+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 14
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל FaceTime דרך 3G צפויה להתחיל דרך גרמניה

דיווחים מספרים כי אפל צפויה להתחיל לאפשר את השימוש ב- FaceTime דרך 3G בגרמניה.

כאשר FaceTime הוצגה ביוני 2010, ג'ובס ציין כי שיחות הוידאו יהיו זמינות לאורך השנה רק דרך Wifi, אולם במהלך 2012 הפיצ'ר יהיה זמין גם דרך 3G, בהתאם להסכמים והבנות שיושגו מול המפעילות הסלולריות ברחבי העולם. כעת יותר משנה לאחר השקת הפיצ'ר ו- FaceTime עדיין זמין רק דרך Wifi, אבל יתכן ובקרוב נראה את היכולת לבצע שיחות FaceTime דרך 3G בגרמניה ועם הזמן בשאר המקומות בעולם.

האתר הגרמני Heise Online מדווח ש- Deutsche Telekom, חברת האם של T-mobile האמריקאית, מכינה את הקרקע לתמיכה לשימוש ב- FaceTime דרך רשת ה- 3G שלה ויתכן גם שהאפשרות תהיה בתשלום. השמועה הוזנקה בעקבות צילום מסך של מסמך שיווק פנימי עם האזכורים עבור "VoIP/FaceTime option" בתשלום לפיה יתכן שהשירות יהיה בתשלום.

נקווה שזוהי לא המפעילה היחידה איתה אפל הגיעה להסכמה בנושא וכי מפעילות נוספות, בעיקר בישראל יאפשרו את היכולת הזו. למעשה עד כה רוב המפעילות בישראל לא חסמו פיצ'רים הקשורים ביכולות ה- 3G שלהן, מלבד אורנג' שחסמה את יכולות ה- tethering המובנות של המכשיר והצריכו הפעלה מכיוון החברה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

AssafMoraz (27/01/12), Or (27/01/12), SHAHAR SHOKO (29/01/12)

Banned
    תודה
    1,898
    הודו לי 1,038 פעמים ב 758 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: FaceTime דרך 3G צפויה להתחיל דרך גרמניה

קודם כל הצעד הזה הוא בהחלט מבורך והיה צריך לקרות כבר מזמן. העובדה שחברת אורנג? חוסמת כברירת מחדל את הנקודה האישית שלה היא מאוד תמוהה בעיני, הרי אם זה יהיה פתוח מלכתחילה, הרווח יהיה כולו שלהם נוכח תעבורת הנתונים שעשויה לגדול כתוצאה משימוש בפיצ?ר הזה. מה גם שהפיצ?ר קיים לכל דורש באמצעות חיבור USB או חיבור אלחוטי מסוג Bluetooth. אני חושב שאם החברות יקחו על זה כסף אז אף אחד לא ממש יסכים לשלם על השירות הזה וכנראה שזה גם לא יקרה בארצינו עקב החוקים של משרד התקשורת וחוק נטרליות הרשת. עם כל זאת, אפשר ליהנות מהשירות בכיף כבר עכשיו על מכשירים פרוצים וזה מה שאני עושה כבר מעל שנה שלמה בעצם והכל ועל נהדר בזכותה של רשת פלאפון המהירה.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי asafmoraz צפיה בהודעה
    קודם כל הצעד הזה הוא בהחלט מבורך והיה צריך לקרות כבר מזמן. העובדה שחברת אורנג? חוסמת כברירת מחדל את הנקודה האישית שלה היא מאוד תמוהה בעיני, הרי אם זה יהיה פתוח מלכתחילה, הרווח יהיה כולו שלהם נוכח תעבורת הנתונים שעשויה לגדול כתוצאה משימוש בפיצ?ר הזה. מה גם שהפיצ?ר קיים לכל דורש באמצעות חיבור USB או חיבור אלחוטי מסוג Bluetooth. אני חושב שאם החברות יקחו על זה כסף אז אף אחד לא ממש יסכים לשלם על השירות הזה וכנראה שזה גם לא יקרה בארצינו עקב החוקים של משרד התקשורת וחוק נטרליות הרשת. עם כל זאת, אפשר ליהנות מהשירות בכיף כבר עכשיו על מכשירים פרוצים וזה מה שאני עושה כבר מעל שנה שלמה בעצם והכל ועל נהדר בזכותה של רשת פלאפון המהירה.
    שלום לך מר מורז!
    נזכרתי במרמור שלך על הנושא כשרשמתי את המבזק הזה
    לא ברור מה המניעים של אורנג', אולי הם רוצים לשלוט באופן הדוק יותר על תעבורת הרשת שלהם ואולי להקשות על משתמשים, שהרי הם מציעים נטסטיקים למיניהם והפיצ'ר פוגע בשיווק של המוצרים המתחרים.

הפעולה של אורנג' היא סימן מובהק לבעיות של ניטרליות ברשת ואני מקווה שעם הזמן משרד התקשורת יחוקק את החוקים המתאימים לכך.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

AssafMoraz (27/01/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    54
    הודו לי 204 פעמים ב 158 הודעות

אסף לי דווקא מאוד ברור למה אורנג חוסמים את האפשרות הזו זה מאוד פשוט. לפני שהיה את האפשרות הזו אנשים קנו למעשה 2 חבילות גלישה אחד לטלפון ואחד נטסטיק/ סים גלישה נוסף לגלישה במחשב או בטבלט. עם האופציה של נקודת גישה מאפשרת להשתמש בחבילה אחת מה שמונע רווחים מחברת הסלולר. הרצון של אורנג ברור לי מאוד אך לא ברור לי החוקיות של הדבר כי למעשה משרד התקשורת אוסר על חסימת שירותים.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

אולי הזכרון שלי לא משהו, אבל אני זוכר שג?ובס אמר שזה יגיע בתחילת שנת 2011. לא 2012. ברור שמשהו בדרך לא עבר כמתוכנן.

כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

הזיכרון שלך מצויין IPXP:
    שעה ו-33 דקות.

ג'ובס חכם, הוא לא מתחייב על שנה... הוא אמר WIFI ONLY IN 2010, איזה איש!

אגב גם בסלקום היה צורך בהתקשרות למפעילה בגרסאות 4 עד 5 בשביל הטטרינג (לא יודע למה בפורום נטפלים לאורנג' דווקא..)
    ולמיטב הבנתי בגרסאות 5 ומעלה שום מכשיר לא נעול לכלום.

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Or על הידיעה:

ipxp (27/01/12)

iPhoner שועל על!
    תודה
    342
    הודו לי 276 פעמים ב 209 הודעות

החוצפה הכי גדולה בנושא זה מה ש-AT&T עושה, בכך שהיא דורשת תשלום על השירות הזה. בקלות בסידיה אפשר למצוא תוסף שעולה רק 20$, שזה כלום לעומת מה שתשלמו ל-AT&T, ותוכלו לקבל זאת בחינם ללא תלות במפעילה, כמו שאמר אסף.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי Or צפיה בהודעה
    אגב גם בסלקום היה צורך בהתקשרות למפעילה בגרסאות 4 עד 5 בשביל הטטרינג (לא יודע למה בפורום נטפלים לאורנג' דווקא..)
    ולמיטב הבנתי בגרסאות 5 ומעלה שום מכשיר לא נעול לכלום.
    אני מנוי בסלקום כבר הרבה מאוד זמן ועם אף אייפון לא נתקלתי בצורך ליצור קשר עם המפעילה כדי להפעיל פיצ'ר כזה או אחר. לא tethering ולא שום דבר אחר שקשור בגלישה סלולרית. לעומת זאת מכרי שיש להם חשבון באורנג' היו צריכים ולכן הדבר צוין.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

מה הבעיה לדבר בסקייפ?? או מה הבעיה להוריד facebreak ולדבר בפייס טיים בגלישה סלולרית?
    ויש לי שאלה למישו יש פיצ?ר להוסיף פייסטיים לאייפד 1 בios5?

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

חברים יקרים לצערי אתם טועים.
    כלקוח של אורנג? ובעל אייפון 4 למעלה משנה.
    אורנג? חוסמים את האפשרות לגלישה באמצעות נקודת הגישה האישית בברירת המחדל שלהם אבללל... בשיחת טלפון אחת קצרה ופשוטה למוקד ה data שלהם הם פותחים את האופציה הזו ללא ויכוח. כך עשיתי למכשיר שלי ושל אישתי.
    חוץ מזה לגבי מה שכתב אסף בנושא הגדלת רווח חברות הסלולר כתוצאה מתעבורת מידע מוגברת על ידי שימוש ברשת - לא מדויק מכיוון שרוב הלקוחותת היום בעלי לבילות גלישה גדולות מאוד או לא מוגבלות בכלל! אני עם חבילה של 20g וגולש המון באמצעות המחשב הנייד ואני לא מנצל אפילו 40% מהחבילה

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון