+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 21
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל גרסה 4.2 מפסיקה את החיפוש אחר פריצה

בצורה שקטה למדי אפל הסירה API מ- SDK של פלטפורמת iOS המאפשר למפתחים לבדוק באופן מובנה האם המכשיר נפרץ או לא. הסברה היא שאפל הבינה שזה לא יעיל והיא משנה גישה.

בעת השקת iOS 4 אפל הציגה ב- SDK, כלי הפיתוח לקהילת המפתחים, API שאיפשר לחברות, מפתחים ואפליקציות אבטחה לגלות האם מערכת ההפעלה הניידת נפרצה. כעת, חצי שנה לאחר הצגת הפיצ'ר אפל החליטה להסירו באופן די חשאי, כך עולה מדיווח של Network World. הכלי שאפל הציגה באופן מובנה ב- SDK, אפשר לאפליקציות לבצע בדיקה למערכת ההפעלה כדי לבדוק האם היא נפרצה או לא.

חלק מחברות הפיתוח שהשתמשו בפיצ'ר סוברות שמאחר והכלי הזה מאפשר למצוא פרצות במערכת ההפעלה, אפל החליטה להסירו אחרי חשש שהוא משמש את קבוצות הפריצה למצוא את נקודות החולשה של מערכת ההפעלה, מה שהפך את הכלי לחסר תועלת ואף לשימוש נגדי.

מאז שהושק האייפון אפל מנהלת מלחמה כנגד קבוצות הפריצה במטרה לשמור על מערכת ההפעלה שלהם סגורה אולם ללא הצלחה, כאשר משחק החתול והעכבר מתחדש אחרי שיחרור גרסה חדשה למערכת ההפעלה. הטענה של אפל היא שפריצת המכשיר הופכת את מערכת ההפעלה ללא יציבה, חושפת את המכשיר לסיכונים ופוגעת בקהילת המפתחים ובחברות הסלולר מאחר ומשתמשים מורידים תכנים פרוצים ופותחים מכשירים הנמכרים נעולים למפעילות סלולריות לסימפרי (נשמע מוכר?).

לפני מספר חודשים עלה נושא הפריצה של מכשירי iOS לתודעת הציבור באופן נרחב יותר אחרי שבית המשפט האמריקאי קבע שפריצת המכשירים של אפל היא לא פעולה שבניגוד לחוק, דבר אותו אפל ניסתה לקדם. אפל מבחינתה לא הסתפקה בהחלטה והודיעה שפריצת המכשירים שלה מבטלת את האחריות עליו, אחריות הניתנת לשנה באופן אוטומטי ברכישת המוצר.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

Fishi (12/12/10)

reviews Editor in chief הסמל האישי של Aarón
    תודה
    1,823
    הודו לי 3,233 פעמים ב 1,967 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: גרסה 4.2 מפסיקה את החיפוש אחר פריצה

שום דבר לא יעזור להם תמיד תצא פריצה ולפי דעתי יושבים תותחי על לדאוג לפריצות טובות (ומשתדלים יציבות)
    חוץ מזה אפשר לחשוב איזה אחריות הם נותנים!!!

iPhoner מנוסה
    תודה
    4
    הודו לי 19 פעמים ב 17 הודעות

אפל בחיים לא תצליח לבנות מערכת הפעלה לא פריצה. כי זה בלתי אפשרי.
    כל עוד סידיה קיימת ומפתחים בה מרוויחים כסף פריצה חדשה תצא בכל פעם שתצא גרסא חדשה.
    אלה שמוציאים פריצות כגון geohot מרוויחים מאות אלפי דולרים רק מתרומות של אנשים(וזה בדוק)

כדי להלחם בעניין של הפריצות צריך למכור מכשירים שכולם simfree! ולתת אלטרנטיבה טובה וחוקית לסידיה מבית אפל רק ככה הם יצליחו להביס את האקרים.

אפל יכולה גם להשתלט על שוק המחשבים בקלות רק אם יוזילו מחירים ויפתחו את המערכת הפעלה שלהם לעוד חומרה.
    ויעבדו עם קהילות מפתחים כמו שמיקרוסופט עושה.
    כל משחק שיצא יכול להיות גם ל osx...

לפי דעתי אפל חברה מבוזבזת עם פוטנציאל אדיר.
    אפל הייתה חברה כושלת עד שהוציאה את האיפון הראשון וכבשה את העולם עם ה ios שלה.

iPhoner מנוסה
    תודה
    49
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

גם יש עוד דרך שאפל יודעת אם הוא פרוץ מתי שאייפון/אייפוד קורס או עושה restart springboard אז הוא מעתיק איזשהו קובץ לאחד התיקיות שנמצאות באייפון/אייפוד ואחרי שאייפון/אייפוד חוזר שהוא שולח את הקובץ לאפל על הקריסה ועוד כמה נתונים שאני לא הבנתי אז זה עוד דרך..

AppleSupport/Logs/Library/

זה הפוך בגלל שזה אתר הזה לא תומך באנגלית

נערך לאחרונה על ידי d3one; 11/12/10 בשעה 21:55.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

אפל בחיים לא תצליח לבנות מערכת הפעלה לא פריצה. כי זה בלתי אפשרי.
    כל עוד סידיה קיימת ומפתחים בה מרוויחים כסף פריצה חדשה תצא בכל פעם שתצא גרסא חדשה.
    אלה שמוציאים פריצות כגון geohot מרוויחים מאות אלפי דולרים רק מתרומות של אנשים(וזה בדוק)
    כל מערכת הפעלה תמיד תהיה עם פריצות. הרווחיות מסידיה היא לא מה שמשנה - הם עושים את זה באופן חינמי לגמרי ועם אפשרות לתרומות בלבד. הם עוזרים מזמנם החופשי לשחרר מיליוני מכשירים ברחבי העולם. הם עושים אפילו עבודת קודש - אל תשחיט ככה את שמם. מה שהם "מרוויחים" הם תרומות כהוכרה על מאמציהם.

כדי להלחם בעניין של הפריצות צריך למכור מכשירים שכולם simfree! ולתת אלטרנטיבה טובה וחוקית לסידיה מבית אפל רק ככה הם יצליחו להביס את האקרים.
    מכשירים שהם אינם סימפרי היא תוצאה של מכירות. הם יוכלו למכור לפחות חברות סלולר בפחות ארצות אם הם לא יוכלו לתת להם לנעול מכשירים לרשת שלהם בלבד. ככה זה בעסקים. הלוואי (וכאן אני מתייחס לא רק לאייפון אלא לכל סלולרי) שיום אחד כל המכשירים שימכרו בכל העולם יוכלו להיות סימפרי. אבל זאת לא המציאות היום לצערי.

אלטרנטיבה לסידיה - זה בדיוק יביס את כל האידיאולוגיה שלהם ויחסל את כל היתרונות שהמערכת ה"לא לגמרי פתוחה" נותנת להם. תאמין לי שזה נותן להם הרבה יותר משזה הורס להם. וזה שאנשים שזה לא מתאים להם עוד קונים ופורצים, רק מגדיל להם את קהל הלקוחות. בזכות הפריצה תוך כדי שמירה על מערכת סגורה יש להם יותר לוקחות, אז למה להם להרוס את זה?

אפל יכולה גם להשתלט על שוק המחשבים בקלות רק אם יוזילו מחירים ויפתחו את המערכת הפעלה שלהם לעוד חומרה.
    ויעבדו עם קהילות מפתחים כמו שמיקרוסופט עושה.
    כל משחק שיצא יכול להיות גם ל osx...
    osx עובד כ"כ טוב כי התוכנה מתאימה באופן מושלם לתוכנה. להעביר את זה לעוד חומרה יהרוס את זה....
    בקשר להוזלת מחירים, בישראל כרגיל המחירים מפוצצים כי אין שום נציגות של אפל עצמה כאן. בארה"ב למשל המחירים בכלל לא רחוקים מהpc.
    בקשר למשחקים, מצב המק משתפר מיום ליום

אפל הייתה חברה כושלת עד שהוציאה את האיפון הראשון וכבשה את העולם עם ה ios שלה.
    לא, אתה נכנסת רק באמצע "כיבוש העולם". אפל התחילה את המעצמה שאתה רואה כאן היום עוד מהאייפוד, ומחנות האייטונס שגם עוזרת בין השאר לקדם את מכירת מכשירי הios היום.
    ולא, אפל לא רוצה לכבוש את העולם. היא פונה לקהל יעד מסוים, והיא לעולם לא תרצה לשלוט על נתח שוק כמו וינדוס במחשבים. אפל מביאה מוצרים שמושלמים מבחינתה והיא מודעת שזה לא מתאים לכולם, אבל למי שכן מתאים קונה. והיא מרוויחה מזה הרבה מאוד כסף. זה הסוד שלה - אין שום חובה לחברה לכבוש את העולם...

הלוואי שאפל תישאר כמו שהיא. אם היא תקשיב לעצות שלך, היא כבר לא תהיה אפל. היא סתם תהיה עוד חברה...

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל ipxp על הידיעה:

natish (12/12/10)

iPhoner מתחיל
    תודה
    11
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

מה זה עוזר לנו בסופו של דבר .......? אני שקניתי מכשיר ומחכה 3 חודשים שיפרצו אותו ולא רואים את האור בקצה זה בסדר ? עם כל הכבוד מכשיר סוף הדרך אבל כרגע הוא עקר מבלי לדעת עוד לכמה זמן.
    אז אני פונה ללב האקרים אנא מכם עד סוף השנה תנו לנו פריצה. תודה הממתין בסבלנות יתרה.

iPhoner מנוסה
    תודה
    49
    הודו לי 7 פעמים ב 6 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי sams צפיה בהודעה
    מה זה עוזר לנו בסופו של דבר .......? אני שקניתי מכשיר ומחכה 3 חודשים שיפרצו אותו ולא רואים את האור בקצה זה בסדר ? עם כל הכבוד מכשיר סוף הדרך אבל כרגע הוא עקר מבלי לדעת עוד לכמה זמן.
    אז אני פונה ללב האקרים אנא מכם עד סוף השנה תנו לנו פריצה. תודה הממתין בסבלנות יתרה.
    כן גם לי נמס לחכות וזה לוקח להם שעה שאנחנו צריכים לקנות 3 חודשיים...

iPhoner שועל על!
    תודה
    4
    הודו לי 147 פעמים ב 145 הודעות

אם כל הכבוד- אין לך זכות להתלונן- אף אחד לא הצמיד לך אקדח לראש והכריח אותך לקנות מכשיר נעול- זה היתה בחירה שלך, אז תחיה עם התוצאות..
    אתה בחרת בדרך הזולה יותר, תגיד הכסף שחסכת היה שווה כדי להסתובב עם מכשיר חלופי 3+ חודשים? נכון שלא? יש לך אייפון חדש ונוצץ ואתה צריך לקנות איזה מכשיר ישן חלופי..מה שאני בא להגיד שאין לך זכות לבוא לאף אחד בטענות חוץ ממך.

ומה יהיה עוד כמה חודשים שתצא ios5- פשוט אין לזה סוף- ודיי ברור מי ינצח בקרב הזה- אפל- כי יש לה משאבים.

נערך לאחרונה על ידי nati-va; 12/12/10 בשעה 09:20.

iPhoner שועל על!
    תודה
    5
    הודו לי 51 פעמים ב 45 הודעות

אבל היית לך אפשרות גם לקנות בארץ... אז למה אתה מתלונן?
    קנית מכשיר שמיועד לשימוש רק בארה''ב

iPhoner מתחיל
    תודה
    11
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

זה ממש לא מדויק. אני שילמתי 650$ ולא ידעתי על עניין הפריצה. אני לא בא לחפש תירוצים לאף אחד פה זה הכסף שלי ולא גנבתי אותו. ואם הייתי קונה מכשיר אחר מתקדם ממזמן הייתי יכול לדבר איתו ......אז איפה ההיגיון שלקנות מכשיר ב 2600 שח ולא לדבר איתו לא חוכמה לבוא כשיש לך מכשיר עובד ולעשות רוח.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון