרבה פחות טובים מהאייפון 4. תוסיפו לעובדה הזו את העובדה שלאייפון 4S/ למכשירי האייפון לדורותיו יש סוללה מובנית, והרי לכם בעיה רצינית. לבעיית החיבור/קישוריות ל- Wi-Fi יש גם תיעוד נרחב. ראינו כיצד זה משפיע על האייפון 4S, האייפד החדש, ושאר מכשירי iOS. אבל עניין הבלוטות' הוא חדש לנו. אולי המעניין ביותר, זו העובדה כי רק 10% מסך התלונות של משתמשי האייפון 4S הם בזכות סירי. אפל למעשה נתבעת על ידי כמה בעלי אייפון 4S נכון לעכשיו, הטוענים כי העוזרת הדיגיטלית אינה מתפקדת כפי שהיא מוצגת בפרסומות של אפל.

הנה חמשת התלונות הנפוצות שדווחו על הגלקסי SIII:

• תקלה במיקרופון - 50%
    • חיי סוללה - 15%
    • המכשיר מתחמם - 15%
    • בעיות חיבור לאינטרנט - 10%
    • אחר - 10%

מכשיר הגלקסי SIII מבית סמסונג נחשב כתשובה של אנדרואיד לאייפון של אפל, והוא אכן מספק את הסחורה על פי רוב. חווית השימוש בו היא מלוטשת ומהנה - שמות תואר שלא היו קשורים עם פלטפורמת אנדרואיד בחיתוליה - ולמרות שהפלסטיק המשמש כגוף של המכשיר עלול לפסול אותו לקהל צרכנים אשר יותר נוטים לכיוון האסתטי, אין ספק כי המכשיר הוא אחד הטובים שיש לאנדרואיד להציע.

עם זאת, ישנה בעיה גדולה אשר עליה מדווחים בעלי מכשירים רבים בעקבות ההשקה: תקלה במיקרופון אשר גורמת לכך שמשתמשים לא יכולים לשמוע את האדם בצד השני של הקו. לאחר ניתוק השיחה, עוצמת הקליטה של המכשיר תצנח, (ולעתים קרובות תיעלם) במשך כמה דקות בכל פעם. זה באג מוזר שיכול ללא ספק לגרום לסיבוכים משמעותיים כאשר אתם מצפים לשיחה חשובה.

הנה חמשת הבעיות הנפוצות שדווחו על הנוקיה לומיה 900:

• מסך סגול כהה - 25%
    • לחצן המצלמה - 20%
    • לא ניתן למצוא אפליקציות - 20%
    • חיי סוללה - 20%
    • אחר - 15%

מכשיר הלומיה 900 של נוקיה זכה להרבה תרועות מאז השקתו באפריל 2012, החל מכך שסירי של אפל התייחסה אליו בתור "הסמארטפון הטוב ביותר אי פעם", וכלה בסרטון שעלה ל-YouTube בשם "מבחן פטיש-מסך לנוקיה לומיה 900" שנהיה ויראלי לאחר שהטלפון בעלך המסך העמיד ביותר הצליח להחזיק מעמד כאשר ניסו לדפוק לתוכו מסמר (ובסופו של דבר, השתמשו בטלפון כמו בפטיש כדי לנעוץ את אותו המסמר). בקצרה, יש באז משמעותי סביב המכשיר הזה. המכשיר נחשב להצלחה הראשונה של ענקית הסלולר לשעבר - נוקיה - מזה זמן רב, והוא עשוי להיות אחד מקו המוצרים שנותרו שיכול להציל את החברה מפני הפיכתה ללא רלוונטית בשוק שפעם חלשה עליו ביד רמה.

למרבה הצער, למכשיר הלומיה 900 של נוקיה עדיין יש כמה בעיות אשר צריכות להדאיג בעלי מכשירים פוטנציאליים. הראשונה היא המסך, אשר עבור חלק מהמשתמשים מציג גוון סגול מוזר, ומאוד מבלבל. השניה היא שלחצן המצלמה לא "מעיר" את הטלפון כאשר מפעילים את אפליקציית המצלמה במצב המתנה. השלישית היא חוסר היכולת של המשתמשים למצוא אפליקציות שניתן למצוא על מכשירים אחרים, אבל זה כבר דיון אחר על מערכות אקולוגיות.

חמשת הבעיות הנפוצות שדווחו על הגלקסי נקסוס:

• תקלה במיקרופון - 55%
    • חיי סוללה - 20%
    • בעיות חיבור לרשת אלחוטית - 10%
    • שימוש כללי - 10%
    • אחר - 5%

שני נושאים עיקריים מציקים למשתמשי האתר FixYa שבבעלותם מכשיר הגלקסי נקסוס:
    הראשון הוא משהו שנקרא "המיקרופון האבוד". מצב זה מתרחש כאשר בעל המכשיר מוציא או מקבל שיחת טלפון. כאשר מדברים אל המיקרופון במהלך השיחה, הוא עלול - באופן בלתי מוסבר, וללא כל התראה - לקרטע (לאבד קליטה) במרווחים אקראיים. ברור שזו מהווה בעיה גדולה במכשיר, כפי שהוא מגביל את המשתמש בביצוע הייעוד העיקרי שלו:
    ביצוע שיחות טלפון, כמובן.

הנושא השני הוא נושא משותף לכל בעלי המכשרים הניידים: חיי סוללה. למרות שלמכשירים אחרים (קרי האייפון 4S) יש שורה של בעיות בחיי הסוללה שאין להמעיט בערכן, התלונות של בעלי הגלקסי נקסוס בתחום הזה הם חלק מהקולניות ביותר, והנואשות ביותר שנשמעות ברחבי הרשת.

סיכום:
    הדו"ח כולו באמת שווה קריאה, במיוחד אם אתם או מישהו שאתם מכירים מתכוונים לרכוש מכשיר סמארטפון חדש. לפעמים ניתן ללמוד יותר על מכשיר על ידי בחינת הפגמים שלו, ולאו דווקא רק מבחינת הפיצ'רים שלו. ומעבר לכך, למי שחשב שהדשא של השכן הוא בהכרח ירוק יותר (בין אם אצל אפל ובין אם אצל אנדרואיד), תזכרו את ההמשך של המשפט הזה, כפי שרשום בשיר Outshined של להקת סאונדגארדן: "הדשא תמיד ירוק יותר, היכן שהכלבים מחרבנים. או יה!".

האם אתם מסכימים עם חמשת התלונות הללו?
    האם יש לכם תלונות משלכם? - ספרו לנו בתגובות.

מקור: iDownloadBlog
    תרגום עריכה, ותוספות: Rainz
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 10/07/12 בשעה 21:05.

iPhoner מתקדם
    תודה
    4
    הודו לי 74 פעמים ב 47 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: חמשת המגרעות של הסמארטפונים המובילים בשוק

לדעתי הכוונה בתלונות על הבלוטות' הן לכך שלא ניתן לשלוח איתו בצורה חופשית קבצי מדיה.

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

מעניין מאוד!
    מעולם לא נתקלתי בבעיות חיבור לרשת עם האייפון או בחיבור למכשירי בלוטות? אחרים. אולי זה פשוט מזל
    בנוסף מעניין או יותר נכון חבל, שהדו?ח לא כולל מכשירי אנדרואיד מובילים נוספים כמו אלו של סדרת ה-x של htc.

4. 2 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

ovadiagil (10/07/12), RAiNZ (10/07/12)

iPhoner ותיק
    תודה
    10
    הודו לי 21 פעמים ב 19 הודעות

אותי מעניין מה יש לאנדרואיד ומיקרופונים. גם בגלקסי 1 ו 2 היו בעיות עם המיקרופונים. מוזר.

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי 153 פעמים ב 117 הודעות

מבין את בעיות הסוללה שציינו על האייפון,
    חוץ מזה לא מבין מה הם רוצים..
    בעיות בחיבור לוויי פיי? בעיות בלוטוס??
    תעשו לי טובה..
    יחי אייפון!!

iPhoner שועל על!
    תודה
    1,061
    הודו לי 576 פעמים ב 448 הודעות

דווח כי למכשיר נוקיה לומיה 900 קיימות בעיות תקשורת : http://www.tgspot.co.il/nokia-lumia-...a-connections/
    בעצם כתבה מעניינת מאוד,תודה ריינז.

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Lior.B על הידיעה:

RAiNZ (10/07/12)

iPhoner ותיק
    תודה
    5
    הודו לי 26 פעמים ב 23 הודעות

אני כרגע לקראת קנייה של אייפון 4S ויש לי שאלה לגביו:
    אני לא צריך שהמכשיר יהיה מחובר לאינטרנט באופן קבוע לכן אני יבטל את החיבור לאינטרנט ולדור השלישי.
    האם זה יאריך לי את חיי הסוללה משמעותית?
    ומתי לפי דעתכם יכריזו על האייפון 5? וההשקה שלו אמורה להיות קרובה להכרזה?
    סביר להניח שאני לא יחכה שהוא יצא אני רוצה לקנות כבר עכשיו אבל סתם מעניין אותי לדעת מה אתם הייתם עושים במקומי?

iPhoner שועל על!
    תודה
    1,061

ציטוט נכתב במקור על ידי עדן צפיה בהודעה
    אני כרגע לקראת קנייה של אייפון 4S ויש לי שאלה לגביו:
    אני לא צריך שהמכשיר יהיה מחובר לאינטרנט באופן קבוע לכן אני יבטל את החיבור לאינטרנט ולדור השלישי.
    האם זה יאריך לי את חיי הסוללה משמעותית?
    ומתי לפי דעתכם יכריזו על האייפון 5? וההשקה שלו אמורה להיות קרובה להכרזה?
    סביר להניח שאני לא יחכה שהוא יצא אני רוצה לקנות כבר עכשיו אבל סתם מעניין אותי לדעת מה אתם הייתם עושים במקומי?
    1.לא יהיו שיפורי סוללה משמעותיים,לדעתי בביטול של שירותי דור 3,יקח למכשיר לגמור 1/2 % אם לא יותר מזמן שלוקח למכשיר לגמור 1 % סוללה ככשירותי דור 3 מופעלים,סה"כ הפרש של הוא חצי אחוז.
    2.אני חושב שבספטמבר.
    3.אם אני הייתי מתלבט לקנות אייפון 5 עכשיו כשהמכשיר יגיע לארץ עוד 3-4 חודשים מקסימום,הייתי מחכה,אבל קנו לי את האייפון 4s שלי לפני 4 חודשים בערך כי לא יכולתי להתאפק ולחכות לאייפון 5 שזה בערך לחכות מאז 7 חודשים פחות או יותר ואני יגיד לך את האמת אני בכלל לא מתחרט על זה שאני לא מחכה לקנות אייפון 5 כי אייפון 4s לדעתי מכשיר מצויין !!!

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

בכל מכשיר אם תתאמץ תמצא דברים רעים. אין מכשיר מושלם.

אבל בוחרים מוצר בגלל מה שטוב בו, ולמרות מה שרע בו. אתה צריך לאהוב את המוצר, וכמה שפחות לשנוא אותו. ולא ההפך.

iPhoner שועל על!
    תודה
    1,061

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    בכל מכשיר אם תתאמץ תמצא דברים רעים. אין מכשיר מושלם.

אבל בוחרים מוצר בגלל מה שטוב בו, ולמרות מה שרע בו. אתה צריך לאהוב את המוצר, וכמה שפחות לשנוא אותו. ולא ההפך.
    צודק ב-100%,הרי אין כזה דבר מושלם,אפילו שבאייפון 4s יש בעיות סוללה הוא מכשיר מצויין ביותר,לי יש אותו כבר בערך 4 חודשים מאז שקנו לי אותו ואני רק מרוצה ממנו,תאמין לי שאם האתר היה גם כמו פייסבוק המשפט הזה היה זוכה בהרבה מאוד לייקים (בקשר לכמו פייסבוק זאת רק הייתה דוגמה)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון