+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל שמועה| המקים עוברים ל- iOS? ו- iMac מולטיטאץ'

שמועה שמגיעה מכיוון האתר הצרפתי HardMac מציינת שאפל שוקלת למתג גם את מערכת ההפעלה השולחנית שלה תחת השם iOS. בנוסף, חוזרות השמועות על iMac מולטי טאץ'.

האתר הצרפתי HardMac מדווח על מידע שהוא קיבל לפיו אפל מתכננת למתג גם את מערכת ההפעלה השולחנית שלה - Mac OS X תחת השם iOS כאשר השם iOS יהיה השם הכולל לכל מערכות ההפעלה של אפל שימותגו תחת השמות: iOS desktop, iOS server ו- iOS mobile. על פי הדיווח החברה עדיין לא מחויבת לצעד כזה אלא היא רק שוקלת אותו למרות שעל פי הנראה הרעיון מתקבל בברכה אצל ההנהלה הבכירה בחברה.

בעיקרון הרעיון הוא לא כזה רע, ולמען האמת זה ממש לא משנה כיצד ממתגים את שם מערכת ההפעלה. יהיו כאלה שיאמרו שצעד שכזה רק מחזק את הטענות שהחשיבות של מחשבי המק ירדו בסדר העדיפות והם כיום נמצאים אחרי המוצרים הניידים של החברה ביניהם האייפון והאייפד. אבל יתכן וצעד שכזה רק יחזק את מעמד המחשבים השולחניים/ניידים של החברה ויביא לאינטגרציה טובה יותר בין המוצרים שהרי המוצרים הניידים לא עומדים בפני עצמם וכדי להכניס תכנים לתוכם עדיין יש צורך במקים.

שמועות נוספות שקשורות בנושא לא פחות הן לגבי מחשבי מק עם מסכי מולטי טאץ'. השמועות הללו כבר נשמעו בעבר וכעת הן חוזרות מכיוון האתר Looprumors שטוען שלפי מידע שהוא קיבל אפל עתידה להציג במהלך החודשים הקרובים מחשבי מק עם מסכי מולטי טאץ' שישלבו מערכת הפעלה היברידית (iOS ו- OS X) שככל הנראה תהיה מבוססת על OS X אבל תהיה משולבת גם עם שכבת המשתמש cocoa touch המשמשת את אפל במוצרים ה- iOS הניידים (אייפון/טאץ' ואייפד).

בעבר האתר Digitimes העלה שמועות דומות לגבי מחשבי iMac בגודל של 22 אינץ' שיגיעו עם מסכי מולטי טאץ'. האתר גם ציין שאפל תשיק מכשיר טבלט בגודל 9.7 אינץ' מה שאכן קרה בדמותו של האייפד. אתרי חדשות רבים מציינים שהדבר הוא די צפוי שיקרה כאשר ARS מציין שמפתחי ה- iOS מצפים ממערכות ההפעלה להתאחד בצורה מסוימת ואילו הניו-יורק טיימס מציין שלמרות הצעד הצפוי הדבר יביא עימו לא מעט קשיים מבחינת ההתאמות שיש לבצע לממשקים של אפליקציות.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner חדש
    תודה
    22
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל תגובה להודעה: שמועה| המקים עוברים ל- iOS? ו- iMac מולטיטאץ'

אני מחכה ליום הולדת או לעדכון (אולי כבר לא) כדי לקנות לי iMac, ובמחשב נראה לי באמת ממש מצויין אבל להכניס טאץ' ממש לא נראה לי נכון.
    בתור משתמש אייפון ואייפד, לדעתי במחשב אישי, אי אפשר להחליף את המקלדת והעכבר...
    אני מקווה מאוד שזה לא יקרה....
    וiOS, כל עוד השינוי הוא רק בשם, אין לי בעיה עם זה.

Gil.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

אנשים אמרו שאי אפשר להחליף את הטלפונים הניידים עם מסכי מגע…
    גם זה יבוא.
    תזכרו, סטיב ג'ובס טוען שבעתיד מבחינתו יהיו ממש מעט מחשבים כמו שאנחנו מכירים אותם היום ורובם יהיו דברים יותר קלים לשימוש כמו באייפד ומחשבי טאבלט אחרים.

נכון יהיו צרכים שאליהם מסכי המגע לעולםמלא יתאימו אבל רוב האוכלוסייה לא תצטרך עוד עכבר ומקלדת.*

אחראי סדר הסמל האישי של ymeiner
    תודה
    896
    הודו לי 1,182 פעמים ב 718 הודעות

מכונית? זה לא יעבוד.
    להחליף את הנרות בבית במנורות? צריך להקים בשביל זה רשת חשמל ארצית, אף אחד לא יעשה דבר כזה.
    מכוניות עם הילוכים אוטומטים? אף אחד לא יוותר על החוויה של להחליף הילוכים באוטו, ועוד לאבד מהשליטה באוטו!
    טלפונים סלולאריים? למה צריך אני מתקשר מהבית כל הזמן ודוד שלי עובד בבזק, סידר לנו קו מיוחד שאפשר אפילו להתקשר ממנו לחול!
    טלויזיה? מי יבזבז את הזמן על לשבת ולבהות בקופסה הזו?
    שקל חדש? אני דוקא נהנה להיות מליונר בבנק ולשלם 5000 שקל על מסטיק.

מולטיטאצ' במחשבים ? "בתור משתמש אייפון ואייפד, לדעתי במחשב אישי, אי אפשר להחליף את המקלדת והעכבר..."

iPhoner מנוסה
    תודה
    57
    הודו לי 22 פעמים ב 18 הודעות

הלוואי ויצא iMac עם מסך מגע, אבל את האמת זה נשמע לי קצת הזוי. איך אפשר להשתמש במסך מגע במחשב דסקטופ?! זה לא מסתדר לי אוגונומית…
    בכל אופן, אם יש חברה שיכולה לגרום לפטנטים כאלה לעבוד היא אפל.

iPhoner שועל על!
    תודה
    188
    הודו לי 249 פעמים ב 193 הודעות

למה לא פשוט הכניסו באייפד את מערכת mac ושיוסיפו לזה איזה 2 יציאות usb וגם יציאת תקשורת לצורך חיבור מודם?!

הכי קל והכי פשוט - וזה חבריי, זה יהיה חידוש וזה יהיה כנראה הדבר הכי הכי נוח.

עבדתי טיפה על אייפד, זה כל כך הרבה יותר נוח ממחשב לפעמים (בעיקר בקריאה של דפי אינטרנט ושאר מסמכים) ויש לו אפשרויות שאין במחשבים ניידים (כמו חיישני תנועה ו-gps וכו') אבל עדיין אין לו דברים שיש במחשבים רגילים (כמו תמיכה בקבצי dmg, אפשרות להורדה ישירה מהאינטרנט במקום רק דרך אפ סטור או אייטיונס סטור, ויציאות usb ותקשורת וכו').

אם יאחדו ביניהם - אני ישר קונה אחד כזה!

iPhoner ותיק
    תודה
    30
    הודו לי 35 פעמים ב 25 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי ymeiner צפיה בהודעה
    מכונית? זה לא יעבוד.
    להחליף את הנרות בבית במנורות? צריך להקים בשביל זה רשת חשמל ארצית, אף אחד לא יעשה דבר כזה.
    מכוניות עם הילוכים אוטומטים? אף אחד לא יוותר על החוויה של להחליף הילוכים באוטו, ועוד לאבד מהשליטה באוטו!
    טלפונים סלולאריים? למה צריך אני מתקשר מהבית כל הזמן ודוד שלי עובד בבזק, סידר לנו קו מיוחד שאפשר אפילו להתקשר ממנו לחול!
    טלויזיה? מי יבזבז את הזמן על לשבת ולבהות בקופסה הזו?
    שקל חדש? אני דוקא נהנה להיות מליונר בבנק ולשלם 5000 שקל על מסטיק.

מולטיטאצ' במחשבים ? "בתור משתמש אייפון ואייפד, לדעתי במחשב אישי, אי אפשר להחליף את המקלדת והעכבר..."
    השינוי הזה דווקא נבע מהאינפלציה (440%) שחגגה בארץ באותם ימים אבל לא נהיה קטנוניים : )

+ פרסם תגובה