+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 36
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אבסינת' 2.0.1, עומס על הסידיה והכנות ל- iOS 6

חברי קבוצת ה- Chronic Dev team שיחררו את גרסה 2.0.1 שמתקנת בעיות. בנוסף חברי הקבוצה כבר מתכוננים לפריצה של iOS 6.

חברי ה- Chronic Dev, משמאל לימין: pimskeks, planetbeing, pod2g, ו- p0sixninja

לכבוד הסופ"ש האחרון החליטו חברי ה- Chronic Dev לפנק את קהל משתמשי ה- iOS עם שיחרורה של אבסינת' 2.0, כלי הפריצה שמאפשר לפרוץ את רוב מכשירי iOS לגרסה 5.1.1. מה שכן משתמשים רבים גילו בעיות עם כלי הפריצה החדש, ותוך שעות ספורות עבדו חברי הקבוצה על גרסה יציבה יותר, גרסה 2.0.1 שזמינה להורדה מאתר ה- Chronic Dev. בנוסף במהלך היום קבוצת ה- Dev Team שיחררה עדכון לכלי ה- Rocky Racoon. מי שלא מכיר Rocky Racoon, הוא כלי שמאפשר לפרוץ את מכשירי iOS והוא מבוסס על אותה הפריצה של אבסינת'. מה שכן בניגוד לאבסינת' שהוא כלי עם ממשק גרפי, Rocky Racoon הוא כלי עם שורת פקודה (CLI) שמיועד למשתמשים מתקדמים יותר ומאפשר שליטה גבוהה יותר בפריצה.

אתם מוזמנים להשתמש במדריך המצוין שהכין Shai Mizrachi בשימוש עם אבסינת' 2.0.1: http://www.iphones.co.il/forum/thread229016.html

מה שכן כפי שמי שפרץ את המכשיר שלו כבר שם לב, העומס על שרתי הסידיה הוא עצום ורבים מקבלים הודעות שגיאה מסוג: HTTP/1.1 500 Internal Server Error. הסיבה לעומס המאסיבי הזה הוא שבניגוד לפעמים הקודמות, הפעם הפריצה שוחררה לכל הפלטפורמות: מק, חלונות ואפילו לינוקס. ומאחר והיא מיועדת לכמעט כל מכשירי iOS עליהם ניתן להתקין את גרסה 5.1.1 (פריצה למכשירי האייפד 2,4 - דגמי האייפד 2 שהושקו אחר השקת האייפד 3 ומכילים את מעבד ה- A5 המשופר בארכיטקטורת ה- 32 ננומטר תגיע בהמשך), העומס על שרתי הסידיה הוא גדול מאוד, גדול מהרגיל גם בימים של שיחרורי פריצות. מה שכן בימים הקרובים העומס יתמתן והגישה לסידיה תהיה קלה יותר, כפי שמשתמשים רבים מציינים בפעם שעברה זה לקח שבוע, נקווה שהפעם זה יהיה מהיר יותר.

שגיאה 500 בניסיון הכניסה לסידיה

מתכוננים כבר ל- iOS 6
    בראיון שנערך עם קבוצת הפריצה שהביאה את אבסינת' 2 הכוללת את: pimskeks, planetbeing, pod2g, ו- p0sixninja בכנס האקינג שנערך בימים אלו באמסטרדם, עולה שלקבוצה יש כבר כמה פירצות שלטענתם צפויות לעבוד גם על iOS 6. בנוסף מציינים חברי הקבוצה שגם לאור הפירצות הנוספות שהתגלו וגם בגלל שהדבר חשוב להם באופן אישי, הם לא מתכוונים להפסיק לעבוד על פריצת מכשירי iOS, דבר שהוא בהחלט בשורה טובה לכל המשתמשים של מכשירי iOS באשר הם, במיוחד לסדיונרים שבינינו.

Cyril הידוע יותר בכינוי pod2g הסביר בראיון שלכל אחד מחברי הקבוצה יש סגנון עבודה שונה, מה שמאפשר להם למצוא פירצות באופן מהיר למדי. אחרי שהפירצות מתגלות, הם מתחילים לעבוד עליהם עד שהם מצליחים למצוא את הפירצה היציבה ביותר ואז הם אורזים אותה לתוך הכלי להפצה.
    עוד ציין pod2g, שהקבוצה חוקרת את הפירצות האפשרויות אבל מתחילה לעבוד באופן מאסיבי רק לגרסאות סופיות, כך שככל הנראה העבודה על iOS 6, תחל רק אחרי השיחרור הרשמי שלה, אם כי אין ספק שהבדיקות יעשו כבר על גרסאות הבטא שצפויות להתחיל להגיע אחרי אירוע WWDC שיערך בעוד כשבועיים.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. 8 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

תומר צייטלין (26/05/12), פונצ'ו (27/05/12), jjjj (26/05/12), joeYYY (26/05/12), Noam (26/05/12), RonitN (27/05/12), SHAHAR SHOKO (26/05/12), yakirmanz (26/05/12)

מנהל פורום "שאלות לפני קניה" הסמל האישי של תומר צייטלין
    תודה
    5,780
    הודו לי 598 פעמים ב 451 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אבסינת' 2.0.1, עומס על הסידיה והכנות ל- iOS 6

נתי, תודה על העדכון+הכתבה המצויינים האלו!

שיהיה לילה טוב!!!

בברכה,
    תומר

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל תומר צייטלין על הידיעה:

natish (26/05/12)

משתמש VIP
    תודה
    37
    הודו לי 267 פעמים ב 249 הודעות

אני לא יודע מה האייפון היה שווה בלי הפריצה, באמת אין מילים על החבר?ה האלה כל הכבוד שימשיכו כך!

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל meir_225 על הידיעה:

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי 153 פעמים ב 117 הודעות

אני פרצתי לפני חצי שעה וכבר החזרתי את כל התוספים והערכות נושא שרציתי..
    חיכיתי ללילה - היה נראה שפחות עמוס..
    באמת הלך זריז וחלק..

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

מי יודע אולי בבוקר יצא תיקון ל 2.0.1 עם כל ההתלהבות אפשר להמתין עוד קצת.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

סתם כדי להבין את ההיגיון:
    הם מוצאים מספר פריצות. הם מגלים מי מהן הכי יציבה, וממנה מכינים את תוכנת הפריצה. כלומר, הפריצות שהם לא השתמשו בהן, שמכוונות לגרסאות הבאות (6 במקרה הזה) הן הפחות יציבות?...

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

אם פרצתי על אבסנט 2.0 אני צריך לפרוץ מחדש עם אבסנט 2.0.1 על אותו פריצה?
    זה לא יקלקל תפריצה הקודמת?

iPhoner מנוסה
    תודה
    80
    הודו לי 110 פעמים ב 85 הודעות

כתבה יפה נתי. היה צפוי כל בעיות הסידיה.

אגב, אני מרגיש שיפור משמעותי מאוד בסוללת האייפון 4 שלי! החזרתי לו מלא דברים אתמול אחרי טעינה מלאה, לילה שלם ללא מטען והוא עדיין על 100%. מדהים!

tiger2012: אני חושב שנתי התכוון לגירסה יציבה יותר של התוכנה עצמה, כיוון שלהרבה היו בעיות איתה בהתחלה. אני אישית פרצתי ברגע שהיא יצאה, ובניסיון הראשון.

12. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל kobic על הידיעה:

natish (26/05/12)

iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 50 פעמים ב 36 הודעות

טוב לידיעת כל אלו שעדיין לא פרצו ולא שידרגו את המכשיר...אפל שיחקה לפני כשעה גירסא חדשה של 5.1.1, כן הגירסא בעלת אותו מספר רק הבילד שונה.
    לאחר בדיקות שנעשו הפריצה לא תומכת בקובץ הקשוחה החדש.
    השאלה היא האם נזכה לקבל בשעות הקרובות עידכון נוסף לפריצה...האם אפל התחילו לראשונה לבצע מהלך בתגובה מיידית לשחרור הפריצה? ימים יגידו...

נ.ב אני עדיין לא פרצתי כי רציתי לחכות ולראות אם כלי הפריצה יציבה, אני עכשיו בדילמה גדולה לפרוץ עכשיו או אולי לחכות.

iPhoner שועל על!
    תודה
    180
    הודו לי 157 פעמים ב 108 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי tiger2012 צפיה בהודעה
    אם פרצתי על אבסנט 2.0 אני צריך לפרוץ מחדש עם אבסנט 2.0.1 על אותו פריצה?
    זה לא יקלקל תפריצה הקודמת?
    אם הפריצה שלך עובדת חלק ואין בעיות או באגים למיניהם אז אין לך צורך לפרוץ בשנית.

חג שמח אירית

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון