+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 1 מ 1
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ברירת מחדל Speck CandyShell for iPhone 4

כיסוי ה-Candy Shell למכשיר ה-iPhone 3G/s זכה לתשבוחות רבות הן ממגזינים בתחום והן מסקירות/תגובות של משתמשים כך שהציפיה לגרסת ה-iPhone 4 היתה גבוהה (וכך גם המקום לאכזבות).

מה בקופסא:
    באריזה המקורית של חברת Speck Products תקבלו 2 מגני מסך, מטלית ניקוי וכרטיס להתקנה קלה של מגני המסך (להוצאת בועות האוויר), באריזה של חברת At&t תקבלו אך ורק את הקייס עצמו (ותשלמו את אותו המחיר...).

מראה חיצוני:
    הכיסוי בעל מימדים גדולים יחסית לשאר המתחרים אך לטעמי האישי העיצוב המרובע של גרסת האייפון 4 (והאייפון עצמו) נותנים לו מראה קצת פחות מגושם מהגרסא לדור האייפונים הקודם.
    הכיסוי מגיע במגוון רחב מאוד של צבעים (ובשילוב מספר גוונים כשגב הכיסוי עשוי פלסטיק בצבע אחד, ומסגרת הכיסוי יחד עם פינות הכיסוי עשויים גומי בצבע או גוון שונה).
    לטעמי האישי ל-Speck תמיד היה טעם קצת מוזר בבחירת שילובי הצבעים, אך כולם נראים מצויין במציאות (חלקם מכובדים ויפים, וחלקם מושכים את העין על גבול הצומי).
    לצערי מכוון שמדובר על פלסטיק בעל גימור מבריק מאוד, בלתי נמנע שכל שריטה קטנה תיהיה מורגשת הרבה יותר מאשר על חלקי פלסטיק רגילים/מט'.

נוחות שימוש:
    מכוון שמדובר בכיסוי מעט גדול יותר מהסטנדרט, עלול לקחת מעט זמן להתרגל להרגשת האחיזה בקייס, אך למרות שלי אין ידיים גדולות במיוחד, התרגלתי אליו מהר מאוד ובשימוש יום-יומי אני לא מרגיש באי-נוחות.

פתחי החיבורים (אוזניות וסנכרון/הטענה) חשופים בצורה מינימלית, כל הכבלים שניסיתי התאימו אך החיבור אינו נוח ומהיר כמו עם כיסויים דקים יותר - גם כן עניין של הרגל.
    כפתורי המכשיר מכוסים עם שכבת גומי, הלחיצה קלה יחסית אך שוב פעם (כמו בדור הקודם של ה-Candy Shell) אין פידבק/הרגשה של לחיצה כך שרק צפיה באינדיקציה שעל המסך תראה לכם האם הכפתור נלחץ או לא.

הכיסוי הוא מסוג Snap-On, משמע עשוי מיחידה אחת ומולבש על האייפון בדחיפה/לחץ, מכוון שמדובר על כיסוי היקפי מאוד (שמכסה את רוב האייפון מכל הצדדים), קלות ההרכבה והפירוק אינה סטנדרטית ותראה חריגה מאוד למי שלא רגיל לכיסויים מהסוג הזה, כאן לצערי אני לא יכול להגיד שזה עניין של הרגל, אפילו לי הפעולה הזאת מעלה "אוי" קל בכל פעם שאני צריך להחליף כיסוי.

איכות הבניה וההגנה על האייפון:
    ללא ספק ה-Candy Shell לגרסאת האייפון 4 הצליח לשמור על הרמה הגבוהה הן מבחינת איכות הבניה והן מבחינת ההגנה,
    הכיסוי עשוי מ-2 שכבות שונות שהותכו/הודבקו ליחידה אחת (ובלתי מורגשת שעשויה מ-2 שכבות), החלק הפנימי עשוי גומי רך לבלימת זעזוע גבוהה ולמניעת שריטות על גבי המכשיר (דבר שיכול להיות קריטי במיוחד עם האוסינג הזכוכית של האייפון 4),
    חלקו החיצוני עשוי פלסטיק לאחיזה נעימה יותר, הכנסה/הוצאה חלקה יותר לכיס/תיק ולתוספת הגנה מנפילה על עצמים קשיחים/חדים.
    כל פתחי וכפתורי המכשיר מכוסים בצורה מושלמת, ומסך האייפון מוגן ע"י מסגרת גומי עבה מאוד המקיפה אותו ויוצרת הפרדה/הגבהה במקרה של נפילה על חלקו הקדמי של המכשיר.

לסיכום:
    יתרונות:

- הגנה מהטובות בשוק (!)
    - מגוון רחב של צבעים

חסרונות:
    - גדול באופן יחסי
    - הרכבה לא-הכי-קלה, פירוק מעיק.
    - פלסטיק מבריק נשרט בקלות

נערך לאחרונה על ידי Vatos-Locos; 30/12/10 בשעה 05:38.

+ פרסם תגובה