+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 7 12345 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 66
    המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל העורך הראשי של ZDNet יוצא כנגד האנדרואיד

הלם בעולם חדשות הטק, כאשר ג'ייסון פרלו - העורך הראשי של האתר ZDNet, משמיץ iOS ידוע ומשתמש וותיק ואדוק של מערכת ההפעלה אנדרואיד יצא בהצהרה מרעישה כי נמאס לו מאנדרואיד, וכי המכשיר הבא שלו יהיה מבית אפל או מיקרוסופט.

דבר העורך, חלק א':

אני יודע מה אתם חושבים: "הנה שוב פעם, ריינס מחרחר מלחמה", או "הנה עוד פוסט שנועד להשמיץ את אנדרואיד ולהלל את האייפון". ובכן, ממש לא. אתם חייבים להבין לעומקו של עניין את המשמעות של ההצהרה של ג'ייסון פרלו, ומדוע היא מהווה ביקורת חשובה. תנסו רגע להתסכל מעבר למלחמות האש האינפנטיליות נוסח "אייפון נגד אנדרואיד", ולראות את התמונה הכללית כצרכנים: עורך ראשי של אתר טכנולוגי מפורסם, ומשתמש אנדרואיד מוצהר זה שנים, יוצא בכותרת חריפה כנגד מערכת ההפעלה שתמך בה נחרצות במשך שנים, והוא מדבר בתור צרכן מודאג.

הכותרת היא כל כך חריפה למעשה, שאי אפשר לתרגם אותה לעברית מבלי לנבל את הפה. מה זאת אומרת? ובכן, הכותרת של המאמר היא "Im Sick to death of Android". אם לתרגם את הכותרת באופן ישיר, פירושה: "אני חולה עד מוות מהאנדרואיד". אך אם מתרגמים את הכותרת ברוחה, התרגום הוא: "נשבר לי ה... מאנדרואיד". בשביל להביא אדם שהיה תומך נלהב למצב שבו נשבר לו ברמות כאלו גבוהות, משהו רציני היה צריך לקרות. או האם זה משהו שלא קרה שגרר את התגובה הזו? אתן למילים המתורגמות של פרלו לדבר בעד עצמן.

נשבר לי ה... מאנדרואיד

סיכום: אני ביליתי יותר משנתיים כמשתמש אנדרואיד. בפעם הבאה, אני הולך למערכת הפעלה אחרת, אלא אם כן שינויים משמעותיים מתרחשים באופן שבו גוגל מנהלת את המערכת האקולוגית שלה, ושותפותיה הייצרניות חומרה וספקיות הסלולר.

לפעמים בן אדם פשוט צריך לדעת מתי להרים ידיים.

למרות שאני התנסיתי עם מספר סוגים שונים של טאבלטים המריצים מערכות הפעלה שונות בשנים האחרונות, וממשיך לבחון את כל האפשרויות השונות הקיימות במרחב הנייד, מאז נובמבר 2009, אני אך ורק משתמש בסמארטפונים מבית אנדרואיד.

בזמן הזה עברתי מהמוטורולה דרויד (מיילסטון) המקורי לדרוייד ביוניק (מוטורולה ביוניק), ועכשיו לנקסוס גלקסי. ראיתי את מערכת ההפעלה אנדרואיד משתפרת משמעותית ואני ממשיך להתרשם מהחידושים אשר כל גירסה חדשה מביאה לשולחן.

תמיד חיבבתי את הרעיון הבסיסי של אנדרואיד - מערכת הפעלה קוד פתוח לסמארטפון ולטאבלט שניתן להשתמש בה על מגוון של מכשירים עם יצרנים שונים, ופיצ'רים שונים אשר מעניקים לצרכנים ערך מוסף של בחירת המוצר המתאים בדיוק לצרכים הספציפיים שלהם.

אנדרואיד גם מספקת פתיחות נוספת לחנויות אפליקציות צד שלישי המתאימות לצרכים של סוגים שונים של לקוחות אם המארקט של אנדרואיד (כעת גוגל פליי) לא מתאים להם. וכמובן, יש גם את היכולת הבסיסית של מערכת ההפעלה עצמה לעבור איפיון אישי, כמו גם את היכולת לטעון יישומים בעיצוב שלך לשימוש בשווקים אנכיים.

אבל יחד עם זאת, הסובלנות שלי כלפי האופן הרופף שבו גוגל מנהלת את המערכת האקולוגית שלה ואפשרה לפלטפורמה שלה לעבור מוטציה ולהתפצל (פרגמנטציה), ואפשרה ליצרניות המכשירים שלה ולספקיות הסלולר לנטוש את המשתמשים בכך שהם אינם מספקים להם עדכונים למכשירים שלהם - פשוט מרתיחה את דמי.

עוד בחודש אוקטובר דאשתקד, כתבתי תגובת נגד נלהבת לכתבה של ג'יימס קנדריק "אחרי האייפון 4S, האנדרואיד פשוט מרגיש לא נכון" (אצלנו באתר היא תורגמה לשם "דייט עם אנדרואיד").

במאמר זה הבאתי את היתרונות הרבים של האנדרואיד - פתיחות, גמישות ואת העצמאות היחסית שיש למשתמש באנדרואיד לעומת המערכות האקולוגיות האחרות של מתחרותיה. אבל אני התייחסתי גם לפגמים, אלו שהאמנתי שבסופו של דבר הולכים לקבל מענה עם הגרסאות העתידיות של מערכת ההפעלה, וניהול משופר של המערכת האקולוגית של אנדרואיד. וגם אז, חשבתי שהיתרונות של אנדרואיד עולים בהרבה על החסרונות.

הגעתי למסקנה כי בעולם אידיאלי, הרעיון של מערכת ההפעלה אנדרואיד, ומערכת אקולוגית של אפליקציות וייצרניות המנוהלת בצורה מושלמת אכן תהפוך את אנדרואיד להיצע הכי חזק מכל הצעות מערכות ההפעלה לניידים.

עם זאת, המציאות היא שאנחנו לא חיים בעולם אידיאלי, והפגמים פוגעים באופן מהותי בהתקדמות איכותית כגון יציבות מערכת ההפעלה, סטנדרטיזציה ותחזוקה כלל מערכתית - סיטואציה אשר בסופו של דבר תשפיע לרעה על משתמשי אנדרואיד ומפתחיה.

כאשר הגיע הזמן לחדש את שני חוזי הטלפון שלי מול חברת ורייזון, החלטתי בתוך תקופה של כמה חודשים לרכוש את המוטורולה ביוניק ואת הסמסונג גלאקסי נקסוס. האמנתי גם ששני המכשירים האלו ייתמכו היטב על ידי גוגל, ויהיו עמידים ביותר בפני הפרגמנטציה ותוכנות הזבל של הספקיות, מכיוון שהמכשיר הראשון מיוצר על ידי החברה שעומדת להירכש על ידי גוגל, והמכשיר השני הוא מכשיר הדגל של גוגל, והמכשיר האידאלי להתנסות טהורה במערכת ההפעלה 4.0 (ICS).

בשני המקרים, הסתבר שטעיתי. מוטורולה הבטיחה במשך חודשים לעדכן את מערך המכשירים שלה מ- 2011 ו- 2012 לגרסה 4.0, אבל לאחרונה היא עדיין לא הצליחה להעביר את כל העדכונים האלו, מלבד על ה-Xoom של מוטורולה, אשר נחשב לחוויה של גוגל ומכשיר תקן למפתחים. ובמקרה של סמסונג, היו מספר גרסאות תיקון ששוחררו לגרסה 4.0 על ידי גוגל, שאף אחת מהן לא הגיעה לרשת ווריזון עד כה.

היסטוריית העדכונים של סמסונג על פני קו המוצרים שלה כולו היא גרועה כמעט כמו זו של מוטורולה. הגלאקסי טאב 10.1 טרם עודכן לגרסה האחרונה של אנדרואיד, ובמקרה של הנקסוס אס, מכשיר הדגל הקודם של גוגל - העדכון לגרסה 4.0 שוחרר, ולאחר מכן הוסר בשל בעיות טכניות, ובעלי המכשיר כבר מחכים חודשים בשביל שהעדכון יחזור שוב.

אלו מייצגים את התנאים של שתי ייצרניות המכשירים הבכירות של גוגל אשר מייצרות את המכשירים בעלי הפרופיל הגבוה ביותר, אשר אמורים לקבל עדכונים בעדיפות ראשונה. על יצרני הנדבך השני והשלישי, המצב הוא הרבה יותר גרוע מבחינת תמיכה במכשירים הקיימים.

[עדכון, 28 במרץ: גוגל החלה לשחרר עדכונים לאנדרואיד 4.0.4 עבור מכשירי הנקסוס אס ודגם ה-WiFi של המוטורולה XOOM, אבל עדיין לא לגירסה של ווריזון של הגלקסי נקסוס LTE.]

אז השורה התחתונה היא, כצרכנים, עד כמה אנחנו מוכנים לסבול את זה? אם מישהו כמוני שהוא משקיף וותיק בתעשייה, צריך לעשות מחקר אינטנסיבי כזה אודות איזה מכשיר אנדרואיד שווה לקנות בהתבסס על פוטנציאל תמיכה שוטפת, ואז בסופו של דבר עדיין נכווה בתהליך, מה הצרכן הממוצע אמור לעשות?

אז החלטתי שאלא אם כן נעשים שיפורים משמעותיים בניהול המערכת האקולוגית של אנדרואיד על ידי גוגל בשנה הקרובה, ואם התנאים לתמיכה במכשירים העיקריים על ידי ספקיות הסלולר בארה"ב אינם משתפרים באופן דרמטי, הגלקסי נקסוס והמוטורולה ביוניק יהיו מכשירי הסמארטפון מבוססי האנדרואיד האחרונים שלי.

כמו כן החלטתי כי עד שמצב התמיכה ישתפר משמעותית, אני לא הולך להמליץ עוד על מוצרים ​​מבוססי אנדרואיד למשפחה, חברים, וקולגות. אני אכוון אותם לעבר iOS של אפל ו-WiMo של מיקרוסופט במקום. לפחות עם הפלטפורמות האלו, מובטח שתקבלו עדכוני ליבה של מערכת ההפעלה וכן תיקוני באגים לכל אורך החוזה שלכם.

נמאס לי פשוט עד מוות לסבול את כל הבעיות הללו שנראות כאילו אין להן סוף שנראה באופק.

לאיזו פלטפורמה אני בסופו של דבר אעבור באופן אישי לאחר שהחוזה הנוכחי שלי יפוג, אין לי מושג בשלב זה, כי זה יקרה רק בעוד 20 חודשים. אבל אני מתפתה מאוד להעמיד את הגלקסי נקסוס שלי למכירה, לעכל את רוע הגזירה, ולשלם מחיר מלא על האייפון 4S. זה עד כמה אני מתוסכל בשלב הזה מכל המצב הזה.

האם לכם נמאס עד מוות מהבעיות של אנדרואיד ואתם שוקלים לעבור ל- iOS או WiMo?

דבר העורך חלק ב':

למען הפרוטוקול, בפעם הבאה שמישהו תוהה לשאול אותי מהי דעתי לגבי אנדרואיד או מדוע אני לא חסיד של מערכת ההפעלה הזו, אין צורך ללכת רחוק יותר מאשר הכתבה הזו. על זאת דיבר המשורר. אך למען ההגינות, אני חייב לציין שלא חסרות לי בעיות עם אפל. כפי שרבים מהקוראים הוותיקים שלנו וודאי יעידו, אני לא מאלו אשר מעדכנים את מכשיר האייפון שלהם מיידית לגרסה החדשה של iOS ברגע שהיא משוחררת. תמיד יש לי מכשיר גיבוי זמין שאני מעדכן על מנת לדעת איך נראית הגרסה החדשה - אך המכשיר האישי שלי תמיד נשאר מאחור לפחות כמה חודשים טובים (בדרך כלל לא יותר מ-3).

הסיבה היא פשוטה: אני לא סובל את הגן הסגור. יכולים לטעון בפני מה שרוצים - שהפריצה מאיטה את המכשיר, שהפריצה הופכת את המכשיר לפחות בטוח, שהפריצה פוגעת ביציבותה של מערכת ההעלה, ושאר ירקות (שחלק מהטיעונים נכונים חלקית, וחלקם האחר קשקוש), אך אני עדיין אפרוץ את המכשיר שלי כל פעם מחדש. לא יכול בלי, לא רוצה בלי.

בשבילי, iOS+הפריצה = חווית השימוש המושלמת. אך לאחר כל מה שנאמר, אני עדיין אראה את עצמי על גרסה מעודכנת ופרוצה של iOS לפני שבעל האנדרואיד ימצא את עצמו על הגרסה הכי חדשה של אנדרואיד, ופה אין לי בעיה עם אפל. יש לי בעיה עם אפל שהיא מוחקת לי את הפריצה בכל פעם שאני מעדכן גרסה - אך זו בעיה שלי, בדיוק כמו שזו בעיה שלי בכל פעם שאני חייב לסנכרן את המכשיר מול אייטיונס, ויש לי הרבה סייגים מהתוכנה הזו.

ופה נשאלת השאלה, מה אתם הייתם מעדיפים?
    מערכת הפעלה פתוחה שאינה מקבלת עדכונים שוטפים, ואם כן, אז בשיטת רולטה,
    או - מערכת הפעלה סגורה (שניתן לפתוח) אשר מקבלת עדכונים שוטפים כל הזמן, לפחות למשך 3 שנים.

אני יודע מה אני מעדיף, ובסופו של דבר, העדפה אישית היא השורה התחתונה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 29/03/12 בשעה 09:39.

2. 4 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

AssafMoraz (30/03/12), Deantweety (29/03/12), Moran (29/03/12), natish (29/03/12)

iPhoner ותיק
    תודה
    22
    הודו לי 23 פעמים ב 19 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: העורך הראשי של ZDNet יוצא כנגד האנדרואיד

בדיוק מה שאני הרגשתי שקניתי את הS2
    ולא יכלתי לעדכן ל ice cream 4 .
    נאלצתי לעבור ל4S עם IOS
    לא מתחרט על המעבר , אבל בהחלט אפל רחוקה מלהיות מושלמת .

Banned
    תודה
    43
    הודו לי 90 פעמים ב 70 הודעות

נראה ששתי הפלטפורמות רחוקות מלהיות מושלמות, לאפל יש חסרונות ברורים וכך גם לאנדרואיד, אישית אני אוהב את החוויה באפל עם העדכונים באופן מהיר ומדויק, לעומת אנדרואיד שמיליוני אנשים סובלים עד שמקבלים את העדכון המיוחל. אך גם אפל לא מושלמת, כפי שאתה מציין חוויה מושלמת עבורך היא IOS כולל פריצה, ובכן זה באמת חוויה מהנה שבשלב מסוים היא נמאסה עליי. המכשיר שלי עובד בצורה כל כך איטית שאני חושב שהiPhone 3GS יותר מהיר ממנו. בקיצור, נמאס עליי שאני צריך לפרוץ את המכשיר שלי בכדי ליהנות, אני מעדיף פלטפורמה שבה אוכל ליהנות חוויה מעולה, באנדרואיד זה אכן מתקיים, אבל עניין העדכונים הוא באמת בלתי נסבל ומתיש ואני מאוד מקווה שגוגל ימצאו פתרון.
    עד אז הדעה שלי היא שאנדרואיד וIOS לא מושלמות וכעת אני יעדיף להיות עם אנדרואיד (באמת שאנדרואיד 4.0 זה גרסה מאוד מרשימה ומהנה, אני מקווה לקנות את הפלאפון שאני רוצה בקרוב, סמוך למועד ההשקה). IOS זאת מערכת הפעלה יציבה מאוד ומהירה מאוד, אני מאוד אוהב להשתמש בiPad 2 ובiPhone 4S בגלל החוויה החלקה הזאת, אך לאחר שימוש נרחב אני עדיין מרגיש שאני צריך משהו מרגש, פיצ'רים גדולים יותר עם חוויה ענקית יותר, וסירי היא לא אחת כזאת, הזיהוי הקולי קיים באנדרואיד הרבה זמן לפני סירי, כך שלא ממש התרגשתי מהפיצ'ר הזה.

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי iAvivR צפיה בהודעה
    נראה ששתי הפלטפורמות רחוקות מלהיות מושלמות, לאפל יש חסרונות ברורים וכך גם לאנדרואיד, אישית אני אוהב את החוויה באפל עם העדכונים באופן מהיר ומדויק, לעומת אנדרואיד שמיליוני אנשים סובלים עד שמקבלים את העדכון המיוחל. אך גם אפל לא מושלמת, כפי שאתה מציין חוויה מושלמת עבורך היא IOS כולל פריצה, ובכן זה באמת חוויה מהנה שבשלב מסוים היא נמאסה עליי. המכשיר שלי עובד בצורה כל כך איטית שאני חושב שהiPhone 3GS יותר מהיר ממנו. בקיצור, נמאס עליי שאני צריך לפרוץ את המכשיר שלי בכדי ליהנות, אני מעדיף פלטפורמה שבה אוכל ליהנות חוויה מעולה, באנדרואיד זה אכן מתקיים, אבל עניין העדכונים הוא באמת בלתי נסבל ומתיש ואני מאוד מקווה שגוגל ימצאו פתרון.
    עד אז הדעה שלי היא שאנדרואיד וIOS לא מושלמות וכעת אני יעדיף להיות עם אנדרואיד (באמת שאנדרואיד 4.0 זה גרסה מאוד מרשימה ומהנה, אני מקווה לקנות את הפלאפון שאני רוצה בקרוב, סמוך למועד ההשקה). IOS זאת מערכת הפעלה יציבה מאוד ומהירה מאוד, אני מאוד אוהב להשתמש בiPad 2 ובiPhone 4S בגלל החוויה החלקה הזאת, אך לאחר שימוש נרחב אני עדיין מרגיש שאני צריך משהו מרגש, פיצ'רים גדולים יותר עם חוויה ענקית יותר, וסירי היא לא אחת כזאת, הזיהוי הקולי קיים באנדרואיד הרבה זמן לפני סירי, כך שלא ממש התרגשתי מהפיצ'ר הזה.
    אני גם מקווה שגוגל תיישם פתרון החלטי וקונקרטי לבעיה הזו, כי ביום שהיא כן תעשה זאת - זה יהיה הצעד הראשון המהותי שלה בדרכה להפוך לטובה יותר מ-iOS מבחינתי האישית.

כל אחד וההעדפות שלו. אני לא מחפש ריגושים, אני מחפש פונקציונליות ואמינות. במובן הזה, כרגע אנדרואיד פשוט לא מסוגלת לעמוד ראש בראש מול iOS - שוב פעם, מבחינתי.

הדבר היחיד שאני לא מבין (וזה לא רק אתה), הוא - מאיפה מגיעה האיטיות הזו שאנשים מדברים עליה בהקשר לפריצה? כי גם כשהיה לי אייפון 4 - הוא עדיין היה טס, ועכשיו שיש לי את האייפון 4S, אז בכלל. ועל ה-4S באמת שהתחרעתי עם טוויקים, הרבה יותר מאשר עם ה-4. והקטע הכי אבסורד בכל זה, הוא שאיפלו חיי הסוללה שלי עדיין מצויינים.?

כנראה שאני פשוט מתחזק את המכשיר בצורה הנכונה. אני אף פעם לא משחזר מגיבוי, אני תמיד דואג לכבות את כל מה שלא רלוונטי, ואת הטוויקים וערכות הנושא אני מתקין (את אלו שאני יכול, הקטנים יותר - לא בהמות כמו intelliscreenX) ישירות לתוך מערכת ההפעלה במקום להשתמש בהם כצד שלישי. כל אלו מתבטאים במהירות שאינה נפגעת, וחיי סוללה שאינם נפגעים, או במילים אחרות: מערכת הפעלה יציבה יותר.

Banned
    תודה
    43

כנראה שאני עדיין בגיל של חיפוש אחר פיצ'רים מגניבים שיגרמו לי לרצות אותם כל כך, אולי בגיל מאוחר יותר אני ארצה אמינות ושפשוט מערכת ההפעלה תעבוד, בכללי בIOS זה מתקיים, אך שוב החוויה ללא הפריצה היא בסיסית לחלוטין. מקווה שזה ישתנה אולי בIOS 6 אבל אני מנסה לא לפתח ציפיות כמו שנה שעברה כדי לא להתאכזב.

כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

וואו מדהים...
    כאילו... וואו!

ממש לפני מספר ימים קראתי כתבה דומה, היום בדיוק קראתי את התגובות שלה וכמובן שקראו לו בין היתר אפל פאנבוי.

עורך ZDNET קצת יותר מתוסכל אבל נראה לי שהוא קצת פחות סבלני ומושפע מBLOATWARE להמונים אז אפשר להבין אותו.

זה באמת עצוב וגוגל באמת הגיזמה עם ICS, עשתה כנס עצום עם מערכת באמת מרשימה (סוף סוף) ואז:
    מי יקבל את הICS? אף אחד עד הודעה חדשה...
    איזה מכשירים? לא ידוע..
    מתי? גם לא ידוע..
    איזה מכשירים לא? ראה א'..

רון, רק נסגור פינה אחת קטנה, האיטיות שאביב מדבר עליה זה באמת כנראה מתחזוק ממש לא נכון של האייפון 4 האישי שלו.
    האייפון 4 שלי גם מהיר מאוד, וגם של אסף מורז רבוי הטוויקים, אם תרצה הוא יעלה סרטון

אני אישית עדיין לא ראיתי בנאדם אחד בפורום הזה שאמר שהוא עובר לאנדרואיד ובאמת עבר לאנדרואיד, את ההפוך אני רואה כל יום..

Banned
    תודה
    43

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    וואו מדהים...
    כאילו... וואו!

ממש לפני מספר ימים קראתי כתבה דומה, היום בדיוק קראתי את התגובות שלה וכמובן שקראו לו בין היתר אפל פאנבוי.

עורך ZDNET קצת יותר מתוסכל אבל נראה לי שהוא קצת פחות סבלני ומושפע מBLOATWARE להמונים אז אפשר להבין אותו.

זה באמת עצוב וגוגל באמת הגיזמה עם ICS, עשתה כנס עצום עם מערכת באמת מרשימה (סוף סוף) ואז:
    מי יקבל את הICS? אף אחד עד הודעה חדשה...
    איזה מכשירים? לא ידוע..
    מתי? גם לא ידוע..
    איזה מכשירים לא? ראה א'..

רון, רק נסגור פינה אחת קטנה, האיטיות שאביב מדבר עליה זה באמת כנראה מתחזוק ממש לא נכון של האייפון 4 האישי שלו.
    האייפון 4 שלי גם מהיר מאוד, וגם של אסף מורז רבוי הטוויקים, אם תרצה הוא יעלה סרטון

אני אישית עדיין לא ראיתי בנאדם אחד בפורום הזה שאמר שהוא עובר לאנדרואיד ובאמת עבר לאנדרואיד, את ההפוך אני רואה כל יום..
    האטיות של הiPhone 4 נובעת מהWinter Board תוכנה ישנה מאוד ואיטית, הiPhone שלי מוצף בערכות נושא, החל מהסטטוס בר, עד למסך הנעילה, יש לי שילוב של איזה 20 ערכות נושא. אם אני מוריד אותם הוא כנראה יהיה מהיר, אבל לא בא לי לחזור למראה הסטנדרטי.

נערך לאחרונה על ידי iAvivR; 29/03/12 בשעה 10:24.

9. 2 משתמשים אמרו תודה ל- iAvivR על ההודעה

Or (29/03/12), RAiNZ (29/03/12)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497

ציטוט נכתב במקור על ידי iAvivR צפיה בהודעה
    האטיות של הiPhone 4 נובעת מהWinter Board תוכנה ישנה מאוד ואיטית, הiPhone שלי מוצף בערכות נושא, החל מהסטטוס בר, עד למסך הנעילה, יש לי שילוב של איזה 20 ערכות נושא. אם אני מוריד אותם הוא כנראה יהיה מהיר, אבל לא בא לי לחזור למראה הסטנדרטי.
    אז בוא ואקדיש לך קצת זמן ואלמד אותך איך להשתמש ב-iFile על מנת לעקוף את winterboard כמעט לחלוטין. זה טריק של סידיונרים מנוסים אשר מוריד באופן דרסטי את העומס על מערכת ההפעלה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבקש. אחרי הכל, אתה בכל זאת בפורום של אייפונים

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 10 פעמים ב 6 הודעות

מסכים עם העניין שבלי הפריצה אין סיכוי שהייתי הולך על ios, ההגבלות של אפל עוברות כל גבול והיא חוסמת אפשרויות אלמנטריות. למזלי, האייטונס מבחינתי מחוק, כל העבודה שלי מתבצעת מול pwntunes ifunbox ו ifile, בזכותן השימוש הרבה יותר מהיר ולא מסורבל. ד"א איך הסנכרון עובד באנדרואיד ישנן תיקיות מסודרות בהתקן הנייד לרינגטונים, רקעים, מוזיקה, אפליקציות וכו'?

iPhoner שועל על!
    תודה
    348
    הודו לי 82 פעמים ב 71 הודעות

יחי האירוניה! (ומה נסגר עם התמונה ריינז?)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 7 12345 ... אחרוןאחרון