+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 11
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל סטיב ג'ובס שוב יוצא לחופשת מחלה

במכתב פנימי לעובדי אפל, הודיע היום סטיב ג'ובס על כך שהוא יוצא שוב פעם לחופשת מחלה. ג'ובס מציין שהוא ימשיך לתפקד במנכ"ל החברה וטים קוק יחליפו בנושאים היומיומיים.

אפל שיחררה היום הודעה רשמית לתקשורת לפיה סטיב ג'ובס יצא בימים הקרובים לחופשת מחלה אחרי שהחופשה מגיעה מיוזמתו והיא אושרה על ידי הדירקטוריון של החברה. לא ברור מה הרקע לחופשת המחלה הנוכחית של ג'ובס, שבעבר כבר לקח חופשות מחלה. את ההודעה שלח ג'ובס כמייל פנימי לעובדי אפל בו הוא מיידע את ה"צוות" על העדרותו:

צוות,
    לבקשתי, הדירקטוריון של החברה אישר לי חופשת מחלה במטרה שאוכל להתמקד בבריאותי. אני אמשיך לתפקד כמנכ"ל אפל ולהיות מעורב בהחלטות האיסטרטגיות הגדולות של החברה. ביקשתי מטים קוק להיות חאראי לכל הנושאים היומיומיים של אפל והאופרציות. יש לי ביטחון מלא שטים ושאר צוות ההנהלה יעשו עבודה מצוינת בביצוע התוכניות המלהיבות שיש לנו לשנת 2011.

אני אוהב את אפל מאוד ואני מקווה לחזור מהר ככל האפשר. בינתיים, המשפחה שלי ואני נהיה אסירי תודה אם תוכלו לכבד את הפרטיות שלנו.

סטיב
    בעבר ג'ובס כבר לקח חופשות מחלה ורק לאחר שובו מהן התגלתה חומרת מצבו הבריאותי. בשנת 2003 ג'ובס התגלה אצל ג'ובס סרטן נדיר בלבלב, ג'ובס עבר ניתוח במהלך שנת 2004 שעבר בהצלחה ולאחר מספר חודשים קצרים, שב ג'ובס לתפקידו. הפעם השניה הייתה במהלך 2008, זאת אחרי אירוע WWDC במהלכו עלה ג'ובס לבמה רזה וכחוש. מספר שבועות לאחר מכן יצא ג'ובס לחופשת מחלה של חצי שנה ורק לקראת שובו התגלה כי הסיבה הייתה ניתוח השתל כבד. בניגוד לחופשת המחלה שלו הקודמת שלו שארכה חצי שנה, הפעם ג'ובס לא ציין תאריך חזרה לפעילות ולא ברור מדוע יוצא שוב מנכ"ל החברה לחופשת מחלה ממש יום לפני דו"ח ההכנסות הרבעוני של אפל. המנייה של אפל לא איחרה להגיב, כאשר היא יורדת בכ- 7%.

אחת הבעיות הגדולות של אפל היא שדמותו המאוד בולטת של ג'ובס בניהול החברה ופיתוח המוצרים שלה מזוהה עם החברה באופן בלתי נפרד. בעבר אפל שניסחרת בחברה ציבורית בבורסה, הואשמה בכך שהיא לא משחררת מידע רלוונטי היכול להשפיע על החברה, כאשר מדובר בבריאותו של המנכ"ל שלה, שגם יושב בחבר הדירקטוריון.

גם הפעם כמו ב- 2 הפעמים הקודמות מי שיחליף את ג'ובס בתפקידי הניהול היומיומיים של החברה הוא סמנכ"ל התפעול של החברה, טים קוק. בכל אופן יהיה מעניין לראות מתי ג'ובס יחזור לתפקוד מלא באפל. האם שוב פעם נראה את פיל שילר מציג את דגמי האייפד והאייפון הבאים כפי שעשה בקיץ 2009 כאשר הציג את מכשיר האייפון 3Gs? או שמא חופשת המחלה של ג'ובס מתוזמנת באופן כזה שהוא יוכל לחזור לבמה לקראת ההכרזות הגדולות של המוצרים החמים של אפל לשנת 2011.

בכל אופן, שיהיה בריא.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    • סוג הקובץ: jpg Jobs.jpg‏ (24.1 קילובייט, 13055 צפיות)

נערך לאחרונה על ידי natish; 17/01/11 בשעה 18:01.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

Or (18/01/11)

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סטיב ג'ובס שוב יוצא לחופשת מחלה

בריאות ורפואה שלמה...לג'ובס ולכל אחד מאיתנו

האיש יכול לחרוץ גורלות בעולם הטכנולוגיה, נקווה שלא הגענו ל"יום שאחרי"...

אחראי סדר הסמל האישי של ymeiner
    תודה
    896
    הודו לי 1,182 פעמים ב 718 הודעות

אני גם מוסיף פה כמה איחולי בריאות לסטיב ג'ובז ואני בטוח שהוא היה מחליף חלק די גדול מההצלחה והתהילה בשביל חיים בריאים יותר.

לכל אדם יש תחליף. אפל היא תאגיד ציבורי ולמרות שסטיב ג'ובס הוא דמות מפתח בחברה, הפנים שלה וכח דוחף קדימה, אפל לא בנויה רק עליו. כשביל גייטס עזב את מיקרוסופט, החברה קיבלה נפילה קטנה בסגנון ויסטה וזרחה כעבור כמה חודשים עם Win7 וטיל בליסטי מסוג WIN8 שיבוא אלינו בעתיד הלא כ"כ רחוק. אפל תמשיך להביא לנו מוצרים טובים ואני מאמין ששנות ה90 לא יחזרו על עצמם מבחינתה של אפל והפעם, כשמר ג'ובז עדיין נמצא בתמונה, נמשיך לראות את החברה מביאה לנו מוצרים מעניינים ומחדשים כמו תמיד.

iPhoner שועל על!
    תודה
    77
    הודו לי 284 פעמים ב 184 הודעות

הלואי שיחזור, ומהר.
    החברה לא תראה אותו דבר בלעדיו .

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ymeiner צפיה בהודעה
    אני גם מוסיף פה כמה איחולי בריאות לסטיב ג'ובז ואני בטוח שהוא היה מחליף חלק די גדול מההצלחה והתהילה בשביל חיים בריאים יותר.

לכל אדם יש תחליף. אפל היא תאגיד ציבורי ולמרות שסטיב ג'ובס הוא דמות מפתח בחברה, הפנים שלה וכח דוחף קדימה, אפל לא בנויה רק עליו. כשביל גייטס עזב את מיקרוסופט, החברה קיבלה נפילה קטנה בסגנון ויסטה וזרחה כעבור כמה חודשים עם win7 וטיל בליסטי מסוג win8 שיבוא אלינו בעתיד הלא כ"כ רחוק. אפל תמשיך להביא לנו מוצרים טובים ואני מאמין ששנות ה90 לא יחזרו על עצמם מבחינתה של אפל והפעם, כשמר ג'ובז עדיין נמצא בתמונה, נמשיך לראות את החברה מביאה לנו מוצרים מעניינים ומחדשים כמו תמיד.
    בניגוד לגייטס שהיה מזוהה עם מיקרוסופט אבל הוא לא היה איש החזון היחיד שלה (לריי אוזי היה תפקיד משמעותי בפיתוח התוכנה) ג'ובס מאז שובו לאפל, לא רק החזיר את החברה למסלול התהילה אלא גם הטמיע את ה- dna שלו בחברה ובצוות ההנהלה הבכירה.

סקוט פרסטל, פיל שילר, וטים קוק מנווטים את החברה בצורה מעולה ולאחרונה (בעיקר מאז הנושא הבריאותי של ג'ובס) לוקחים חלק פעיל יותר ויותר באירועי החברה. לדעתי גם אם ג'ובס לא יחזור לאפל (נקווה שכן אבל אי אפשר לדעת), החברה תמשיך בדרך שלו למשך תקופה ארוכה.

iPhoner מתקדם
    תודה
    83
    הודו לי 59 פעמים ב 23 הודעות

וואו זה כל כך עצוב
    הרס וביאס לי את היום
    הבנאדם גאון כל כך לא מגיע לא
    שפשוט יעבור למחבלים ....
    כל כך מעציב
    שתהיה לו החלה הכי חלקה מהירה וטובה שרק יכולה להיות
    ובהזדמנות זו אני אגיד שהוא בנאדם גאון שעוד לא נברא כמוהו אני מאוד מקווה שהרפואה היום תתגבר ע לזה.....

iPhoner ותיק
    תודה
    1
    הודו לי 43 פעמים ב 35 הודעות

מאחל לסטיב ג'ובס בריאות ואריכות ימים אבל לצערי הפעם זה נראה רע. רע מאד. כנראה שהוא יותר מדי חולה מכדי לחזור אלינו. חבל!!

iPhoner מנוסה
    תודה
    5
    הודו לי 61 פעמים ב 34 הודעות

מקווה שהוא יהיה בסדר ,סטיב ג'ובס הוא בן אדם גאון ,מה שהוא עשה לאפל וממשיך לעשות בחברה הזאת הוא מדהים ,איזה שינוי היא עברה מחברה על סף פשיטת רגל למה שהיא היום .

שיהיה לו החלמה מהירה ,נאי מקווה שהפעם זה לא רציני כול כך ,והוא יהיה בסדר

כתב בכיר הסמל האישי של Or
    תודה
    2,324
    הודו לי 1,471 פעמים ב 982 הודעות

סרטן בכלל ועוד בלבלב זה לא עניין של מה בכך,
    אם הוא עבר השתלת כבד יכול להיות שהוא עובר עוד אחת או איבר אחר שקרוב ללבלב כמו התריסריון למשל.

לגבי החברה אני לא דואג, סטיב נתן לה פוש רציני ורואים שהוא אוהב מאוד את החברה, גם במכתב שלו לעובדים,
    נכון שזה יהיה שונה אבל אנשים שוכחים לפעמים שהמוצרים זה מה שבונים חברה ועם הכשרון של ive שהוא בריא ברוך השם ועוד אנשי חזון אחרים אני מעריך עוד שנים טובות ויפות אצל אפל כמובן בתנאי שהם ימשיכו לספק לנו מוצרים מאתגרים כמו היום!

החלמה מהירה ויעילה!

iPhoner ותיק
    תודה
    11
    הודו לי 34 פעמים ב 34 הודעות

נשאר רק לאחל לו בריאות והחלמה מהירה , אני לא רואה את אפל בלי סטיב ג'ובס

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון