+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 6 מ 6
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל סבירות נמוכה לאייר מבוסס Ax

האם אפל תעביר את מחשבי המקבוק אייר לשימוש בארכיטקטורת ARM? נראה בינתיים שלא וטוב שכך.

בעבר היו מספר שמועות מעניינות לפיהן אפל בוחנת את האפשרות להשיק מחשבי מקבוק אייר עם מעבדי ARM, קרי רכיבי ליין ה- Ax של אפל שנמצאים כיום בשנה השניה לחייהם, זאת אחרי שעם השקת האייפד אפל הציגה את ה- A4, והאייפד 2 הגיע עם ה- A5. מלבד לשאלה על איך אפל תתמודד עם כוח העיבוד של הרכיבים, במחשבים שמגיעים כיום עם מעבדים עוצמתיים של אינטל, נשאלה גם השאלה איזה מערכת הפעלה יריצו מחשבים שכאלה? iOS? OS X? הקולות היו חלוקים כאשר מצד אחד נשמעו אנשים שציינו כי הם ישמחו לראות את אפל מטמיעה מעבדים חסכוניים שכאלה במחשבים ניידים, ומצד שני נשמעו קולות כי הם לא ירצו להתפשר בכוח העיבוד וכן בתמיכה בתוכנות של OS X שיצטרכו לעבור התאמה מיוחדת עבור מערכת ההפעלה iOS.

האתר CNET מדווח על האנליסט Richard Gardner מחברת Citigroup ששוחח עם מנכ"ל אפל, טים קוק ועם סמנכ"ל הכספים של החברה, פיטר אופנהיימר לגבי עתיד החברה ואיך היא רואה את ההתחזקות של פלטפורמת iOS משפיעה עליה. קוק ציין כי הוא צופה שהשימוש בטבלטים יגדל ובסופו של דבר אף יהיה גדול יותר מהשימוש במחשבים קונבנציונליים. Gardner מציין כי הוא עזב את השיחה בהרגשה כי מכשירי האייפד מספקים את ח**** של אפל בנושא עולם ה- Post PC וכי אין לה סיבה של ממש להשיק מחשב נייד מבוסס ARM, מאחר והאייפד מספק את צרכיה בנושא. בנוסף Gardner מציין כי הוא מאמין שהאייפד יתפתח קדימה להיות ה"מקבוק אייר מבוסס ARM של אפל", במקום שאפל תקח את האייר צעד אחורה.

השמועות מדברות על כך שהאייפד צפוי לקבל עדכון מהותי בחודשים הקרובים, ביניהם מעבד מרובע ליבות עוצמתי יותר שיכלול גם מעבד גרפי חזק משמעותית מהמעבד הכבר חזק שמוכל ברכיב ה- A5 וכן מסך Retina ברזולוציה גבוהה. ברור לכולם כי בכירי אפל נמנעים מלדבר על מוצרים עתידיים של החברה, אולם על פי ההרגשה שהתקבלה נראה כי מעבר כולל של אפל לשימוש בארכיטקטורה של ARM היא לא דבר שצפוי בעתיד הנראה לעין.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

Banned
    תודה
    75
    הודו לי 336 פעמים ב 174 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סבירות נמוכה לאייר מבוסס Ax

אני אשמח לראות את הmacbook air הבא עם מעבד a7 שיזלול פחות מהכל ..

iPhoner מתחיל
    תודה
    77
    הודו לי 61 פעמים ב 45 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי tomer1749 צפיה בהודעה
    אני אשמח לראות את הmacbook air הבא עם מעבד a7 שיזלול פחות מהכל ..
    אני לא בטוח... יש דברים שמוכווני מטרה - הלפטופ אמור להיות עוצמתי יותר מטלפון או אפילו מטאבלט.
    כלומר, לא אכפת לי שה Air יהיה עם A7 אבל אני מקווה שלא יתפשרו על העוצמה.

iPhoner מנוסה
    תודה
    49
    הודו לי 7 פעמים ב 7 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי moshikish צפיה בהודעה
    אני לא בטוח... יש דברים שמוכווני מטרה - הלפטופ אמור להיות עוצמתי יותר מטלפון או אפילו מטאבלט.
    כלומר, לא אכפת לי שה Air יהיה עם A7 אבל אני מקווה שלא יתפשרו על העוצמה.
    ככל הנראה הA6 יהיה מעבד מרובע ליבות עם מעבד גראפי עוצמתי במיוחד, אז בטוח שהA7 יהיה עוצמתי אפילו יותר ממעבדי הi5 והi7 כפולי הליבה במקבוק אייר כיום.

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Roy 10 צפיה בהודעה
    ככל הנראה הA6 יהיה מעבד מרובע ליבות עם מעבד גראפי עוצמתי במיוחד, אז בטוח שהA7 יהיה עוצמתי אפילו יותר ממעבדי הi5 והi7 כפולי הליבה במקבוק אייר כיום.
    מעבדי ARM כפולי הליבה של היום רחוקים מלהיות חזקים יותר ממעבדי Core i של אינטל, אפילו אלה האולטרא ניידים והחלשים יותר.
    ככל שהארכיטקטורה של ARM משתפרת, כך גם הארכיטקטורה של אינטל.

iPhoner שועל על!
    תודה
    104
    הודו לי 188 פעמים ב 126 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Roy 10 צפיה בהודעה
    מעבד הA6 המרובע ליבות של אפל לא מתקרב לחוזק של core 2 duo אז בטח ובטח לא מתקרב למעבדי core i של אינטל.
    ברגע שאינטל הראתה את מעבדי הסמארטפונים שלה בעלי ליבה אחת במהירות 1.6 ghz כולם זלזלו,אבל לאחר מכן גילו שהם חזקים יותר מהטגרה 3. גם בצורה הגרפית וגם במהירות.
    אין על אינטל

+ פרסם תגובה