+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל כשהאייפד פוגש את ה- Kinect

טכנולוגיית ה- Kinect של מיקרוסופט היא ללא ספק אחת מפריצות הדרך האחרונות אולם מה היה אפשר לעשות עם מכשירים מבוססי מולטי טאץ' בשילוב עם אותה הטכנולוגיה. התשובה לפניכם.

לפני מספר חודשים מיקרוסופט שיחררה באופן רשמי את מכשיר ה- Kinect שלה שכבר טרם שיחרורו עשה הייפ אדיר ברשת עם היכולות שהוא הציג. לאחרונה התברר שגם אפל מתעניינת בטכנולוגיה של מיקרוסופט עבור המוצרים שלה אולם בינתיים החברה לא הצליחה לפתח (לפחות לא באופן ברור) כלי דומה שיאפשר למשתמשים להשתמש במוצרים שלה באמצעות מחוות יד באוויר, בדומה לאופן בו הם משתמשים על מסכי המולטי טאץ' של החברה.

דמיינו לעצמכם את האפשרות להשתמש במכשיר האייפד באמצעות מחוות יד באוויר מבלי הצורך לגעת במכשיר באופן פיזי. כך ניתן יהיה לגלוש באתרים, להעביר דפים בספרים (יכול להיות שימושי מאוד במטבח), לגלול באנשי קשר או רשימות, להגדיל ולהקטין את התוכן המוצג וכל זאת מבלי לגעת באופן פיזי במכשיר. כעת כבר לא צריך להמשיך ולדמיין.

חברה בשם Elliptic Labs פיתחה טכנולוגיה לה היא קוראת בשם " Touchless Gesture User Interface". הטכנולוגיה עובדת על Dock ייעודי שיוצר אזור הנקרא "touchless zone" בו החומרה החכמה של ה- Dock שכוללת בין היתר מצלמת וידאו, מזהה את מחוות היד של המשתמש באוויר ומתרגמת אותן לפעולות עבור המכשיר שעוגן ב- Dock. את הטכנולוגיה הזו תציג Elliptic Labs בתערוכת ה- CES שתתקיים בעוד מספר שבועות קצר ולמרות שעל פניו נראה שה- Dock מיועד בעיקר לעבודה עם האייפד, מסתבר שהוא מסוגל לעבוד עם כל מכשיר מתאים שמתחבר אליו.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner מנוסה
    תודה
    34
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: כשהאייפד פוגש את ה- Kinect

גימיק נחמד, לא יותר.
    אני לא רואה סיבה לנופף את היד באוויר ושאנשים יסתכלו עליי בצורה של "מה לעזאזל עובר על הבחור הזה".

iPhones.co.il Co-Founder הסמל האישי של dooby
    תודה
    286
    הודו לי 617 פעמים ב 297 הודעות

יש לזה שימושים.
    למשל במטבח שהידיים רטובות ניתן לצפות בתכנים בלי לגעת באייפד.
    ניתן לשלב את זה גם באייפון, כאשר עונים לשיחה עם ידיים רטובות (שוב אחרי שטיפת כלים )

iPhoner מתקדם
    תודה
    9
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

חחח בסוף עוד כמה שנים נוכל לערבב את הקפה שלנו בלי לגעת בכפית.. ממש כמו בהארי פוטר

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

הרעיון פשוט גאוני, אבל לא לטאבלט. זה מה ששוק הטלוויזיות צריך.
    זה בדיוק הפתרון המושלם לשלט הטלוויזיה - ללא מיליוני כפתורים (או מקלדת מלאה של גוגל) אבל עם אותן יכולות. מצד שני פשוט כמו שלטים עם מעט כפתורים (כמו של אפל) וקלים לשימוש.

ככה אנשים לא יצטרכו יותר את שלטי הטלוויזיה. לא יחפשו יותר איפה לעזאזל החביאו הפעם את השלט. מריבות עליו. פשוט משתמשים בידיים בדרך הפשוטה ביותר שיש מהכורסה והשמיים הם הגבול עם מה שאפשר לעשות ככה עם הטלוויזיה!

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    הרעיון פשוט גאוני, אבל לא לטאבלט. זה מה ששוק הטלוויזיות צריך.
    זה בדיוק הפתרון המושלם לשלט הטלוויזיה - ללא מיליוני כפתורים (או מקלדת מלאה של גוגל) אבל עם אותן יכולות. מצד שני פשוט כמו שלטים עם מעט כפתורים (כמו של אפל) וקלים לשימוש.

ככה אנשים לא יצטרכו יותר את שלטי הטלוויזיה. לא יחפשו יותר איפה לעזאזל החביאו הפעם את השלט. מריבות עליו. פשוט משתמשים בידיים בדרך הפשוטה ביותר שיש מהכורסה והשמיים הם הגבול עם מה שאפשר לעשות ככה עם הטלוויזיה!
    את הקונספט הזה אפשר גם ליישם בטלויזיות ואני בטוח שנראה ב- ces הרבה מוצרים שיגיעו עם טכנולוגיה דומה בתחום הבידור הסלוני.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

לפי דעתי מיותר מאוד,יכול להיות כמה שימושים טובים.. לא יותר מיזה..!!
    touch זה אחד הדברים הטובים והכיפיים שיש אז עכשיו מנסים להפוך את זה,לא לעניין..!!

+ פרסם תגובה