+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 13
    iPhoner שועל על!
    תודה
    188
    הודו לי 249 פעמים ב 193 הודעות

ברירת מחדל מדריך| סנכרון מוזיקה ל-iDevice לפי בחירה אישית, וללא איבוד חומר

מדריך סנכרון (העברת קבצים) מוזיקה למכשיר האייפון/אייפוד לפי בחירה אישית. מדריך זה יסביר לכם איך בוחרים שיר ספציפי ומעבירים אותו לאייפון.

בזמן האחרון אני רואה לא מעט אנשים המתוסכלים מכך שהדרך היחידה (הנראית לעין) להעתיק מוזיקה למכשיר היא רק דרך סנכרון ספריית המוזיקה (Music Library) באייטיונז, שעיקר התסכול הוא שצריך לשמור את כל השירים באותם תיקיות במחשב אחרת הם אוטומטית יימחקו מהמכשיר.

ובכן, אייטיונז מאפשרת דרך נוספת לסנכרן מוזיקה למכשירים השונים בפשטות, ומבלי שהשירים יימחקו כלל! (אלא אם בחרתם למחוק אותם).

הערה: המדריך נכתב בלשון זכר אך מופנה לגברים וגם לנשים כאחד.

דרישות:
    • iDevice כלשהו, לא משנה איזה, לא משנה הדור, ולא משנה הגירסה.
    • iTunes המותקן במחשב.

שלב 1:

דבר ראשון, באופן די טבעי, תחברו את המכשיר שלכם למחשב. לאחר מכן, כנסו לתוכנת iTunes.

שלב 2:

לחצו (לחיצה בודדה) על המכשיר שלכם המופיע בטור שמאל באייטיונז (סומן באדום):

שלב 3:

תחת לשונית Summary (הלשונית הראשית המוצגת תמיד לאחר לחיצה על המכשיר) סמנו ב-וי את המשבצת שלידה כתוב Manually manage music and videos.

לאחר מכן, לחצו על Apply בפינה הימנית התחתונה במסך.
    (סומנו באדום):

תוצאה:

לאחר הלחיצה על לחצן Apply, המכשיר יעשה סנכרון ולאחר מכן תוכלו להעתיק קבצי מוזיקה (קבצי mp3) ע"י גרירה פשוטה של הקובץ ללשונית המכשיר שלכם באייטיונז, כפי שניתן לראות בתמונה הבאה:

שימו לב שחוץ מזה, אפשר גם לגרור שיר מספריות המוזיקה (Playlists) השונות שלכם באייטיונז עצמו, כפי שניתן לראות בתמונה הבאה:

תהנו
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי mr-anderson; 12/05/11 בשעה 00:15.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל mr-anderson על הידיעה:

amor.natanel (28/05/11)

iPhoner שועל על!
    תודה
    25
    הודו לי 50 פעמים ב 49 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך| סנכרון מוזיקה ל-iDevice לפי בחירה אישית, וללא איבוד חומר

כל הכבוד על המדריך !!!!שאפו

iPhoner שועל על!
    תודה
    188

ברירת מחדל תגובה להודעה: מדריך| סנכרון מוזיקה ל-iDevice לפי בחירה אישית, וללא איבוד חומר

תודה רבה
    תן גם קרדיט לשי מזרחי שעזר בעניין

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל mr-anderson על הידיעה:

Shai Mizrachi (12/05/11)

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

היי דובי.
    אני לא בטוח לגביי המדריך שלך.
    בגדול האופציה של "Manually manage music and videos" היא לא קשורה ליכולת שלך למחוק את השירים מהמחשב ולהשאיר אותם על המכשיר. זה פשוט בשביל שאם אין לך "playlist" אז האייטונס פשוט לא יסנכרן את כל ספריית המוסיקה שלך באופן אוטומטי.

כנס אצלך בituns לתוך prefences ואז לטאב של advanced.
    ושים לב אם מסומן אצלך השורות הבאות:

במידה והשורה השניה מסומנת , האייטונס פשוט יעתיק לך את כל השירים לתוך תיקיה באייטונס שנמצאת במק שלך ב"Users/(your user name)/Music/iTunes

ואז תוכל למחוק את השירים מאיפה שתרצה כי השירים שנמצאים אצלך בספריית המוסיקה בitunes בכלל הועתקו ברגע שגגרת אותם לתוך התוכנה.

פשוט תבדוק על אחד השירים שיש לך "מקש ימני->show in finder ותראה איפה הוא נמצא.

אני אישית מוריד את הסימונים הנ"ל כי אני אוהב את השירים שלי איפה שאני רוצה אותם. ואני לא רוצה כפילויות.

תבדוק ותחזיר לנו תשובה (אין לי ios device כרגע)
    תודה

iPhoner שועל על!
    תודה
    188

ציטוט נכתב במקור על ידי yakirmanz צפיה בהודעה
    היי דובי.
    אני לא בטוח לגביי המדריך שלך.
    בגדול האופציה של "Manually manage music and videos" היא לא קשורה ליכולת שלך למחוק את השירים מהמחשב ולהשאיר אותם על המכשיר. זה פשוט בשביל שאם אין לך "playlist" אז האייטונס פשוט לא יסנכרן את כל ספריית המוסיקה שלך באופן אוטומטי.

כנס אצלך בituns לתוך prefences ואז לטאב של advanced.
    ושים לב אם מסומן אצלך השורות הבאות:
    מאוד לא קשור מיינר:
    מה שאתב מראה בתפריט הוא 2 הגדרות, נתחיל מהשני:
    אם הוא מסומן ב-וי, אז לכל שיר שאתה גורר לספריית הנגן של אייטיונז (לא לאייפון!), אייטיונז ייצור עותק שלו בתיקית המוזיקה תחת תיקיית אייטיונז (איפה שהתקנת אותו).

השורה הראשונה:
    אם זה מסומן ב-וי, אז כל השירים בתיקיה השירים (תחת תיקיית אייטיונז) יחולקו לתתי-תיקיות שייקראו לפי שמות המבצעים.

דוגמא: אם שניהם מסומנים והעתקי חמישיית שירים של איירוסמית?, אז בתיקיית השירים תחת תיקיית אייטיונז יווצר תת תיקיה של אירוסמית, ושמה יופיעו 5 קבצי mp3 חדשים שייקראו לפי שמות השירים.

אני אישית מוריד את הסימונים הנ"ל כי אני אוהב את השירים שלי איפה שאני רוצה אותם. ואני לא רוצה כפילויות.
    ההוכחה הכי טובה לכך (שמה שציינת לא קשור לסנכרון שירים ל-idevice) היא הציטוט שהבאתי עכשיו - שאתה אמרת ש-2 הקוביות האלה לא מסומנות אצלך.
    אצלי זה כן מסומן...

אם אתה מעתיק שירים ע"י גרירה פשוטה אז תהיה בטוח שהמשבצת שלך מסומנת ב-וי...

רציתי לכתוב את המדריך הזה כבר מלפני כמעט שנה, בדיוק בפעם הראשונה שראיתי שאחותי מעתיקה שירים רק ע"י גרירה, ואני כל הזמן הייתי תקוע עם הסנכרון הזה והרבה פעמים איבדתי שירים, ואז ראיתי בתפריט במכשיר שלה שהמשבצת של ניהול מוזיקה ידנית מסומן ב-וי.
    (וראיתי שגם בנאנו שלי העתקתי שירים רק ע"י גרירה וראיתי שהמשבצת מסומנת ב-וי, אז הסקתי את המסקנות שלי)...
    אז סימנתי גם אני ב-וי, ונפטרתי מהבעיה המסריחה הזאת לתמיד.

תבדוק ותחזיר לנו תשובה (אין לי ios device כרגע)
    תודה
    איפה המכשירים שלך?!?!
    גם אייפד, גם אייפון, ואני בטוח שיש לך כמה אייפודים בבית - איפה הם?!?!

"השירים, המשחקים! איפה הם עכשיו?!"

נערך לאחרונה על ידי mr-anderson; 11/05/11 בשעה 16:54.

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של ItaiHay
    תודה
    361
    הודו לי 1,499 פעמים ב 703 הודעות

דובי, שים לב שכדאי ליידע שהמדריך גם מאפשר העברת שירים סלקטיביים גם מספריית אייטונס עצמה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    188

ציטוט נכתב במקור על ידי itaihay צפיה בהודעה
    דובי, שים לב שכדאי ליידע שהמדריך גם מאפשר העברת שירים סלקטיביים גם מספריית אייטונס עצמה.
    צודק, שכחתי מזה.
    נעדכן יותר מאוחר

עריכה:
    עדכנתי את המדריך.
    thanks for the heads up

נערך לאחרונה על ידי Bar; 12/05/11 בשעה 11:16.

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי mr-anderson צפיה בהודעה
    מאוד לא קשור מיינר:
    מה שאתב מראה בתפריט הוא 2 הגדרות, נתחיל מהשני:
    אם הוא מסומן ב-וי, אז לכל שיר שאתה גורר לספריית הנגן של אייטיונז (לא לאייפון!), אייטיונז ייצור עותק שלו בתיקית המוזיקה תחת תיקיית אייטיונז (איפה שהתקנת אותו).

השורה הראשונה:
    אם זה מסומן ב-וי, אז כל השירים בתיקיה השירים (תחת תיקיית אייטיונז) יחולקו לתתי-תיקיות שייקראו לפי שמות המבצעים.

דוגמא: אם שניהם מסומנים והעתקי חמישיית שירים של איירוסמית?, אז בתיקיית השירים תחת תיקיית אייטיונז יווצר תת תיקיה של אירוסמית, ושמה יופיעו 5 קבצי mp3 חדשים שייקראו לפי שמות השירים.

ההוכחה הכי טובה לכך (שמה שציינת לא קשור לסנכרון שירים ל-idevice) היא הציטוט שהבאתי עכשיו - שאתה אמרת ש-2 הקוביות האלה לא מסומנות אצלך.
    אצלי זה כן מסומן...

אם אתה מעתיק שירים ע"י גרירה פשוטה אז תהיה בטוח שהמשבצת שלך מסומנת ב-וי...

רציתי לכתוב את המדריך הזה כבר מלפני כמעט שנה, בדיוק בפעם הראשונה שראיתי שאחותי מעתיקה שירים רק ע"י גרירה, ואני כל הזמן הייתי תקוע עם הסנכרון הזה והרבה פעמים איבדתי שירים, ואז ראיתי בתפריט במכשיר שלה שהמשבצת של ניהול מוזיקה ידנית מסומן ב-וי.
    (וראיתי שגם בנאנו שלי העתקתי שירים רק ע"י גרירה וראיתי שהמשבצת מסומנת ב-וי, אז הסקתי את המסקנות שלי)...

איפה המכשירים שלך?!?!

חחח עשית 4 דברים פה :
    1) הכנסת לי דברים שכביכול אמרתי אבל לא....
    לא אמרתי שזה מעתיק לך את השירים למכשיר , אלא לנתיב בספריית הitunes שלך במחשב.
    2)התייחסת לדברים לא רלוונטים
    בגלל זה לא הסברתי מה הקוביה הראשונה מסמלת ומה תפקידה. (של סידור לפי אמנים)
    3)חזרת על דברים בדיוק כפי שאמרתי ...
    4)הוכחת את הטעות שלך מכמה סיבות.
    א. אני כן גורר את השירים שלי לאייטונס וזה לא מעתיק לי אותם כי בחרתי שזה לא יעתיק.
    זה לא משנה אם אתה גורר אותם או מוסיף אותם דרך תפריט האייטונס.
    ב. עצם זה שאמרת שזה כן מסומן אצלך אומר שיש לך כפילויות במחשב (אלא אם כן אתה מראש שומר את כל השירים שלך להיכן שהאייטונס מעתיק לך אותם) ולכן אתה "מרגיש" שאתה יכול למחוק את השירים במחשב והם לא ימחקו לך מהidevice.
    הסיבה היא שמראש האייטונס לא מתייחס למיקום המקורי של הקבצים , הוא מתייחס למקום שאליו הוא העתיק אותם.

זה די פשוט זה רק נשמע מסובך

ואתה טועה בקשר לשושלת האפל שברשותי ... כרגע אני רק עם MPB ועם מכשירים שמגיעים אליי לעיתים. אבל אני מקווה שבקרוב זה ישתנה.

רכז טכנאים ג׳ון ברייס הסמל האישי של Shai Mizrachi
    תודה
    1,268
    הודו לי 1,753 פעמים ב 850 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי mr-anderson צפיה בהודעה

איפה המכשירים שלך?!?!
    אנדרסון - שמור על התבטאות נאותה המכבדת את הפורום.
    בנוסף, תמתן את התגובות שלך למשתמשים.
    (אם יש לך שאלות, השגות או טענות , פנה אליי בפרטי - לא כאן.)

ליקיר:
    אין שום דבר בעייתי במדריך, ואין שום פרט לא תקין.
    שים לב לשמו של המדריך:
    מדריך| סנכרון מוזיקה ל-iDevice לפי בחירה אישית, וללא איבוד חומר

בחירה אישית:
    זה בעצם ה Manually manage שכן אתה בוחר בחירה ידנית ולא אוטומטית (ספריית מוזיקה) של השירים שאתה רוצה לסנכרן.

ללא איבוד חומר:
    זה מיועד לכל עשרות, מאות ואלפי משתמשים שלא מסתדרים עם אייטיונס ולא מבינים את הלוגיקה של סנכרון מוזיקה, מה שגורם להם לאבד מוזיקה במכשיר.

משתמש VIP הסמל האישי של michael89
    תודה
    8
    הודו לי 247 פעמים ב 178 הודעות

כל הכבוד דובי על המדריך !
    ככה אני מסנכרן את המכשירים שלי שנים !
    אני מתפלא על אנשים שלא מכירים את האופציה הזאת...

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון