+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל שאלות| מספר שאלות לפני קניה על האיפוד טאץ'...

שלום לכולם
    אני חדש פה...
    שמי מיקי ואני מעונין לקנות קיפוד טאץ'..

לפני הקניה יש לי מספר שאלות...
    1) האם יש למכשיר בלוטוס? ואם כן אפשר להתחבר דרכו דרך הפלאפון לאינטרנט?
    2) שמעתי שיש איזשהו סיפור למי שאין משתמש רשום באיטונז משהו לפתוח את המכשיר לשימוש.. זה נכון?
    3)אם יוצאת גירסא חדשה.. אז בשביל לעדכן אליה צריך קודם לרסט את המכשיר שהאינסטולר יעלם ורק אז לעשות עדכון? או שאין קשר?
    4)עוד דבר שראיתי שכשפורצים את הIPHONE יש איזושהי בעיה לעשות עדכון לגירסאת מודם או משהו כזה (BL אם אני לא טועה) באיפוד טאץ' אין את זה נכון?
    5)שאלה אחרונה האם האיפוד טאץ' והאיפון הם זהים לחלוטין בתכונות שלהם? (חוץ מזה שלפון יש מצלמה וטלפון חח)

זהו
    סורי על החפירה הארוכה
    ותודה מראש

נערך לאחרונה על ידי dubidumdum; 21/03/08 בשעה 23:30.

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 70 פעמים ב 19 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: שאלות| מספר שאלות לפני קניה על האיפוד טאץ'...

ציטוט נכתב במקור על ידי dubidumdum צפיה בהודעה
    שלום לכולם
    אני חדש פה...
    שמי מיקי ואני מעונין לקנות קיפוד טאץ'..

לפני הקניה יש לי מספר שאלות...
    1) האם יש למכשיר בלוטוס? ואם כן אפשר להתחבר דרכו דרך הפלאפון לאינטרנט?
    2) שמעתי שיש איזשהו סיפור למי שאין משתמש רשום באיטונז משהו לפתוח את המכשיר לשימוש.. זה נכון?
    3)אם יוצאת גירסא חדשה.. אז בשביל לעדכן אליה צריך קודם לרסט את המכשיר שהאינסטולר יעלם ורק אז לעשות עדכון? או שאין קשר?
    4)עוד דבר שראיתי שכשפורצים את הIPHONE יש איזושהי בעיה לעשות עדכון לגירסאת מודם או משהו כזה (BL אם אני לא טועה) באיפוד טאץ' אין את זה נכון?
    5)שאלה אחרונה האם האיפוד טאץ' והאיפון הם זהים לחלוטין בתכונות שלהם? (חוץ מזה שלפון יש מצלמה וטלפון חח)

זהו
    סורי על החפירה הארוכה
    ותודה מראש

קודם-כל, ברוך הבא לפורום, אני שמח שקראת את החוקים וכבר בנושא הראשון שלך שפתחת הבאת כותרת עניינית כמו שצריך בניגוד לשאר המשתמשים החדשים שנרשמים פה לאחרונה.
    עכשיו לתשובות :
    1. למכשיר אין בלוטות'.
    2. לא קשור, אין במילון של המושגים באייפוד את המשפט - "לפתוח את המכשיר לשימוש", זה יש רק באייפון וגם אני לא חושב שיש כל קשר לפתיחת המכשיר.
    אם התכוונת לסנכרון השירים והסרטים, תוכל לסנכרן את המדייה שלך מהמחשב למכשיר בלי שום קשר לזה שצריך להירשם לחנות האייטונס.
    3. אין קשר, אם פרצת את המכשיר אז קיבלת אינסטולר, אם תרצה לעדכן, תוכל לעדכן את המכשיר הפרוץ שלך ללא שום בעייה, אך הגירסא המעודכנת תיהייה ללא פריצה ותצטרך לפרוץ אותה שוב בעזרת מדריך שקיים כבר / שייכתב בעתיד אם זאת גירסא חדשה.
    4. באייפוד טאצ' אין את בעייות המודם ולא צריך לחשוב על זה בכלל ולהתעסק עם זה.
    5. חד וחלק - כן.

אם אתה צריך לשאול עוד משהו לפני הקנייה, אל תהסס, אני תמיד פה בשביל לעזור ולתת מענה למשתמשים שמבקשים עזרה כלשהי

iPhoner חדש
    תודה
    0

קודם כל תודה רבה

שנית,
    אני מכיר את בעית הסוללות ששובקות חיים באיפודים.. השאלה אם גם פה יהיה צריך לפרק את המכשיר כדי להחליף סוללה? או שמה אפל סוף סוף חשבו על הבעיה שלהם ועשו פתח בשביל החלפת סוללה?

ועוד שאלה באמת אחרונה
    יש דרך כלשהי לחבר את המכשיר לאינטרנט דרך הפלאפון בלי Wifi ?

זהו
    שוב תודה רבה
    מיקי

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי dubidumdum צפיה בהודעה
    קודם כל תודה רבה

שנית,
    אני מכיר את בעית הסוללות ששובקות חיים באיפודים.. השאלה אם גם פה יהיה צריך לפרק את המכשיר כדי להחליף סוללה? או שמה אפל סוף סוף חשבו על הבעיה שלהם ועשו פתח בשביל החלפת סוללה?

ועוד שאלה באמת אחרונה
    יש דרך כלשהי לחבר את המכשיר לאינטרנט דרך הפלאפון בלי Wifi ?

זהו
    שוב תודה רבה
    מיקי
    קודם כל , ברצוני להבהיר דבר אחד קטן , בר טעה במקצת שכרשם "חד וחלק - כן!" , שכן לאייפון יש גם רמקול מובנה ( אומנם חלש יחסית , אבל רמקול מובנה ) דבר שמאוד הייתי רוצה לפעמים שיהיה בטאץ' שלי ... ( וכן , אני יודע שאפשר לחבר רמקול/ים חיצוני/ים , אך הנוחות והפרקטיות ממש לא זהים בקטע הזה ) .

כמו כן , ישנו הבדלון אחד נוסף , הטאץ' מסוגל להגיע לנפח של עד 32 ג'יגה לעומת האייפון שמסוגל , נכון להיום להגיע עד לנפח של 16 ג'יגה "בלבד" ( כן , ממש )

בקשר לשאלותיך , גם בטאץ' כמו בשאר האייפודים הסוללה היא מובנית ואין אפשרות להוציא אותה מהמכשיר , ובשביל להחליף סוללה תצטרך לקחת את המכשיר למעבדה אשר עושה זאת . ( אם כי אני סבור בכמעט 100 אחוזים שמה שיבוא קודם זה שיימאס לך מהמכשיר מאשר שהסוללה תשבוק חיים ) .
    דרך אגב , גם באייפון זה אותו דבר ...

2 ) לא , Wi-Fi בלבד , באיייפון ניתן גם בעזרת Edge ( אם כי זה לא מומלץ כאן מפני שזה איטי מאוד ביחס ל - Wi-Fi ויקר מאוד )

iPhoner חדש
    תודה
    0

או קיי
    הבנתי..

תודה רבה רבה רבה לשניכם

+ פרסם תגובה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •