+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 11
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל האם האייפד אכן מגיע עם מצלמת iSight קדמית?

עדויות פיזיות מראות שיתכן מאוד ומכשיר האייפד יגיע עם מצלמת iSight קדמית שתאפשר ביצוע של שיחות וידאו בין אם בדגם הקרוב אם בזה שאחריו. אפילו בהצגת המכשיר נראה שהאייפד שסטיב ג'ובס מחזיק בידיו מכיל מצלמת iSight. האם הספידו את האייפד עוד טרם בואו? ולמה אפל לא מספרת את כל הפרטים.

עדויות לכך שהאייפד ככל הנראה יכיל מצלמת וידאו קדמית מגיעות מחברת תיקון בשם "Mission Repair" שקיבלה משלוח של מסגרות של מכשיר האייפד אותן היא הזמינה מאפל לאחרונה. במסגרת של האייפד אפשר לראות נקודת חיבור שזהה לגמרי לזו שנמצאת במסגרות המסך של מחשבי המקבוק יוניבודי של אפל שמיועדת עבור מצלמת ה- iSight המובנית במחשבים הניידים (וגם באיימקים) של החברה. Mission Repair אישרה שהמצלמה מהמקבוק מתאימה באופן מושלם למסגרת של האייפד כאשר העדשה, ה- LED וחיישן התאורה נכנסים כולם באופן מושלם למקומם במסגרת האייפד.

העדות הפיזית הזו מתווספת לעוד מספר עדויות כאשר דיווחנו לפני מספר ימים שה- SDK 3.2 עבור האייפד מכיל אפשרויות של צילום תמונות והוספתן בתור ה- API של אנשי הקשר, בנוסף לאפשרות להוסיף תמונה מתוך תמונות שכבר נמצאות במכשיר. כמו כן יש לא מעט טענות לפיהן מכשיר האייפד שהוצג ביום רביעי האחרון בו סטיב ג'ובס ושאר המנהלים הבכירים באפל השתמשו לשם הצגת יכולות המכשיר הכיל מצלמה מובנית כבר בתוכו (ראו תמונה ראשית). אך כמובן יתכן מאוד ומדובר באשלייה אופטית או באפשרות שאפל עדיין בודקת.

להזכירכם גם לקראת הצגת האייפוד טאץ' דור 3 היו לא מעט רמזים ועדויות לפיהן היה די ברור שהאייפוד טאץ' אמור להגיע עם מצלמה כלשהי בין אם וידאו או וידאו+סטילס כמו זאת של האייפון 3Gs. אולם בסופו של דבר עקב בעיות טכניות אפל זנחה את הכנסת המצלמה בהשקת המוצר והשמועות הן שהדבר ידחה לדגם הבא של האייפוד שיושק ככל הנראה רק בחודש ספטמבר. כך שיתכן מאוד שאפל בודקת את האפשרות של הוספת מצלמה קדמית למכשיר האייפד אבל עם אפל אף פעם אי אפשר לדעת אלא רק כשהמוצר אכן מגיע למדפים. בכל אופן בינתיים אין שום אזכור לכך בדפי המפרט של המוצר ויתכן מאוד שאנחנו נזכה לראות את המצלמה הקדמית רק בדגם הבא של האייפד.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

iPhoner מנוסה
    תודה
    3
    הודו לי 18 פעמים ב 8 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: האם האייפד אכן מגיע עם מצלמת iSight קדמית?

זה כנראה המווסת בהירות שנמצא גם באייפוד טאץ'.
    יש את הסרטון של ijustine שהיא עם האייפד ולא נראה שיש בו מצלמה-

נערך לאחרונה על ידי natish; 02/02/10 בשעה 17:35.

iPhoner מתחיל
    תודה
    28
    הודו לי 9 פעמים ב 5 הודעות

נצטרך לפרוץ את האייפד או לא ?

iPhoner מתקדם
    תודה
    11
    הודו לי 6 פעמים ב 3 הודעות

נצטרך לרצות לקנות אותו בכלל

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי lokopo צפיה בהודעה
    זה כנראה המווסת בהירות שנמצא גם באייפוד טאץ'.
    יש את הסרטון של ijustine שהיא עם האייפד ולא נראה שיש בו מצלמה-
    אולי מדובר בדגמים ראשוניים שאפל שיחררה כדי שאנשים יוכלו להרגיש את המכשיר וכדי לעשות לו קצת שיווק מקדים. יש גם תמיד את האפשרות שדגמי ה- wifi יגיעו בלי מצלמה ואילו דגמי ה- 3g יגיעו עם מצלמה (אולי גם בגלל זה ההפרש הדי משמעותי במחיר).

בכל אופן אני חושב שכל עוד שהמכשיר לא יצא לשוק אי אפשר להספיד אותו או את השימושים שלו לגמרי כי לא ברור עדיין מה כן יהיה עליו ומה לא. שוב, תמיד יש את האופציה שאנחנו מעלים את הציפיות מהמוצר ושבסוף נתאכזב.

אחראי סדר הסמל האישי של ymeiner
    תודה
    896
    הודו לי 1,182 פעמים ב 718 הודעות

ציטוט נכתב במקור על ידי natish צפיה בהודעה
    אולי מדובר בדגמים ראשוניים שאפל שיחררה כדי שאנשים יוכלו להרגיש את המכשיר וכדי לעשות לו קצת שיווק מקדים. יש גם תמיד את האפשרות שדגמי ה- wifi יגיעו בלי מצלמה ואילו דגמי ה- 3g יגיעו עם מצלמה (אולי גם בגלל זה ההפרש הדי משמעותי במחיר).

בכל אופן אני חושב שכל עוד שהמכשיר לא יצא לשוק אי אפשר להספיד אותו או את השימושים שלו לגמרי כי לא ברור עדיין מה כן יהיה עליו ומה לא. שוב, תמיד יש את האופציה שאנחנו מעלים את הציפיות מהמוצר ושבסוף נתאכזב.
    כפי שכבר רשמתי בעבר במקומות אחרים, לדעתי הסיבה להסתרת המצלמה היא פוליטית יותר מטכנית ויהיה לאייפד מצלמה.

בקשר להספד, אני לא רואה איזשהו טבלט אחר שעומד ביכולות של האייפד. ביחד עם שרת סיטריקס המכשיר הזה יהווה לחברות הוזלה משמעותית במחירי המחשוב בחברות שלהם. מצלמה וכל השאר יגיעו, אם בתוך המכשיר ואם בתור דוקינג סטיישן חיצוני. אני גם לא רואה חברה שיכולה להתחרות עם אפל במכשיר כזה, ראיתם מה hp הוציאה, זה לא טבלט זה משקולת לדפים.

אם מעבירים את הדיון פה לפחות רגשי ויותר טכני ובוגר, אני רואה כמה שימושים למכשיר הזה בעולם העסקי וזה מספיק לאפל. לאייפון אין מצלמה קדמית ובכל זאת אנחנו מחבקים אותו כל לילה לפני השינה ביחד עם נשיקת לילה טוב. בטכנולוגיה הקיימת היום ובתמחור שאפל נתנו למכשיר זה בהחלט המוצר הכי טוב שאפשר להוציא.

משתמש VIP Silver הסמל האישי של yefa
    תודה
    62
    הודו לי 131 פעמים ב 88 הודעות

תראו את התמונה הזו (קצת יותר איכותית)

מה שכן בהמשך לא רואים כל זכר למצלמה גם שמהמצלמה ממש קרובה כך שיכול להיות שזה כמו שנתיש אמר, שזה רק מהתאורה

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי ymeiner צפיה בהודעה
    כפי שכבר רשמתי בעבר במקומות אחרים, לדעתי הסיבה להסתרת המצלמה היא פוליטית יותר מטכנית ויהיה לאייפד מצלמה.

בקשר להספד, אני לא רואה איזשהו טבלט אחר שעומד ביכולות של האייפד. ביחד עם שרת סיטריקס המכשיר הזה יהווה לחברות הוזלה משמעותית במחירי המחשוב בחברות שלהם. מצלמה וכל השאר יגיעו, אם בתוך המכשיר ואם בתור דוקינג סטיישן חיצוני. אני גם לא רואה חברה שיכולה להתחרות עם אפל במכשיר כזה, ראיתם מה hp הוציאה, זה לא טבלט זה משקולת לדפים.

אם מעבירים את הדיון פה לפחות רגשי ויותר טכני ובוגר, אני רואה כמה שימושים למכשיר הזה בעולם העסקי וזה מספיק לאפל. לאייפון אין מצלמה קדמית ובכל זאת אנחנו מחבקים אותו כל לילה לפני השינה ביחד עם נשיקת לילה טוב. בטכנולוגיה הקיימת היום ובתמחור שאפל נתנו למכשיר זה בהחלט המוצר הכי טוב שאפשר להוציא.
    למען האמת עוד לא ראינו את היכולות של הטבלט של hp אז לקרוא לו "משקולת לדפים" זה קצת מוקדם אחרי הכל הוא מריץ גירסה של חלונות 7 שנכון לעכשיו מאפשרת עליו יותר אפשרויות מאשר האייפד של אפל.

מה שכן אני מסכים לגמרי שיש לאייפד הרבה שימושים ובסופו של דבר ההצלחה שלו תהיה כמו ההצלחה של האייפון - תלויה בקהילת המפתחים שלו ובאפשרויות ובאפליקציות שהם יביאו.

ציטוט נכתב במקור על ידי yefa צפיה בהודעה
    תראו את התמונה הזו (קצת יותר איכותית)

מה שכן בהמשך לא רואים כל זכר למצלמה גם שמהמצלמה ממש קרובה כך שיכול להיות שזה כמו שנתיש אמר, שזה רק מהתאורה
    יכול להיות שהיו להם 2 אייפדים או אפילו 3 על המסך כי אחד היה בצד עליו הודגמו המשחקים והאפליקציות, אחד סטיב החזיק לקהל ואחד חובר למסך ליד הכורסא עליו פיל שילר, ג'ובס וסקוט פורסטאל הציגו את היכולות של המכשיר.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

חברים
    על דבר אחד כולם יסכימו, כולנו מקווים שה IPAD יגיע עם מצלמה קידמית והכי חשוב שהאייפון הבא יגיע עם מצלמה קדמית אחרת אני ממש לא מבין איך אפל חושבים .

iPhoner מנוסה
    תודה
    12
    הודו לי פעם אחת

מצלמה, לא מצלמה - יהיו עוד דגמים.
    מצדי שאפל ימציאו iHomus - אני אקנה את זה=-]
    המוצרים של אפל תמיד מושלמים.

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון