אשכול נעול
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 36
    iPhoner מתקדם
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל הבריונות חוגגת! או "אצבע קלה על ההדק".

כן, אין לי כותרת ממצה יותר, שאם לא כן "האשכול ינעל"!

למען הגילוי הנאות, אני מאד נהנה מהפורום, ויותר מנהנה אני לומד הרבה.
    כדרכו של עולם ופורום, כל משתמש מתחיל בגישושים, מאוחר יותר לאחר שכבר למד או מתחיל לתרום משלו לאחרים שעדיין בשלב הגישושים.
    גם אני ביניהם.

אממה, יש כאן התהגות גובלת בברוטאליות של חלק מ""מנהיגי העדה"".
    טבעי ביותר שפורום עם בולמוס שאוחז כמות משתמשים כה רבה לא יכול להיות יותר מידי מסודר, ועל כן ישנם נושאים שחוזרים ועולים למרות שפותח הנושא שנית יכל לחסוך זאת ע"י חיפוש - הוא מעדיף לעבוד פחות ולנסות לשאול. אין מה להפסיד.
    מנגד, מגיע השוטר שגם הוא מחפש לו עבודה קלה, ותיק תק נועל את האשכול בהוספת כמה מילות הטחה לא מסוגננות תמיד.

ותשאלו למה אני אומר שהשוטר בוחר לו עבודה קלה, מכיון שישנם הרבה מקרים שבמקום לנעול בברוטאליות ניתן לשפר ולהביא תועלת לקהל.
    למשל, "מה זה קשור לפורום הזה"? בום. ננעל.
    ולמה לא לעשות "העברה" לפורום המתאים, או אז שאלתו של פותח האשכול תבוא לידי מענה?

לא יודע מה לומר, אישית לא נפגעתי מהענין, לא זכור לי על אשכול בבעלותי שננעל, אני משתדל לערוך חיפוש טרום שאלה אם כי לא תמיד אני מקדיש לכך יותר מרבע שעה של חיפוש, ועדיין ההתנהגות הזו דוחה אותי וגורמת לי בחילת מה.

נ.ב. כאחד ש(כרגע) מרבה להשתמש במערכת, ממש לא מפריע לי אם פה ושם אי אלו גולשים חרגו ופתחו אשכול בפורום מדברים על הכל במקום בפורום "דיון כללי"... לכם זה ממש מפריע?

iPhoner שועל על!
    תודה
    0

ברירת מחדל תגובה להודעה: הבריונות חוגגת! או "אצבע קלה על ההדק".

ת'אמת....קצת לא לעניין הטענות....למרות שחופש הביטוי וזו דעתך...אבל זו גם דעתי.

אני לא יודע כמה אתה נכנס לפורום ביום (שעה,שעתיים,שלוש) אבל כמי שנכנס לפורום פי שתיים מזה ואף יותר(ואני מדבר על עצמי בלבד)
    ורואה את כמות השאלות הלא רלוונטיות שנשאלות פה או את אלה שנשאלות מספר פעמים בהפרש של דקות..
    רואים מצב שאותה שאלה נשאלה על עצמה לפעמים ע"י אותו משתמש בכמה פורומים או ע"י משתמשים אחרים שאם רק היו עושים חיפוש קל היו רואים ש3 דקות קודם נפתח אשכול אם אותה בעיה בדיוק....

אז תאר לך שלא היה פה את טרמי(שמובן שאליו אתה מפנה את האצבע) הייתה פה חגיגה שלמה ואז מה שהיה קורה זה שמשתמשים כמוך שמבצעים חיפוש טרם שאלה ממש לא היו מצליחים למצוא פתרון.

חייב שיהיה פה מישהו שיתן את הדעת ואת הסדר,גם אם זה בא על חשבון זה שהוא יכול להתפס לחלק מהמשתמשים כ"האיש הרע..."
    ללא מחיקת אשכולות מיותרים או נעילת אשכולות מיותרים,ואני בטוח שאתה חושב כמוני שהם מיותרים
    לא היית רואה לא מימינך ולא משמאלך בפורום.

ולעניין היד הקלה שציינת...אם היית מבלה פה 5-6 שעות ביום או יותר במשך חצי שנה..
    קיים סיכוי שהיד הקלה....הייתה קוראת גם לך...

שוב ...זו דעתי...
    זה לא עולם מושלם.....ואף פעם לא כולם תמיד יהיו מרוצים...

אחראי לסדר בפורום הסמל האישי של terminator
    תודה
    14
    הודו לי 804 פעמים ב 642 הודעות

תקשיב חמוד!
    אתה מחוייב קודם כל לחוקי הפורום ורק אז אתה תתחיל להשתמש בפורום!
    אם אני אתן לכל משתמש חדש שנרשם לאתר "זמן הסתגלות" אז חבל על הזמן של הפורום הזה.
    עכשיו,זה שאני יכול להעביר פוסט או לערוך כותרת זה נכון,אבל......למה אני צריך לעשות את העבודה שלכם??
    מי אתה בכלל שאתה מרשה לעצמך לעשות מה שבא לך?יש חוקים!אתה תעבוד על פי החוקים האלו שאתה באתר!
    אם היית לוקח כמה דקות לקריאת החוקים אז רשום שם במפורש,הודעה שבלי כותרת עיניינית או שלא פורסמה בפורום המתאים לה תנעל ללא התרעה מוקדמת!!זה שאני מחליט להעביר או לערוך הודעה זה כבר לשיקולי.
    לסיכום:
    אתה תעשה את המתבקש ממך ואני את תפקידי.
    מילא היה לך סיבה להתלונן על משהו צודק מבחינתך,אבל לא.אתה עברת על החוקים ואני לא חייב לך הסברים בכלל,(למרות שכן הסברתי).
    יום טוב.

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

אני מציע שבמקום לנעול יעבירו אשכולות שכאלה לפורום " סל מיחזור" שיפתח לצורך הענין.
    ולא התייחסת לנעילת אשכולות שלא נפתחו בפורום המדויק שניתן בקלות להעבירם ולא לנועלם.

נ.ב. גם הנועל לא יצטייר כאיש הרע אם יעשה זאת בעדינות.

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי terminator צפיה בהודעה
    תקשיב חמוד!
    אתה מחוייב קודם כל לחוקי הפורום ורק אז אתה תתחיל להשתמש בפורום!
    אם אני אתן לכל משתמש חדש שנרשם לאתר "זמן הסתגלות" אז חבל על הזמן של הפורום הזה.
    עכשיו,זה שאני יכול להעביר פוסט או לערוך כותרת זה נכון,אבל......למה אני צריך לעשות את העבודה שלכם??
    מי אתה בכלל שאתה מרשה לעצמך לעשות מה שבא לך?יש חוקים!אתה תעבוד על פי החוקים האלו שאתה באתר!
    אם היית לוקח כמה דקות לקריאת החוקים אז רשום שם במפורש,הודעה שבלי כותרת עיניינית או שלא פורסמה בפורום המתאים לה תנעל ללא התרעה מוקדמת!!זה שאני מחליט להעביר או לערוך הודעה זה כבר לשיקולי.
    לסיכום:
    אתה תעשה את המתבקש ממך ואני את תפקידי.
    מילא היה לך סיבה להתלונן על משהו צודק מבחינתך,אבל לא.אתה עברת על החוקים ואני לא חייב לך הסברים בכלל,(למרות שכן הסברתי).
    יום טוב.
    אדון נכבד!
    באיזו זכות אתה מגיב בנוסח שאינו משתמע לשני פנים שאני rzeevik עברתי על חוקי הפורום?
    תמצא לי הודעה או תגובה אחת שלי שאינה כפופה לחוקי האדון הבוס ואז תתבטא כך.
    הקהילה הצליחה לא רק בזכותך, החברים בה שותפים בלתי מעוערים בהצלחה!
    תתנצל, ותערוך את תגובתך.

תודה
    14

ציטוט נכתב במקור על ידי rzeevik צפיה בהודעה
    אדון נכבד!
    באיזו זכות אתה מגיב בנוסח שאינו משתמע לשני פנים שאני rzeevik עברתי על חוקי הפורום?
    תמצא לי הודעה או תגובה אחת שלי שאינה כפופה לחוקי האדון הבוס ואז תתבטא כך.
    הקהילה הצליחה לא רק בזכותך, החברים בה שותפים בלתי מעוערים בהצלחה!
    תתנצל, ותערוך את תגובתך.
    אני לא מדבר אליך דווקא באופן ספציפי,זה מופנה אליך כי אני מדבר איתך כרגע.
    לא התכוונתי להאשים דווקא אותך במשהו אבל זאת היתה הדרך להבהיר שיש חוקים ואתה כמו כולם מחוייב להם זה הכל.
    בקשר לדרך התגובות שלי אז קבל הסבר:
    בטוב אף אחד לא מבין,(בקשות,עריכה שלי של ההודעה,העברת הודעה).
    ברע גם לא הולך(נעילה של ההודעות,אזהרות).
    השלב הבא יהיה כנראה לתת לאנשים לנוח קצת בחוץ כדי שיבינו שזה לא עובד ככה!

תודה
    14

ציטוט נכתב במקור על ידי rzeevik צפיה בהודעה
    אני מציע שבמקום לנעול יעבירו אשכולות שכאלה לפורום " סל מיחזור" שיפתח לצורך הענין.
    ולא התייחסת לנעילת אשכולות שלא נפתחו בפורום המדויק שניתן בקלות להעבירם ולא לנועלם.

נ.ב. גם הנועל לא יצטייר כאיש הרע אם יעשה זאת בעדינות.
    ד"א יופי שאתה מציע.
    ואני יגיד לך יותר מזה,בהתחלה זה כמעט תמיד מה שהייתי עושה.עורך לאנשים כותרות,מעביר פוסטים,אבל ראיתי שאף אחד לא משנה את הגישה שלו אז אמרתי רגע רגע,למה אני עובד במקומם?שהם יעבדו קשה יותר.
    אני כמו שאמרתי לא חייב להעביר כלום ולא לערוך כלום,אני על פי החוקים צריך לנעול וזה מה שאני יעשה!!
    שאני אראה הודעה ממש חשובה אז אני יערוך אותה ויעביר אותה אם צריך וזהו,אבל את כל השאר אני ינעל בלי לחשוב פעמים!רק ככה אולי יבינו למה יש חוקים פה.
    אז לבקשתך לא!הכל ינעל או ימחק עד שילמדו!!

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

אתה לא מדבר אלי ספציפית? אתה מדבר אלי ספציפית ולא מדבר עלי בכלל!
    אני ממושמע לאדוני הפורום!

מהודעתך הקודמת ניתן להבין שאני לא ממשומע לאדונים ומפר את ציווים, אין לך זכות לעשות זאת!
    ערוך את הודעתך!

iPhoner מנוסה
    תודה
    0

רק שתדעו לכם , במיוחד לך terminator סוג כזה של תגובות גורמות לפורומים להסגר.
    זה שאתה מנהל אין לך את הזכות לעשות מה שאתה רוצה ולא בצורה תגובה כזאת .

תודה
    14

אלק גורמים לפורום להסגר,חחחח.
    זה פורום שמאוחסן על שרת פרטי והוא של בן אדם פרטי ומי שיכול לסגור אותו זה רק מנהל האתר!!
    אם הוא יסגר זה רק בגלל משתמשים עצלנים שמרשים לעצמם יותר מידי.

אשכול נעול
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •