+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    iPhoner שועל על!
    תודה
    342
    הודו לי 276 פעמים ב 209 הודעות

ברירת מחדל סקירה| Tank Hero: Laser Wars

הכותר המצליח, Tank Hero, חוזר שנית בגרסאתו החדשה, Laser Wars.

זמין ב- מחיר- 0.99 מפתחת: Clapfoot Inc. להורדה

מכשירים נתמכים בגירסא 4.0 ומעלה:

• (4S, 4, 3GS)
    • (דור 3, 4)

אני בטוח שכולכם מכירים את Tank Hero, הכותר המצליח, שהיגר מקונסולת ה-Wii. אני זוכר את עצמי נפגש עם חברים באמצע השבוע ככה, ופשוט יושב על ה-Wii, ועובר עם חברי שלב אחר שלב במשחק, במטרה לגבור על הטנקים האימתניים. בעבר, המשחק כבר יצא לפלטפורמת iOS, אך בגרסה דומה מאוד לזו של ה-Wii אם לא זהה לו. עכשיו, הוא יצא בגרסה חדשה, עם אותו קונספט, אך עם מאפיינים חדשים.

ממשק
    הממשק של המשחק מאוד פשוט. קיים סטיק אחד בצד שמאל של המסך לתנועה, וכדי לירות, פשוט לחצו על המטרה או על הכיוון אליו תרצו לירות. אני אישית מצאתי את הממשק מעט מסורבל, והייתי שמח לראות אות עם ממשק Dual stick שיאפשר שליטה טובה יותר על הטנק ובכלל ישפר את המשחק עצמו. אני מאמין שהמפתחים רצו לשמור על המשחק כמה שיותר דומה לצורתו המקורית, אולי בשביל לנסות לשמור על ההצלחה, אז הם פיתחו אותו לפי המשחק לקונסולת ה-Wii וזה מה שיצא.

גרפיקה+סאונד
    הגרפיקה במשחק לדעתי מאוד מיוחדת, ובהחלט ניתן לראות שהמפתחים השקיעו בה לא מעט בין אם מדובר במשחק הראשון או השני בסדרה. מיד בתחילת המשיק תוכלו להבחין בגרפיקת ה-Retina החדה שממש נותנת הרגשה שמדובר במשחק המקורי, יחד עם אפקטי תאורה נחמדים כמו הבזקי אור קלים בעת פיצוץ, או אם מדובר באובייקטים חדים שמוסיפים המון למשחק. בנוסף לשלל המאפיינים הללו, המשחק מאופיין גם בגרפיקת 3D מאוד מיוחדת שממש נותנת למשחק המון ולדעתי גם הופכת אותו לנעים מאוד לעין. הסאונד מצוין גם הוא, כאשר הסאונדטרק מורכב בעיקר ממוזיקת רוק מקפיצה, שנותנת אווירה מאוד קרבית למשחק. אני אישית מאוד אהבתי את הסאונדטרק ובהחלט את שאר עשרות האפקטים שהגיעו במשחק החדש.

Gameplay
    המשחק לא שונה ממש מקודמו מבחינת המשחקיות. הפעם, המשחק בעצם הפך להיות יותר עתידני, כאשר יתווספו טנקים חדשים ומאתגרים, מכשולים חדשים כמו גדרות לייזר, מגוון רחב של Power ups שייתנו לכם תוספות מיוחדות לטנק, כמו מגן חזק ופגזים עוצמתיים, ומה לא. אני אישית קניתי את המשחק הראשון בסדרה וממש התלהבתי, וכך גם חבריי, ואני מרגיש אותו דבר גם כשאני משחק בשני. לפעמים רמת האתגר ממש גבוהה, ואני לא ממש יכול לתאר לעצמי כיצד אפשר לקבל בשלב מסוים את מירב הניקוד בלי להיפגע. למשל, אם תיתקלו בטנקים המחומשים בלייזר, תהיה לכם בערך שנייה ככל היותר לירות עליהם, ולהתחמק, מה שממש לא נראה לי אפשרי ללא Power up שיעזור לנו אם אתם מעוניינים לקבל את מירב הניקוד. הניקוד בעצם מתבסס על הזמן שנדרש לביצוע המשימה, כמות הנזק שנגרמה לטנק שלכם ורמת הדיוק שלכם. בדרך כלל מה שאמור להפחיד אתכם הוא רמת הנזק שנגרם, מכיוון שאסור לכם להיפגע כלל כדי לקבל את מירב הכוכבים בקטגוריה הזו, מה שדורש שקידה רבה על המשחק.

לסיום

יתרונות
    גרפיקת 3D מקסימה, מגוון רחב של אפקטי תאורה, סאונדטרק מתאים לאווירה, עשרות שלבים מאתגרים עם שלל אויבים ומכשולים, אין ספור אזורי משחק שונים.
    חסרונות
    ממשק לא ממש נוח, אך בהחלט ניתן להסתדר איתו כמו שצריך.

השורה התחתונה
    אני בטוח שכל אחד מאיתנו יוכל להינות מהמשחק. הוא ממכר ומהנה, ובמחיר זעום של דולר אחד, הוא בהחלט שווה ניסיון לטעמי. יש בו כל מה שצריך במשחק טוב, ואני אישית בהחלט אעביר אותו לתיקיית המשחקים המועדפים שלי. מומלץ.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Amit.S; 17/03/12 בשעה 13:18.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- Amit.S על ההודעה

Aarón (17/03/12), TomerSabo (17/03/12)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה| Tank Hero: Laser Wars

תודה עמית.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

Amit.S (17/03/12)

iPhoner שועל על!
    תודה