+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 6 מ 6
    משתמש VIP
    תודה
    62
    הודו לי 438 פעמים ב 313 הודעות

ברירת מחדל סקירה|iPod Shuffle 4th

הבוקר קניתי את האייפוד שאפל אחריי שחיפשתי כבר כמה זמן נגן לריצות. בסקירה זו אני אעביר לכם את ההתרשמות הראשונה שלי מהמכשיר והשימוש בו.

האייפוד שאפל החדש שהוצג בספטמבר 2010 חזר לעיצובו המקורי לאחר כנראה כשלונו של האייפוד שאפל הקודם. לאייפוד החדש אפל החזירה את העיצוב הישן של הכפתורים הקטנים והמראה המרובע. כיום הוא זמין בחמישה צבעים ירוק, כחול, כסוף, כתום וורוד.
    מה בקופסא?
    • אוזניות אפל
    • המכשיר
    • כבל למחשב
    • מדריך שימוש

כאשר פתחתי את הקופסא (שהפעם קטנה בהרבה מהקופסאות הקודמות של אפל) האייפוד הקטנטן היה מודבק לחתיכת פלסטיק קטנה שמתחתיה האוזניות והכבל. כאשר מוציאים את המכשיר הוא קטן מאוד ובהשוואה לאייפודים אחרים הוא פצפון. האייפוד מורכב ממתכת מבריקה שטיפה נשרטת. הגלגלת עשויה מסוג של פלסטיק שבדגם הכסוף היא קולטת קצת טביעות אצבע. בחיבור הראשוני עם האייטיונס אתם תרשמו את האייפוד מחדש כמו הקודמים אם יש לכם. האייפוד ממלא את כל הזיכרון במוזיקה ואם אתם לא מעוניינים שהוא יעשה זאת הורידו את הV ב"סנכרון" אוטומטי. לאחר הסנכרון הראשוני עם האייטיונס ניתקתי את המכשיר מהמחשב שחיברתי את האוזניות (שלא פשוט להוציא אותן אם האצבעות קצת חלקות) והתחלתי לשמוע את המוזיקה. האיכות מרשימה מאוד יחסית לגודל של המכשיר הזה ואני בטוח שהיא לא תאכזב אתכם.

אחת האופציות המעניינות שנשמרו מהדור הקודם הוא הVOICEOVER. הVOICEOVER הוא בעצם אפשרות של הקראת שם השיר באמצעות לחיצה קטנה על כפתור. לחיצה קטנה תקריא את שם השיר והאומן ולחיצה ארוכה יותר את שם האלבום. אופציה ממש טובה למי שרץ או רוצה לשמוע איפה הוא נמצא מבחינת סדר האלבומים. האופציה הזאת באמת משפרת את האייפוד ונוחה מאוד בעיקר בריצה שלא רוצים להתחיל לרפרף על השירים.
    עוד אופציה נחמדה באייפוד הוא אפשרות הSHUFFLE כלומר "טריפת השירים". האופציה הזאת פשוט מנגנת לכם כל פעם שיר אקראי מהרשימה שלכם. נחמד מאוד לעשות מיקס כזה של שירים וכל פעם להיות מופתעים מהשיר הבא.

האייפוד נועד בעיקר למטרת שמיעת שירים באמצע ספורט. הקליפס הקטן מתלבש על כל חלק בבגד באופן חזק מאוד ויציב. משקלו של המכשיר עומד על 12.5 גרמים בלבד. כשהוא נתפס על הקליפס לא מרגישים אותו על הבגד בכלל, אם הוא לא היה מנגן לא הייתי יודע שהוא שם .
    המחיר של האייפוד הוא קצת יותר חיסרון שלו. 49$ זה קצת יקר למכשיר בסדר גודל כזה. אבל לדעתי האיכות המעולה שלו שווה את זה.

סיכום
    האייפוד שאפל החדש ללא ספק טוב העלה את אפל חזרה לשורה מהקודם שנחל כישלון. האייפוד קטן וקל מאוד עד שכמעט לא מרגישים. הצבעים החדשים והמבריקים שלו יפים יותר מקודמיו שהיו בעלי צבע מתכתי. כפתורי השליטה על האייפוד נוחים מאוד ומגיבים נהדר. האופציות החדשות-ישנות ממש מוסיפות לאיכותו ומאוד מצחיק לשמוע את האמריקאים האלה אומרים "אנחנו לא צריכים, שלמה ארצי" . המחיר שלו קצת חיסרון והוא באמת טיפה יקר.

בקיצור בובה של מכשיר. מומלץ מאוד.

תמונות של המכשיר קצת באיחור:

בהשוואה לאייפוד נאנו 3G ומטבע של חמישה שקלים:

נערך לאחרונה על ידי oriX; 23/04/11 בשעה 15:37.

2. 3 משתמשים אמרו תודה ל- oriX על ההודעה

תומר צייטלין (26/03/13), ariel1k1 (24/04/11), eden (23/04/11)

משתמש VIP
    תודה
    62

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה|iPod Shuffle 4th

חברים קצת באיחור נוספו תמונות

iPhoner ותיק
    תודה
    30
    הודו לי 35 פעמים ב 25 הודעות

אחלה סקירה, אני למען האמת חושב שהאייפוד שאפל מיותר קצת לאור
    האייפוד נאנו החדש הידוע במידותיו הקטנות, נפח הזיכרון המכובד יחסית לגודל
    ובנוסף הוא גם לביש וקל. הדבר המאכזב (מאוד!) באייפוד נאנו הוא זמן הסוללה המופרך שלו !
    סטיב ג'ובס בהצגתו טען ל24 שעות של מיוזיק פלייבק, אך בפועל לא זכיתי ליותר מ3-3.5 שעות... מבאס
    מאוד ! אך אם אתה יוצא מהבית עם סוללה מלאה ומגיע לעבודה/לימודים ויש לך אפשורת להטעין את האייפוד
    או אם אתה בעל כושר של בנאדם סביר ולא רץ מעבר ל4 שעות אז בסופו של יום זה אחלה מכשיר.

משתמש VIP
    תודה
    62

יצא לי לשמוע במכשיר לא מעט ואני כבר לא זוכר מתי פעם אחרונה טענתי אותו. המכשיר מחזיק המון זמן וזה מה שלדעתי מנצח בו לעומת הנאנו. אל תשכחי את תג המחיר שנמצא על שניהם שמשפיע על רוב הקונים.

iPhoner ותיק
    תודה
    30
    הודו לי 35 פעמים ב 25 הודעות

כמו שרשמתי למעלה, לגבי נושא הסוללה אני מסכים, השאפל יותר טוב..
    בקשר למחיר, שניהם יקרים ביחס למה שהם נותנים.

משתמש VIP
    תודה
    62

יחסית למה שהם נותנים הם באמת קצת יקרים. למרות שהנאנו טיפה יותר הגיוני בהתאם למסך הטאץ' שלו אבל עדיין הוא מוגזם יחסית לשאר החסרונות שלו.

+ פרסם תגובה