+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 38
    משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל השינויים הקטנים עושים את כל ההבדל

ios 5 בטא 3 מנקודת מבט אישית. ipxp מנתח את השינויים האחרונים בגרסת הבטא השלישית של ios 5, ומסביר לכם למה עליכם לצפות.

עם השקת ios5 beta 3 אתמול, תוקנו המון דברים קטנים. דברים קטנים שנותנים למכשיר שלנו עוד רמת גימור, ומקדמים את ios דרגה אחת קדימה, לפחות כמו הפיצ'רים הגדולים. הדברים הקטנים, הם אלה שעושים את כל ההבדל. הנה כמה מהם שעליתי עליהם ביממה האחרונה:

פתיחה יותר טובה של Notifications Center - עם הבטא הראשונה, כתבתי כתבה לאתר שדיברה בין השאר על אי-הנוחות של פתיחת מרכז ההתראות גם כשהסטטוס באר אינו קיים. זה הקשה על משחקים כמו fruit ninja. אפל לשמחתי הקשיבה, והביאה פתרון אלגנטי. כעת, כשאתם רוצים (או לא רוצים) לפתוח את מרכז ההתראות באפליקציה שבה אין סטטוס בר - יתגלה עם התנועה רק ה"ידית" של המגירה. המשחק ימשיך כרגיל, ואם לא תגעו בידית במשך כמה שניות היא תתקפל בחזרה. אם אתם תמשכו אותה ביוזמתכם, מרכז ההתראות ייפתח. כעת, יוכלו להשתמש בכל האפליקציות הקיימות, ובמרכז ההתראות מתוכן בלי שהם יפריעו זה לזה.

שליטה הרבה יותר טובה על שירותי המיקום - עוזר לפראנואידים שמתוכנו. אתם יכולים מההגדרות לשלוט למה בדיוק מידע המיקום שהאייפון אוסף ישומש. למשל, אתם יכולים לבטל את האופציה לתת לפרסומות של אפל (iAds) להשתמש במיקום שלכם כדי להביא לכם פרסומות מיוחדות. לא נראה לי שגוגל תעשה אי-פעם מעשה שכזה "מתחשב" ופוגע בעסקים. מצד שני, זה לא שהעסקים של אפל בפרסום הם הצלחה כבירה...

AssistiveTouch - לכל מי שהתקלקלו לו אחד מהלחצנים הפיזיים של המכשיר (כיבוי, כפתור הבית, כפתורי הווליום, כפתור הנעילה/רטט), ולכל האנשים שאין להם כוח להשתמש בהרבה אצבעות לדברים מסוימים: אפל סיפקה את הסחורה. עוד סיבה לפריצה ירדה. אם למשהו נסדק כפתור הבית הוא עדיין יכול לשים את זה דרך התוכנה, שתופיע בעזרת נקודה לבנה על המסך שתישאר איתכם לכל מקום אשר תלכו. בנוסף לכל מה שצויין, אתם יכולים גם להוסיף מחוות משלכם ולהוסיף אותן. השמיים כאן הם הגבול.

טלפון טיפה יותר חכם - הוספו אפשרויות נוספות לטלפון הבסיסי שבאייפון. אתם יכולים עכשיו לבחור שהשיחות הנכנסות יוכלו להיכנס ישר למוד של רמקול או של דיבורית, בלי שתצטרכו להוסיף אותם כל פעם בעצמכם. אתם יכולים גם למנוע מהאייפון להשתמש ב3g בחו"ל כאשר אין לו חבילה מיוחדת לכך - ולהציל אלפי שקלים.

לסיכום: כפי שאתם בוודאי שמעתם, בטא 3 נראית שונה במעט מבטא 2. אך השינויים הקטנים הם שעושים את כל ההבדל. יש אנשים שכל מה שצויין כאן לא יזיז לו בכלל כי הוא לא ישתמש באף אחד מהפיצ'רים האלה. אבל עדיין, לאלו שכן, ישמחו מאוד לראות את האפשרויות האלה בנויות לתוך המערכות, במקום להסתמך על סידיה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי RAiNZ; 12/07/11 בשעה 17:04.

2. 12 משתמשים אמרו תודה ל- ipxp על ההודעה

AssafMoraz (12/07/11), Bar (12/07/11), dooby (12/07/11), eliran2313 (12/07/11), guy.s (12/07/11), natish (12/07/11), Or (12/07/11), orzariker (12/07/11), RAiNZ (12/07/11), ymeiner (12/07/11), yossi_iphone (12/07/11), Yuval4 (13/07/11)

המנסר מוגאס
    תודה
    6,497
    הודו לי 6,982 פעמים ב 2,921 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: השינויים הקטנים עושים את כל ההבדל

אחלה כתבה ידידי, תודה!

4. 2 משתמשים אמרו תודה ל- RAiNZ על ההודעה

ipxp (12/07/11), Yuval4 (13/07/11)

iPhoner מתחיל
    תודה
    12
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

הקיצורים של ההגדרות והאחוזי סוללה במרכז התראות מגיעים עם ה ios5? הסתכלתי בכל מיני סרטונים ביוטיוב שמדגימים את ios5 beta 3 ולא ראיתי דבר כזה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    134
    הודו לי 64 פעמים ב 45 הודעות

מישהו יכול -בבקשה- לשלוח לי הודעה לפרטי עם קובץ הורדה? אני מחפש כבר הרבה מאוד זמן בגוגל ובהרבה מקומות ופשוט לא מוצא! (אני מדבר גם על הבטא 3 של אייטיונס). תודה רבה מראש!

נ.ב - אני היחידי שמעדיף בלי ה- Notification Center? חבל שאי אפשר לבטל את זה. אני לא יכול לשחק Fruit Ninja מאז שיש לי את זה.

מנהל iPhones תמיכה כללית הסמל האישי של Bar
    תודה
    1,001
    הודו לי 2,261 פעמים ב 1,925 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי iidoido צפיה בהודעה
    מישהו יכול -בבקשה- לשלוח לי הודעה לפרטי עם קובץ הורדה? אני מחפש כבר הרבה מאוד זמן בגוגל ובהרבה מקומות ופשוט לא מוצא! (אני מדבר גם על הבטא 3 של אייטיונס). תודה רבה מראש!

נ.ב - אני היחידי שמעדיף בלי ה- notification center? חבל שאי אפשר לבטל את זה. אני לא יכול לשחק fruit ninja מאז שיש לי את זה.
    אין באתר תמיכה בקבצי בטא.

iPhoner מנוסה
    תודה
    19
    הודו לי 174 פעמים ב 30 הודעות

לא הכניסו את האופציה הכל-כך מטומטמת הזו "למחוק את כל האפליקציות שפועלות ברקע בלי לעבור אחת אחת"!?!

9. 2 משתמשים אמרו תודה ל- Nider על ההודעה

guy.s (12/07/11), ronier (12/07/11)

iPhoner שועל על!
    תודה
    840
    הודו לי 206 פעמים ב 142 הודעות

מרשים !
    כתבה מעולה
    אני מחכה שכבר תצא הגרסא המלאה
    הבטא הראשונה עשתה לי מספיק בעיות אז לבטא אני לא חוזר.
    אבל כשתצא הגרסא אחכה שבטע +- ואז אשדרג ><

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל eliran2313 על הידיעה:

ipxp (12/07/11)

iPhoner שועל על!
    תודה
    104
    הודו לי 188 פעמים ב 126 הודעות

הם עושים עבודה טובה,ios5 לגמרי שונה מהגרסאות הקודמות לאייפון,אני אישית ממש מרוצה !
    טוב עכשיו רק נקווה שהאייפון 5 יהיה בעיצוב חדש ואפל ימשיכו עם הגל של המכירות הגבוהות

חבר צוות iPhones הסמל האישי של AmitG
    תודה
    47
    הודו לי 159 פעמים ב 120 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי Nider צפיה בהודעה
    לא הכניסו את האופציה הכל-כך מטומטמת הזו "למחוק את כל האפליקציות שפועלות ברקע בלי לעבור אחת אחת"!?!
    +1

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

הקיצורים של ההגדרות והאחוזי סוללה במרכז התראות מגיעים עם ה ios5? הסתכלתי בכל מיני סרטונים ביוטיוב שמדגימים את ios5 beta 3 ולא ראיתי דבר כזה.
    לא, התמונה הראשונה היא לא אמיתית, אלא קונספט של משהו מה מרכז ההתראות יכול להראות בעתיד. כל שאר התמונות אמיתיות...

נ.ב - אני היחידי שמעדיף בלי ה- notification center? חבל שאי אפשר לבטל את זה. אני לא יכול לשחק fruit ninja מאז שיש לי את זה.
    תקרא את הכתבה. אפל פתרו את הבעיה הזאת.

כי אתה לא אמור לעשות את זה. המערכת דואגת לאיזה קבצים יהיו פתוחים ואיזה לא, עם שיקולים של שמירה על מהירות התגובה של המערכת וזמן הסוללה. הדבר האחרון שאפל רוצים שהמשתמש יתחיל לעשות זה למחוק אפליקציות מהרקע. זה נועד רק ל"מקרה חירום" שאפליקציה נתקעת.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון