+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל שחיתות באפל| מנהל באפל מואשם בקבלת שוחד

המגזין פורצ'ן מדווח על ידיעה שהתקבלה מסוכנות החדשות San Jose Mercury News לפיה מנהל בדרג זוטר באפל נעצר באשמת הלבנת כספים ושוחד מספקי חומרה לאייפון ולאייפוד טאץ'.

מנהל בדרג ביניים נעצר ביום שישי האחרון באשמת מכירת סודות חברה ליותר מ- 12 ספקים באזור אסיה על פי חדשות San Jose Mercury. על פי הנראה Paul Shin Devine, בן 37 מ- Sunnyvale קליפורניה שעובד כמנהל ספקים באפל הואשם ביחד עם Andrew Ang (איש הקשר של Devine מסינגפור) בתביעה פדרלית בה הואשמו השניים בהונאה, הלבנת כספים ושוחד. בנוסף אפל תובעת באופן אזרחי את Devine בכך שקיבל במשך השנים יותר ממיליון דולר ב"תשלום, שוחד וטובות הנאה".

"אפל מחויבת לסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר באופן בו החברה מבצעת את העסקים שלה", כך אמר Steve Dowling דובר אפל והוסיף: "יש לנו אפס סובלנות להתנהגות חסרת יושר בתוך או מחוץ לחברה".

על פי הדיווח של ה- Mercury News התנהגותו הנפשעת של Devine התבטאה בכך שהוא העביר מידע חסוי על המוצרים העתידיים של אפל לאור המידע אליו היה חשוף מתוקף תפקידו בחברה לספקיות ויצרניות חומרה במזרח, ביניהם Ang ובכך אפשר להם לקבל תנאים מועדפים במהלך משא ומתן לגבי חוזים עם אפל. בתמורה קיבל Devine שוחד אותו חלק עם Ang. בדיווח לא צוינו שמות הספקים האסייתיים אבל המידע מספר שמדור בחברות וספקים הפזורים בסין, דרום קוריאה, טיוואן וסינגפור המייצרות חלקים בהם אפל משתמשת במכשירי האייפון והאייפודים שלה.

מקור: פורצ'ן
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: שחיתות באפל| מנהל באפל מואשם בקבלת שוחד

אחראי סדר הסמל האישי של ymeiner
    תודה
    896
    הודו לי 1,182 פעמים ב 718 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: שחיתות באפל| מנהל באפל מואשם בקבלת שוחד