+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 13
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל הפריצה הטורקית| פריצה חומרתית למודם 5.12 למכשירי 3g

חנות חומרה באיסטנבול, טורקיה העלתה סרטון בו היא מדגימה כיצד היא מבצעת פריצה חומרתית למכשירי אייפון 3G עם גירסת קושחה 3.1.3. לא לנסות בבית...

חנות אלקטרוניקה באיסטנבול, טורקיה הצליחה על ידי חומרה לפרוץ מכשירי אייפון 3G (רק 3G ולא 3Gs!) בגירסה 3.1.3 ואפילו העלתה סרטון שמראה כיצד הדבר מתבצע על ידה. מאז אפל שיחררה את גירסה 3.1.3 האחרונה, נראה שסצינת הפריצה נתקעה כאשר גירסה 3.1.3 מכילה גם עידכון לגירסת המודם למכשירי ה- 3G וה- 3Gs לגירסה 5.12 אותה לא ניתן לפרוץ כך שמשתמשי האייפון 3G וה- 3Gs שמסתמכים על פריצת המודם הוזהרו שלא לשדרג את מכשירים לגירסה החדשה.

הפיתרון של הטורקים מסתמך שינמוך גירסת המודם בחזרה לגירסה 04.26.08 דבר שלא ניתן לבצע דרך תוכנה בלבד ולשם כך יש צורך בפתיחת המכשיר כדי לגשת ישירות לרכיב המודם של האייפון, להתחבר אליו ובאמצעות תוכנה לבצע את השינמוך הנ"ל. הדבר מזכיר קצת את פתרונות הפריצה החומרתית של מכשירי ה- 2G בגירסאות ישנות יותר כאשר GeoHot מצא בעבר דרך לפרוץ חומרתית באופן דומה את גירסת המודם של גירסה 1.1.2/3.

שימו לב שמדובר רק במכשירי ה- 3G והדבר מצריך פתיחה פיזית של המכשיר ולכן לא מומלץ לנסות את הדבר לבדכם מאחר וכך צעד קטן ומוטעה יכול לגרום לכך שתשביתו לחלוטין את המודם של המכשיר. בעבר מספר מעבדות בארץ וגם משתמשים פרטיים הצליחו לבצע את הפריצה החומרתית ויהיה מעניין אם השיטה הטורקית תאומץ על ידי חלק מהמעבדות הללו. בכל אופן ההצעה הטובה ביותר היא להמתין לפריצה תוכנתית מאחר וגם ככל הנראה גירסה 3.2 נמצאת מעבר לפינה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

מנהל הסמל האישי של Eli
    תודה
    138
    הודו לי 689 פעמים ב 214 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: הפריצה הטורקית| פריצה חומרתית למודם 5.12 למכשירי 3g

אחלה מוסיקה יש שם , נהנתי 9 דקות

Banned
    תודה
    12
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

אאוץ'... איזה התעללות בחסר ישע :d

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 3 פעמים ב 2 הודעות

אין ספק שאפל עשו להאקרים בית ספר !!!
    הפעם הפריצה קשה מאוד ונראית בלתי אפשרית !!!

ואני לא מדבר בכלל על הבוטרום החדש ..............

אין ספק שאפל הרימו את הכפפה.

ציפיצי למתנה לחג. קיבלנו כינים

iPhoner חדש
    תודה
    1
    הודו לי 2 פעמים ב 2 הודעות

תפסיק לדבר שטויות... לדעתי הפריצה למודם החדש כבר מוכנה פשוט מחכים עד שישחררו אותה!

iPhoner מנוסה
    תודה
    6
    הודו לי 6 פעמים ב 5 הודעות

אי אפשר לדעת מי מכם צודק.הלוואי והייתי יכול להיות בטוח במה שאומר גרידי.
    התחושה שלי היא שבניגוד לפריצות הקודמות,הפעם נכונו לנו חודשים ארוכים של המתנה מורטת עצבים.

iPhoner שועל על!
    תודה
    30
    הודו לי 63 פעמים ב 58 הודעות

יותר פשוט היה לשדרג ל 3.1.3 עם קובץ מותאם..שמשאיר אותך באותו מצב..
    אבל יפה כל הכבוד איזו מיומנות.. תחשבו כמה אייפונים הוא הרס עד שהגיע לרמה כזאת.. בואנה מטורף פירק והרכיב אייפון כאילו זה היה איזה בית מלגו.. באמת שאפו לחבר'ה האלו במעבדה שהצליחו.. ממש לא ג'וב פשוט.. ועוד כולל הלחמה ובאגלנים..בקיצור אם זה משיצטרכו לעשות.. נתחיל מזה שזה יעלה הון תועפות.. ואני לא רואה שמישהו כאן מקריב את האייפון שלו שרכש במיטב כספו באיזה 3000 שקל להתעללות כזאת..

אחראי סדר הסמל האישי של ymeiner
    תודה
    896
    הודו לי 1,182 פעמים ב 718 הודעות

עומר, אני כבר מריח את החצילים שעובד שם על האש(למרות שאם אני לא טועה אתה אמרת חומוס אסף). הסביח בוא יבוא, ואולי בצורת גירסא 3.2. אני מציע לקרוא מהיום ליום הפריצה sab1hday.
    שתי סיבות לכך, אני אנסה לא להביא מנחוס אז אני אומר כבר עכשיו שאף אחת מהן לא מבטיחה פריצה אלא רק מקרבת אותנו ליום.

1. גירסאות SDK כבר משוחררות זה זמן מה. למרות שהן לא אמורות לבטא הרבה בקשר למודם הן יכולות להביא קצת מידע לגבי מה מצפה לפורצים ולכן יש סיכוי שיש כמה ביצים מתחממות כבר על האש בשביל הסביח.
    2. זה באמת wishful thinking אבל יש לי איזשהו ניחוש קטן שאפל הולכים להעלות את ATT על הקטפולטה בצורת סימפרי להמונים ולהעיף אותם לכל הרוחות (זה לא אומר שמי שקנה איפון דרך המפעילה הסלולארית יוכל להיפתר מההתחיבות, אם אני לא טועה החברות בארץ מרשות לפתוח את המכשיר רק אחרי תקופת ההתחיבות). אם אני צודק פה אז צריך להתחיל כבר להכין את הטחינה.

אבל מי אמר שאני צודק בכלל.

iPhoner מנוסה
    תודה
    6
    הודו לי 6 פעמים ב 5 הודעות

הכל ספקולציות,ומי כמוני שמאמין בנאחס ולא אומר ?יש!? לפני הגול,סקפטי.
    תנו לי כבר את התענוג להזמין את אנשי שלומי מקרב הפורום לסביח פרישמן.
    עד מתי אייפון בצורת אייפוד?

Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי valersky צפיה בהודעה
    יותר פשוט היה לשדרג ל 3.1.3 עם קובץ מותאם..שמשאיר אותך באותו מצב..
    אבל יפה כל הכבוד איזו מיומנות.. תחשבו כמה אייפונים הוא הרס עד שהגיע לרמה כזאת.. בואנה מטורף פירק והרכיב אייפון כאילו זה היה איזה בית מלגו.. באמת שאפו לחבר'ה האלו במעבדה שהצליחו.. ממש לא ג'וב פשוט.. ועוד כולל הלחמה ובאגלנים..בקיצור אם זה משיצטרכו לעשות.. נתחיל מזה שזה יעלה הון תועפות.. ואני לא רואה שמישהו כאן מקריב את האייפון שלו שרכש במיטב כספו באיזה 3000 שקל להתעללות כזאת..
    מדובר במקצוענים ולא סתם באיזה מעבדת דוכן ברחוב.
    הציוד שיש להם במעבדה אפילו יותר רציני מהציוד שיש במעבדות של חברות הסלולר פה בארץ ומדובר בטורקיה לא איזה מדינה עתירת טכנולוגיה. אבל העיקר שאנחנו חושבים שאנחנו אירופה...

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון