+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 15
    iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ברירת מחדל דעות על האייפד, רק ממי שיש לו בבקשה

אוקיי, קניתם אייפד, השתמשתם כבר זמן מה, הייתי רוצה לדעת מה דעתכם עליו.
    בבקשה לתת דעה אוביקטיבית, יתרונות וחסרונות. (בבקשה מי שמוכר אייפדים, לא לענות ,זה לא אובייקטיבי).

אני בטוח שאייפד מעולה בשימוש באינטרנט, לכן אין צורך להגיב על כך, אני רוצה דעה לגבי שימושים אחרים, כגון קריאת ספרים, וצפייה בסרטים (לא YouTube אלא סרטים שהורדתם), או כל שימוש אחר שעולה בדעתכם.

נ.ב.
    לא יאומן, אפל אישרה את Opera Mini, סוף סוף יש browser מעולה לאייפון, אין לי מושג עם הם הוציאו גירסה לאייפד, למי שיש מוזמן לבדוק (אם אין אני מניח שזה יגיע מתיישהו)

קבלו בנוסף סרט ענק

נערך לאחרונה על ידי gonenb; 13/04/10 בשעה 09:20.

iPhoner מתקדם
    תודה
    1
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: דעות על האייפד, רק ממי שיש לו בבקשה

קודם לכל אני מוכר אייפדים אבל יש לי אחד פרטי שאני לקוח לכל מקום,
    לפני הכל ראיתי שרשמת שאין צורך להגיב על גלישה ויוטיוב אבל אני חייב לציין שאין דברים כאלה זה כל כך נוח וכיף לגלוש במכשיר לצפות ביוטיוב מעבר לזה שמתי עונה שלמה של חברים ברזולציה מותאמל לאייפד וזה פשוט נהדר איזה איכות איזה תצוגה מסודרת לסרטוני הוידאו חוויה, במכשיר מספק חווית משחק יוצאת דופן כל המשחקים שיש לאייפון ברזולציה גבוהה הרבה יותר (hd ) ועם פירוט רב יותר נוח לכתוב במכשיר המקלדת גדולה וברורה (כרגע אין עברית)
    סוללה עושה רושם טוב בינתיים שורדת יום וחצי של גלישה ומיילים , תוכנת המייל במכשיר היא אחת הנוחות שעבדתי איתם עד היום, לגבי חסרונות קצת לא נוח לפעמים לעבוד עם המכשיר על שולחן שכן הוא לא בשיפוע אלייך אך הבעיה נפתרה לאחר רכישת כיסוי מיוחד מאפל

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי almog50 צפיה בהודעה
    קודם לכל אני מוכר אייפדים אבל יש לי אחד פרטי שאני לקוח לכל מקום,
    לפני הכל ראיתי שרשמת שאין צורך להגיב על גלישה ויוטיוב אבל אני חייב לציין שאין דברים כאלה זה כל כך נוח וכיף לגלוש במכשיר לצפות ביוטיוב מעבר לזה שמתי עונה שלמה של חברים ברזולציה מותאמל לאייפד וזה פשוט נהדר איזה איכות איזה תצוגה מסודרת לסרטוני הוידאו חוויה, במכשיר מספק חווית משחק יוצאת דופן כל המשחקים שיש לאייפון ברזולציה גבוהה הרבה יותר (hd ) ועם פירוט רב יותר נוח לכתוב במכשיר המקלדת גדולה וברורה (כרגע אין עברית)
    סוללה עושה רושם טוב בינתיים שורדת יום וחצי של גלישה ומיילים , תוכנת המייל במכשיר היא אחת הנוחות שעבדתי איתם עד היום, לגבי חסרונות קצת לא נוח לפעמים לעבוד עם המכשיר על שולחן שכן הוא לא בשיפוע אלייך אך הבעיה נפתרה לאחר רכישת כיסוי מיוחד מאפל
    ביקשתי שתי בקשות, לא לענות אם אתה מוכר, ושאין צורך לפרט על הגלישה ויוטרוב (כי כבר אמרתי שהם מעולים), לצערי אתה כמובן התעלמת משתי הבקשות.
    גם אם יש לך מכשיר פרטי, אתה עדיין רוצה למכור ולכן מאוד לא מפתיע שכתבת בקושי חצי חסרון, בדיוק בגלל זה ביקשתי לא לענות אם אתה מוכר. אז תודה על המאמץ, אבל זה לא מה שאני מחפש.
    רק תשובות רציניות בבקשה

נערך לאחרונה על ידי gonenb; 13/04/10 בשעה 16:12.

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של ItaiHay
    תודה
    361
    הודו לי 1,499 פעמים ב 703 הודעות

בתור משתמש אייפד אני יכול לאמר כמה דברים:

1) הוא מהיר. אתה יכול לעשות הרבה פעולות בצורה חלקה. כמו כן, המשחקים רצים טוב וגם התוכנות (פנה לעמוד היוטוב שלי כדי לראות סרטונים).
    2)הכל מוכר כי המערכת דומה לזו של האייפון. קל להתרגל אליו.
    3) יש לו יכולו כמו של מחשב לכל דבר. אני משתמש בו בתור מחשב לנסיעות, אבל בבית יוצא לי גם להשתמש בו כשאני בסלון ואני רואה כדורגל או משהו ואני רוצה לעדכן בטוויטר/פייסבוק על התוצאה וכו'.
    4) המקלדת גדולה ונוחה. קל להתרגל אליה.
    5) הגלישה באינטרנט זה כמו חלום. קל ונוח.

הייתי מפרט, אבל לא עולה לי לראש כרגע כלום. אתה יכול להיות יותר ספציפי לגבי איזה נושא לדבר?

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

תודה על התשובה.
    כתבתי ספציפית מה אני רוצה,
    1. איך הוא בתור מכשיר לצפייה בסרטים (לא יוטיוב אלא סרטים או סדרות שהורדת. איך הרזולוציה משפיעה (לטובה ולרעה)
    2. איך הוא בתור קורא ספרים, במיוחד האם אפשר לקחת אותו כדי לקרוא ספרים בפארק או בים.

בנוסף, איך הוא בדרכים, ספציפית יותר, איך המשקל ואיפה אתה סוחב אותו, תיק גב?

או אם יש לך עוד דעות אחרי שימוש של זמן מה במכשיר (רוב הסקירות הם של אנשים שכתבו אחרי יום אחד)

אני מניח שכשתגיע גירסא 4, עם מולטיטסקינג, הוא יהיה הרבה יותר קרוב למחשב

נערך לאחרונה על ידי gonenb; 13/04/10 בשעה 16:25.

iPhoner שועל על!
    תודה
    24
    הודו לי 120 פעמים ב 104 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי gonenb צפיה בהודעה
    ביקשתי שתי בקשות, לא לענות אם אתה מוכר, ושאין צורך לפרט על הגלישה ויוטרוב (כי כבר אמרתי שהם מעולים), לצערי אתה כמובן התעלמת משתי הבקשות.
    גם אם יש לך מכשיר פרטי, אתה עדיין רוצה למכור ולכן מאוד לא מפתיע שכתבת בקושי חצי חסרון, בדיוק בגלל זה ביקשתי לא לענות אם אתה מוכר. אז תודה על המאמץ, אבל זה לא מה שאני מחפש.
    רק תשובות רציניות בבקשה
    דבר ראשון הוא לא ניסה למכור לך שום דבר שנית אל תתקוף אותו, אתה רוצה דעה על מכשיר אתה תוכל לקבל אותו גם אם הוא מוכר מכשירים.
    זה לא שהוא גורם לך עכשיו לקנות ממנו או משהו ורוב האנשים שיש להם אייפדים הם גם מוכרים פה למה הביאו סטוקים למכירה.

תודה
    361

תודה על התשובה.
    כתבתי ספציפית מה אני רוצה,
    1. איך הוא בתור מכשיר לצפייה בסרטים (לא יוטיוב אלא סרטים או סדרות שהורדת. איך הרזולוציה משפיעה (לטובה ולרעה)
    2. איך הוא בתור קורא ספרים, במיוחד האם אפשר לקחת אותו כדי לקרוא ספרים בפארק או בים.

בנוסף, איך הוא בדרכים, ספציפית יותר, איך המשקל ואיפה אתה סוחב אותו, תיק גב?

או אם יש לך עוד דעות אחרי שימוש של זמן מה במכשיר (רוב הסקירות הם של אנשים שכתבו אחרי יום אחד)

אני מניח שכשתגיע גירסא 4, עם מולטיטסקינג, הוא יהיה הרבה יותר קרוב למחשב
    1) סרטים באיכות HD. זאת איכות 720p אבל זה עדיין HD. רואים טוב. וברור. אני נהנה ממנו בצורה זו.
    2) לא טוב. למה? המסך שלו הוא מסך LCD והוא לא טוב באור יום. אם אתה רוצה הלקינדל מצויין באור יום.

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

ציטוט נכתב במקור על ידי omri david צפיה בהודעה
    דבר ראשון הוא לא ניסה למכור לך שום דבר שנית אל תתקוף אותו, אתה רוצה דעה על מכשיר אתה תוכל לקבל אותו גם אם הוא מוכר מכשירים.
    זה לא שהוא גורם לך עכשיו לקנות ממנו או משהו ורוב האנשים שיש להם אייפדים הם גם מוכרים פה למה הביאו סטוקים למכירה.
    הוא לא מנסה למכור לי, הוא מנסה לפרסם על חשבוני, כמה טוב האייפד, וזה לא מוצא חן בעיני.
    ביקשתי יפה לא לעשות את זה והוא לא התייחס.

iPhoner מתחיל
    תודה
    0
    הודו לי פעם אחת

הקינדל מצוין באור יום, אבל אי אפשר לעשות איתו כלום חוץ מספרים, לא משהו שאני יקח לדרכים, ויוכל לשלוף כי בא לי קצת לקרוא, לכן אני לא יקנה אותו.
    לגבי ברזולוציה של סרטים, אני יודע שהוא מנגן 720, רציתי לדעת איך נראת סדרה רגילה שאתה מוריד מהאינטרנט (ולא דווקא 720, איך הוא מותח אותה לכל המסך, ואם זה עדיין נראה טוב, האם יש פסים שחורים למעלה ולמטה וכו.

תודה
    361

הקינדל מצוין באור יום, אבל אי אפשר לעשות איתו כלום חוץ מספרים, לא משהו שאני יקח לדרכים, ויוכל לשלוף כי בא לי קצת לקרוא, לכן אני לא יקנה אותו.
    לגבי ברזולוציה של סרטים, אני יודע שהוא מנגן 720, רציתי לדעת איך נראת סדרה רגילה שאתה מוריד מהאינטרנט (ולא דווקא 720, איך הוא מותח אותה לכל המסך, ואם זה עדיין נראה טוב, האם יש פסים שחורים למעלה ולמטה וכו.
    המסך הוא ב4:3 ולכן רוב הסרטים הם עם פסים השחורים.
    איך לתאר את הניגון? זה נראה טוב מאוד. נוח לראות בו סרטים.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון