+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 18
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל סקירת אפליקציה| Dreamz

אפליקציית Dream מאפשרת למשתמש להיות מודעים ולשלוט על החלומות (ידוע גם בשם Lucid Dream), מבלי ציוד או ניסיון מוקדם.

זמין ב- מחיר- חינם! (לפרק זמן מוגבל ואז 1.99$) מפתח: Adam Siton להורדה

מכשירים נתמכים בגירסא 4.0 ומעלה:

• (4S, 4, 3GS)
    • (דור 3, 4)
    • (דור 1,2)

Lucid Dreams או בעברית חלימה מודעת היא תופעה המתרחשת כאשר אדם מודע לכך שהוא נמצא בחלום כאשר הוא ישן. תהליך זה גירה את מוחם של מליונים, ונתן השראה לסרטים מוכרים כמו Inception (בכיכובו של ליאונרדו דיקפריו), Vanilla Sky (בכיכובו של טום קרוז) ואפילו המטריקס האלמותי, וכל זאת מסיבה טובה מאוד. זאת סביבת המציאות הוירטואלית האולטימטיבית, עולם אותו ניתן לעצב ולשלוט בו כרצוננו.

אולם היכולת לבצע חלימה מודעת עד כה הייתה שמורה לברי מזל מעטים שיש להם את היכולת להיות מודעים לחלומות שלהם. אפליקציית Dreamz מביאה את חזון החלימה המודעת להמונים זאת על ידי שימוש במכשיר הסמארטפון המצויד בחיישנים, השימושיים לנושא ואלגוריתם מהמתקדמים ביותר בתחום מחקרי השינה, המאפשר כמעט לכל אחד לקבל מודעות לחלומות שלו מבלי אימונים מקדימים או ציוד ייעודי.

אז איך זה עובד?
    כאשר אדם ישן הוא עובר מספר שלבים, החל ממצב של שינה קלה וכלה במצב של שינה עמוקה וחוזר חלילה. השלב הקריטי ביותר במהלך השינה נקרא REM (קיצור של Rapid Eye Movement) בו רוב החלומות מתרחשים.

DreamZ מסוגלת לנתח ולמצוא בדיוק את שלב השינה בו אדם נמצא, בהתבסס על תנועות הגוף של האדם כאשר הוא ישן, זאת על ידי שימוש בחיישנים המובנים באייפון.

מחקרים מראים שבמהלך מצב REM, המוח מגיב לגירויים חיצוניים, כמו למשל אור, קולות, מגע וכו' ומכניס את אותם הגירויים לתוך תוכן החלום. דוגמא טובה לכך היא שבמהלך חלום צלצול חזק מתגלה להיות רעש השעון המעורר או צלצול הנייד שניכנס לתוך החלום. אפליקציית DreamZ מתבססת על אותה עובדה והיא מנגנת סימני אודיו שפותחו באופן ייחודי, ברגע בו האפליקציה מגלה כי האדם נכנס למצב ה- REM. אחרי מספר חלומות המוח שלנו לומד לבצע קורלציה בין האותות הללו (למעשה סאונד) ומאפשר לאדם לקבל מודעות לכך שהוא חולם.

ממשק
    הממשק של האפליקציה הוא סופר פשוט. התפריט הראשי מכיל 2 אפשרויות: הפעלה של האפליקציה: Go to sleep או קבלת מידע: How does it work. בחלק התחתון ישנו עוד תפריט הכולל את מסך הבית שצוין לעיל, את מסך ההסטוריה שמכיל את מידע על כמות החלומות שנרשמה על ידי האפליקציה ומידע סטטיסטי על כל חלום עד לרמת פירוט שלבי השינה (קלה, עמוקה ו- REM).
    בנוסף יש תפריט Web המאפשר לבצע אינטרקציה ישירה עם מפתחי האפליקציה ותפריט הגדרות המכיל הסברים על קליברציה של האפליקציה לשם שימוש טוב יותר, במידת הצורך.

מסך ה- Go to sleep המפעיל את האפליקציה מציג תזמון לשעון המעורר, בחירה של מצב ההתעוררות המחולקת ל- 3: התעוררות בדיוק בזמן, מצב של זכרון שיפעיל את השעון המעורר במסגרת של חלונות זמנים שיאפשרו לזכור את החלומות טוב יותר, ומצב של שינה טובה יותר שיפעיל את השעון המעורר כאשר בסמיכות לשעה הרצויה וברגע בו האדם נמצא במצב של שינה קלה.

בנוסף יש 2 אפשרויות להגדרה:
    • אפשרות להגדרה של סימני האודיו שיושמעו כאשר האפליקציה מזהה שאתם חולמים, יש מספר אפשרויות מובנות וכן אפשרות להקליט הודעה באופן עצמאי (דבר שלפי מפתחי האפליקציה הוא היעיל ביותר).
    • בחירת צליל השעון המעורר, כאשר יש 3 אפשרויות מובנות וכן את האפשרות להשתמש בכל שיר שנמצא בספריית האייפוד של המכשיר.

אחרי לחיצה על לחצן ה- Start, יופיעו 3 שעונים המציגים את השעה הנוכחית, השעה הרצויה ליקיצה כפי שנקבעה על ידי המשתמש וכן את הזמן שיש לשינה. בנוסף קיים לחצן Wake up עליו ניתן ללחוץ בעת יקיצה כדי לקבל את נתוני השינה האחרונה.

לסיכום:
    מניסיון אישי של האפליקציה גיליתי שהיא עובדת די יפה, מה שכן החלק הבעייתי הוא למצוא מקום אופטימלי לשים עליו את המכשיר כאשר ישנים, זאת כדי שהחיישנים והאפליקציה יקלטו את מצב השינה שלכם. בניסיונות שלי ניסיתי לשים את המכשיר מתחת לכרית ועל השידה בצמוד למיטה. ב- 2 המקרים הזיהוי לא היה מלא.

מה שכן מדובר באפליקציה שיש לה פוטנציאל מעניין למדי בין אם היא אכן תאפשר למשתמש להכנס למצב של מודעות במהלך החלומות ולשלוט בהם או לחילופין תשמש בתור שעון מעורר שיכול להעיר את המשתמש בצורה אופטימלית בין אם ליקיצה טובה יותר או לאפשרות של לזכור את החלומות.

ציון:

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי natish; 12/02/12 בשעה 13:17.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

koral11 (12/02/12)

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירת אפליקציה| Dreamz

חינם! (לפרק זמן מוגבל ואז 1.99$)
    נכון לרגע זה, באפסטור זה 1.99$. המבצע אמור להתחיל ביום הקרוב? או שהוא בדיוק נגמר?

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    נכון לרגע זה, באפסטור זה 1.99$. המבצע אמור להתחיל ביום הקרוב? או שהוא בדיוק נגמר?
    אופציה א'.
    המבצע יתחיל במהלך היום הקרוב, למעשה במהלך השעות הקרובות.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

ipxp (12/02/12)

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

שלום לכולם,

המבצע יחל היום במהלך שעות הערב

אתם מוזמנים להכנס בנתיים לאתר שלנו ולקרוא עוד על האפליקציה ועל שליטה בחלומות
    http://www.dreamzapp.com

Sweet DreamZ!

נערך לאחרונה על ידי DreamZ App; 13/02/12 בשעה 09:25. סיבה: תיקון לינק

כתב הסמל האישי של JonDror
    תודה
    15
    הודו לי 23 פעמים ב 15 הודעות

אפליקציה כחול לבן? עוד סיבה טובה לתת לה צ'אנס

iPhoner מתקדם
    תודה
    14
    הודו לי 5 פעמים ב 4 הודעות

נשמעת אפליקציה מסקרנת למדי... בהצלחה!

כמו כן, אשמח ליצור אתכם קשר.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

נשמע מעניין מאוד.
    על איזה חיישנים של המכשיר בעצם האפליקציה מסתמכת? האם על חיישנים שקולטים תזוזה? או רעשים?
    אני שואל כדי לדעת באמת איפה המקום האופטימלי להניח את המכשיר. אם האפליקצייה מסתמכת על תזוזה, אז מן הסתם לא יהיה אפקטיבי להניח את המכשיר על השידה שעל-יד המיטה כמו שניסית.

תודה רבה לך על הפרסום והסקירה של האפליקציה המעניינת הזאת!
    בהצלחה למפתחים .

מנהל iPhones תמיכה כללית הסמל האישי של Bar
    תודה
    1,001
    הודו לי 2,261 פעמים ב 1,925 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Toom צפיה בהודעה
    נשמע מעניין מאוד.
    על איזה חיישנים של המכשיר בעצם האפליקציה מסתמכת? האם על חיישנים שקולטים תזוזה? או רעשים?
    אני שואל כדי לדעת באמת איפה המקום האופטימלי להניח את המכשיר. אם האפליקצייה מסתמכת על תזוזה, אז מן הסתם לא יהיה אפקטיבי להניח את המכשיר על השידה שעל-יד המיטה כמו שניסית.

בהצלחה למפתחים .
    חיישני התנועה..
    בכל אופן ציפור קטנה לחשה לי שעדיף לשים בכרית הסמוכה (במידה וזו מיטה זוגית).

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי Toom צפיה בהודעה
    נשמע מעניין מאוד.

בהצלחה למפתחים .
    היא אכן מסתמכת על תזוזה ומומלץ (מניסיון אישי) לשים אותה על המזרן קרוב למשתמש.
    מה שכן יש לשים לב שהאפליקציה צריכה לרוץ ברקע ולכן המכשיר צריך להיות פעיל (לא במצב שינה) ועם המסך כלפי מטה.

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    היא אכן מסתמכת על תזוזה ומומלץ (מניסיון אישי) לשים אותה על המזרן קרוב למשתמש.
    מה שכן יש לשים לב שהאפליקציה צריכה לרוץ ברקע ולכן המכשיר צריך להיות פעיל (לא במצב שינה) ועם המסך כלפי מטה.
    שלום,
    למה הכוונה שהמכשיר צריך להיות פעיל (לא במצב שינה) ?
    האם הכוונה שצריך לבטל את נעילת המסך ?

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון