+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אפל מדליפה שהאייפד הבא יגיע עם מצלמה?

האתר appleinsider מדווח על כך שאפל הוסיפה בדף הפיצ'רים של האייפד את העובדה שניתן יהיה לחסום את השימוש במצלמה שלו בשימוש בארגונים. דגם חדש בקרוב ממה שחשבנו?

טוב, לאף אחד אין ספק שאפל הולכת להציג בעתיד הקרוב דגם חדש של אייפד שיגיע עם מצלמה קדמית איתה ניתן יהיה להשתמש בשירות/פיצ'ר ה- FaceTime החדש שאפל הציגה עם השקת האייפון 4 אבל יתכן מאוד וזה יהיה קרוב יותר ממה שחשבנו כאשר לאחרונה התגלתה טעות באתר אפל בפיצ'רים המוצעים של האייפד כאשר בין רשימת הפיצ'רים או יותר נכון ההגבלות שניתן לעשות במכשיר רשום כי ניתן להגביל ושלוט בשימוש במצלמה של המכשיר כאשר נכון לעכשיו מכשירי האייפד לא מגיעים עם שום מצלמה (קדמית או אחורית).

ה"דליפה" הזו מצידה של אפל מגיעה כאמור בדף ההגבלות שניתן ליישם על המכשיר כאשר היא הופכת אותו לאטרקטיבי יותר ויותר בשימוש בחברות וארגונים כאשר לפי הגדרות ה- IT וההרשאות במכשיר נין לחסום מספר שירותים ואפליקציות כמו למשל יוטיוב, את השימוש בספארי, שימוש והתקנה של אפליקציות מהאפסטור, הורדה של תכנים מהאיטיונסטור ועוד. אותן הגבלות אולי נראות דרקוניות אבל הן הופכות את המכשיר ממכשיר צריכה ביתי למכשיר שיכול להיות אטרקטיבי מאוד לארגונים שלא רוצים שעובדיהם ישתמשו במכשיר למטרות הפנאי אלא למטרות עבודה.

טרם השקת האייפד היו לא מעט שמועות שהמכשיר יגיע עם מצלמה כלשהי אבל בהצגתו השמועות התבדו. מה שכן קבצים פנימיים של הקושחות האחרונות גילו שמצלמה (ככל הנראה קדמית) אכן תגיע בסופו של דבר למכשיר הטבלט של אפל ושרק מדובר בעניין של זמן, כעת יתכן מאוד ואנחנו צפויים לראות את הדגמים החדשים אולי קצת קרובים ממה שציפינו.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

Banned
    תודה
    1
    הודו לי 6 פעמים ב 4 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אפל מדליפה שהאייפד הבא יגיע עם מצלמה?

פשוט מדהים!!!! אין גבול לחדשנות של אפל.... סליחה יש, שנת 2000 + (אני קניתי לראשונה ב2002 מצלמת אינטנט)

iPhoner ותיק
    תודה
    1
    הודו לי 43 פעמים ב 35 הודעות

שישחררו קודם את גרסה 4.0 של מערכת הההפעלה של האייפד לפני שמדברים על המוצר הבא!!!

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

אמרו שמערכת הפעלה חדשה לאייפד תצא בסתיו, ובדרך כלל זה אומר גם חומרה חדשה. זה יהיה הזמן לאייפד חדש עם מצלמת פייסטיים כדי שיותר ויותר ישתמשו בזה.

השאלה היחידה היא איפה הם ישימו את הפייסטיים מבלי לשים אפליקציית טלפון באייפד?

+ פרסם תגובה