+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 8 מ 8
    iPhoner מתקדם
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

ברירת מחדל זמן סוללה - צריך לכבות לגמרי שהמכשיר סגור שעות ? כמה זמן סוללה מחזיקה?

האם צריך לכבות את המכשיר בלחיצה ארוכה ואז Slide שלא משתמשים בו כמה שעות ?
    כמה זמן מחזיקה סוללה ? אצלי בערך יום ... שאני משתמש גם באינטרנט ... ושומע שירים..
    עוד לא הטענתי את הסוללה יותר מדי מאז קניתי אותו.. לפני 3 ימים. אני צריך להטעין רצוף לילה שלם ?

נערך לאחרונה על ידי guy121; 25/02/08 בשעה 23:52.

iPhoner שועל על!
    תודה
    0
    הודו לי 70 פעמים ב 19 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: זמן סוללה - צריך לכבות לגמרי שהמכשיר סגור שעות ? כמה זמן סוללה מחזיקה?

מומלץ לטעון טעינה ראשונית של יום שלם, אם אתה בכלל לא משתמש באייפוד אז ברור שעדיף לסגור אותו דרך לחיצה ארוכה, זה יאריך בקצת את חיי הסוללה עד שתתכבה, אבל אם אתה שומע מוזיקה או צריך אותו לידך למקרה שתשתמש בו באופן מיידי, עדיף לסגור אותו בעזרת לחיצה אחת קטנה על כפתור הכיבוי, ולפתוח אותו באותה פעולה במידת הצורך.

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל DJBH על הידיעה:

erfder11 (15/03/11)

iPhoner מתקדם
    תודה
    1
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: זמן סוללה - צריך לכבות לגמרי שהמכשיר סגור שעות ? כמה זמן סוללה מחזיקה?

עדיף באמת לעשות טעינה ראשונה דיי גדולה ( לילה ).

אצלי הוא יכול להחזיק איזה שבוע ( אולי טיפה פחות ), אבל בתנאי שאני לא משחק במשהו כבד ( נגיד אייפסייק זולל סוללה, אבל סודוקו לא מזיז ) ושומע מוזיקה איזה שעה וחצי ביום.

iPhoner ותיק
    תודה
    1

en mazAv savua!!

iPhoner ותיק
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי FireTrooper צפיה בהודעה
    en mazAv savua!!
    בטח שיש, גם אצלי הוא מחזיק 4-5 ימים בלי בעיה בכלל

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי פעם אחת

תשמעו יש לי בעיה כשקיבלתי את האייפוד אז לא הטענתי אותו מספיק זמן .
    לוקח לאייפוד שלי בערך משהו כמו חמש שעות בזמן שאני בגלישה באינטרנט ואז כבר כמעט נגמרת לו הסוללה . יש משהו שאני יכול לעשות כדי להאריך את חיי הסוללה?

iPhoner מתקדם
    תודה
    1
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

תראה מה רשמתי, אני שומע אולי שעה-שעה וחצי גג ביום ( עקרונית זה בנסיעה באוטובוס לבית ספר וחזור, וגם זה שאני מחכה לאוטובוס בבוקר ובחזרה הביתה, זה הזמן שלי עם האייפוד ), והוא יכול להחזיק לי כל השבוע.

iPhoner חדש
    תודה
    0

ציטוט נכתב במקור על ידי ofekoo צפיה בהודעה
    תשמעו יש לי בעיה כשקיבלתי את האייפוד אז לא הטענתי אותו מספיק זמן .
    לוקח לאייפוד שלי בערך משהו כמו חמש שעות בזמן שאני בגלישה באינטרנט ואז כבר כמעט נגמרת לו הסוללה . יש משהו שאני יכול לעשות כדי להאריך את חיי הסוללה?
    גם לי זה קורה
    היום בבוקר קמתי וניתקתי אותו מהטענה ראיתי 2 סרטונים ביוטיוב במיטה ושמתי לב איך המד של הסוללה ירד כמעט לרבע
    אני חייב דחוף שיחליפו לי את הסוללה קיבלתי אותה פגומה וקניתי אותו לפני שבועיים

+ פרסם תגובה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם אשכולות חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •