+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

ברירת מחדל שאלה: פתיחת אייפון 4 של רשת AT&T בעלות של 140$ לצמיתות מאשר לחכות לטורבו סים.

פתיחת אייפון 4 של רשת AT&T בעלות של 140$ לצמיתות מאשר לחכות לטורבו סים, בקישור הבא:
    http://www.ebay.com/itm/220967805979

איך זה עובד? מה בדיוק זה עושה למכשיר? והאם זה אמין?

תודה רבה!

משתמש VIP Gold הסמל האישי של shail
    תודה
    148
    הודו לי 523 פעמים ב 477 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: שאלה: פתיחת אייפון 4 של רשת AT&T בעלות של 140$ לצמיתות מאשר לחכות לטורב

איך זה עובד:הם מוסיפים "ע"י איש קשר באפל או משהו כזה את פרטי המכשיר שלך IMEI/Serial Number בשרתים של אפל לרשימת "המכשירים שנמכרו סים פרי" ואז אתה יכול לעשות אקטיבציה עם האייטיונז והמכשיר ייפתח לשימוש עם כל כרטיס סים.

מה בדיוק זה עושה למכשיר:
    כלום. השינוי הוא ביכולת של האייטיונז לעשות אקטיבציה עם כל כרטיס סים למול השרתים של אפל ולפתוח את השימוש בכל סים.

האם זה אמין:
    שאלה טובה.
    היו כבר מספר חברות/אנשים שהציעו את השירות הזה, כולל CuyYourSim לפני מספר ימים.
    לרוב אפל "סוגרת את הברז" אחרי כמה ימים.
    בל מקרה, במידה ואתה עושה את זה דרך eBay ומשלם ב PayPal - אתה מובטח לגבי התשלום וקבלת הכסף חזרה במידה ויש בעיה.

בהצלחה

iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 5 פעמים ב 5 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: שאלה: פתיחת אייפון 4 של רשת AT&T בעלות של 140$ לצמיתות מאשר לחכות לטורב

ציטוט נכתב במקור על ידי shail צפיה בהודעה
    איך זה עובד:הם מוסיפים "ע"י איש קשר באפל או משהו כזה את פרטי המכשיר שלך IMEI/Serial Number בשרתים של אפל לרשימת "המכשירים שנמכרו סים פרי" ואז אתה יכול לעשות אקטיבציה עם האייטיונז והמכשיר ייפתח לשימוש עם כל כרטיס סים.
    זאת אומרת שכביכול לבן אדם הזה ב-eBay יש "חפרפרת" בתוך Apple שעושה את זה בשביל כסף? ואפשר לסמוך על זה, כלומר, אחרי שהוזנתי במחשבים של Apple, אני מכוסה לכל החיים, ויכול להתנהג עם המכשיר שלי כאילו הוא סים-פרי לכל דבר?

שאלה נוספת:
    הוא רשם למטה באנגלית כל מיני דברים שאני צריך לצרף, כגון מייל אישי (לשם הוא ישלח קוד מסויים?), מספר IMEI (מה זה אומר?), כמו כן זה אומר שזה ייקח בין 10 ל-22 יום עד שהקודים שלי יהיו "BE RETURNED" (מה זאת אומרת?) ולאחר מכן הוא ישלח לי אותם במייל....

מה יעזור לי שהם יישלחו במייל? מה אני עושה איתם לאחר שהם נשלחים במייל? ואיזה קודים בדיוק נשלחים?

אשמח להבהרת הנקודות שציינתי כאן,

תודה רבה וסליחה על הבורות!

נערך לאחרונה על ידי dodi88; 17/03/12 בשעה 12:34.

+ פרסם תגובה