+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל הפטנטים של אפל| אנטנה בלוגו התפוח

לפי האתר Patently Apple נראה שיתכן מאוד והמהנדסים של אפל מצאו פיתרון טוב יותר למיקום האנטנות של מכשירי iOS עתידיים וכן של מחשבי מקבוק. האם לקחי האנטנגייט נלקחו?

בעוד כל העולם היה עסוק בנושא האנטנגייט של מכשיר האייפון 4, המהנדסים של אפל שקדו על מציאת פיתרון טוב יותר. לפי רישום פטנט שדווח על ידי האתר Patently Apple המיקום הטוב הזה הוא מאחורי לוגו התפוח של החברה שמגיע עם כל המוצרים של אפל. לפי רישום הפטנט המיקום של הלוגו (בדרך כלל במרכז גב המכשיר) הוא המיקום האידיאלי עבור ריכוז האנטנות מאחר והוא ממוקם רחוק יחסית משאר שילדות המתכת של המכשירים.

הבעיה
    ברישום הפטנט אפל מציינת שהבעיה של מיקום אנטנות במכשירים ניידים הוא גדול אף יותר כאשר מדובר במכשירים קטנים בהם החלל עבור מיקום האנטנות בצורה טובה הוא מוגבל מאוד. בנוסף פעולת האנטנה ואיכות הקליטה/שידור יכולים להפגע על ידי מבני מתכות שונות (כמו למשל שילדת המכשיר) או חלקי מסך בעלי הולכה חשמלית שחוסמים את גלי הרדיו אותם פולטת האנטנה או לחילופין קולטת.

הפיתרון
    הפיתרון של מהנדסי אפל כולל הטמעה של אנטנות המכשיר בלוגו התפוח של החברה שממוקם במרכז החלק העליון של גב המכשירים של אפל בלי יוצא מן הכלל. באופן הזה אפל יכולה לנצל את הלוגו שמיוצר באופן נפרד משאר גב המוצרים עבור ריכוז האנטנות אפילו כשגב המכשיר עשוי מסוגי מתכות שיכולים להשפיע בדרך כלל על קליטת האנטנות.
    בעיקרון אפל כבר החלה להשתמש בקונספט עבור מכשיר האייפד, כאשר פירוק המכשיר הראה שאנטנות ה- Wifi של המכשיר ממוקמות בלוגו החברה.

במכשיר האייפון 4 אפל ניסתה לשפר את קליטת מכשירי האייפון כאשר היא שילבה את אנטנת המכשיר במעטפת החיצונית שלו. אולם מסתבר שאפל לא חשבה עד הסוף על הנושא של חלוקת האנטנות באופן הטוב ביותר, מה שגרם לכל פרשת האנטנגייט לפרוץ. מעניין יהיה לדעת אם אפל תציג שינוי בעיצוב המכשיר לאור הבעיות הללו ואם רישומי הפטנט הללו יכללו באותו שינוי.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: הפטנטים של אפל| אנטנה בלוגו התפוח

איך הם בדיוק "למדו לקחים" אם בשיטה הזאת הם השתמשו באייפד wifi, שהושק לפני שעוד הוכרז האייפון 4?

דרך אגב, השיטה הזאת הייתה טובה רק לדגמי האייפד wifi. זה בגלל שאם מוסיפים אנטנת 3g ואנטנת gps, כבר אין מקום מאחורי התפוח - ולכן הם הוסיפו קו שחור מפלסטיק בראש המכשיר. עם כל האנטנות שיש באייפון, "מאחורי התפוח" בלבד לא יצליח להתקיים אלא אם כן הם יגדילו בהרבה את גודל התפוח....

דרך אגב, הם כן שפרו את האנטנות עם האייפון 4. הוא קולט לי במקומות הרבה יותר טוב. הבעיה משפיעה רק במקומות בעיתיים שטלפונים אחרים לא קולטים שם בכלל שום קליטה. האייפון 4 הוא עם האנטנות הכי טובות שאי-פעם היו לי.

iPhoner מנוסה
    תודה
    5
    הודו לי 61 פעמים ב 34 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: הפטנטים של אפל| אנטנה בלוגו התפוח

כמו שאני אומר תמיד ,הגזימו יותר מדי עם הסיפור הזה ,הסיבה היחידה לנפילות בשיחות שהיו זה בגלל הרשת הדפוקה של at&t בשאר הרשתות הרשת יציבה ,טובה ובעלת פריסה לא רעה ככה ששם הבעיה שהמכשיר מאבד כמה db כשמחיזים אותו בצורה x היא סתם שטויות .

רק שתדעו גם הhd7 סובל מהבעיה הזאת ..

+ פרסם תגובה