אשכול נעול
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    iPhoner מנוסה
    תודה
    36
    הודו לי 64 פעמים ב 52 הודעות

ברירת מחדל האם האנדרואיד מהווה היום מחליף אמיתי ל- ios של האייפון?

לפני הכל אני כמובן חייב להצהיר כוונות כדי שלא תחשבו שמדובר בטרול או פאנבוי מסכן. אני כבר זמן מה שמסתכל ברצינות על המצב שקורה היום בשוק הסלולר או התחרות בין האייפון לאנדרואיד לצורך ההתמקדות ואני מגיע למסקנה שהתחרות הופכת להיות צמודה מאוד, מה שלא יכולתי להגיד לפני שנה.

אני "סגדתי" לאייפון יותר מ- 3 שנים ואני חושב שזה היה בצדק. האייפון היה המכשיר הטוב ביותר בעולם, חנות האפליקציות של אפל איפשרה גישה למאגר עצום של אפליקציות, היה תמיד אפשר לבצע jailbreak ו- unlock על מנת להיפתח לעולמות חדשים שאיפשרו לנו להפוך את האייפון שלנו מקצה לקצה. חיינו באופוריה אפלולית משהו כאשר המתחרה האמיתית היחידה, האנדרואיד של גוגל, לא הראתה "כוחות על טבעיים" במיוחד כשכל מכשירי האנדרואיד לא היו מסוגלים לתפקד בצורה חלקה כמו האייפון ונדמה היה שמדובר בעוד iphone wanna be. אבל כל זה קיבל תפנית (לדעתי לטובה) כאשר הסמסונג גלאקסי 2 הושק לראשונה.

מכשיר הסמסונג גלאקסי 2 לא היה "חלשלוש" כקודמו, חברת סמסונג הכניסה בו מכל טוב והפכה אותו לבין המכשירים הניידים המהירים ביותר בעולם. מערכת ההפעלה של גוגל, האנדרואיד, סוף סוף עבדה באופן חלק, הכל רץ בצורה מהירה וההרגשה הייתה שמדובר באייפון קילר האמיתי. האמת, האייפון קרוב לוודאי ישרוד עוד שנה (בציניות כמובן) אבל אני חושב שהסמסונג גלאקסי 2 נתן מענה אמיתי למספר לא קטן של בעלי אייפון. אז מי הם אותם אנשים שמוכנים לערוק מחברת אפל בתור אוהדים של האייפון לטובת האנדרואיד? אוו, לכאן בדיוק התכוונתי לחתור.

נתחיל קודם משיטת השלילה. אלו אנשים לא יהיו מוכנים לעבור לאנדרואיד:
    1. אנשים שמשתמשים במכשיר שלהם בצורה הבסיסית ביותר. אלו אנשים שאינם מבצעים jailbreak, לא כי הם חושבים שמדובר בדבר לא חוקי (אגב זה חוקי, לפחות בארה"ב), אלא פשוט הם לא צריכים שיהיה להם עוד משהו שיסבך להם את החיים.

2. פאנבויס
    3. פאנבויס
    4. פאנב סתם

עכשיו כשהגדרנו מי לא יעבור לאנדרואיד אפשר להסיק שכל השאר ברובם יהיו מוכנים לעבור ולהתנסות באנדרואיד. למה שבכלל משהוא ירצה לעבור מאייפון לאנדרואיד, הרי האייפון עובד מעולה הכל ממש דבש... טוב לא בדיוק.
    לפני שנה בערך רבים טענו (גם אני) שחנות האפליקציות של האנדרואיד הוא אינו משתווה בגודלו ובאיכותו לחנות האפסטור של אפל. זה בעצם היה הפחד הגדול של חלק גדול מאיתנו שלא רצה לקחת את הסיכון לעבור למכשיר אנדרואיד ולגלות שכל האפליקציות שהיינו משתמשים באייפון לא יהיו קיימות באנדרואיד ושלא לדבר על אפליקציות חדשות. לעניות דעתי, החשש הזה קוטן מיום ליום ולמשתמש הממוצע אפשר לומר לא ירגיש כלל הבדל. יותר מכך הוא יוכל ליהנות מלא מעט אפליקציות בחינם שהיו עולות כסף באפסטור. ואולי הדבר הטוב ביותר לנו הישראלים, מנוע החיפוש מצליח להבין את ההקשר כשרושמים בעברית ולא כמו האפסטור שאפשר להשתגע ממנו.

עדיין לא השתכנעתם? אין סיבה שתשתכנעו בקלות, גם אני לא, אבל אפשר לראות שבשנה או אפילו השנתיים האחרונות, חברת אפל הפכה את נושא ה- jailbreak למטרה להשמדה והיא מקשה כל הזמן על קבוצות כמו dev-team לבצע jailbreake על האייפון על מנת שאנחנו נוכל לבצע במכשיר שינויים ולמקסם את היכולות שלו. אני למשל נמצא כעת עם מערכת הפעלה ios5 במצב של tethered כלומר "פריצה קשורה" שמאלץ אותי בכל פעם שאני מפעיל מחדש את המכשיר לחבר אותו למחשב ולבצע jailbreak שוב. ושלא לדבר על עדכון המכשיר שדורש ריסטור כל פעם מחדש וממליצים שלא לשחזר את הפרופיל כי זה יכול לגרום בעיות. בשורה התחתונה אפל הופכת את החיים לקשים יותר למי שרוצה לבצע jailbreak, בין אם זה בפריצה עצמה או בין אם זה בהמתנה לפריצה ולחשוש מלעדכן בטעות את המכשיר.

לעומת זאת, האנדרואיד הוא מפותח בקוד פתוח כאשר גוגל מרשה למשתמשים שלה לעשות כל מה שעולה על רוחם ואינם רואים כלל בעיה בפריצת המערכת. יחד עם זאת, כל האפליקציות שהייתם מצפים לראות בסידייה של האייפון, תוכלו לראות אותם יחד עם שאר האפליקציות ב- android market הרשמי. אין צורך לנווט בין החנויות. הכל נמצא במקום אחד.
    יש כאלו שיאמרו שבגלל זה האפליקציות של האנדרואיד הם עם מלא באגים. אני מסכים עם הטענה הזאת אבל אני חושב שבשנה האחרונה רואים פחות ופחות מקרים כאלו.

לסיכום, הייתי רוצה לדעת האם יש משהו שהאייפון יודע לעשות שהאנדרואיד לא? ה- iphone 4s מגיע עם תכונות חדשות ומגניבות שהיחידה ביניהם שבאמת עובדת בצורה מדהימה שמבדילה את עצמה מהאנדרואיד זוהי סירי, שמאפשרת לבצע פקודות קוליות. לנו הישראלים זה פחות רלוונטי למרות שיש בינינו כאלו שיודעים לדבר באנגלית, אבל גם אז, האם זה מה שיגרום לכם להישאר עם האייפון. לאלו שכן מכירים מקרוב את האנדרואיד יכולים להעיד שכמעט כל מה שיש באייפון יש כבר באנדרואיד ויש האמת גם לא מעט דברים (די הרבה) שתמצאו באנדרואיד ובאייפון לא.

אני יודע שיש אנשים שיספרו סיפורים על איך שהאייפון הוא מכשיר פרימיום יוקרתי והסמסונג גלקסי סתם עשוי מפלסטיק. אני יכול בהחלט להסכים על העובדה הזאת אבל במבחן התוצאה האייפון נשבר מהר יותר מהגלקסי. כן זה מאכזב שהוא במראה שלו נראה קצת נחות אבל הוא בהחלט מחפה על כך בלא מעט דרכים שמלבד לזה שהמסך לא נשבר מהר, יש אפשרות להחליף סוללה ולא לשכוח שגם חומרתית הגלאקסי טוב יותר עם רכיבים נוספים.

כמובן שזה רק על קצה המזלג בכל מה שקשור להבדלים בין האנדרואיד והאייפון שהפערים ביניהם הולכים ומצטמצים ובלא מעט מקומות האנדרואיד גובר על האייפון בקלות. כעת אתם צריכים לשאול את עצמכם האם אתם מספיק מרוצים מהאייפון שלכם, כי לאנדרואיד יש לא מעט דברים טובים להציע. אז מה אתם אומרים, הייתם מוכנים לעבור לאנדרואיד?

נערך לאחרונה על ידי nirmitlamed; 20/11/11 בשעה 13:15.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל nirmitlamed על הידיעה:

galaye (22/04/12)

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 9 פעמים ב 7 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האם האנדרואיד מהווה היום מחליף אמיתי ל- ios של האייפון?

האמת שההודעה שלך נגעה להתלבטות שהייתה לי לפני שקניתי את ה4S שלי.
    האמת שבכלל הייתי נעול על גלאקסי נקסוס (מכשיר קצת יותר חדש מהגלאקסי S2) שהוא גוגל נייטיב.
    אבל כשראיתי אותו אצל חבר חשכו עניי - הוא ממש ממש גדול (4.65") והכי חשוב - שומעים בו רע.

אחר כך שקלתי לקנות את הS2. שמתי אייפון 4S וגלאקסי S2 על השולחן והתחלתי לשחק עם שניהם
    והתאהבתי ב4S. הטאץ' שלו יותר טוב (לטעמי) והכל יותר אינטואיטיבי. אני מהנדס מחשבים במקצועי ואין לי שום בעיה עם טכנלוגיה אבל כשאני רוצה לעשות משהו בסיסי אני מעדיף שזה יהיה כמה שיותר נח.
    נכון שאין לאייפון איזה יתרון ברור אבל ההרגשה איתו הייתה טובה יותר ,גם בגלל שטלפון מעל 4" זה כבר לא נח לדעתי.

הסיבות בעד האייפון היו:
    תמיכה טבעית בעברית - בלי צורך לקפנג ולשנות ROM-ים. לא רוצה להתעסק עם זה.
    אפליקציות - תקראו בפורומים של אנדרואיד, כל שניה יש הודעה בסגנון "יש לי טלפון א' עם ROM ב' והאפליקציה הזאת לא עובדת לי". כשאומרים שמשהו עובד על אייפון אני יודע שבסבירות גבוה ניסו אותו על טלפון כמו שלי וזה עובד טוב, עם אנדרואיד יש 1000 דגמים של מכשירים ו-1000001 ROM-ים.
    כמות גדולה יותר של אפליקציות.
    תמיכה של אפל במוצרים ישנים - היום אפשר להתקין IOS 5 על 3GS. להבדיל מכל ה100 יצרניות אנדרואיד שהיום מייצרות את המכשיר ומחר יפסיקו לתמוך בו.
    גודל שהתאים לי.

הסיבות נגד האייפון היו אגב:
    1. איי טיונס - עד עכשיו אני לא אוהב את זה שאני חייב לעשות הכל שם, אבל זה נסבל.
    2. מחיר יותר יקר
    3. בעיה לקנות אותו בחו"ל. רציתי לקנות אך ורק UNLOCKED מחנות מורשת של אפל , סמסונגים יותר קל להשיג UNLOCKED.

את 2+3 פתרתי עם קניה בארה"ב והחלטתי בסוף ללכת על ה4S.

iPhoner שועל על!
    תודה
    201
    הודו לי 100 פעמים ב 84 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האם האנדרואיד מהווה היום מחליף אמיתי ל- ios של האייפון?

אני בדיוק בדילמה מה לקנות לאישתי אייפון 4S או גלקסי S2

iPhoner מתחיל
    תודה
    91
    הודו לי 27 פעמים ב 18 הודעות

דעה ותגובות לגבי עידכוני מערכת ובכלל יחס גוגל ללוקחות האנדרויד.

http://iandroid.co.il/tinman/2012/03...לזל-בנו/

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

מכיוון שכבר הקפיצו את האשכול הזה, אני אתפוס טרמפ ואתן מענה לפותח האשכול.
    כאקס אנדרואיד יוזר, אני יכול לומר שסטיב ג'ובס זיכרונו במאבק כנגד האנדרואיד דאג להשליך את התפוח הלבן חזק מאוד על הרובוט של גוגל. אמנם הוא לא שבר אותו לחלוטין, אבל בהחלט יש לו פנס שמנציח את עליונותו של האייפון על האנדרואיד. ויש לכך כמה סיבות:

הראשונה - IOS מערכת הפעלה יותר פשוטה לתפעול מאנדרואיד, מעוברתת כראוי, אין צורך להתעסק עם מיליון רומים שבד"כ גם לא מותאמים למכשיר.
    האפליקציה מותאמת למכשיר ככפפה ליד, כאשר מספר המכשירים שאמורים להריץ את אותה אפליקציה מאוד גמדי לעומת האנדרואיד, ששם יש עשרות גירסאות, ומאות מכשירים, שמתמודדים עם האפליקציה בצורה שונה.

השנייה - AppStore. נכון, המארקט של האנדרואיד השתפר בצורה משמעותית. אין ספק. אבל מספר האפליקציות שיש באפ-סטור לא רק שרב יותר, אלא גם איכותי יותר. כאשר 100% מהאפליקציות באפ-סטור הן דברים רציניים, במארקט לעומת זאת 70% זה פורנוגרפיה וסקס, ומשתמשי האנדרואיד יצטרכו להסכים איתי.
    בנוסף, הספאם אשר קיים במארקט הוא לא רק בפורנוגרפיה, אלא גם בסתם חיקויים ושטויות (תנסו לחפש Temple Run באנדרואיד ותבינו על מה אני מדבר).

שלישית - אין צורך במעבדים בעלי שרירים וזיכרונות עתירי נפח, הכל מותאם לכוח של האייפון ורץ בצורה הכי חלקה וטובה שיש. מעבד כפול הליבה A5 עושה את העבודה מעל ומעבר. האייפון שלי מפוצץ טוויקים שונים ומשונים, עמוס בשירים, תמונות ומשחקים, ונדמה שזה לא מדגדג את את קצה הזכוכית של ה-4S.

רביעית - כל מפתח שמכבד את עצמו יודע שג'אווה זאת אמנם שפה בעלת אפשרויות רבות, אך איטית מאוד בהשוואה לC++. אנדרואיד כידוע מבוסס ג'אווה, ואייפון מבוסס C++.

חמישית - IOS5 נכון לעכשיו, היחידה שמנצלת את כל הליבות במעבד, בהשוואה לשאר כפולי ומרובעי הליבה של אנדרואיד ששם ליבה אחת טוחנת והשאר משחקות שש-בש בינן לבין עצמן.

שישית - כרגע קצת פחות רלוונטית, אבל מכשירי הביניים של אנדרואיד שהם לא בעלי רזולוציית 720P במסך הבית,
    הם 800X480, ובעלי מסך של 4 אינץ' לפחות.
    אייפון לעומת זאת 3.5 אינץ' אך בעל רזולוציה של 960x640.
    כאשר הרזולוציה גבוהה, רואים יותר טוב, כאשר הרזולוציה נמוכה רואים פחות טוב.
    אבל מה קורה כאשר שמים תמונה ברזולוציה נמוכה, על מסך גדול? התמונה נמרחת.
    מה קורה ששמים רזולוציה גבוהה במסך קצת יותר קטן? התמונה חדה.
    עוד יתרון של אייפון על אנדרואיד.

מצלמה - המצלמה של אייפון 4S היא בין המצלמות האיכותיות שנוצרות אי פעם לסמארטפון. המצלמה של SGS2 כמעט מגיעה לאיכות שלה, אבל עדיין לא שם. היחיד שניצח את המצלמה של אפל זה מכשיר נוקיה בעל 42 מגה פיקסל.

סירי - בארה"ב, היא אס. פה בארץ היא לא כל כך שימושית. השמועות אומרות שסירי בקרוב תהיה בעברית, אך בנתיים אפשר להסתפק בדברים המשעשעים שסידיה יכולה להציע בשיפצור סירי.

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי 16 פעמים ב 12 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי nirmitlamed צפיה בהודעה
    לפני הכל אני כמובן חייב להצהיר כוונות כדי שלא תחשבו שמדובר בטרול או פאנבוי מסכן. אני כבר זמן מה שמסתכל ברצינות על המצב שקורה היום בשוק הסלולר או התחרות בין האייפון לאנדרואיד לצורך ההתמקדות ואני מגיע למסקנה שהתחרות הופכת להיות צמודה מאוד, מה שלא יכולתי להגיד לפני שנה.

אני "סגדתי" לאייפון יותר מ- 3 שנים ואני חושב שזה היה בצדק. האייפון היה המכשיר הטוב ביותר בעולם, חנות האפליקציות של אפל איפשרה גישה למאגר עצום של אפליקציות, היה תמיד אפשר לבצע jailbreak ו- unlock על מנת להיפתח לעולמות חדשים שאיפשרו לנו להפוך את האייפון שלנו מקצה לקצה. חיינו באופוריה אפלולית משהו כאשר המתחרה האמיתית היחידה, האנדרואיד של גוגל, לא הראתה "כוחות על טבעיים" במיוחד כשכל מכשירי האנדרואיד לא היו מסוגלים לתפקד בצורה חלקה כמו האייפון ונדמה היה שמדובר בעוד iphone wanna be. אבל כל זה קיבל תפנית (לדעתי לטובה) כאשר הסמסונג גלאקסי 2 הושק לראשונה.

מכשיר הסמסונג גלאקסי 2 לא היה "חלשלוש" כקודמו, חברת סמסונג הכניסה בו מכל טוב והפכה אותו לבין המכשירים הניידים המהירים ביותר בעולם. מערכת ההפעלה של גוגל, האנדרואיד, סוף סוף עבדה באופן חלק, הכל רץ בצורה מהירה וההרגשה הייתה שמדובר באייפון קילר האמיתי. האמת, האייפון קרוב לוודאי ישרוד עוד שנה (בציניות כמובן) אבל אני חושב שהסמסונג גלאקסי 2 נתן מענה אמיתי למספר לא קטן של בעלי אייפון. אז מי הם אותם אנשים שמוכנים לערוק מחברת אפל בתור אוהדים של האייפון לטובת האנדרואיד? אוו, לכאן בדיוק התכוונתי לחתור.

1. אנשים שמשתמשים במכשיר שלהם בצורה הבסיסית ביותר. אלו אנשים שאינם מבצעים jailbreak, לא כי הם חושבים שמדובר בדבר לא חוקי (אגב זה חוקי, לפחות בארה"ב), אלא פשוט הם לא צריכים שיהיה להם עוד משהו שיסבך להם את החיים.

2. פאנבויס
    3. פאנבויס
    4. פאנב סתם

עכשיו כשהגדרנו מי לא יעבור לאנדרואיד אפשר להסיק שכל השאר ברובם יהיו מוכנים לעבור ולהתנסות באנדרואיד. למה שבכלל משהוא ירצה לעבור מאייפון לאנדרואיד, הרי האייפון עובד מעולה הכל ממש דבש... טוב לא בדיוק.
    לפני שנה בערך רבים טענו (גם אני) שחנות האפליקציות של האנדרואיד הוא אינו משתווה בגודלו ובאיכותו לחנות האפסטור של אפל. זה בעצם היה הפחד הגדול של חלק גדול מאיתנו שלא רצה לקחת את הסיכון לעבור למכשיר אנדרואיד ולגלות שכל האפליקציות שהיינו משתמשים באייפון לא יהיו קיימות באנדרואיד ושלא לדבר על אפליקציות חדשות. לעניות דעתי, החשש הזה קוטן מיום ליום ולמשתמש הממוצע אפשר לומר לא ירגיש כלל הבדל. יותר מכך הוא יוכל ליהנות מלא מעט אפליקציות בחינם שהיו עולות כסף באפסטור. ואולי הדבר הטוב ביותר לנו הישראלים, מנוע החיפוש מצליח להבין את ההקשר כשרושמים בעברית ולא כמו האפסטור שאפשר להשתגע ממנו.

עדיין לא השתכנעתם? אין סיבה שתשתכנעו בקלות, גם אני לא, אבל אפשר לראות שבשנה או אפילו השנתיים האחרונות, חברת אפל הפכה את נושא ה- jailbreak למטרה להשמדה והיא מקשה כל הזמן על קבוצות כמו dev-team לבצע jailbreake על האייפון על מנת שאנחנו נוכל לבצע במכשיר שינויים ולמקסם את היכולות שלו. אני למשל נמצא כעת עם מערכת הפעלה ios5 במצב של tethered כלומר "פריצה קשורה" שמאלץ אותי בכל פעם שאני מפעיל מחדש את המכשיר לחבר אותו למחשב ולבצע jailbreak שוב. ושלא לדבר על עדכון המכשיר שדורש ריסטור כל פעם מחדש וממליצים שלא לשחזר את הפרופיל כי זה יכול לגרום בעיות. בשורה התחתונה אפל הופכת את החיים לקשים יותר למי שרוצה לבצע jailbreak, בין אם זה בפריצה עצמה או בין אם זה בהמתנה לפריצה ולחשוש מלעדכן בטעות את המכשיר.

לעומת זאת, האנדרואיד הוא מפותח בקוד פתוח כאשר גוגל מרשה למשתמשים שלה לעשות כל מה שעולה על רוחם ואינם רואים כלל בעיה בפריצת המערכת. יחד עם זאת, כל האפליקציות שהייתם מצפים לראות בסידייה של האייפון, תוכלו לראות אותם יחד עם שאר האפליקציות ב- android market הרשמי. אין צורך לנווט בין החנויות. הכל נמצא במקום אחד.
    יש כאלו שיאמרו שבגלל זה האפליקציות של האנדרואיד הם עם מלא באגים. אני מסכים עם הטענה הזאת אבל אני חושב שבשנה האחרונה רואים פחות ופחות מקרים כאלו.

לסיכום, הייתי רוצה לדעת האם יש משהו שהאייפון יודע לעשות שהאנדרואיד לא? ה- iphone 4s מגיע עם תכונות חדשות ומגניבות שהיחידה ביניהם שבאמת עובדת בצורה מדהימה שמבדילה את עצמה מהאנדרואיד זוהי סירי, שמאפשרת לבצע פקודות קוליות. לנו הישראלים זה פחות רלוונטי למרות שיש בינינו כאלו שיודעים לדבר באנגלית, אבל גם אז, האם זה מה שיגרום לכם להישאר עם האייפון. לאלו שכן מכירים מקרוב את האנדרואיד יכולים להעיד שכמעט כל מה שיש באייפון יש כבר באנדרואיד ויש האמת גם לא מעט דברים (די הרבה) שתמצאו באנדרואיד ובאייפון לא.

אני יודע שיש אנשים שיספרו סיפורים על איך שהאייפון הוא מכשיר פרימיום יוקרתי והסמסונג גלקסי סתם עשוי מפלסטיק. אני יכול בהחלט להסכים על העובדה הזאת אבל במבחן התוצאה האייפון נשבר מהר יותר מהגלקסי. כן זה מאכזב שהוא במראה שלו נראה קצת נחות אבל הוא בהחלט מחפה על כך בלא מעט דרכים שמלבד לזה שהמסך לא נשבר מהר, יש אפשרות להחליף סוללה ולא לשכוח שגם חומרתית הגלאקסי טוב יותר עם רכיבים נוספים.

כמובן שזה רק על קצה המזלג בכל מה שקשור להבדלים בין האנדרואיד והאייפון שהפערים ביניהם הולכים ומצטמצים ובלא מעט מקומות האנדרואיד גובר על האייפון בקלות. כעת אתם צריכים לשאול את עצמכם האם אתם מספיק מרוצים מהאייפון שלכם, כי לאנדרואיד יש לא מעט דברים טובים להציע. אז מה אתם אומרים, הייתם מוכנים לעבור לאנדרואיד?
    מסכים עם כל מילה

iPhoner חדש
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי nirmitlamed צפיה בהודעה

חשמלאי מוסמך - חשמלאי שמואל שירותי חשמל,עם מעל ל-20 שנות ניסיון בתחום החשמל

2. פאנבויס
    3. פאנבויס
    4. פאנב סתם

כשמחירי הגלקסי S2 יירדו,אני מהמר שלפחות 50% ממשתמשי האייפון יעברו אליהם

Banned
    תודה
    0

USB על הבגדים שלך?
    http://il-link.tk/287

iPhoner חדש
    תודה
    0

5 שנים עם אייפון הספיקו לי בהחלט, היה כיף היה נחמד ואפילו מאוד מעניין.

לאחר שבוע עם הגלקסי 3 החדש שלי אני פשוט לא מסוגל להחזיק ביד אייפון, נראה פתאום כמו צעצוע משנות ה70.

עולם אחר של חווית משתמש.

אבל, כל אחד והטעם שלו.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

למה להקפיץ ככה? בכל מקרה....

האנדרואיד של גוגל תפסה תאוצה מהnexus 1. אל תקחו לו את התהילה. כמו שהאייפון הראשון הוא מי שהיה המהפכה בios. זה שבארץ פתאום שמים לב לדברים בשלבים מאוחרים יותר, כמו בsgs2 או באייפון 3gs, זה כבר סיפור אחר....

אנדרואיד ואייפון זה עניין של טעם, ואולי גם של מה דוחפים לך קודם. יש המון מרכיבים, ואי-אפשר לדבר על סוגייה ענקית כזאת ככלל "על כולם". ובטח שאי-אפשר להסיק ש"50% יעברו" מאיזושהיא פלטפורמה, אלא אם כן היא גוססת כמו למשל עם rim.

גם iOS וגם אנדרואיד בצמיחה משמעותית, וימשיכו ככה בשנים הקרובות. אתם תמשיכו לחיות בחלום שכל שנה יש מהפך, וחיסול של משהו שהיה מצליח מאוד, אם זה קורה, כמו עם rim למשל, קורה על פני שנים.

גם אפל וגם גוגל, אף אחת לא "מסכנה" כרגע. לפחות לא עד שתצא המהפכה הבאה, שיכולה לתפוס חברות לא מוכנות. אני מדבר על מהפכה-מהפכה, משהו כמו מה שהאייפון עשה לשוק הסלולר.

אשכול נעול