+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 28
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל שמועה| האייפד 2 והאייפון 5 יגיעו עם מעבד כפול ליבה

לפי אנליסט בחברת Rodman & Renshaw טוען שאפל תציג דגם חדש למעבד ה- A4 שיהיה מבוסס על אריטקטורה כפולת ליבות של ARM A9 כבר עם דגם האייפד והאייפון 5 הבאים.

ישנן הרבה מאוד שמועות לגבי החומרה שאפל תציג במכשיר האייפד 2 שצפוי להיות מושק באזור חודש מרץ-אפריל לדעתם של רבים מתעשיית הטכנולוגיה. בין השמועות עלו גם דיבורים על הצגת דגם חדש למעבד ה- A4 אותו אפל הציגה עם האייפד הראשון שניכנס לאחר מכן לשימוש גם במכשיר האייפון 4, הטאץ' 4 וה- aTV2. למי שלא זוכר מעבד ה- A4 הוא מעבד המבוסס על ארכיטקטורת ה- ARM Cortex A8 ומגיע משולב עם מעבד גרפי עוצמתי (PowerVR) ששם דגש על חיסכון באנרגיה עם שמירה על מהירות העבודה (1Ghz) והביצועים של המכשיר.

כעת אנליסט בחברת Rodman & Renshaw טוען שעם הצגת האייפד 2 אפל תציג גם דגם חדש למעבד ה- A4 (שיקרא אולי A5?) והוא יהיה מבוסס על הארכיטקטורה כפולת הליבות ARM Cortex A9 המכילה 2 מעבדים שתדר העבודה של כל אחד מהם הוא 1Ghz, זאת כדי להתמודד בהצלחה עם מכשירי טבלט חזקים ועוצמתיים כמו ה- PlayBook של RIM או הטבלט של מוטורולה שיהיה מבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 3.0 (הידועה בכינוי Honeycomb).

האנליסט טוען שבמידה והדבר כן יקרה, האייפד 2 יהיה מכשיר ה- iOS הראשון שיתמוך במעבד בעל ליבה כפולה, ומאחר ומעבד ה- A4 שהוצג עם האייפד מצא את דרכו למכשיר האייפון 4 ולאחר מכן גם למכשיר הטאץ' 4, סביר להניח שהמעבד החדש והעוצמתי שיוצג עם האייפד 2 יגיע בסופו של דבר גם לשאר מכשירי ה- iOS. מה שכן בין שמועות לבין המציאות יש הבדל גדול, ולאור העובדה שאפל שמה דגש עצום על חסכון בזמן הסוללה של מכשיר האייפון, המהנדסים של אפל צריכים למצוא דרך לגרום למעבד כפול ליבה שכזה להיות חסכוני מאוד כדי שקברניטי אפל יסכימו שהוא יוטמע בקרבי האייפון 5.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: שמועה| האייפד 2 והאייפון 5 יגיעו עם מעבד כפול ליבה

מה שכן בין שמועות לבין המציאות יש הבדל גדול, ולאור העובדה שאפל שמה דגש עצום על חסכון בזמן הסוללה של מכשיר האייפון, המהנדסים של אפל צריכים למצוא דרך לגרום למעבד כפול ליבה שכזה להיות חסכוני מאוד כדי שקברניטי אפל יסכימו שהוא יוטמע בקרבי האייפון 5.
    אל תשכח שהם חייבים לשמור על 10 שעות עבודה של האייפד...רף לא פחות קשה משל האייפון.
    אני דווקא מעדיף שיפור בram מאשר על המעבד. 1ghz זה דיי מספיק לתעשייה של היום, עוד ראם רק יגדיל את כמות האפשרויות של הדברים שאפשר לעשות עם יותר דברים ברקע.

דיי מרוצה (אבל לא מספיק) עם 512mb של ראם באייפון 4, מעניין איך זה להיות עם ios שיש לו 1gb של ראם...

Banned
    תודה
    1,898
    הודו לי 1,038 פעמים ב 758 הודעות

אני מסכים עם IPXP למרות שהדבר הבא זה מעבדים כפולי ליבה ומתי שהוא גם זה יגיע למכשירים שמריצים את ה- iOS אם הם רוצים להישאר בשוק הזה לאורך זמן. לדעתי, גם עם המכשירים יהיו עבים יותר כתוצאה מסוללה גדולה וחזקה יותר עדיין זה לא ממש יפריע לאף אחד.

iPhoner ותיק
    תודה
    59
    הודו לי 52 פעמים ב 39 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    אל תשכח שהם חייבים לשמור על 10 שעות עבודה של האייפד...רף לא פחות קשה משל האייפון.
    אני דווקא מעדיף שיפור בram מאשר על המעבד. 1ghz זה דיי מספיק לתעשייה של היום, עוד ראם רק יגדיל את כמות האפשרויות של הדברים שאפשר לעשות עם יותר דברים ברקע.

דיי מרוצה (אבל לא מספיק) עם 512mb של ראם באייפון 4, מעניין איך זה להיות עם ios שיש לו 1gb של ראם...
    אני אישית לא מאמין שאפל תשדרג את המעבד שלה , ותשאיר אותו עם 256 או 512 ram ...
    מהסיבה הפשוטה שחלק מהטבלטים בשוק היום מגיעים עם 1 גי'גה ראם ..
    ובשביל מה כבר עכשיו להשאר מאחור ?

אם אפל כבר החליטה לשדרג את המעבד , היא גם תוסיף ראם לדעתי ..
    ולנושא ..
    ליבה כפולה ? נשמע מגניב רק מלהגיד את זה .. D:

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה

בניגוד לאייפון, באייפד יש די והותר מקום להכניס סוללה חזקה.
    באייפון 4 רוב שטח המכשיר הוא סוללה והצ'יפסט לוקח מעט מאוד מקום בזכות המזעור ואין שום סיבה שאפל לא תיישם את זה גם באייפד 2 ובכך תוסיף אפילו עוד יותר מקום לסוללה כך ששמירה על 10 שעות עבודה נראה אפשרי למדי גם עם מעבד כפול ליבה.

לגבי ה- ram מול מהירות מעבד, למרות ההעדפות שלך סביר מאוד שאפל תעדיף להגביר את מהירות העבודה של המכשיר ולהפוך אותו לזריז וחזק הרבה יותר מאשר להוסיף זיכרון ram, שרלוונטי בעיקר לכמות האפליקציות שיכולות לרוץ ברקע. כל עוד אפל לא מוסיפה ווידג'טים או פיצ'רים דומים שרצים ברקע אין לה שום סיבה להתמקד בהרחבת זיכרון ה- ram.

ציטוט נכתב במקור על ידי asafmoraz צפיה בהודעה
    אני מסכים עם IPXP למרות שהדבר הבא זה מעבדים כפולי ליבה ומתי שהוא גם זה יגיע למכשירים שמריצים את ה- iOS אם הם רוצים להישאר בשוק הזה לאורך זמן. לדעתי, גם עם המכשירים יהיו עבים יותר כתוצאה מסוללה גדולה וחזקה יותר עדיין זה לא ממש יפריע לאף אחד.
    עוד לא ראיתי את אפל מעבה מוצרים שלה אלא רק הופכת אותם לדקים יותר וקטנים יותר.
    לאור הטענות בעיצוב האייפד שהמסגרת החיצונית שלו רחבה מדי מה שהופך את המכשיר לרחב מדי ללא סיבה נראית לעין נראה שאפל אם כבר תצר את הטבלט ותהפוך אותו לדק וקל יותר.

אגב, תהרוג אותי אבל העובי של האייפון הוא אופטימלי ואני בחיים לא הייתי מסתובב עם מכשיר סלולרי עבה בכיס. לאור המזעור שקיים היום המשפט "אתה שמח לראות אותי או שזה הפלאפון שלך" צריך כבר לגווע.

נערך לאחרונה על ידי natish; 27/12/10 בשעה 19:04.

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    בניגוד לאייפון, באייפד יש די והותר מקום להכניס סוללה חזקה.
    באייפון 4 רוב שטח המכשיר הוא סוללה והצ'יפסט לוקח מעט מאוד מקום בזכות המזעור ואין שום סיבה שאפל לא תיישם את זה גם באייפד 2 ובכך תוסיף אפילו עוד יותר מקום לסוללה כך ששמירה על 10 שעות עבודה נראה אפשרי למדי גם עם מעבד כפול ליבה.

לגבי ה- ram מול מהירות מעבד, למרות ההעדפות שלך סביר מאוד שאפל תעדיף להגביר את מהירות העבודה של המכשיר ולהפוך אותו לזריז וחזק הרבה יותר מאשר להוסיף זיכרון ram, שרלוונטי בעיקר לכמות האפליקציות שיכולות לרוץ ברקע. כל עוד אפל לא מוסיפה ווידג'טים או פיצ'רים דומים שרצים ברקע אין לה שום סיבה להתמקד בהרחבת זיכרון ה- ram.

לאור הטענות בעיצוב האייפד שהמסגרת החיצונית שלו רחבה מדי מה שהופך את המכשיר לרחב מדי ללא סיבה נראית לעין נראה שאפל אם כבר תצר את הטבלט ותהפוך אותו לדק וקל יותר.

אגב, תהרוג אותי אבל העובי של האייפון הוא אופטימלי ואני בחיים לא הייתי מסתובב עם מכשיר סלולרי עבה בכיס. לאור המזעור שקיים היום המשפט "אתה שמח לראות אותי או שזה הפלאפון שלך" צריך כבר לגווע.
    הטכנולוגיה לעשות את המכשיר דק וסקסי וקל יותר וקטן יותר בעל חיי סוללה של 12 (אפל יהיו חייבים להגדיל את חיי הסוללה איך שאני מכיר אותם ) שעות ומעבד כפול ליבה חסכוני בחיי סוללה וראם כפול ומצלמות אחורית וקידמית וגם רמקול טוב יותר ומסך רטינה דיספליי ויכולות צפייה בזוויות מאוד קיצוניות ומסך שנוגד ברק של השמש ועמיד יותר בפני שבירות(ואני מניח שאפל תציג גם עוד דברים חדשים חוץ מזה כמו תוכנה חדשה וכאלה בהתאם ליכולות החדשות של המכשיר)
    כולן קיימות אבל איך לעזאזל אפשר להשאיר את המחיר היחסית זול להיצע של 500 דולר?
    שזה יותר זול מהאייפון

אחריי הוספת כל הפיצ'רים האלו המחיר המינימלי חייב להיות 600 דולר וכל המתחרים מתאימים את עצמם למחיר המינימלי של 500
    אפל בחיים לא יעלו את המחיר הם חייבים להוריד בהוצאות במקום מסויים

נערך לאחרונה על ידי Cynic; 27/12/10 בשעה 19:33.

Banned
    תודה
    1,898

תקן אותי אם אני טועה אבל המסורת של אפל אומרת אחרת:

1. Iphone 2g 128mb ram (אולי אני טועה רק פה).
    2. Iphone 3g 128mb ram
    3. Iphone 3gs 256mb ram
    4. Iphone 4 512mb ram
    5. Iphone 5 2048mb ram חחחחחחחח זה סתם היה בצחוק כמובן

לדעתי, גם עם המכשירים יהיו עבים יותר כתוצאה מסוללה גדולה וחזקה יותר עדיין זה לא ממש יפריע לאף אחד.
    כמו שאתה רואה אני לא ציינתי עובדה אלא רק הבעתי את דעתי בנושא ואני עדיין דוגל בה. כמובן שתלוי עד כמה הוא יהיה עבה יותר ואם בכלל כי גם אם האייפון 5 יחזור להיות בעובי של ה- 3gs שהוא עבה יותר זה לא ממש יפריע כי זה עדיין מספיק דק בשביל מכשיר מטורף כזה

iPhoner מנוסה
    תודה
    5
    הודו לי 61 פעמים ב 34 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי cynic צפיה בהודעה
    הטכנולוגיה לעשות את המכשיר דק וסקסי וקל יותר וקטן יותר בעל חיי סוללה של 12 (אפל יהיו חייבים להגדיל את חיי הסוללה איך שאני מכיר אותם ) שעות ומעבד כפול ליבה חסכוני בחיי סוללה וראם כפול ומצלמות אחורית וקידמית וגם רמקול טוב יותר ומסך רטינה דיספליי ויכולות צפייה בזוויות מאוד קיצוניות ומסך שנוגד ברק של השמש ועמיד יותר בפני שבירות(ואני מניח שאפל תציג גם עוד דברים חדשים חוץ מזה כמו תוכנה חדשה וכאלה בהתאם ליכולות החדשות של המכשיר)
    כולן קיימות אבל איך לעזאזל אפשר להשאיר את המחיר היחסית זול להיצע של 500 דולר?
    שזה יותר זול מהאייפון

אחריי הוספת כל הפיצ'רים האלו המחיר המינימלי חייב להיות 600 דולר וכל המתחרים מתאימים את עצמם למחיר המינימלי של 500
    אפל בחיים לא יעלו את המחיר הם חייבים להוריד בהוצאות במקום מסויים
    אפל לא מהחברות שמקצצות ,תאמין לי יש להם מספיק רווח גם ככה מהמוצרים שהם מוכרים ,עם כבר מסך "רטינה" הוא פשוט לא הגיוני ,הרזולוציה שמסך כזה ידרוש תפיל אפילו כרטיסי מסך כמו הgtx570/80 זה מוגזם ...חוץ מזה שכדי לך לראות את לוח האם של האיפון 4 לעומת לוח האם של האיפד ...זה אותה חומרה רק על לוח גדול יותר ,עם צריך הם גם יקטינו את זה ..

בקשר לכתבה העולם הולך לכיוון המעבדים הדו ליבתיים זה עובדה , ואצל אפשר זה אפשרי ,אני מאמין שהם ישארו עם לפחות 512mb/1gb ולא מתחת בנוסף להתקדמות למעבד דו ליבתי .

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 4 פעמים ב 3 הודעות

אם אפל לא יתקדמו למעבד דו ליבתי אני אהיה מאוד מאוכזב (בעיקר בגלל שעוד מעט יוצא פלאפון של lg לא טאבלט עם מעבד דו ליבתי)

Banned
    תודה
    1,898

ציטוט נכתב במקור על ידי Cynic צפיה בהודעה
    אם אפל לא יתקדמו למעבד דו ליבתי אני אהיה מאוד מאוכזב (בעיקר בגלל שעוד מעט יוצא פלאפון של lg לא טאבלט עם מעבד דו ליבתי)
    כבר יצא

http://www.pcworld.com/article/20494...processor.html

עריכה:
    יכול להיות שהוא עוד לא יצא. לא סגור על זה... חחח

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון