+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל קונספט| תכירו את OS XI

תכירו את הקונספט של OS XI - מערכת ההפעלה המשולבת של OS X ו- iOS.

נכון לעכשיו רוב משתמשי המק מצפים בקוצר רוח, לגרסה הבאה של מערכת ההפעלה השולחנית של אפל - OS X 10.8 או אריה הרים, שתמשיך להוסיף פיצ'רים ממערכת ההפעלה הניידת של אפל iOS לתוך מערכת ההפעלה השולחנית (ולא רק). Cameron Leask, אחד הקוראים של האתר Cult Of Mac ליטש את יכולות העיצוב שלו כשהוא משתמש בדמיון כדי להציג איך תראה מערכת ההפעלה OS X במידה ואפל תטשטש את הגבולות בין OS X לבין iOS עוד ועוד.

לתוצאה של הקונספט שלו קרא Leask בשם OS XI. אין ספק שהתוצאה בהחלט נקיה ומלוטשת כשהיא מציגה שינוי במבנה ההירככי של הקבצים/תיקיות המוכר לטובת המבנה האבסטרקטי של iOS וכן מכילה את סירי.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

SHAHAR SHOKO (13/04/12)

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: קונספט| תכירו את OS XI

כל האלמנטים של הui שלקוחות מios - דיי קורה בגרסאות האחרונות של lion ושל mountain lion. ימשיך לקרות בלי קשר לאם הגרסה הבאה תהיה 10.9 או 11.
    אותו דבר עם icloud, יילך ויתפתח בכוון הזה לפחות ב10 השנים הקרובות...

אז מה שהוא מציע כאן זה בעצם...
    חוסר במערכת קבצים - בדיוק כמו בios. יש לי הרגשה שהעולם עוד לא מוכן לזה לגמרי...ios ממשיכה להשתנות כל שנה באופן ההתמודדות עם הקבצים. נראה למה הם יגיעו עם זה, אבל עד אז, לעבור לזה במק תהיה התאבדות.
    וידג'טים בדסקטופ - האמת? זה דיי הבדל מינורי. הוא רק העתיק אותם ממקום אחד לאחר...מה זה כבר ייתן לנו? לחיצה על כפתור אחד, או תנועה אחת תעביר אותנו לשם ישירות...משהו רואה בזה הבדל גדול?
    סירי - הפיצ'ר היחידי שאהבתי את הדרך הויזואלית שבה הוא הוסיף אותה. היום כבר יש שליטה קולית, כמעט חסרת ui שאפשר לראות. אבל למה זה תקוע בפינה העליונה?...זה תמיד משהו שאפשר להזיז. אני הייתי שם את זה כאחת האפליקציות בdock.

ואחרי כל זה....זה נשמע יותר כמו 10.9. אם תצא os 11, היא צריכה להציג דברים חדשים ושונים בהרבה. משהו שקול כוחות כמו ההבדל בין windwos 7 ל8.
    אפל עברו לעדכון לos x פעם בשנה, ולא נראה לי שבינתיים הם מתכננים קפיצה כזאת גדולה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    104
    הודו לי 188 פעמים ב 126 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: קונספט| תכירו את OS XI

אני בטוח במאה אחוז שהקונספט שהוא הביא כבר נמצא בשלבי מבחן אצל אפל.
    אפל יודעים שמיקרוסופט עשתה את השילוב של מערכות ההפעלה והיא יודעת שהשילוב שלה זה רק עניין של זמן.
    אפל צריכה לעשות את זה בצורה יעילה יותר ממיקרוסופט כי אחרת זה יראה נוראי.
    בואו נחכה לפחות שנה וחצי,שנתיים עד ליציאה של מערכת הפעלה המשלבת בין שני המערכות.

+ פרסם תגובה