+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 8 מ 8
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אפל משחררת את ספארי 5.1.4 למפתחים

אפל משחררת את גרסת הבטא 5.1.4 של ספארי לקהילת המפתחים, המכיל תיקוני באגים ושיפורי ביצועים.

אפל החלה להפיץ את גרסת הבטא של ספארי 5.1.4 לקהילת המפתחים שלה. הגרסה מיועדת הן למשתמשי המק והחלונות. מפתחי המק יכולים לבדוק את גרסת הבטא גם על מערכת ההפעלה נמרשלג, אולם אלו שירצו לבדוק את הגרסה על Lion, יצטרכו להיות על גרסה 10.7.3 ששוחררה היום. גרסאות המק שוקלות כ-44MB (גרסת Lion) ו- 47MB (גרסת נמרשלג), בעוד גרסת החלונות שוקלת כ-110MB.

המפתחים מתבקשים להתמקד בבדיקה של 3 דברים עקריים: ביצועי ה- JavaScript, שלפי רישומי הבטא צפויים להשתפר. שנית, תוספים ובעיקר תוספים הקשורים בתכני זום. בנוסף מפתחים גם מתבקשים לבדוק את מחוות המולטי טאץ' וגן קיצורי מקשים בשימוש עם הדפדפן. אפל גם לאחרונה מתעניינת בהדפסת קבצי PDF, והיא מצרפת קישורים לקבצי PDF שיוצרו מדפי אינטרנט בספארי.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner שועל על!
    תודה
    207
    הודו לי 364 פעמים ב 293 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אפל משחררת את ספארי 5.1.4 למפתחים

דפדן נחמד הספארי.. אבל אני אישית במחשב האישי מעדיף את הgoogle chrome -הכי פשוט ומהיר.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי OriAmir צפיה בהודעה
    דפדן נחמד הספארי.. אבל אני אישית במחשב האישי מעדיף את הgoogle chrome -הכי פשוט ומהיר.
    כרום הוא אחלה, אבל הוא פחות יציב מהספארי.
    בכל אופן ב- Lion על מק, ספארי נוח יותר כי הוא תומך במחוות מולטי טאץ' טוב יותר מהכרום.

iPhoner שועל על!
    תודה
    207
    הודו לי 364 פעמים ב 293 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    בכל אופן ב- Lion על מק, ספארי נוח יותר כי הוא תומך במחוות מולטי טאץ' טוב יותר מהכרום.
    אין ספק שבמק,שהיא מערכת ההפעלה של אפל - הספארי יהיה יותר נוח וטוב מאשר הכרום .
    אני אישית משתמש בווינדוס 7 ..ובאמת שנדיר לראות מישהו שהוא עם חלונות ומשתמש בספארי. הרוב עם אקספלורר ( שאני באופן אישי ממש שונא ) , כרום , פיירפוקס .

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

אני אישית משתמש בווינדוס 7 ..ובאמת שנדיר לראות מישהו שהוא עם חלונות ומשתמש בספארי. הרוב עם אקספלורר ( שאני באופן אישי ממש שונא ) , כרום , פיירפוקס .
    מובן מאליו. זה לא דבר חדש...
    כמו שלאפל יש את הספארי שעובד טוב עם גרסאות הטאץ' (ספארי בios) והמחוות של ליון (במק), מעניין אם יקרה דבר דומה עם ie10 של מיקרוסופט עם טאץ'.....

שניהם מאוד יציבים. אין יתרון ברור למשהו. וכרום בגרסאות האחרונות תומך באותן מחוות של הספארי ככה שהם מאוד מאוד דומים. אם כבר כרום עם ייתרון קל על זה שספארי עדיין עם תיבה נפרדת לכתובת ותיבה נפרדת לחיפוש.

אני אישית מתשמש בטריק של ספארי חסר פלאש, וכרום למקרים שצריך פלאש.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי OriAmir צפיה בהודעה
    אקספלורר 9 הוא ממש טוב לדעתי והווה תחרות טובה לכרום.

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    מובן מאליו. זה לא דבר חדש...
    כמו שלאפל יש את הספארי שעובד טוב עם גרסאות הטאץ' (ספארי בios) והמחוות של ליון (במק), מעניין אם יקרה דבר דומה עם ie10 של מיקרוסופט עם טאץ'.....

שניהם מאוד יציבים. אין יתרון ברור למשהו. וכרום בגרסאות האחרונות תומך באותן מחוות של הספארי ככה שהם מאוד מאוד דומים. אם כבר כרום עם ייתרון קל על זה שספארי עדיין עם תיבה נפרדת לכתובת ותיבה נפרדת לחיפוש.

אני אישית מתשמש בטריק של ספארי חסר פלאש, וכרום למקרים שצריך פלאש.
    כרום קורס לי ואילו ספארי לא.
    לגבי מחוות המולטי טאץ', נכון מגרסה 13 של כרום גוגל הוסיפה תמיכה אבל היא לא מגיעה לקרסוליים של זאת של ספארי ב- Lion.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

אקספלורר 9 הוא ממש טוב לדעתי והווה תחרות טובה לכרום.
    אממ....לא. יצא לי להשתמש לא מעט גם בו, ולמרות שיש שיפור ניכר, עדיין יש משהו שאני לא סובל בו. אני לא יודע להגיד בדיוק מה, אבל כל דבר (ספארי/כרום/פיירפוקס) מרגיש יותר טוב כשחוזרים אליו. אולי זה רק נובע מההיגעלות ארוכת השנים שלי מie....

כרום קורס לי ואילו ספארי לא.
    לגבי מחוות המולטי טאץ', נכון מגרסה 13 של כרום גוגל הוסיפה תמיכה אבל היא לא מגיעה לקרסוליים של זאת של ספארי ב- Lion.
    שניהם לא קורסים אצלי כמעט אף פעם. גם עם מלא טאבים פתוחים.
    לכרום יש אנימציות פחות "אפליות" ויותר טכניות, וזה פחות יפה, אבל עדיין מבחינת יעילות עובד אותו הדבר.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    שניהם לא קורסים אצלי כמעט אף פעם. גם עם מלא טאבים פתוחים.
    לכרום יש אנימציות פחות "אפליות" ויותר טכניות, וזה פחות יפה, אבל עדיין מבחינת יעילות עובד אותו הדבר.
    אז אצלך ואצלי הדברים אחרת...
    אני לא מדבר רק על האנימציות אלא על ה"חלקות" של הפיצ'ר.
    בכרום 13 אתה יכול לחזור אחורה על ידי Swipe של 2 אצבעות על הטרקפד אבל המעבר הוא מיידי. בספארי אתה יכול ממש להציץ ולראות חלק מהדף הקודם גם בלי לעבור אליו ממש.
    אז לא היעילות היא לא זהה.

+ פרסם תגובה