+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    iPhoner שועל על!
    תודה
    342
    הודו לי 276 פעמים ב 209 הודעות

ברירת מחדל סקירת תוכנה| Snapseed, צילום ועריכה במהירות ונוחות

לפני כמספר שבועות הגיע אלינו אפליקציית צילום חדשה ויקרה, Snapseed. מיד לאחר מכן היא הפכה להיות "app of the week"- תואר מכובד ביותר ב-Appstore אך האם האפליקציה שווה 5$?

זמין ב- במחיר- 4.99 להורדה

מפתח: Nik Software

האפליקציה Snapseed היא אפליקציה לעריכה וצילום תמונות כרגע מחירה עומד על 5$ מה שקצת מקשה על רוב האנשים לקנות אותה. יש מגוון רחב של אפליקציות לצילום תמונות ועריכתן במחירים יותר זולים מ-Snapseed. לאפליקציה יש מספר פיצ'רים נחמדים אבל גם לא מעט חסרונות בהשוואה לאפליקציות אחרות.
    העיצוב הראשוני של האפליקציה נחמד ופשוט. לאחר מכן העיצוב לוקה בחסר ואפשר לראות שכל האפליקציה מבוססת על דף אחד ובו מרוכזים כל הדברים מה שקצת מבלגן את האפליקציה.

ממשק

הממשק של האפליקציה לא נוח בכלל היות ויש מעט מאוד אפקטים באפליקציה ובכל זאת השתמשו בממשק swipe מה שקצת הפריע לי והיה יותר נוח אם האפקטים היו מסודרים בעמוד משלהם כי אין הרבה מהם.
    חוץ מזה, הייתי מצפה כרגע שכל האפשרויות יגיעו בצורה של החלקה לימין ושמאל אבל מחווה זו נמצאת רק באפקטים ואני הייתי צריך דווקא באפשרויות השיתוף. לדעתי היה נחמד אם האפקטים היו עולים למעלה כמו מרכז ההתראות בגרסא 5 וככה היו שומרים על עיצוב נקי ומסודר.

באפליקציה כדי להשתמש באפקטים ולקבוע איך הם יעבדו תשתמשו במחוות מגע. לדעתי זה אחד הדברים הטובים בממשק שהופכים את השליטה בכל ליותר נוחה.
    היות והממשק דל באפשרויות ואינו נוח בכלל הייתי נותן לה רק 3 תפוחים אבל עוד לא הגענו לחוויית השימוש מה שאולי יכול לשנות את דעתי ולהצדיק את המחיר הגבוה.

שימוש

כאשר ניסיתי לעצב ולצלם כמה תמונות ראיתי למה שמו את האפליקציה בתור the app of the week. אפילו שהממשק לא כל כך מוצלח בכל זאת יצאו לי תמונות יפות מאוד לטעמי במהירות. היה לי הכי נוח לבסוף לעצב כאשר המכשיר במצב landscape כיוון שאז הייתי יכול לבחור את האפקטים בנוחות רבה ועדיין להביט בתמונה.

למרות המספר הדליל של האפקטים הייתי צריך להשתמש רק בשלושה אפקטים כדי ליצור את התמונה
    המושלמת. אני מצאתי מספר אפקטים דומיננטיים באפליקציה שלא ראיתי באחרות ומאוד עזרו לי:

- עיצוב אוטומטי שעושה עבודה לא רעה בכלל.

- עיגול בגודל מסוים שתבחרו ושתוכלו למקם בתמונה ובכך לקבוע איפה יהיה מרכז התמונה, וזו האפשרות שלדעתי הכי אהבתי.

-קביעת עוצמת הבהירות, אופציה שאולי יש באפליקציות צילום אחרות אבל בעזרת הממשק המיוחד פה, אני חושב שפה האפשרות הכי מועילה ונוחה לשימוש.

- כמובן שאם בטעות ביצעתם פעולה לא נכונה או בטעות תמיד תוכלו לתקן זאת בעזרת כפתור ה- Revert .

- תוכלו גם להוסיף קצת רקעים וסגנונות לתמונה כמו vintage, black& white, drama ועוד.

- האפשרות האחרונה שממנה הכי התלהבתי היא סיבוב התמונה תוך כדי חתיכה מה שלמען האמת הכי עזר להפוך את התמונה שלי ליוצאת מן הכלל.

- אם רציתם להשוות את התמונה המקורית לפני שהיא עוצבה לתמונה שעיצבתם אז כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ לחיצה רציפה על התמונה המעוצבת וכך לראות אותה לפני השינוי.

לאחר שיצרתם את התמונה המושלמת תוכלו כמובן לשתף אותה עם המכרים הרבים שלכם דרך facebook, flicker, וכמובן דרך ה-Email.
    אם נתקלתם בבאג מסוים תוכלו לדבר על כך עם המפתחים דרך אפשרות הפידבק באפליקציה שנמצאת בהגדרות.

יתרונות

אפשרות עריכה נוחה ומהירה, מגוון פיצ'רים מצוינים שאין באפליקציות אחרות, שיתוף תמונות דרך רשתות חברתיות ומייל.

חסרונות

ממשק שקצת לוקה בחסר, מספר מועט של אפקטים, מחיר גבוה ביחס לשאר אפליקציות הצילום.

סיכום

כשקניתי את Snapseed אז חשבתי שאתן לה 3 תפוחים מקסימום. לאחר בדיקה יותר מקיפה שבה צילמתי וערכתי כמה תמונות הבנתי ש-Snapseed עושה את העבודה במהירות ובנוחות עם מספר דל של אפקטים ואביזרים ומאוד הופתעתי, לטובה. בסך הכול אני משתמש ב-Photoforge הרבה במיוחד בשביל תמונות לסקירות אבל אם תרצו לעצב תמונות של נופים ומשפחה למשל אז תוכלו להיעזר בSnapseed.
    הבעיה היחידה היא שלא כל אחד רוצה להשקיע 5$ אבל עכשיו אני בטוח שאשתמש בה ולא ב-Photoforge, לפחות בתמונות של משפחה והחתולות שלי ואשאיר את הסקירות ל-PF. מומלץ בחום לבעלי כיס רחב.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי eden; 30/08/11 בשעה 08:57.

+ פרסם תגובה