+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 9 מ 9
    iPhoner חדש
    תודה
    8
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

Question נכון/לא נכון אייפון 16Gb 3GS פתוח SIM FREE, פרוץ

אני נתקל בהרבה ודעות מסוג זה ביד 2:
    " אייפון 16Gb 3GS שחור פתוח לכל הרשתות SIM FREE. פרוץ (יש אפשרות להתקין כל תוכנה בחינם) "

1. האם מכשיר שהוא סים פרי, חייב להיות פרוץ? ואם הוא סים פרי + פרוץ אז בטח מולחם עליו טורבו סים, אני צודק?
    2. איך יכול להיות הדבר סים פרי, פרוץ?3. שאלה נוספת, נגיד ואני קונה, האם בעדכון גרסה יעשה לי בעיות? או בכלל עדיף להתרחק ממכשירים כאלה?

תודה.

iPhoner שועל על!
    תודה
    8
    הודו לי 262 פעמים ב 240 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: נכון/לא נכון אייפון 16Gb 3GS פתוח SIM FREE, פרוץ

מכשיר שהוא סים פרי לא חייב להיות פרוץ הוא יכול להגיע סים פרי מהמפעל.
    יש גם סים פרי תוכנתי שזה בעצם דורש פריצה על מנת להתקין תוכנה שעושה אותו סים פרי כמובן שבכל עידכון גרסא הוא יכול להינעל מה שבסים פרי המקורי ממש לא יכול לקרות.
    ומזמן עברנו את עידן הטורבו סים קשה לי להאמין שיש עדיין,אבל תמיד טוב לבדוק מהיכן המכשיר נקנה להיעזר באנשים שמבינים אם אתה לא אחד כזה.
    ולגבי להתקין כל תוכנה בחינם זה לדעתי מכשיר פרוץ אבל לא מחייב שהוא לא סים פרי מקורי.
    מקווה שעזרתי.

בכל מקרה שוב אני מצייןן אם יש לך חששות תבקש ממישהו שמבין באייפונים ושאתה סומך עליו שיעזור לך לבדוק את איכות המכשיר.

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל pomiki על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

iPhoner מתקדם
    תודה
    1
    הודו לי 9 פעמים ב 9 הודעות

Sim free=בכל חב' תקשורת בארץ ניתן להפעיל את המכשיר.
    Unlock=פתיחת המכשיר באופן חומרתי או תוכנתי לשם עבודה בכל חב' סלולר. המכשיר במקרה הזה הופך להיות simfree אבל רק בעזרת פריצה.
    פרוץ=כל תוכנה ניתן להתקין על המכשיר ולא בהכרך לקנות אותה באפלסטור. פה הפריצה הכרחית לכל מכשיר בין אם הוא simfree או בין אם הוא נקנה נעול לרשת כלשהי לדוגמא אורנג'.

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל r'n'b על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

משתמש VIP הסמל האישי של S.L.Y - T.B
    תודה
    468
    הודו לי 136 פעמים ב 113 הודעות

1. מכשיר סים פרי לא חייב להיות פרוץ. ישנן מדינות שמוכרות מכשיר סים פרי ישר מהקופסה (וביניהן אנגליה, קנדה, איטליה, הונג קונג וכו') ולא צריך שום פריצה על מנת להפעיל אותו עם כל סים של כל חברה סלולרית בעולם. לעומת זאת, ישנם מכשירים שנמכרים נעולים (במדינות כמו ארה"ב, ישראל וכו') וכדי לשחרר אותם לכל מפעילה סלולרית בעולם צריך לפרוץ את המכשיר ולבצע לו אנלוק (שחרור המכשיר לסים פרי). טורבו סים הוא אמצעי פיזי לפתיחה לסים פרי, השתמשו בו בעבר בשביל לפתוח אייפונים לסים פרי כשעוד לא השתחררה הפריצה התוכנתית. לגבי ההנחה שלך על הטורבו סים, אתה טועה. היום ניתן לפתוח אייפון לסים פרי תוכנתית, לא משתמשים יותר בטורבו סים.
    2. אם המכשיר הוא סים פרי מקורי, לא תהיה שום בעיה עם גירסאות חדשות. אם המכשיר היה נעול במקור ונפרץ לסים פרי, בכל עידכון גירסה המכשיר יינעל ותיאלץ לחכות שתצא פריצה מתאימה. עדיף להתרחק ממכשירים נעולים, מומלץ לשלם יותר ולקנות סים פרי מקורי

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל S.L.Y - T.B על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

מנהל iPhones תמיכה כללית הסמל האישי של Bar
    תודה
    1,001
    הודו לי 2,261 פעמים ב 1,925 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי r'n'b צפיה בהודעה
    Sim free=בכל חב' תקשורת בארץ ניתן להפעיל את המכשיר.
    Unlock=פתיחת המכשיר באופן חומרתי או תוכנתי לשם עבודה בכל חב' סלולר. המכשיר במקרה הזה הופך להיות simfree אבל רק בעזרת פריצה.
    לגבי simfree זה לכל החברות בעולם ולא רק בארץ.

לגבי unluck זו הפעולה שעושים במהלך הפריצה שפותחתתוכנתית לכל חברה בעולם.

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Bar על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

iPhoner מתקדם
    תודה
    1
    הודו לי 9 פעמים ב 9 הודעות

רק נתתי דוגמא...

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל r'n'b על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

iPhoner מתקדם
    תודה
    13
    הודו לי 18 פעמים ב 9 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי lbendror צפיה בהודעה
    אני נתקל בהרבה ודעות מסוג זה ביד 2:
    " אייפון 16gb 3gs שחור פתוח לכל הרשתות sim free. פרוץ (יש אפשרות להתקין כל תוכנה בחינם) "

1. האם מכשיר שהוא סים פרי, חייב להיות פרוץ? ואם הוא סים פרי + פרוץ אז בטח מולחם עליו טורבו סים, אני צודק?
    2. איך יכול להיות הדבר סים פרי, פרוץ?3. שאלה נוספת, נגיד ואני קונה, האם בעדכון גרסה יעשה לי בעיות? או בכלל עדיף להתרחק ממכשירים כאלה?

תודה.
    הסיפור מאוד פשוט:
    יש שני סוגי פריצות:
    1.unlock-פתיחת מכשיר שאינו סים פרי מקורי לשימוש גם ברשתות אחרות חוץ מרשתי המפעיל שממנה נרכש באשר היא.
    2.jailbreak-פריצה המבצעת מניפולציה למערכת ההפעלה של האייפון ומתקינה עליו סידיה המאפר לך להוריד תוכנות צד שלישי וכל מיני תוספים לאייפון שחלק מהם גם מאפשרים התקנתה של תוכנות פרוצות.

מכשיר סים פרי מקורי יעבוד בלי שום פריצה ואתה לא חייב לפרוץ אותו, אני ממליץ כן לבצע לו ג'ייל ברייק מכיוון שזה מאפשר לך יותר פונקציונליות של המכשיר, הרבה דברים שאפל לא מאפשרים למפתחים לעשות הופכים להיות זמינים עבורך וזה די נח.
    למה לא לפרוץ ג'ייל ברייק? לא יעזור כלום הפריצה הזו מעט פוגעת בתיפקוד של המכשיר ואין מה להשוות תוכנה שנכתבה ע"י מפתח עצמאי כלשהוא לתוכנה שנכתבה ע"י מפתח באפל עברה בדיקות אישורים ואלוהים יודע מה.
    חשוב לדעת, למכשיר סים פרי מקורי תמיד ניתן לבצע ריסטור ללא כל חשש כי אין סיכוי בחיים שהוא ינעל כך שבגדול אתה רשאי לדפוק את מערכת ההפעלה שלך כמה שבא לך מקסימום עושים ריסטור...

שורה תחתונה-הבדיקה הכי בטוחה להאם מכשיר הוא סים פרי מקורי או לא, פשוט תעשה ריסטור למכשיר דרך האייטונס ולאחר מכן תכניס לו סים של חברה אחרת מזו שהוא עבד איתה לפני הריסטור...אם עובד עם שתי חברות שונות יעבוד עם כל החברות בעולם...

מקווה שזה עוזר

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל The-Dude על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

iPhoner חדש
    תודה
    8
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

Thumbs up תגובה להודעה: נכון/לא נכון אייפון 16Gb 3GS פתוח SIM FREE, פרוץ

ציטוט נכתב במקור על ידי the-dude צפיה בהודעה
    הסיפור מאוד פשוט:
    מכשיר סים פרי מקורי יעבוד בלי שום פריצה ואתה לא חייב לפרוץ אותו, אני ממליץ כן לבצע לו ג'ייל ברייק מכיוון שזה מאפשר לך יותר פונקציונליות של המכשיר, הרבה דברים שאפל לא מאפשרים למפתחים לעשות הופכים להיות זמינים עבורך וזה די נח.
    למה לא לפרוץ ג'ייל ברייק? לא יעזור כלום הפריצה הזו מעט פוגעת בתיפקוד של המכשיר ואין מה להשוות תוכנה שנכתבה ע"י מפתח עצמאי כלשהוא לתוכנה שנכתבה ע"י מפתח באפל עברה בדיקות אישורים ואלוהים יודע מה.
    חשוב לדעת, למכשיר סים פרי מקורי תמיד ניתן לבצע ריסטור ללא כל חשש כי אין סיכוי בחיים שהוא ינעל כך שבגדול אתה רשאי לדפוק את מערכת ההפעלה שלך כמה שבא לך מקסימום עושים ריסטור...

שורה תחתונה-הבדיקה הכי בטוחה להאם מכשיר הוא סים פרי מקורי או לא, פשוט תעשה ריסטור למכשיר דרך האייטונס ולאחר מכן תכניס לו סים של חברה אחרת מזו שהוא עבד איתה לפני הריסטור...אם עובד עם שתי חברות שונות יעבוד עם כל החברות בעולם...

מקווה שזה עוזר
    תודה לכל האנשים בפורום, אחרי חיפוש באתר זאת השורה שחיפשתי בכדיי לדעת האם לקנות סים פרי (פרוץ, לא פרוץ)

כמה זמן אורך ריסטור? (שאדע כמה זמן פנוי לקחת) תודה.

משתמש VIP הסמל האישי של S.L.Y - T.B
    תודה
    468
    הודו לי 136 פעמים ב 113 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי lbendror צפיה בהודעה
    תודה לכל האנשים בפורום, אחרי חיפוש באתר זאת השורה שחיפשתי בכדיי לדעת האם לקנות סים פרי (פרוץ, לא פרוץ)

כמה זמן אורך ריסטור? (שאדע כמה זמן פנוי לקחת) תודה.
    משהו כמו 10 דקות, רבע שעה גג (עם ביצוע הריסטור וההתקנה מחדש של מערכת ההפעלה)

16. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל S.L.Y - T.B על הידיעה:

lbendror (20/08/10)

+ פרסם תגובה