+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 41
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל האייפון 4s נחטף

האייפון 4s מסתמן כעוד להיט מכירות כאשר כל המלאי המוקדם נעלם במהלך היום הראשון למכירות המוקדמות. מכשירי 4s סימפרי יגיעו החל מנובמבר.

אכזבה או לא אכזבה... נראה כי לאפל אין מה לדאוג יותר מדי מהמכירות של האייפון 4s. המכשיר נחטף כאשר מלאי המכירות המוקדמות נגמר במהלך היום הראשון שלו, וכעת המכשיר זמין למכירה רק בטווח הזמנה של בין שבוע לשבועיים, זאת לצד השקת המכירות המוקדמות של המכשיר ברחבי העולם שלפי הנראה צפויים להסתיים מהר מאוד. כמות התעבורה באתרי המכירות המוקדמות של אפל, AT&T, Verizon וספקית הסלולר Sprint שקיבלה לזרועותיה את מכשיר האייפון החדש לאחרונה היו עצומות, מה שגרם לקריסה חוזרת ונשנית של האתרים ועימן בעיות בהזמנות, דבר שהעלה את חמתם של משתמשים רבים שניסו להזמין את המכשיר באופן מקדים ללא הצלחה.

לאור הבעיה אפל איפשרה למשתמשים שקיבלו אישור להזמנה, להשלים אותה מאוחר יותר.
    חברת AT&T דיווחה כי במהלך 12 השעות הראשונות להזמנות המוקדמות נמכרו יותר מ- 200,000 מכשירי אייפון 4s.

למרות העובדה כי אנחנו נמצאים ב- 10 לאוקטובר, חברות הסלולר כבר מתכוננות למשלוחים הראשונים של מכשירי ה- 4s ללקוחות, כאשר ההזמנות הללו מתחילות להראות במאגרי המידע של חברות המשלוחים כמו UPS מה שאומר שהמכשירים כבר נמצאים בידיהן של חברות המשלוחים. בעבר אפל גרמה לספקיות הסלולר להמתין עם המשלוחים הראשונים, עד ליום ההשקה הרשמי שיהיה ב- 14 לאוקטובר, ונראה שגם כך יהיה הפעם כאשר המזמינים הראשונים יקבלו את המכשירים שלהם קרוב מאוד ליום ההשקה, ואולי מספר שעות קודם לפני ההשקה הרשמית.

מי מכם שיהיה מעוניין במכשיר 4s סימפרי יצטרך לחכות עד לחודש נובמבר. יש לציין שמכשירי ה- 4s סימפרי יהיו זמינים אך ורק בתצורת ה- GSM, משמעות הדבר היא שמי שירצה לרכוש מכשיר 4s בתצורת CDMA סימפרי דרך Verizon או Sprint, לא יוכל לעשות זאת. לעומת זאת דרך AT&T או ישירות מאפל יהיה ניתן לרכוש מכשיר 4s סימפרי ללא חוזה או התחייבות לספק כלשהו. כמובן שמכשירי הסימפרי ימכרו במחיר מלא וללא סיבסוד או כרטיס מיקרו סים, כאשר על המשתמש יהיה להשתמש בכרטיס מיקרו סים אישי.

מכשירי האייפון 4s יושקו באופן רשמי ב- 14 לאוקטובר בארה"ב, אוסטרליה, קנדה, צרפת, גרמניה, יפן ואנגליה. לאחרונה דווח כי סמסונג מנסה לגרום למניעת השקת האייפון 4s בצרפת וגרמניה בטענה להפרה של זכויות יוצרים, זאת כחלק מהמאבק המתנהל בינה לבין אפל בנושא הקניין רוחני, אולם נראה כי היא לא תצליח למנוע את השקת המכשיר במדינות הללו.

[עדכון]
    אפל שיחררה הצהרה רשמית לפיה ב- 24 השעות הראשונות נמכרו למעלה ממליון יחידות של מכשירי 4s. מדובר בשיא חדש מבחינתה של אפל, כאשר לפני כשנה וקצת נמכרו 600,000 יחידות של מכשירי אייפון 4 ב- 24 השעות הראשונות להשקת המכשיר. לאור המספרים הללו אנליסטים מדווחים על כך שהצפי הוא שאפל תמכור כ- 3 מיליון מכשירי אייפון בימים הראשונים להשקה וכ- 25 מיליון מכשירי אייפון ברבעון הקרוב.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי natish; 11/10/11 בשעה 02:27.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

RAiNZ (10/10/11)

iPhoner שועל על!
    תודה
    134
    הודו לי 64 פעמים ב 45 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האייפון 4s נחטף

עצוב...
    מה אפל היו עושים בלי הלקוחות העיוורים האלו שלהם?

iPhoner ותיק
    תודה
    1
    הודו לי 43 פעמים ב 35 הודעות

חשוב להדגיש שהאייפון 4S סימפרי ישווק בארה"ב החל מנובמבר, בדגש על ארה"ב. בחנויות אפל באנגליה, צרפת וגרמניה, ניתן לרכוש מכשירי סימפרי כבר מיום שישי הקרוב. בסוף החודש, 28 באוקטובר, ניתן יהיה לרכוש מכשירי סימפרי בעוד עשרות מדינות באירופה ובעולם. חנויות אפל בארה"ב וחברות הסלולר בישראל יהיו למעשה האחרונים בעולם שישווקו מכשירי סימפרי.
    אני למשל, אמור קבל את מכשיר ה - 4S הלבן שלי, כבר בשבת הקרובה מחבר שירכוש אותו בלונדון ביום שישי בבוקר ויביא לי אותו במוצאי שבת. המחיר למכשיר 32GB הוא 600 שטרלינג ועל זה יש החזר מע"מ של בערך 65 שטרלינג כך שהמחיר הסופי למכשיר יהיה בסביבות ה - 3,200 שקלים. בהצלחה לכולם.

iPhoner מתקדם
    תודה
    11
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

הלקוחות לא עיוורים,
    תאמין לי במחיר הזה הייתי קונה לכל המשפחה שלי..
    מה לעשות אצלנו גזלנים.

iPhoner ותיק
    תודה
    59
    הודו לי 52 פעמים ב 39 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי agil333 צפיה בהודעה
    חשוב להדגיש שהאייפון 4S סימפרי ישווק בארה"ב החל מנובמבר, בדגש על ארה"ב. בחנויות אפל באנגליה, צרפת וגרמניה, ניתן לרכוש מכשירי סימפרי כבר מיום שישי הקרוב. בסוף החודש, 28 באוקטובר, ניתן יהיה לרכוש מכשירי סימפרי בעוד עשרות מדינות באירופה ובעולם. חנויות אפל בארה"ב וחברות הסלולר בישראל יהיו למעשה האחרונים בעולם שישווקו מכשירי סימפרי.
    אני למשל, אמור קבל את מכשיר ה - 4S הלבן שלי, כבר בשבת הקרובה מחבר שירכוש אותו בלונדון ביום שישי בבוקר ויביא לי אותו במוצאי שבת. המחיר למכשיר 32GB הוא 600 שטרלינג ועל זה יש החזר מע"מ של בערך 65 שטרלינג כך שהמחיר הסופי למכשיר יהיה בסביבות ה - 3,200 שקלים. בהצלחה לכולם.
    זה מה שרציתי לרשום בדיוק , באנגליה צרפת וגרמניה זה סימפרי מאז ומתמיד ..

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים ב 2 הודעות

אני מכיר מספיק אנשים שהללו את האייפון 4 ואמרו: "חכה חכה לאייפון 5" ואחרי ההכרזה הם התאכזבו ממש, והודו שאפל פיקששה לגמרי.

אין מה לעשות, לא חסרים פאנבויים שיקנו את המכשיר הזה גם אם יהיה קופסה חלולה עם תפוח עליו.

iPhoner ותיק
    תודה
    34
    הודו לי 46 פעמים ב 36 הודעות

חחחח עלק כולם הספידו את אפל

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל stas1999 על הידיעה:

RAiNZ (10/10/11)

iPhoner ותיק
    תודה
    1
    הודו לי 43 פעמים ב 35 הודעות

עכשיו חברת אפל הודיעה כי ב - 24 השעות הראשונות לאחר השקת המכשיר, הוזמנו מיליון מכשירי אייפון 4S לעומת 600 אלף מכשירי אייפון 4, שהוזמנו בטווח הזמן המקביל בשנה שעברה. המשמעות של זה היא שציבור הלקוחות ברחבי העולם הבין שמדובר במכשיר מהפכני שרק חיצונית זהה למכשיר הקודם אבל בכך מסתיים הדמיון ביניהם.

11. 2 משתמשים אמרו תודה ל- agil333 על ההודעה

Or (11/10/11), RAiNZ (10/10/11)

מנהל iPhones תמיכה כללית הסמל האישי של Bar
    תודה
    1,001
    הודו לי 2,261 פעמים ב 1,925 הודעות

עכשיו חברת אפל הודיעה כי ב - 24 השעות הראשונות לאחר השקת המכשיר, הוזמנו מיליון מכשירי אייפון 4S לעומת 600 אלף מכשירי אייפון 4, שהוזמנו בטווח הזמן המקביל בשנה שעברה. המשמעות של זה היא שציבור הלקוחות ברחבי העולם הבין שמדובר במכשיר מהפכני שרק חיצונית זהה למכשיר הקודם אבל בכך מסתיים הדמיון ביניהם.
    מי שמזמין אלו אנשים שבאמת מבינים עניין ולא מחפשים מינוסים בכל דבר.
    האנשים שהזמינו הם גם אנשים שמבינים את אפל יותר מכולם.

iPhoner מנוסה
    תודה
    34
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

מה מהפכני ב-IPHONE 4S? מצלמה הייתה כבר בדור הראשון, הסרטה באיכות 1080P יש כבר במס' מכשירים של חברות אחרות, A5-יש כבר מעבדים דו לבתיים שווים אליו/חזקים ממנו.
    סירי-בהחלט מהפכני, השאלה היא האם אנשים באמת ישתמשו בה(או בו ) או שמדובר בגימיק ותו לא(ולפי מה ששמעתי יש מערכת שליטה קולית די טובה גם באנדרואיד החדש).

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון