+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 26
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל רשת הום-סלולר הושקה היום לציבור הישראלי

מתחרה סלולרית חדשה נכנסת לשוק הסלולר הישראלי, ושמה "הום-סלולר". הרשת, מבית "הום-סנטר", מתכוונת להציע שירותי סלולר נגישים לכל, וחורטת על דגלה את נושא שירות הלקוחות ושקיפות מול הלקוח.

תחת הסלוגן "בעצם, למה לשלם יותר?" משיקה היום (א') חברת "הום סלולר" מבית "הום סנטר", את הרשת הסלולרית החדשה, מצהירה: נציע את המחיר הנמוך בישראל ונהיה נגישים לכלל הלקוחות שלא ידרשו לרכישת מכשיר חדש, כל בעל טלפון מכל סוג שהוא יקבל פתרון כולל ב-17 סניפי הום סנטר בפריסה ארצית.

הום סלולר מבית הום סנטר חתמה לפני 6 חודשים על הסכם מפעיל וירטואלי MVNO מול חברת "סלקום, ויוצאת לדרך עצמאית בשוק המפעילים הוירטואליים. עם זכייתה ברישיון למפעיל וירטואלי, הפכה הום סנטר, אותה פוקדים מאות אלפי מבקרים וחברי מועדון, לגוף שמחזיק שתי חברות בתחום הסלולר, הן את hMobile והן את המפעיל הווירטואלי "הום סלולר", שיחדיו יהפכו את השירות הסלולרי הוירטואלי של הום סלולר למוביל בתחומו.
    .
    הום סלולר מוסרת כי תשכיל להשתמש ביתרון היחסי שיש לה מבית הום סנטר; בידע ובניסיון רב השנים בתחום מכירות טלפונים סלולריים, אשר נרכשו ב- 44 סניפים של המותג המוכר hMobile, חברת הבת שמוכרת את כמות הטלפונים הגדולה ביותר בשוק הפרטי.

המפעיל הסלולרי הווירטואלי (MVNO) "הום סלולר" החל לפעול היום בקידומת 055-22 ,
    אך כל לקוח בעל מספר קיים יוכל להישאר עם מספר הסלולרי שברשותו. הום סלולר מציעה את תעריפי השיחה הנמוכים ביותר בשוק, העומדים על 19 אגורות בלבד לדקת שיחה , 15 אג' להודעת טקסט,ו- 12 אג' בלבד לגלישה של 1 מגה לצד תשלום קבוע של 17.90 ¤ עבור דמי שימוש.

הרשת של "הום סלולר" תפעל על גבי תשתית התקשורת של רשת סלקום, תוך קבלת שירותי MVNE מחברת "פורום", ותציע תעריפים מוזלים ואחידים לכל הרשתות לצד איכות ושירות מקצועיים הנשענים על 7 שנות ניסיון בתחום הסלולר. 
בשלב הראשון, נקודות המכירה והשירות של הרשת תמוקמנה בפריסה ארצית רחבה בכ – 17 סניפים של רשת הום סנטר ולאחר מכן יוקמו נקודות בכ-8 נקודות נוספות בסניפי הרשת ומחוצה לה ,במרכזי קניות מרכזיים. קידומת מספרי הטלפון של מנויי החברה שמעוניינים במספר טלפון חדש הינו 055-22. מוקד שירות הלקוחות יינתן בשני מספרים האחד 0552* והשני - 1800-055-222.

בנוסף, החברה מציגה מבצע ענק וחסר תקדים לרגל ההשקה: 3000 המצטרפים הראשונים יקבלו טלפון סלולארי מסוג NOKIA 100 בשקל בלבד.

ללקוחות קיימים תוצע תמיכה בכל סוגי הטלפונים הקיימים בשוק: דור 2 ודור 3 באמצעות החלפת כרטיס הסים בלבד, וללא צורך ברכישה של טלפון סלולרי.

ללקוחות חדשים שיהיו מעוניינים לרכוש גם טלפון סלולרי, תציע "הום סלולר" מגוון ענק של 40 מכשירים שונים לרכישה לצד אביזרים מגוונים וחדשנים, כל זאת בנקודות המכירה והשירות. מחיר המכשירים ינוע בין 200 שח למכשירים הפשוטים ועד 3999 ¤ למכשיר אייפון 4S המתקדם בשוק כיום.

בשל העובדה שהום סלולר מציעה שירותים לכל סוגי הטלפונים הכוללים דור 2 ו-3, יוכלו הלקוחות המצטרפים להישאר עם המכשירים הקיימים ובהחלפת כרטיס הנסים בלבד להצטרף לחברה ולזכות לתמיכה מלאה לכל מכשירי דור 2 ולראשונה גם לדור 3.

החברה מוסרת כי בקרוב תתאפשר גם נדידה למדינות רבות בעולם במחיר משתלם ותמחור פשוט וקל להבנה.

אהרון מידן, יו"ר הום סנטר:
    "הכניסה שלנו לשוק ה-MVNO היא פועל יוצא מהרשת המצליחה שהקמנו בסניפי הום סנטר- hmobile. במהלך השנים האחרונות, צברנו ניסיון רב בתחום הסלולר, למדנו לעומק את השוק ואת הצרכים האמיתיים של הצרכנים והבנו כי את המהלך האמיתי והנכון ביותר לצרכנים רק אנחנו יכולים לספק. בעזרת צוות מומחה בתחומו שעבד ימים כלילות במשך תקופה ארוכה של למידה והתמקצעות בתחום הצלחנו להביא מוצר מנצח באופן בו ההצעה שלנו תשנה את הדרך שבה אנו צורכים סלולר. אנו מציעים לצרכן אלטרנטיבה זולה יותר בצורה משמעותית וזאת ללא צורך להתפשר על איכות השירות ופשטות השימוש עם גב איתן של חברת הום סנטר. בכך אנו מביאים בשורה של ממש לתחום הסלולר".

אודי מארצי, מנכ"ל הום סלולר:
    "הצרכן הישראלי המתין זמן רב לקבל מוצר פשוט וקל לשימוש, לצד עלויות נמוכות, שירות מקצועי עם ניסיון רב שנים וזה בדיוק מה ש"הום סלולר" מתחייבת לתת. אנו נציע מסלול פשוט, קל ונוח, שיתאים לכלל הלקוחות. אנו לא מציעים חבילות שהצרכן בפועל לא ממש זקוק להן.וניתן לו לשלם בדיוק את מה שהוא צורך בפועל, על פי צרכיו ורצונו וזאת במחיר הנמוך ביותר בישראל לדקת שיחה. במהלך 7 שנות ניסיון, שבהם הובלנו את מהפכת הטלפונים ללא התחייבות ובמחירים נמוכים, הבנו מה הצרכים של הלקוח
    הממוצע ובזכות הצעה זו אנו ניתן מענה לקהל יעד רחב."

לפרטים נוספים על רשת הום סלולר ניתן לגשת לאתר החברה, וליצור קשר עם נציגי התמיכה. לעניות דעתנו - כל המרבה להצטרף לתחרות ספקי הסלולר בישראל - הרי זה משובח, מכיוון שהמרוויחים העיקריים מכך הם הצרכנים.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל RAiNZ על הידיעה:

AssafMoraz (22/04/12)

Banned
    תודה
    1,898
    הודו לי 1,038 פעמים ב 758 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: רשת הום-סלולר הושקה היום לציבור הישראלי

תודה רבה על הכתבה. את תגובתי המלאה קיבלת בפרטי אבל בכל זאת ובשביל שכולם יראו ויקראו, אני רוצה להביע את דעתי על גבי במה זו. אז נתחיל? בבקשה:

קודם כל אני חושב שמדובר בהחלט בצעד מבורך, צעד שיגדיל את התחרות ויגרום אולי להוזלה של מחירים מצד שאר החברות. תחרות זה תמיד טוב בעיקר לצרכן, ולעיתים גם למספקי השירותים עצמם אשר מנסים להתחרות על כל דבר אפשרי כמו גם על שירותים כאלו ואחרים ועל שירות הלקוחות הכולל זמינות ומענה מהיר, שירות לקוחות אדיב ושאר ירקות...

לדעתי האישית החבילה המשתלמת ביותר נכון להיום היא דווקא זו של רמי לוי! מחוץ לעובדה שהוא יושב על התשתית של רשת פלאפון ומן הסתם כל המכשירים היום הם ברשת הדור השלישי כמובן, הרי אנחנו נמצאים כבר עשור עם המכשירים האלו כך שקשה לי מאוד להאמין שמישהו עדיין מסתובב עם מכשיר המשתייך לרשת הדור השני בלבד, אז בנוסף גם דמי המנוי שלו זולים יותר משל החברה הזו, ולגבי חבילות הגלישה (שברשת סלקום שוות לתחת מבחינת האיכות סליחה באמת) אז הם (החברה החדשה) גם לא ציינו עדיין את החבילות שהם מציעים כשהם דיברו על כמה אגורות למגה אם אני לא טועה, דבר מגוחך כשלעצמו.

הדבר היחיד שאני מוצא יותר יקר ברמי לוי זה אגורה אחת יותר לדקת שיחה, אבל בהתחשב בכך שעלות דמי המנוי שם היא כ- 4 שקלים פחות, זה אומר שצריך לדבר 240 דקות כל חודש ברשת החדשה על מנת להשתוות למחיר של רמי לוי בהפרש האגורה המגוחך הזה...

בסופו של דבר, ישנם כמה אופציות כלכליות:

1. למי שלא מדבר הרבה לעבור לרמי לוי ולקבל את האיכות המלאה של רשת פלאפון על כל המשתמע מכך.
    2. למי שמדבר הרבה (מעל 500 דקות כל חודש) לקחת מכשיר חדש עם זיכוי מלא באחת מהרשתות כשעדיף שוב פעם דווקא בפלאפון בגלל האיכות של הרשת ומהירות הגלישה הסלולרית.
    3. להתחבר לרשת זו שעליה אנו מדברים בכתבה, ולהתחיל להנות ממחירים הדומים לאלו שברשת של רמי לוי אך עם איכות נמוכה יותר בגלל התשתית (סלכלום).

נערך לאחרונה על ידי AssafMoraz; 22/04/12 בשעה 17:36.

iPhoner שועל על!
    תודה
    840
    הודו לי 206 פעמים ב 142 הודעות

לא רואה אותם מצליחים.
    חברה לא יכולה להיבנות בתוך חברה.
    אני לא הייתי קונה שירותים דרך ספק ועוד דרך סלקום ועוד בחנות שקונים בה דבק.

iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 50 פעמים ב 36 הודעות

אני עדיין מחכה לגולן טלקום שאמורה להביא את המהפיכה האמיתית בתחום הסלולאר עם חבילות ללא הגבלה במחירים שפויים.

iPhoner מתחיל
    תודה
    8
    הודו לי 6 פעמים ב 5 הודעות

יש לכל החברות האלה שמות נוראים תנו שם יפה!

iPhoner מתקדם
    תודה
    8
    הודו לי 6 פעמים ב 6 הודעות

שיהיה להם בהצלחה, אבל בתכלס אלו שמדברים מעט - עדיף כבר לרמי לוי,
    הרי התשתית של ''סלקום'' נוראית לחלוטין!

ידוע למישהו מה עם ''הלו'' 015?

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל crunch על הידיעה:

AssafMoraz (22/04/12)

Banned
    תודה
    1,898
    הודו לי 1,038 פעמים ב 758 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי eliran2313 צפיה בהודעה
    לא רואה אותם מצליחים.
    חברה לא יכולה להיבנות בתוך חברה.
    אני לא הייתי קונה שירותים דרך ספק ועוד דרך סלקום ועוד בחנות שקונים בה דבק.
    אתה טועה טעות מרה ידידי, זה שהחברה משתמשת בתשתית של חברה אחרת לא אומר שום דבר, את שירות הלקוחות, החשבונית ושאר הדברים תקבל ישירות ממנה בלי קשר לחברה שממנה היא לוקחת ומספקת לך את השירות.

לגבי דבק אז מה הקשר? כמו שהם מוכרים דבק וכלי עבודה, הם גם יכולים למכור לך מכשירים וחבילות, בעבר הייתי קונה במגה מוצרי חשמל והייתה שם ממש מחלקה שלמה לכל מה שהייתי צריך ועם מחירים ומבצעים לא רעים בכלל (לפחות בערד) כך שאין לשלול את הנושא.

אגב, הטענה שלך מבוטלת לגמרי מבחינתי היות ורמי לוי כבר הוכיח שאפשר גם ככה.

ציטוט נכתב במקור על ידי crunch צפיה בהודעה
    שיהיה להם בהצלחה, אבל בתכלס אלו שמדברים מעט - עדיף כבר לרמי לוי,
    הרי התשתית של ''סלקום'' נוראית לחלוטין!
    כל מילע בסלע

נערך לאחרונה על ידי AssafMoraz; 22/04/12 בשעה 17:41.

iPhoner מנוסה
    תודה
    80
    הודו לי 110 פעמים ב 85 הודעות

תהיה אפשרות לרכוש גם חבילת גלישה כמו אצל רמי לוי?

iPhoner מתחיל
    תודה
    3
    הודו לי 49 פעמים ב 35 הודעות

למה אבל לא מציעים חבילות גלישה ללא הגבלה או לחלופין 2gb ומעלה? הרי כולם כבר מבינים ששם טמון העתיד אז לתת לי חבילה של 12אג? למגה יוצא שאם גלשתי גיגה בייט אחד זה כבר מעל ה120 ש?ח+17.90 שזה מלא כסף בשביל לגלוש במהירות לא ידועה תחת רשת סלקום שהיא גם ככה קלוקלת.
    זה רק אני או שנכנס עוד שחקן פיקטיבי למערכה? הרי אם הם ?למדו? את השוק ולא הגיעו למסקנה שחבילת גלישה היא בראש סדר העדיפויות אז כנראה שהם ממש חסכו בסוקר שוק שלהם...

12. 2 משתמשים אמרו תודה ל- markroze על ההודעה

AssafMoraz (22/04/12), ipxp (23/04/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    840
    הודו לי 206 פעמים ב 142 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי asafmoraz צפיה בהודעה
    אתה טועה טעות מרה ידידי, זה שהחברה משתמשת בתשתית של חברה אחרת לא אומר שום דבר, את שירות הלקוחות, החשבונית ושאר הדברים תקבל ישירות ממנה בלי קשר לחברה שממנה היא לוקחת ומספקת לך את השירות.

לגבי דבק אז מה הקשר? כמו שהם מוכרים דבק וכלי עבודה, הם גם יכולים למכור לך מכשירים וחבילות, בעבר הייתי קונה במגה מוצרי חשמל והייתה שם ממש מחלקה שלמה לכל מה שהייתי צריך ועם מחירים ומבצעים לא רעים בכלל (לפחות בערד) כך שאין לשלול את הנושא.

אגב, הטענה שלך מבוטלת לגמרי מבחינתי היות ורמי לוי כבר הוכיח שאפשר גם ככה.

כל מילע בסלע

בתור אדם שהיה בסלקום שנים אני יודע כמה התשתית שלהם זוועה.
    לא הייתי מתעסק עם זה.
    ואני רוצה לומר לך שאני לא רואה לא אותי ולא אותך ולא אף אחד אחר נכנס להום סנטר כדי להחליף חבילה בסלולר. זה פשוט לא אותו הדבר כמו להיכנס לפלאפון / אורנג' / אפילו סלקום (למרות שזה גם נראה כמו אתר בניה)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון