אשכול נעול
עמוד 1 מתוך 28 1234511 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 271
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל חג העצמאות

ריכוז מידע רלוונטי ופרטים חשובים אודות האנלוק למכשירי האייפון שמציעה ענקית הסלולר האמריקאית AT&T. מי זכאי לאנלוק, כיצד לבקש אותו, ומה אנו יודעים עד כה.

בכתבה "הלילה הזה כולנו בני חורין (סים פרי)" הבאנו לכם לראשונה את הבשורה על כך שענקית הסלולר האמריקאית AT&T יצאה בהצהרה על כך שהיא מתחילה (החל מהיום, ראשון ה-8 לאפריל) לפתוח את מכשירי האייפון הנעולים (ספציפית ל-AT&T ארה"ב) כך שהם יהפכו להיות מכשירים "סים פרי" לכל דבר.

בהצהרה שנשלחה על ידי החברה לגורמי החדשות נכתב:

Beginning Sunday, April 8, we will offer qualifying customers the ability to unlock their AT&T iPhones. The only requirements are that a customer's account must be in good standing, their device cannot be associated with a current and active term commitment on an AT&T customer account, and they need to have fulfilled their contract term, upgraded under one of our upgrade policies or paid an early termination fee.
    והתרגום שהבאנו לכם להצהרה זו:

"החל מיום ראשון, ה- 8 אפריל, נציע ללקוחות אשר עומדים בתנאי ההסכם את היכולת לפתוח את מכשירי האייפון שלהם מנעילה. הדרישות היחידות הן כי מצב החשבון של הלקוח חייבים להיות במאזן חיובי. כלומר, המכשיר שלהם לא יכול להיות מזוהה עם חשבון פעיל במסגרת ההתחייבות לחברה, והם צריכים למלא אחר תנאי החוזה שלהם, לשדרג תחת אחת ממדינויות השדרוג שלנו, או לשלם קנס יציאה מוקדם."

מאחורי הקלעים:

מהמידע שזמין לנו, ניתן להבין כי החברה מתנה את פתיחת המכשירים בכמה גורמים ספציפיים:

• המכשיר חייב להיות בסוף תקופת ההתחייבות שלו
    • לבעל המכשיר המקורי אסור שיהיו חובות מול AT&T
    • המכשיר נקנה ללא התחייבות בתמורה לסכום המלא

את מי זה משאיר ללא תשובות או פתרונות מידיים? - את מי שקנה מכשיר דרך Ebay, אמאזון, Craigslist או מיד שניה. בעוד שלא נאמר דבר אודות משתמשים כאלווגור מכשיריהם מצד גורם רשמי של AT&T, משיחות שערכנו עם כמה גורמים בתעשייה מסתבר כי הדעה הרווחת בקרבם היא שחברת הסלולר האמריקאית תציע את שירותי האנלוק למשתמשים האלו (בתנאי שהמכשיר אינו גנוב, ושאין עליו חוב עומד מול החברה) בתמורה לתשלום סמלי.

יתרה מכך, תגובה שהשאיר אחד ממגיבי הכתבה המקורית של אתר Engadget מציינת:

I just talked to AT&T guys and they said to me that they are updating their system to unlock the iphones and it will be available in 4 hours from now. Iphones bought through ebay, craiglist, bestbuy etc will also get unlock and in that case one just need to give them their iphone's imei number and they will unlock the iphone within 2 day time period.
    תרגום:

"הרגע דיברתי עם AT&T חברים, והם מסרו לי כי הם מעדכנים את המערכת שלהם על מנת
    לתמוך באנלוק למכשירי האייפון, והם יהיו מוכנים בעוד כ-4 שעות. אייפונים שנקנו דרך eBay, craigslist, בסט ביי וכו' יהיו זכאים לאנלוק כמו כן, ובמקרה הנ"ל, בעל המכשיר רק צריך לספק להם את מספר ה-IMEI של המכשיר, והמכשיר יפתח כעבור יומיים."

עכשיו, אם החדשות הללו יתבררו כנכונות, משמעות הדבר היא כי מרבית בעלי המכשירים בישראל יהיו זכאים לאנלוק. שוב פעם, אם החדשות הללו יתבררו כנכונות - משמעות הדבר היא כי המושג "יום העצמאות" יקבל משמעות שונה לגמרי. כעת, מה שנותר לעשות (לבעלי המכשירים הנעולים) הוא לשלוח דוא"ל לחברת AT&T בכתובת partnershipops@att.com, לציין את מספר ה-IMEI של המכשיר ולבקש אנלוק.

מייל לדוגמא (תרגישו חופשי להעתיק ולהדביק):

To whom it may concern:

My name is____, and I own an iPhone____ that was purchased via , ,craigslist/eBay/Amazon/Best Buy/(an) Apple Store/ (an) AT&T retail location and is therefore locked to AT&T's service. I would like to request that you unlock my iPhone, as I reside overseas (Israel) and therefore cannot use AT&T's services. My device's IMEI is_____, and I am awaiting your response.

Sincerely,

(Your name)

אל תשכחו לעדכן אותנו אם תקבלו מענה מ-AT&T, ואנו מחכים בקוצר רוח לשמוע מהישראלי הראשון אשר יזכה לאנלוק מענקית הסלולר האמריקאית. אנו מקווים כי כולכם תזכו לאנלוק, וכי כל האפיזודה האמוללה הזו של מאבקים עיקשים עם אולטרהסנואו וטורבו סימים תגיע לסופה. מחכים לשמוע מכם.

בברכת הצלחה ומועדים לשמחה,

צוות אתר אייפונס.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 08/04/12 בשעה 14:14.

2. 11 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

dvirbason (08/04/12), furstori (08/04/12), hadar.ag (08/04/12), ItaiHay (08/04/12), maviad11 (08/04/12), Or (08/04/12), SHAHAR SHOKO (08/04/12), shail (08/04/12), The Fox (12/04/12), tomer7 (21/04/12)

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: חג העצמאות

תודה רבה על הפורמט! הרגע שלחתי באמת מקווה שנחגוג יציאה מעבדות לחירות! תחשבו על זה איזה סימבולי זה בחג הפסח...

iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 13 פעמים ב 10 הודעות

אני דיברתי כרגע עם מריה משירות הלקוחות של AT&T והיא רשמה את כל המידע בנוגע לאייפון שלי ודרכי ההתקשרות איתי.
    היא פתחה CASE ואמרה שאם אני אהיה זכאי אז האנלוק של המכשיר יתבצע עד ה16 לאפריל בערב.
    אגב, היא אמרה שייתכן ויצטרכו את הקבלה של קניית המכשיר בכדי להוכיח כי קניתי אותו ללא התחייבות כלל.

איזה שירות, פשוט תענוג! כמה סבלנות הייתה לנציגה הזו, הלוואי עלינו בארץ!

חייב לציין שתהיו סבלניים, אמנם ענו לי ישר ללא המתנה, אך השיחה ארכה כ20 דקות.

נקווה לטוב ולחג עצמאות שמח.

נערך לאחרונה על ידי T-p-X; 08/04/12 בשעה 14:53.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל T-p-X על הידיעה:

RAiNZ (08/04/12)

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

לאיזה מספר התקשרת? ל- AT&T?

iPhoner חדש
    תודה
    5
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

כמו באשכול השני-
    הייתי עכשיו בשיחה טלפונית עם at&t.

לאחר 40 דק' בערך הם אמרו לי שהם צריכים לעבור איזה תהליך של וידוא בנוגע למוצא האייפון, מכיוון שהוא לא נקנה דרכם, ובמידה והכל יהיה תקין הם ישחררו לי אותו תוך שבוע וחצי.

הם יודיעו לי דרך המייל או טלפון שהכל בסדר.

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל ashditz על הידיעה:

RAiNZ (08/04/12)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ymeiner, אתה רוצה טבסקו עם הסומבררו שלך, או שאתה הולך לאכול כובע צילינדר?

10. 2 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

ItaiHay (08/04/12), joeYYY (08/04/12)

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 2 פעמים בהודעה אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי T-p-X צפיה בהודעה
    אני דיברתי כרגע עם מריה משירות הלקוחות של AT&T והיא רשמה את כל המידע בנוגע לאייפון שלי ודרכי ההתקשרות איתי.
    היא פתחה CASE ואמרה שאם אני אהיה זכאי אז האנלוק של המכשיר יתבצע עד ה16 לאפריל בערב.
    אגב, היא אמרה שייתכן ויצטרכו את הקבלה של קניית המכשיר בכדי להוכיח כי קניתי אותו ללא התחייבות כלל.

איזה שירות, פשוט תענוג! כמה סבלנות הייתה לנציגה הזו, הלוואי עלינו בארץ!

חייב לציין שתהיו סבלניים, אמנם ענו לי ישר ללא המתנה, אך השיחה ארכה כ20 דקות.

נקווה לטוב ולחג עצמאות שמח.
    לאיזה מספר טלפון כי במספר הראשי שלהם הם אומרים שהם סגורים למשך הסופ"ש.

תודה

מנהל פורום תמיכה הסמל האישי של W.Elad
    תודה
    160
    הודו לי 515 פעמים ב 429 הודעות

ברוח החג

שלחתי גם מייל עם הפרטים של שני 3GS ישנים שמכרתי.
    אולי הבעלים החדשים שלהם ירוויחו אנלוק וחופש מוחלט.

3GS עם בוטרום ישן וסים פרי, איזה חלום.

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל W.Elad על הידיעה:

RAiNZ (08/04/12)

iPhoner מתקדם
    תודה
    5
    הודו לי 5 פעמים ב 3 הודעות

אם קניתי מיד 2 בישראל...מה אני יכול לרשום במקום EBAY או BEST BUY? יש לכם רעיון?

מנהל פורום תמיכה הסמל האישי של W.Elad
    תודה
    160
    הודו לי 515 פעמים ב 429 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי yariminal צפיה בהודעה
    אם קניתי מיד 2 בישראל...מה אני יכול לרשום במקום EBAY או BEST BUY? יש לכם רעיון?
    תרשום איביי... לאמריקאים לא באמת איכפת שמכרו את זה בישראל ביד שתיים.
    ואם איכפת להם, זה לא ממש הולך לעזור לך לדעתי.

לפי דעתי הם פשוט יבדקו האם המכשיר אכן נרכש דרכם, האם יש חובות ובמידה והכל תקין יפתחו אותו.

אשכול נעול
עמוד 1 מתוך 28 1234511 ... אחרוןאחרון