+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 3 מ 3
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל At&t מתחילה לספק ביטוח לאייפון

עד כה האייפון לא הגיע עם ביטוח לתקלות מלבד לאחריות לשנה הרגילה של אפל שלא כוללת נזקי משתמש. כעת מתגלה ש-AT&T עומדת לספק ביטוח למכשיר. מתי אצלנו?

חברת הסלולר AT&T מתכוננת למכשיר האייפון החדש כאשר היא משיקה תוכנית ביטוח שרבים ממשתמשי האייפון בארה"ב מצפים לה בקוצר רוח. המידע הראשוני מתקבל מדיווח של האתר BGR כאשר לפיו התוכנית נקראת MobileProtect תעלה כ- 14$ בחודש אבל היא תכסה את עלות המכשיר במקרה שהוא ישבר או יגרם לו נזק חיצוני.

תוכנית הביטוח כפי שדווחה על ידי BGR תגובה על ידי חברה צד שלישי בשם Asurion כאשר כל האחריות על המכשירים והטיפול בהם תופנה לחברה במקום שתהיה באחריות של AT&T. בעבר לקוחות שהמכשיר שלהם ניזוק יכלו לשלם מחיר מלא על המכשיר (כמו פה בארץ) שיכול להגיע עד ל- 699$ עבור מכשיר אייפון 3Gs בנפח של 32GB.

לפי הנראה תוכנית הביטוח החדשה תתחיל להיות מוצעת ב- 6 ליוני ממש לכבוד הצגת/השקת הדגם החדש של האייפון (שיוצג או אפילו יושק ב- 7 ליוני באירוע הפתיחה של WWDC). השאלה הגדולה היא האם הדבר מראה על מפנה של באופן מתן האחריות והביטוח על האייפון והאם תוכנית הביטוח שצא אל מעבר לגבולות ארה"ב ואולי גם תגיע לישראל כאשר פה נושא הביטוח למכשיר הוא בעייתי מאוד וחברות הסלולר מספקות ביטוח דמיקולו כאשר במקרה והמכשיר ניזוק הוא נשלח למעבדה בחו"ל ובמקרה של השבתה עלות המכשיר מגולגלת על הלקוח באופן מלא.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

נערך לאחרונה על ידי natish; 03/06/10 בשעה 11:51.

iPhoner שועל על!
    תודה
    35
    הודו לי 109 פעמים ב 76 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: At&t מתחילה לספק ביטוח לאייפון

יאללה, שיגיע גם לפה כבר! יש לי שריטה קטנה על המסך שמחרפנת אותי!
    הייתי מוכן לשלם איזה 50 שקל בחודש על ביטוח ולו רק כדי להיות שקט על המכשיר.
    גם הייתי מוריד את כל הכיסויים-עניינים וסוף סוף מראה לעולם את היופי של המכשיר הנהדר הזה.

משתמש VIP הסמל האישי של ipxp
    תודה
    266
    הודו לי 864 פעמים ב 641 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: At&t מתחילה לספק ביטוח לאייפון

תכלס כל מי שישיג את הביטוח הזה יכול להפסיק לחשוש ולהיפטר מהכיסויים. אם זה לא מדובר בכיסויים מיוחדים (כמו כאלה עם בטריות חיצוניות להטענה וכאלה) - שוק כיסויי האייפון בסכנה. אנשים לא ירצו סתם להפוך את המכשיר שלהם ליותר מכוער.

אבל, כמו תמיד עם ישראל, ייקח שנים עד שדבר כזה יגיע לכאן...

+ פרסם תגובה