+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 6 מ 6
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל חצי שנה אחרי השקתו, ה- 4s עדיין מוצר מבוקש

לפי סקר חדש עולה שהביקוש של מכשיר ה- 4s גבוה יותר אפילו מבזמן השקתו, זאת חצי שנה אחרי שהוא בשוק.

חברת ChangeWave שיחררה ביום רביעי האחרון מידע, שפורסם על ידי האתרים Apple 2.0 ו- AppleInsider, המראה כי יותר ממחצית הצרכנים (56%) שמתכננים לרכוש מכשיר סמארטפון במהלך 3 החודשים הקרובים מציינים שהם יבחרו במכשיר האייפון 4s. מדובר בעלייה קלה כאשר בסקר דומה שנערך בחודש דצמבר כמות האנשים שבחרה באייפון 4s הייתה 54%. לא מפתיע לגלות שהעלייה בביקוש למכשירי האייפון נעשית על גבה של פלטפורמת האנדרואיד, כאשר הביקוש למכשיריה של סמסונג נותר זהה ועומד על 13% וכך גם הביקוש למכשירי HTC שנותר זהה על 3%.
    מוטורולה רואה ירידה קלה של 1% בביקוש למכשיריה ובאופן מעניין הביקוש למכשירי הבלקברי עולה מ- 2% ל- 3%.

לפי ChangeWave עולה כי הביקוש הנוכחי למכשירי האייפון 4s, הוא הגבוהה ביותר עבור מכשירי אייפון מאז חודש ספטמבר אשתקד, תקופה בה הבאזז לגבי מכשיר האייפון הבא היה בעיצומו. בימים האחרונים נראה שאנחנו נכנסים לתקופת הדיווחים/שמועות שמתחילה בחודשים לפני השקת מכשיר אייפון חדש, וההמלצה של האתר, עבור אלו המתכננים לרכוש אייפון, היא להמתין לדגם הבא. אבל עדיין מי שיבחר שלא לחכות ישמח לגלות שלפי הסקרים שנעשו על ידי ChangeWave ופורסמו בחודש דצמבר, 96% מרוכשי ה-4s ציינו שהם מאוד מרוצים מהמכשיר.

מכשיר ה- 4s, הוא האייפון הנמכר ביותר של אפל עד כה, כשהוא הוביל את החברה להכנסות שיא ברבעון החגים של 2011, כאשר במהלך אותם 3 חודשים אפל מכרה סך של 37 מיליון מכשירי אייפון, כאשר כ- 33 מיליון מתוכם היו מכשירי 4s.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

Kopal (13/04/12), yakirmanz (12/04/12)

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: חצי שנה אחרי השקתו, ה- 4s עדיין מוצר מבוקש

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    [COLOR="DarkSlateGray"]
    מכשיר ה- 4s, הוא האייפון הנמכר ביותר של אפל עד כה, כשהוא הוביל את החברה להכנסות שיא ברבעון החגים של 2011, כאשר במהלך אותם 3 חודשים אפל מכרה סך של 37 מיליון מכשירי אייפון, כאשר כ- 33 מיליון מתוכם היו מכשירי 4s.
    זה נתון מדהים!
    בהתחשב בכמה פרמטרים:
    1) האייפון הוא מכשיר שכבר קיים משנת 2007 אז ניתן היה להניח שכל ה"apple fan boys and girls" כבר נשחקו אבל עושה רושם שמספרם רק עולה ועולה.

2) בהתחשב בכך שקיימים מכשירים כאלה מדור ישן יותר ובנוסף שעובדה שהאייפון 4s ספג הרבה ביקורות על כך שהוא "זהה" למכשיר האייפון 4 ושאין כמעט שום חידוש חוץ מהסירי. היה יותר סביר להניח שאנשים ירצו לקנות מכשיר אייפון מדגם ישן יותר, משומש, ולאו דווקא את ה4s החדש.

מה שכן אפל משנה לשנה מגדילים את הגלובליות של המכשיר והופכים אותו לזמין יותר במדינות נוספות ומשמעותיות. בנוסף מורידים הגבלות של מכשירים נעולים דבר נוסף שמעודד אנשים לקנות את המכשיר ולא לתת להם להתמודד עם "הפחד" להתחייב לחברה מסויימת.

נראה שאפל (גם לאחר סטיב) יודעים בדיוק מה הם עושים.

תודה על הכתבה

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל yakirmanz על הידיעה:

natish (12/04/12)

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי yakirmanz צפיה בהודעה
    זה נתון מדהים!
    בהתחשב בכמה פרמטרים:
    1) האייפון הוא מכשיר שכבר קיים משנת 2007 אז ניתן היה להניח שכל ה"apple fan boys and girls" כבר נשחקו אבל עושה רושם שמספרם רק עולה ועולה.

2) בהתחשב בכך שקיימים מכשירים כאלה מדור ישן יותר ובנוסף שעובדה שהאייפון 4s ספג הרבה ביקורות על כך שהוא "זהה" למכשיר האייפון 4 ושאין כמעט שום חידוש חוץ מהסירי. היה יותר סביר להניח שאנשים ירצו לקנות מכשיר אייפון מדגם ישן יותר, משומש, ולאו דווקא את ה4s החדש.

מה שכן אפל משנה לשנה מגדילים את הגלובליות של המכשיר והופכים אותו לזמין יותר במדינות נוספות ומשמעותיות. בנוסף מורידים הגבלות של מכשירים נעולים דבר נוסף שמעודד אנשים לקנות את המכשיר ולא לתת להם להתמודד עם "הפחד" להתחייב לחברה מסויימת.

נראה שאפל (גם לאחר סטיב) יודעים בדיוק מה הם עושים.

תודה על הכתבה
    לא יכלתי לכתוב את זה טוב יותר

iPhoner מתקדם
    תודה
    2
    הודו לי 22 פעמים ב 18 הודעות

שהוא לא פרוץ הוא לא שווה כלום

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

וההמלצה של האתר, עבור אלו המתכננים לרכוש אייפון, היא להמתין לדגם הבא.
    ואללה?
    בסוף אנשים עוד יבואו אליך בטענות, כי הם חיכו מעכשיו עד אוקטובר, או אפילו עד דצמבר עד ההגעה לארץ....

לא הייתי אומר שהאייפון הבא כ"כ קרוב.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    ואללה?
    בסוף אנשים עוד יבואו אליך בטענות, כי הם חיכו מעכשיו עד אוקטובר, או אפילו עד דצמבר עד ההגעה לארץ....

לא הייתי אומר שהאייפון הבא כ"כ קרוב.
    עברה כבר כמעט חצי שנה מהשקתו של האייפון 4s.
    באופן אישי וגם לדעתם של רבים ממנהלי האתר ברגע שעוברים את קו המחצית כבר עדיף להמתין לדגם הבא.

+ פרסם תגובה