+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 33
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אייפון 5 ביוני או בספטמבר?

דיווחים רבים מציינים שאפל לא הולכת להשיק את האייפון 5 בחודשי יוני-יולי במהלך ה- WWDC כהרגלה, אלא להשיק את המכשיר רק באזור ספטמבר. בוול סטריט לא ממש מאמינים.

מאז קיץ 2007, אפל משחררת דגם חדש של אייפון ביחד עם עדכון משמעותי ל- iOS בדיוק של שעון שוויצרי. אולם הדיווחים האחרונים בעולם הטכנולוגיה טוענים שלאור הבעיות ביפן (שמשפיעות על אספקת חומרי הגלם לגאדג'טים) אפל לא הולכת להציג את האייפון 5 ואת iOS 5 בקיץ הקרוב אלא רק לקראת הסתיו. העדויות לכך הן די משכנעות. קודם כל אנחנו נמצאים כבר באמצע אפריל ואפל לא עשתה אירוע להצגת iOS 5 עבור קהילת המפתחים כפי שהיא עשתה עד כה (אירוע הצגת הגרסה החדשה של iOS היה עד כה כ- 3 חודשים לפני WWDC), ולפי ההזמנות לאירוע ה- WWDC נראה שהאירוע הולך להתמקד במערכות ההפעלה iOS ו- MAC OS X. כך שככל הנראה אפל רק תציג את iOS 5, שלפי השמועות הולכת להיות איטרציה משמעותית שתתמקד בעיקר באינטגרציה לענן ועוד, במהלך האירוע ולא תשיק אותה.

בנוסף אנחנו שומעים לא מעט קולות מכיוון ספקי המשנה של אפל במזרח, לפיהם אפל עדיין לא בצעה הזמנות בהיקף נרחב עבור ייצור מכשיר האייפון 5, ולאור זאת לא סביר שהמכשיר יושק ביוני-יולי. מה שכן האנליסט Brian White מחברת Ticonderoga Securities לא משתכנע מהקולות הללו והוא סובר שאפל שומרת את הקלפים לגבי האייפון 5, קרוב מאוד לחזה ושהסיבה שהחברה הסודית גם כך, שומרת על מעטה גדול יותר של סודיות לגבי האייפון 5, אפילו מול ספקיות החומרה שלה היא שהחברה לא רוצה לפגוע במכירות הדגם הנוכחי, האייפון 4, במיוחד לאור ההשקה הדי מאוחרת שלו ברשת Verizon.

למרות שאין לנו "אקדח מעשן" לכך שאייפון 5 יושק באיחור באזור הסתיו, או לחילופין שהוא אכן יושק בקיץ הקרוב, אפשר לראות תבנית של פעילות בקרב ספקיות החומרה של אפל שמעלה ספקות לגבי ההשקה המאוחרת
    לדעתי קשה להאמין שאפל תדחה את השקת האייפון 5 לכיוון ספטמבר, זאת מאחר וההשקה של מכשיר האייפון בקיץ, מגביר את מכירות החברה לקראת סיום השנה הפיסקאלית שלה. בנוסף חודש ספטמבר שמור בדרך כלל לאירוע המוזיקה/מדיה של החברה בה היא מציגה את דגמי האייפודים הבאים, ואיטרציות חדשות של איטיונס. ובכלל אפל נוהגת לפרוס את אירועי ההשקה שלה לאורך השנה.

מה אתם חושבים? האם האייפון 5 אכן יגיע ויפתיע או שמא נראה דחייה בהשקה בפעם הראשונה מאז השקת הסלולרי הנחשק?
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

RAiNZ (09/04/11)

iPhoner ותיק
    תודה
    44
    הודו לי 26 פעמים ב 18 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אייפון 5 ביוני או בספטמבר?

מקווה שיושק בזמן לי כבר נמאס מה ה 3g שלי

iPhoner מנוסה
    תודה
    5
    הודו לי 61 פעמים ב 34 הודעות

שמועות זה שמועות ,אפל אחרי מה שהיה עם האיפון 4 שומרת על סודיות גבוהה אפילו יותר .
    תמיד יש את האפשרות שהוא יוצר בwwdc .

iPhoner חדש
    תודה
    3
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

לדעתי אייפון אחד הם יספיקו להציג לנו הרי זה מה שהם צריכים רק אחד.
    אח"כ אם זמני ההשקה הם כבר יוכלו לשחק!!
    וההפך דווקא ככה הטירוף יהיה גדול יותר, ביום ההשקה.

iPhoner ותיק
    תודה
    59
    הודו לי 52 פעמים ב 39 הודעות

מאוד מקווה בחודש יוני יולי

iPhoner מתקדם
    תודה
    11
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

המגנים של אייפון 4 ו5 יהיו תואמים?

iPhoner מתקדם
    תודה
    29
    הודו לי 14 פעמים ב 12 הודעות

קשה נורא לדעת,אבל לדעתי הוא יושק כרגיל

iPhoner חדש
    תודה
    4
    הודו לי פעם אחת

איזה גועל נפש רק בנובמבר רכשתי את האייפון 4 בלא מעט כסף וכבר דגם חדש הולך להיכנס... כמו שאני מרחם עכשיו על בעלי האייפון 3 אני רואה את עצמי באותה סיטואציה בעוד חצי שנה..

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

הראיות הכי בוהקות עד עכשיו הם חוסר אירוע הios5 והדליפה של סוני עם סנסור המצלמה לאייפון 5....לצערי לא הולך להיות לעולם אייפון 5 בקיץ הקרוב. להשערתי, אפל רוצה לאחד את כל ההשקות של ios לספטמבר ולאחד את האייפוד טאץ', האייפון והאייפד ליציאה אחת. תודו שזה נשמע ככה יותר הגיוני.

המגנים של אייפון 4 ו5 יהיו תואמים?
    לא יודעים. לפחות לא עד שיכריזו עליו רשמית.

איזה גועל נפש רק בנובמבר רכשתי את האייפון 4 בלא מעט כסף וכבר דגם חדש הולך להיכנס... כמו שאני מרחם עכשיו על בעלי האייפון 3 אני רואה את עצמי באותה סיטואציה בעוד חצי שנה..
    למה? דגם חדש לא הופך את הדגם שכבר יש לך ליותר גרוע.
    כשהיה לי את האייפון הראשון שמחתי כשראיתי את האייפון 3g ואת האייפון 3gs יוצאים. כשיצא הרביעי, השדרוג היה כבר מאוד משמעותי בשבילי. כל אייפון שיוצא, תשמח על ההתקדמות של האייפון כמוצר מתפתח. כי אם אתה בונה על הפלטפורמה של ios, זה רק יעשה לה טוב ויביא יותר אפליקציות וחדשנות. ובעתיד אם אתה מתכוון לשדרג לאייפון, יהיו לך מלא חידושים

iPhoner ותיק
    תודה
    59
    הודו לי 52 פעמים ב 39 הודעות

[QUOTE=ipxp;969489]הראיות הכי בוהקות עד עכשיו הם חוסר אירוע הios5 והדליפה של סוני עם סנסור המצלמה לאייפון 5....לצערי לא הולך להיות לעולם אייפון 5 בקיץ הקרוב. להשערתי, אפל רוצה לאחד את כל ההשקות של ios לספטמבר ולאחד את האייפוד טאץ', האייפון והאייפד ליציאה אחת. תודו שזה נשמע ככה יותר הגיוני.

אישית זה לא נשמע לי הגיוני שמעכשיו יחכו עד שנה הבאה בחודש 9 בשביל להשיק את האייפד 3 ..
    אפל רגילה לעמוד בזמנים , אם אתה צודק ... שיחקת אותה .
    למרות שלא נראה לי בכלל .

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון