אשכול נעול
תוצאות 1 עד 6 מ 6
    iPhoner מתקדם
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל שאלה | איך אני מעיף את ה Tag של השיר שהitunes לא תתיחס אליו?

יש לי שיר שנקרא נגיד iphones.mp3 באייטונס הוא מופיע לי כשם ריק.. אני נכנס לGET INFO
    אני רואה שמסומן ב שיר סימן --- ... אבל העניין שאני רוצה להעיף ושהוא יתייחס רק לשם של הקובץ ויזהה אותו כשיר ב ITUNES ..

איך עושים את זה?

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

ברירת מחדל תגובה להודעה: עם כל הכבוד.. לא עזרתם לי! איך אני מעיף את ה Tag של השיר שהitunes לא תת

מה אתה רוצה? אנשים פה לא מחויבים לעזור לך!
    עם כל הרצון הטוב של אנשים, תפסיק להתבכיין.

חשבת על להוריד ווינאמפ ולשנות משם את הטאג? אה?
    או כל תוכנה שאפשר לערוך בה שירים?
    קצת היגיון בריא לא הזיק לאף אחד.

ובמקרה ואתה מבקש עזרה? תפרט מה קרה, לפי התיאור שלך אנשים לא מבינים מה אתה רוצה...
    במקרה ופתחת כבר אשכול על זה, חשבת לצרף תמונה לאשכול הזה?

אנשים כפויי טובה כל-כך מעצבנים אותי, אם אני הייתי בתור מנהל, הייתי חוסם את החשבון שלך רק מלקרוא את הכותרת.

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 6 פעמים בהודעה אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: עם כל הכבוד.. לא עזרתם לי! איך אני מעיף את ה Tag של השיר שהitunes לא תת

חבר, כן עזרנו לך, אתה פשוט לא הבנת, אז אני אסביר יותר טוב הפעם.
    אייטונז מתייחס רק למה שרשום ב-ID3. מבחינתו, אפשר לקרוא לקובץ "שמעון פרס.mp3" והוא עדיין יציג רק את מה שב-Tag. קשה לך לערוך את שם השיר ב-Tag?

אין דרך לעקוף את זה, וגם לא צריכה, כי זו הגישה הנכונה כשמנהלים כמות גדולה של מידע- לתייג.

ודבר נוסף, זו פעם אחרונה שאני עונה לכזו צורת דיבור- לא אני ולא אף אחד עובדים פה בשבילך- אם התשובה לא לרוחך, זבש"ך.

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

נשמות שלי אף אחד לא רצה להתעצבן .. וגם דבריי יצאו מהקשרם.

תודה על העזרה ... בכנות

iPhoner מתקדם
    תודה
    0

פעם הבאה, תתנסח כמו שצריך

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 70 פעמים ב 19 הודעות

הפעם אני מוותר, אני באמת לא רוצה לחלק פה אזהרות, הפרות והשעיות לאף-אחד למרות שאני יכול, אני פשוט לא רוצה לעשות כזה דבר אבל בשיא הרצינות חברים.. , קראו את החוקים החדשים, דברו בשפה נאותה וכתבו כותרת עניינית בדיוק כמו שכתוב בחוקי הפורום.
    בכל זאת פתחת שוב נושא חדש על אותו השאלה ששאלת כבר, פעם הבאה אני כבר לא אוותר.
    נעול.

אשכול נעול

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •