+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אפל רוכשת זכויות שימוש לטכנולוגיית סגסוגת ברזל נוזלי מתקדמת

האתר Baltimore Sun מדווח על כך שאפל הגיעה להסכם עם חברת Liquidmetal ורכשה את זכויות הקניין הרוחני בשימוש בטכנולוגיה שלה במוצרי אלקטרוניקה לשוק הביתי. האפשרויות הולכות להיות מעניינות למדי.

חברת Liquidmetal הקליפורנית הגישה לאחרונה רישום על הפטנטים שלה בתחום טכנולוגיית סגסוגת ה- amorphous המתקדמת של החברה למשרד הפטנטים האמריקאי. מרישום הבקשה עולה כי אפל רכשה את זכויות הקניין על הטכנולוגיה לשימוש במוצרי אלקטרוניקה ואילו Liquidmetal שומרת לעצמה את זכויות השימוש בטכנולוגיה לכל שאר התחומים.

ב- 5 לאוגוסט, 2010, חברת Liquidmetal Technologies. מ- Delaware, ניכנסה לשותפות עסקית עם אפל מקליפורניה לפיה (1) Liquidmetal מעבירה את כל זכויות השימוש של הקניין הרוחני והטכנולוגיה שלה לאפל. (2) הקניין הרוחני שמועבר לאפל מאושר לשימוש בינלאומי בתחום מוצרי הצריכה האלקטרוניים, תמורת תשלום. (3) חברת Liquidmetal שומרת לעצמה את זכויות השימוש בטכנולוגיה ובקניין הרוחני שלה בכל שאר התחומים לשימוש בינלאומי.
    לפי התיאור של חברת Liquidmetal, סגסוגת ה- amorphous היא סגסוגת מתכת אותה פיתחה החברה ששונה מכל סוגי סגסוגות המתכת הקיימות כיום שהמבנה המולקולרי שלה מאפשר יצירה של יציקות דקות במיוחד וחזקות מאוד. לאור המעבר של אפל לשימוש במרכבי אלומיניום במחשבי המק שלה ובשאר המוצרים אפשר רק לדמיין את הדברים עבורם יצרנית החומרה מקופרטינו מייעדת את השימוש בזכויות השימוש עבור סגסוגת המתכת החדשה שהיא רכשה.

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner מתחיל
    תודה
    8
    הודו לי 3 פעמים ב 2 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אפל רוכשת זכויות שימוש לטכנולוגיית סגסוגת ברזל נוזלי מתקדמת

זה לא החומר שממנו מורכב ה Terminator הרע בשליחות קטלנית 2? אפל הופכים להיות סקינט?

מנהל פורום מק הסמל האישי של yakirmanz
    תודה
    536
    הודו לי 1,051 פעמים ב 712 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אפל רוכשת זכויות שימוש לטכנולוגיית סגסוגת ברזל נוזלי מתקדמת

ציטוט נכתב במקור על ידי yairz צפיה בהודעה
    זה לא החומר שממנו מורכב ה Terminator הרע בשליחות קטלנית 2? אפל הופכים להיות סקינט?
    חחחחח זה בדיוק מה שאני חשבתי עוד לפני שבכלל קראתי את כל הכתבה ואת התגובה שלך

+ פרסם תגובה