אשכול נעול
תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל סקירת אפליקציה| Air Files

אפליקציה נוחה ופשוטה לשימוש שמאפשרת להשתמש באייפון בתור DOK ולהעביר אליו קבצים מסוגים שונים. האפליקציה יודעת לעבוד עם שלל פורמטים והמחיר הנוח שלה הופך אותה לבחירה מצוינת למי שצריך את הפיצ'ר הזה.

זמין ב- מחיר- 0.99 להורדה

האפליקציה הפשוטה והקלה הזו פשוט הופכת את המכשיר שלכם בין אם אייפון או אייפוד טאץ' לאמצעי אחסון לקבצים שונים ממש כמו DOK. העניין הוא שכמו כל שאר האפליקציות הדומות העברת הקבצים נעשית אך ורק דרך רשת אלחוטית (Wifi). היתרון של האפליקציה הזו על פני אפליקציות דומות היא המחיר הזול שלה וכן התמיכה המצוינת שלה בשלל סוגי קבצים שהם:

תמונות: JPG/JPEG, BMP, TIFF, GIF, TGA ו- PNG.
    וידאו: MP4, MPV, M4V, 3GP ו- MOV.
    אודיו: MP3, WAV, M4A, AAC ו- CAF.
    תלת ממד: OBJ ו- MD2.
    קבצי אופיס: תמיכה מלאה בכל קבצי iWork וכן בקבצי אופיס (XLS/XLSX, DOC/DOCX, PPT/PPTX).
    מסמכים: PDF, RTF/RTFD, CSV ו- CHM.
    דפי רשת: HTML/HTM ו- WebArchives (ספארי).
    מסמכי קוד: C, Cpp, Objective C. C#, Delphi, Java, Ruby, Python, VB, JSP, ASP, PHP, XML, JavaScript, CSS, SQL, Unix Shell ועוד.
    שונות: תמיכה בקבצי ZIP.

אחד הדברים היחודיים באפליקציה היא היכולת לפתוח קבצי ZIP בתור ספריות וכן האפשרות לקרוא קבצי CHM (פורמט של ספרים אלקטרוניים) בקלות ובנוחות. האפליקציה גם תומכת בהצגת תמונות תלת ממדיות בפורמט הקבצים שצוין קודם. פיצ'רים נוספים שיש לציין הם האפשרות לצלם תמונה עם המצלמה של האייפון ולשמור אותה בתיקיות שלכם, וכן להלקיט מזכר קולי ולשמור אף אותו בתיקיות.

הממשק של האפליקציה פשוט קל, ונוח כאשר ניתן בקלות להתחבר למחשב שלכם דרך הרשת האלחוטית במיוחד לאור האפשרות לראות את כתובת ה- IP של המכשיר שלכם ברשת האלחוטית אליה אתם מחוברים, דבר המקל על תהליך ההתחברות למכשיר וסינכרון/העברת התכנים אליו. בנוסף תוכלו בקלות להעביר קבצים בין הספריות השונות שקיימות או לחילופין ליצור ספריות חדשות כאהבת נפשכם. יש לציין שתהליך ההתחברות לאפליקציה/אייפון שלכם יכול להעשות ב- 2 מישורים: תוכנת FTP כמו cyberduck או Winscp או שתוכלו פשוט לגשת לכתובת ה- IP של המכשיר שלכם דרך הדפדפן ולבצע דרכו את כל נושא ניהול הקבצים והעברתם למכשיר.

כמו כן, קל מאוד לשלוח כל קובץ שקיים אצלכם בתיקיות עם המייל המובנה באייפון/טאץ' למרות ששמירת קבצים מהמייל לתיקיות הוא עדיין לא אפשרי בגלל שאפל כרגע לא מאפשרת למפתחים לעשות זאת דבר שאולי ישתנה בעתיד. בינתיים עד שמבנה תיקיות מסודר וכללי לכל האפליקציות באייפון לא יהיה זמין (אולי באחת הגרסאות הקרובות) האפליקציה Air Files עושה את העבודה על הצורה הטובה ביותר ובמחיר אטרקטיבי למדי.

ציון

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner שועל על!
    תודה
    188
    הודו לי 249 פעמים ב 193 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירת אפליקציה| Air Files

מגניב, יוצא גם גירסת לייט?

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

איך אני מעביר קבצים לאייפון מהמק שלי ???

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

אני מחפש תוכנה שתאפשר לקרוא קבצי tiff שמגיעים באימייל. האם זו התוכנה המתאימה ואם לא מי מכיר תוכנה שעושה את זה? תודה

מנהל תחום משחקים הסמל האישי של Roy.c
    תודה
    195
    הודו לי 569 פעמים ב 340 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי gro צפיה בהודעה
    אני מחפש תוכנה שתאפשר לקרוא קבצי tiff שמגיעים באימייל. האם זו התוכנה המתאימה ואם לא מי מכיר תוכנה שעושה את זה? תודה
    שלום!
    מכיוון שאתה חדש פה אעשה קצת סדר לפעמים הבאות.

דבר ראשון, תקרא את הסקירה.
    דבר שני, נא לא להספים את הפוסט עם שאלות לא קשורות!
    דבר שלישי, למה אתה מקפיץ נושא מלפני 3 חודשים?!

ננעל!

אשכול נעול