+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    iPhoner שועל על!
    תודה
    342
    הודו לי 276 פעמים ב 209 הודעות

ברירת מחדל סקירה| To-Fu 2

משחק ההמשך של הפאזל הידוע To- Fu נוחת באפסטור ומיד מוכתר בתואר the game of the week אך האם הוא באמת שונה מקודמו?

זמין ב- במחיר- 0.99 אוניברסלי נתמכת להורדה

מפתח HotGen

הפאזלר הייחודי והמעניין, To-Fu 2 הגיע אל האפסטור ומביא עימו לא מעט חידושים. הפאזלר המיוחד נסקר כבר באתרנו וקיבל ביקורות טובות מאוד ולכן כאשר הציעו לי לסקור אותו ממש התלהבתי. המשחק החדש מגיע יחד עם 100 שלבים חדשים ומאתגרים, יכולת חדשה לדמות החמודה שלנו, To-Fu ומספר דברים חדשים.

ממשק
    באופן לא כל כך מפתיעה, הממשק המיוחד והנוח של המשחק לא השתנה. כרגיל תצטרכו למתוח את To-Fu אל הכיוון שתרצו שאליו יעוף. בשונה מהמשחק הקודם, אם תמתחו את To-Fu למשך מספר שניות הוא יעוף הרבה יותר מהר. פיצ'ר זה מביא עימו גם מכשול חדש (קורות עץ) שאפשר לשבור רק במצב המיוחד הזה. כמובן שהמשחק רץ חלק מאוד וכמעט שבלי טעינות שלבים והופך את המשחק ליותר נעים.

גרפיקה+סאונד
    אחד הדברים הבולטים במשחק הוא הסאונד הטוב . במשחק תוכלו ליהנות ממגוון די גדול של סאונד טרקים מותאמים לאווירה המיוחדת שלו שבהחלט מוסיפים להנאה. כמו בכל משחק טוב , גם ב-To-Fu 2 תוכלו להבחין בעשרות אפקטים מקסימים לכל פעולה אשר תעשו.
    הגרפיקה במשחק לא שונה כל כך מקודמו. אולי יש מספר הבדלים אך איני רואה את כולם ואני לא כל כך חושב שיש בנישה הזאת הבדל בין שני הפאזלים.

Gameplay
    Hotgen, החברה שפיתחה את To-Fu פיתחה משחק מהנה וממכר כמו שאר משחקיה הנהדרים. כמובן שTo Fu 2 מציע Gameplay ממכר במיוחד ויחד עם זאת מאוד מהנה. אני מוצא אותו לא כל כך שונה מהמשחק הקודם בסדרה חוץ מכמה הפיצ'רים שהוכנסו. השוני הגדול שמצאתי הוא שהשלבים עכשיו מאוד מעניינים ומאתגרים באופן שונה ממשחקים אחרים. ב-To Fu 2 השלבים הם בעצם חידות מהנות. לפעמים תשחקו בשלב קל ופשוט ולאחר מכן תוכלו לראות לאחר מספר שלבים, שלב מאתגר במיוחד שתעבדו עליו לפחות רבע שעה במקרה הטוב. אני חושב שכרגע, To-Fu 2 בהחלט מתעלה על אחיו הגדול ומציע Gameplay יותר עשיר ומהנה. כמו שאפשר לראות, Hotgen מעדכנים את כל המשחקים שלהם בעקביות ומוסיפים להם פיצ'רים חדשים, מסכים חדשים ומעניינים ועוד כמה הפתעות טובות.

לסיכום

יתרונות
    ממשק נוח ופשוט, גרפיקה נהדרת, סאונד מלא אפקטים וסאונד טרקים מהנים, Gameplay ממכר ומהנה במיוחד.
    חסרונות
    המשחק קצת דומה לקודמו בסדרה אך עדיין שונה ממנו.

שורה תחתונה
    To Fu 2 הוא משחק ממכר ומהנה שמציע הרבה יותר מקודמו ובהחלט שווה מבט. הוא אולי דומה קצת למשחק הקודם בסדרה אך עדין מאוד מהנה וממכר בדיוק כמותו.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי Roy.c; 15/09/11 בשעה 14:52.

+ פרסם תגובה