+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 6 מ 6
    מנהלת פורום iTunes הסמל האישי של koral11
    תודה
    674
    הודו לי 800 פעמים ב 614 הודעות

ברירת מחדל סקירה | smart-alarm-clock-sleep שעון מעורר חכם

האפליקציה שעון מעורר חכם מציעה אפשרויות מגוונות ויחודיות שלא תמצאו באפליקציה אחת וביניהן הקלטת הפרעות רעש בזמן שינה. על ידי ניתוח הגורמים המפריעים לשינה, נוכל להתאים את דפוס השינה שלנו ולהרגיש רעננים לכל היום וזה עוד לא הכל...

זמין ב- מחיר- 0.99 מפתחת:ARAWELLA CORPORATION להורדה

מכשירים נתמכים בגירסא 4.0 ומעלה:

• (4S, 4, 3GS)
    • (דור4)
    • (דור 1, 2)

האפליקציה לא רק מפקחת על מחזורי השינה שלנו, אלא גם מזהה את השלב הנכון להתעוררות שלנו!
    ועוד חדשות טובות למי שאוהב לנמנם כמה דקות נוספות בבוקר - כפתור נודניק להשהיית רגע ההתעוררות.

היישום שעון מעורר חכם תוכנן במיוחד כדי לטפל באיכות השינה שלנו ומנדודי שינה.
    באמצעות אלגוריתם מקצועי שמפקח נכון על מחזורי השינה שלנו והגדרת הזמן המושלם להתעורר.

האפליקציה בודקת את הגורמים המפריעים לשינה שלנו, ונערכים רשומות של נתונים סטטיסטיים בצורת גרפים על הפרעות ורעשים בזמן השינה.
    על ידי בדיקת ההקלטות והגרפים, נקבל תמונה ברורה על דפוס השינה שלנו אשר יכול לעזור לנו לטפל במטרדים ולישון שינה עמוקה ובריאה.

האפליקצייה מציעה עוד תכונות, כמו קשיים בהתעוררות ומבטיחה התעוררות נוחה יותר, על-מנת להיות עירניים לאורך כל היום, ומוצאת את התיזמון הנכון המתאים ביותר להשכמה.

היישום הינו בעל 4 מצבי בחירה להשכמה, יש לבחור את אחד המצבים המתאימים ביותר לסגנון החיים שלנו ואת הנסיבות.
    כדי לשפר את ההתעוררות ולקבל השכמה נעימה, היישום מגיע עם 20 מנגינות מיוחדות של ז'אנרים שונים במוזיקה וצלילים של הטבע אם אפשרות להוספת שירים מתוך רשימת השירים שלנו.

תכונות עיקריות:
    • אלגוריתם מקצועי המפקח על מחזורי השינה ומתזמן את השלב המתאים ביותר להתעורר.
    • הקלטה של הפרעות רעש המסייעת לעקוב אחר הגורמים המשפיעים על השינה הבריאה שלנו .
    • היישום יעיר אותנו ברגע הכי טוב במסגרת הזמן שנבחר.
    • 20 סוגי מנגינות מיוחדות וצלילים להשכמה, מלווה ברטט.
    • הצגת נתונים סטטיסטיים מפורטים: משך שינה בכל זמן, ההפרעה, השמעה של הקלטה הפרעה.
    • מגוון של מצבי השכמה לבחירה.

הקלטה של גורמים מטרידים:
    האפליקצייה מבצעת הקלטת הרעשים בזמן שאנו ישנים. על ידי ניתוח הגורמים להפרעה לשינה שלנו, נוכל להתאים את דפוס השינה ולהרגיש רעננים ומחוזקים למשך כל היום.
    מעקב אחר מחזורי השינה בשלבים
    האלגוריתם הייחודי STrack 2.0 © מפקחת ורושמת במדוייק אחר מחזורי השינה שלנו. בעזרתו היישום יוכל להעיר אותנו ברגע הטוב ביותר במסגרת הזמן שנבחר, בכך נהפוך את ההתעוררות שלנו לנעים יותר.

סטטיסטיקות מפורטות:
    מעניין אתכם מעקב אחר השינויים בדפוסי השינה שלכם לאחר תקופה? תוכלו להציג את הסטטיסטיקה בגרפים.

לחנים מיוחדים:
    מה יכול להיות טוב יותר מלהירדם או להתחיל את היום עם שירים יפים?
    עם 20 מנגינות מיוחדות של ז'אנרים שונים במוסיקה, וקולות מן הטבע, גם אם אתם מעדיפים משהו משלכם, האפליקציה מאפשרת להוסיף שירים האהובים עליכם כדי להפוך את זמן ההתעוררות ליותר מהנה.

לסיכום:
    לדעתי זו אפליקציה חכמה עבור ה-iPhone, הדואגת לשינה שלנו, כדי שנרגיש טוב ונמרצים במהלך היום, אין ספק שצריך להתעורר בזמן שבו הוא הטוב ביותר עבור הגוף שלנו בשלב REM (תנועת עיניים מהירה).

ציון:
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Aarón; 01/02/12 בשעה 21:22.

2. 2 משתמשים אמרו תודה ל- koral11 על ההודעה

Aarón (01/02/12), iidoido (02/02/12)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה | smart-alarm-clock-sleep שעון מעורר חכם

סקירה מצויינת, תודה קורל.

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Aarón על הידיעה:

koral11 (01/02/12)

iPhoner מנוסה
    תודה
    80
    הודו לי 110 פעמים ב 85 הודעות

חחח אוריד ואנסה אותה הלילה! עבר עלי שבוע לא קל בכל הקשור לשינה (:
    תודה רבה.

כתב הסמל האישי של JonDror
    תודה
    15
    הודו לי 23 פעמים ב 15 הודעות

השאלה הגדולה - זה באמת עובד?

iPhoner שועל על!
    תודה
    134
    הודו לי 64 פעמים ב 45 הודעות

מה ההבדל בין האפליקציה הזאת לאפליקציה הקיימת עכשיו שיותר פופולארית? ה- Sleep Cycle Alarm..?
    מה גם, לא שניסיתי את זה אף פעם, אבל אני מוצא 2 חסרונות ענקיים שמונעים ממני להוריד את האפליקציה:

1. הנורא מכולם - קרינה. צריך לשים את המכשיר ממש קרוב אליך בזמן השינה. וכל כך הרבה שעות רצופות להיות קרוב למכשיר, זה המון קרינה. ולא מדובר פה ברגע חד פעמי. בטח ובטח שזה עם הטענת המכשיר. עוד יותר קרינה.

2. צריך להטעין את המכשיר כל הזמן ולהשאיר את המכשיר דלוק. אין פה מצב שאני עושה Lock למסך ושומר על המסך. צריך להשאיר את זה פתוח. וכל פעם מחדש צריך לדאוג שזה יהיה בטעינה מלאה, ככה כל לילה.
    זה מוריד באלפי אחוזים את חיי הסוללה אם כל פעם מחדש צריך להטעין כל הלילה את הבטריה בזמן שהאפליקציה עובדת.

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל iidoido על הידיעה:

Bar zevolun (02/02/12)

מנהלת פורום iTunes הסמל האישי של koral11
    תודה
    674
    הודו לי 800 פעמים ב 614 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי jonnydror צפיה בהודעה
    השאלה הגדולה - זה באמת עובד?
    זה עובד.

ציטוט נכתב במקור על ידי iidoido צפיה בהודעה
    מה ההבדל בין האפליקציה הזאת לאפליקציה הקיימת עכשיו שיותר פופולארית? ה- Sleep Cycle Alarm..?
    מה גם, לא שניסיתי את זה אף פעם, אבל אני מוצא 2 חסרונות ענקיים שמונעים ממני להוריד את האפליקציה:

1. הנורא מכולם - קרינה. צריך לשים את המכשיר ממש קרוב אליך בזמן השינה. וכל כך הרבה שעות רצופות להיות קרוב למכשיר, זה המון קרינה. ולא מדובר פה ברגע חד פעמי. בטח ובטח שזה עם הטענת המכשיר. עוד יותר קרינה.

2. צריך להטעין את המכשיר כל הזמן ולהשאיר את המכשיר דלוק. אין פה מצב שאני עושה Lock למסך ושומר על המסך. צריך להשאיר את זה פתוח. וכל פעם מחדש צריך לדאוג שזה יהיה בטעינה מלאה, ככה כל לילה.
    זה מוריד באלפי אחוזים את חיי הסוללה אם כל פעם מחדש צריך להטעין כל הלילה את הבטריה בזמן שהאפליקציה עובדת.
    ישנן הרבה מאוד אפליקציות שהמאפיינים שלהם מאוד דומים, אפילו זהים, השוואה ממש, ניתן לעשות עם סקירה נוספת לתוכנה שציינת.
    לגבי הסוללה והקרינה, אתה יכול להטעין לפני השינה עד 100% סוללה וכמובן ללכת לישון איתו.
    אם איני טועה ניתן להשאיר את היישום ברקע - מה שיגרום לכך שתהייה פחות צריכה של הסוללה.
    חוץ מזה, אני מכירה אנשים שכדי להעיר אותם, גם האפליקצייה הזו לא תעזור.

ציטוט נכתב במקור על ידי kobic צפיה בהודעה
    חחח אוריד ואנסה אותה הלילה! עבר עלי שבוע לא קל בכל הקשור לשינה (:
    תודה רבה.
    אתמה מוזמן לנסות ולדווח.

+ פרסם תגובה