+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל iddio - אפליקציית חיפוש מבוססת גוגל לאייפון ולאייפוד טאץ'

גוגל הפך להיות מילה נירדפת לחיפוש ברשת. גם באייפון מנוע החיפוש של גוגל הוא מנוע החיפוש ברירת מחדל בספארי לשמחתם של רוב אם לא כל משתמשי האייפון. אבל הבעיה היא עם הממשק של גוגל שלמרות שהוא הותאם בצורה די טובה לאייפון הוא עדיין לא מושלם. פה באה אפליקציית הרשת iddio לעזרת משתמשי האייפון כשהיא משפרת את הממשק של גוגל בצורת עטיפה נוחה ומותאמת לאייפון.

היום הושקה אפליקציית ווב (web app), פרי פיתוח ישראלי, חדשה למכשירי האייפון והאייפוד טאץ', המציעה אלטרנטיבה לממשק החיפוש של גוגל. בעוד היא מונעת ע"י המנוע הטוב והמוכר של גוגל לחיפוש ברשת, הבשורה אותה מביאה iddio היא בממשק קריא ונוח המנצל נכון יותר את יתרונות המכשיר הנייד של אפל. התוצאה - חווית חיפוש נוחה, אינטואטיבית ומהירה יותר מהאלטרנטיבה הטבעית של גוגל.

על מנת להשתמש באפליקציה אין צורך בחשבון בחנות האפליקציות של אפל, הגישה לממשק מתבצעת באמצעות גלישה ישירה לכתובת iddio.net מהמכשיר הנייד (או כמו שנאמר בסרטון ההדרכה המופיע באתר - as simple as that). לאלה שידעו להעריך את איכות וייחודיות הממשק - מומלץ לשמור קיצור לאפליקציה במסך הבית (באמצעות לחיצה על ה "+").

היתרון ב- iddio על לפני שימוש רגיל בגוגל הוא שאפליקציית הרשת מאפשרת שימוש בהצעות תוך כדי ההקלדה כך שתוכלו למצוא את מבוקשתכם בצורה נוחה יותר ומהירה יותר ממש כמו בשימוש בגוגל על המחשב השולחני. כמו כן האפליקציה מאפשרת לחיצה על כל תוצאת החיפוש דבר שהופך את השימוש במסך הקטן לנוח יותר מאחר ולא צריך לנסות לדייק את הלחיצה של האצבע לתוך הלינק שיכול להיות די קטן ומצריך Zoom In כדי לאפשר לחיצה נוחה ומדויקת עליו.

עוד מספר פיצ'רים נוחים ב- iddio נמצאים בממשק המשתמש שעוטף את מנוע החיפוש של גוגל כאשר אם שאילתת החיפוש לא הניבה את התוצאות הרצויות תוכלו תמיד ללחוץ על לחצן זכוכית המגדלת שניגלל יחד עם עמוד ומופיע בצד שמאלי העליון של הדף לשם מעבר לתיבת הטקסט של מנוע החיפוש וחידוד השאילתא. כמו כן בפינה השמאלית העליונה של תיבת הטקסט תמצאו לחצן X שמאפשר מחיקה מהירה של הטקסט שבתיבה לשם הכנסת שאילתה חדשה לחיפוש.

אתם יכולים למצוא עוד פרטים על אפליקציית הרשת בדף הבית שלה: http://web.iddio.net/ בכניסה מהמחשב האישי (כניסה לכתובת הזו מהאייפון תוביל לאפליקציית הרשת).
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

עורך ראשי ומנהל תוכן
    בטוויטר: natisho@

"הדרך האמיתית לאמוד אדם היא לבחון איך הוא מתנהג לאדם אחר שלא מביא לו תועלת"

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: iddio - אפליקציית חיפוש מבוססת גוגל לאייפון ולאייפוד טאץ'

זה לא ממש אפליקציה זה פשוט אתר אינטרנט לחיפוש בגוגל שמותאם לאיפון

תודה
    2,089

ברירת מחדל תגובה להודעה: iddio - אפליקציית חיפוש מבוססת גוגל לאייפון ולאייפוד טאץ'

ציטוט נכתב במקור על ידי rockem צפיה בהודעה
    זה לא ממש אפליקציה זה פשוט אתר אינטרנט לחיפוש בגוגל שמותאם לאיפון

In software engineering, a web application is an application that is accessed via a web browser over a network such as the Internet or an intranet. The term may also mean a computer software application that is hosted in a browser-controlled environment (e.g. a Java applet)[citation needed] or coded in a browser-supported language (such as JavaScript, combined with a browser-rendered markup language like HTML) and reliant on a common web browser to render the application executable.

http://en.wikipedia.org/wiki/Web_application

אין לי כוח לתרגם... בכל אופן הויכוח הוא עקר ולא רלוונטי לנושא הפוסט.

עורך ראשי ומנהל תוכן

iPhoner שועל על!
    תודה
    10
    הודו לי 22 פעמים ב 20 הודעות

זה שלך natish? אם כן מברוק.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי freemee צפיה בהודעה
    זה שלך natish? אם כן מברוק.
    לא זה לא שלי...

עורך ראשי ומנהל תוכן

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

tau666 (12/12/12)

iPhoner מתחיל
    תודה
    15
    הודו לי פעם אחת

אפליקציה (או אתר ) נחמדה מאוד, רק שלפעמים זה לא מעביר אותי לדף שאני צריך. (או שזה כותב error או משהו כזה) בקיצור טעון קצת שיפור ! *

אחראי סדר הסמל האישי של ymeiner
    תודה
    896
    הודו לי 1,182 פעמים ב 718 הודעות

הבעיה הגדולה של האפליקציה הזו היא שגוגל נמצאת שניה וחצי מלסגור את הapi של החיפוש. זו אפליקציה עם רגל אחת בקבר.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

חזק ביותר

סרטים לצפייה ישירהwww.24vod.net

iPhoner חדש
    תודה
    0

ברירת מחדל Toyota Corolla Radio Gives Enhanced Appear And Existing Characteristics

Accurate, so a great number of consumers are purchasing effective models the Ford Concentrate, the Toyota Corolla and also the Honda Social are presently the developers three most desirable-promoting vehicles. The Corolla options minor revisions which includes regular energy add-ons for that base model along with a new audio process with Toyota COROLLA Radio for that greater trim levels. The Corolla sedan will come in L, LE and S trim levels. The gives enhanced seem and existing attributes. The integral installation incorporates Toyota Corolla Radio for that sedan could be an indispensible tactic to give consideration to effectively.

Mounting a brand new sound method inside the Toyota Corolla Radio gives you enhanced appear and current options. Truly, transforming the stereo process inside the Toyota Corolla takes fundamental tools under an hour or so. Need to you searching for some guideline concerning the installation, then connected car forum can settle your differences. Presently, the Toyota Corolla Radio gives enhanced seem and present characteristics receives essential upgrades more than the choice. It appears such as the new created one will make an work to edge out other prevalence compact sedans, japan manufacturer added new typical options and decreased rates for better value than the outgoing automobile provided for that public without delay. If youve ever skilled the pleasure to be Red Bottom Shoes told that the decide automobile DVD is genuinely a as opposed to a , you recognize this.

Aside from Toyota Corolla Radio boost the efficiency of traveling, the bucket seats with each other with the graceful ride the vehicle offers, supplies the driver from the 2012 Toyota Corolla a seriously comfortable knowledge. Normal security functions on all Corolla models involve stability and traction manage, antilock brakes (front disc, rear drum), front side airbags and side curtain airbags. If you'd like to discover the Toyota COROLLA Radio, or are curious about arranging an evaluation drive, visit Toyota of Kingsport. Their friendly employees could be quite content to answer any queries and to get the appropriate Toyota for you personally.

You Louis Vuitton Outlet will need to know that Toyota COROLLA Radio was created center console layout in line with the Corolla models Devoted vehicle satnav systems, the initial automobile is quite often restricted towards the high coordination in essence low profile models installed later to set up them. It is for navigation additionally to hardware, but on top of that need the help from the software program map. And Toyota COROLLA Radio is humane new handy interface, seamless transition amongst red sole shoes your connects making use of the interface, all at the helpful hints of the fingers to attain your wish want. Reflect the DFI audio-visual navigation technology leader, bold and innovative technology to pursue.

Supply from:

--- mulbelvcl -------- online
    because they

iPhoner חדש
    תודה
    1

אפליקציה טובה!!!
    אבל כמו שנאמר פה, גוגל בקרוב מאוד סוגרת את api החיפוש שלה. לכן נראה לי שהאפליקציה הולכת לרדת.

בהצלחה בכל זאת

ג'וני

"איזה כיף החוף נקי" ספר ילדים אקולוגי

+ פרסם תגובה