+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל בטא שישית ל- 10.7.3

אפל משחררת את גרסת הבטא השישית של 10.7.3 לקהילת המפתחים, כצעד נוסף לקראת שיחרור רשמי של הגרסה.

שבוע אחרי השקתה של הבטא החמישית של 10.7.3, שנחשבה לגרסת ה- GM של 10.7.3, אפל משיקה גרסת בטא שישית תחת המספור 11D46 לקהילת המפתחים שלה. הבטא החדשה לא מכילה בעיות ידועות מה שמרמז שהשקה של הגרסה נמצאת מעבר לפינה. המפתחים מתבקשים לתמקד בבדיקות שלהם בנושאים הבאים: שמירת מסמכים ב- iCloud, חיפוש עם Spotlight וכן בתוכנות Address Book, iCal, Mail, ו- Safari.

בנוסף אפל מזהירה את המפתחים/משתמשים כי לא יהיה ניתן לשדרג אחורה לגרסאות קודמות אחרי התקנת הגרסה הזו וכי ניתן להתקין את הגרסה הזו ללא הצורך בהתקנה של גרסאות בטא מוקדמות יותר של 10.7.3, מה שבאמת מרמז כי מדובר באחת הגרסאות האחרונות של הגרסה לפני שיחרורה הציבורי.

הגרסה החדשה שצפויה להגיע בקרוב חשובה באופן מהותי יותר לקהל הישראלי, כאשר היא מביאה עימה תמיכה רשמית ומלאה לממשק עברי ל- OS X. נקווה שבאמת מדובר בבטא האחרונה ושהגרסה תגיע במהרה.

Apple warned you will not be able to revert to your previous system after updating.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

SHAHAR SHOKO (23/01/12)

Banned
    תודה
    75
    הודו לי 336 פעמים ב 174 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: בטא שישית ל- 10.7.3

לדעתי זה הgm והוא יושק תוך שבוע ..

iPhoner מנוסה
    תודה
    764
    הודו לי 62 פעמים ב 52 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: בטא שישית ל- 10.7.3

הגיע הזמן באמת!
    אני צופה את הגירסא הזאת כמפתח לקהל הישראלי, עד עכשיו מי שרכש מק היה בעיקר זקוק לה מתוקף עבודתו כמפתח,יוצר/עורך אודיו גרפיקה וכו, ולאו דווקא כמשתמש ביתי ממוצע עקב התמחור הגבוה והחצי תמיכה בעברית.
    מעכשיו הכל הולך להיראות אחרת, התחרות בשוק הניידים מעלה הילוך כתגובה למקבוק אייר ועקב כך הגיוני שיהיה ירידת מחירים, בשילוב התמיכה המלאה בעברית אין ספק שהמשחק הולך להשתנות בשוק הניידים הישראלי

+ פרסם תגובה