+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 12
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל Google Goggles בקרוב לאייפון

גוגל כבר התחייבה להביא את שירות ה- Goggles לאייפון. עכשיו היא גם מתחייבת למסגרת זמנים שהיא סוף 2010.

ביום שני האחרון, גוגל הבהירה את הבטחתה לגבי הבאת שירות ה- Goggles למכשירי האייפון. David Petrou בכיר בגוגל חידד את הבטחתה של גוגל בכנס ה- Hot Chips שנערך באוניברסיטת סטנפורד, להביא את שירות ה- Goggles עוד השנה (2010) למכשירי האייפון. Petrou לא ציין את הסיבות לעיכוב בהשקת השירות למכשירי האייפון למרות שהוא כבר זמין לפלטפורמת האנדרואיד מחודש דצמבר האחרון והוא מובנה במערכת ההפעלה הניידת של גוגל מגרסה 2.1 והלאה (הגרסה הנוכחית היא 2.2).

יתכן מאוד והסיבה לעיכוב בהשקת האפליקציה לפלטפורמת האייפון היא שהשירות נחשב לשירות ייחודי עד כה כאשר הוא מציע חיפוש ויזואלי אמיתי שנעזר במצלמת הסמארטפון, מזהה את האובייקט ומציע לינקים לאתרי קניות רלוונטיים. בנוסף השירות מסוגל גם לסרוק ברקודים ולתת תוצאות מתאימות של מחירים, השוואות ועוד.

מכשירי האייפון של אפל מסוגלים לעבוד עם השירות מבחינת החומרה מהרגע בו דגם ה- 3Gs הושק, זאת בזכות תכונת הפוקוס האוטומטי של מצלמת ה- 3Gs אותה צריך כדי לקבל תמונה אמינה של האובייקט המצולם. בעיקרון מאחר והאייפון מציג תכונת פוקוס אוטומטי למיקום שניתן לבחירה על ידי המשתמש (נגיעה במסך במיקום הרצוי) הופכת את האייפון למדויק יותר מבחינת איכות התמונה ביחס לאובייקט כאשר מכשירי האנדרואיד משתמשים בפוקוס אוטומטי שלמשתמש אין שליטה ידנית.

בלי קשר לפלטפורמה גוגל גם עובדת על פיתוח של ממשק שיתמוך באפליקציות צד שלישי ויאפשר להן לזהות אובייקטים ולקבל מידע בדומה לשימוש באפליקציות מציאות רבודה (augmented reality), כלומר מספיק שתכוונו את מצלמת המכשיר לאובייקט מסוים ותקבלו כבר את המידע הרלוונטי מבלי הצורך לצלם תמונה ולחכות לחיפוש.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner ותיק
    תודה
    41
    הודו לי 211 פעמים ב 124 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: Google Goggles בקרוב לאייפון

צריך גם גוגל מוגל.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

לגוגל יש הרבה חזון כשמדובר בדברים עתידניים שעשויים לשנות את הדרך בה אנחנו יוצגים מידע (זיהוי קולי) או צורכים מידע (מצלמה חכמה).

שניהם נראים מגניבים במבט ראשון, אבל אין שום סיכוי שאנשים ישתמשו בזה על בסיס יום יומי ולא רק ישוויצו שיש להם את זה בטלפון...

iPhoner מתקדם
    תודה
    2
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

נשמע טוב ! מישהו יודע האם יש סיכוי שגם החיפוש הקולי של גוגל יגיע מתישהו לאייפון ? היום אחרי שהאפליקציה של גוגל שודרגה ואפשר לחפש בה עם חיפוש קולי ממש התרשמתי לטובה.ברור שהיא צריכה עוד להשתפשף אבל בגדול...זה העתיד.

iPhoner שועל על!
    תודה
    188
    הודו לי 249 פעמים ב 193 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ipxp צפיה בהודעה
    לגוגל יש הרבה חזון כשמדובר בדברים עתידניים שעשויים לשנות את הדרך בה אנחנו יוצגים מידע (זיהוי קולי) או צורכים מידע (מצלמה חכמה).

שניהם נראים מגניבים במבט ראשון, אבל אין שום סיכוי שאנשים ישתמשו בזה על בסיס יום יומי ולא רק ישוויצו שיש להם את זה בטלפון...
    גבר, חכה עוד 5-10 שנים ותחזור להודעה הזאת... אתה תראה כמה טעית.

ללא קשר:
    א. יש אפליקציות דומות באייפון המאפשרות חיפוש מקומות באמצעות המצלמה, כמו למשל החיפוש מקומות של דפי זהב בעזרת הצלם.

ב. אני במקום מנכ"לי גוגל, הייתי מכריז שזה לא יגיע לשום מכשיר חוץ מהנקסוס כדי לשמור על יתרון על פני מכשירים אחרים.

ג. אם כבר ישנה דרך למצוא מקומות באמצעות הצלם של האייפון, אי אפשר לכתוב משחק שמדמה את הקסדה מ"מסודרים" רק באמצעות המצלמה? יעני - מפעילים את המצלמה שסורק לרגע את המקום ואז קופצות דמויות שיורות עלייך ואתה צריך לירות עליהם בחזרה...

זה לא בדיוק טכנולוגיה עתידנית. זה אפשרי...

iPhoner שועל על!
    תודה
    191
    הודו לי 86 פעמים ב 68 הודעות

רגע וכל זה הולך לעבוד בארץ? הוא הולך להפנות אותנו לחנויות בתוך הארץ בשביל לקנות ת'מוצרים עם תמיכה בעברית והכל?

Banned
    תודה
    2
    הודו לי 4 פעמים ב 4 הודעות

וואללה... זה בדיוק מה שדפי זהב הראו בפרסומת האחרונה שלהם...

iPhoner שועל על!
    תודה
    5
    הודו לי 9 פעמים ב 7 הודעות

לדעתי דפי זהב צריכים לתבוע את גוגל שגנבו להם את הרעיון.

iPhoner מתחיל
    תודה
    2
    הודו לי 8 פעמים ב 4 הודעות

ראיתי את זה אצל חבר שלי שיש לו נקסוס 1 וזה קצת עשה לי חשק לעבור לאנדרויד. דבר מדהים - עובד פי 1000 יותר טוב מ oMoby. הגיע הזמן שזה יגיע גם לאייפון.

שתבינו כמה שזה מגניב, כשאתה מצלם פוסטר של סרט (אפילו חלק קטן ממנו) הוא אומר לך איזה סרט זה. כשצילמנו כלב, הוא הביא תמונות של כלבים דומים בפוזה/זווית דומה.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ג. אם כבר ישנה דרך למצוא מקומות באמצעות הצלם של האייפון, אי אפשר לכתוב משחק שמדמה את הקסדה מ"מסודרים" רק באמצעות המצלמה? יעני - מפעילים את המצלמה שסורק לרגע את המקום ואז קופצות דמויות שיורות עלייך ואתה צריך לירות עליהם בחזרה...
    חחח אני רואה שאתה ממש רוצה דבר כזה הא?
    כרגע, חוץ מחנויות שראיתי שהמצלמה אומרת עוד בלי לצלם - אתה חייב לקחת את התמונה ורק אז הוא מנתח אותה.

בשביל רעיון "מסודרים" אתה צריך מצלמות שגם יפענחו כל חפץ באזור מבלי לצלם וגם עוד ילבישו על זה דברים...

לדעתי דפי זהב צריכים לתבוע את גוגל שגנבו להם את הרעיון.
    דפי זהב מראים באיזה כוון נמצא עסק מסויים. השירות הזה של גוגל מצלם משהו ואז אומר לך מהו. שניהם שונים לחלוטין.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון