+ פרסם תגובה
תוצאות 1 עד 4 מ 4
    מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ברירת מחדל SwitchEasy CapsuleRebel-M for iPhone 3G/3GS

SwitchEasy CapsuleRebel M

לטובת מי שמעדיף להתרשם מהמוצר בסקירת וידאו, נוספה האפשרות בתחתית ההודעה.

חברת SwitchEasy הינה מהמובילות בתחום הכיסויים לאייפון, לפי דעתי הסדרה שהקפיצה אותה למקום המכובד הזה היא סדרת ה-CapsuleRebel שהושקה עוד בשנת 2008.
    הסדרה התאפיינה במראה ייחודי וברמת הגנה חסרת פשרות שעד היום יצרנים רבים שואפים אליה ובודדים הצליחו להשתוות לה.

לאחר שידרוג קל שעברה הסדרה בשנה שעברה עם גרסאת ה-Serpent (בה שודרגה החתיכה החיצונית לגימור מחוספס יותר שרגיש פחות לשריטות), SwitchEasy החליטה שהגיע הזמן לעורר את הסדרה עם שדרוג רציני יותר.

עקב אכילס של הכיסויים הנ"ל היה הפס התחתון שככול הנראה עקב הרכבה ופירוק לא זהירים/עדינים מספיק, היה הופך לרפוי ומוריד מרמת ההגנה והעיצוב של הכיסוי.

כיסוי ה-CapsuleRebel M (כשה-M מציינת Menace, "איום" בעברית), הגיע עם שני שיפורים משמעותיים,
    השיפור הראשון בא לתקן את בעיית הפס התחתון, בו נוספו שני פסים נוספים לצורך תמיכה ברצועה, כבר משימוש ראשוני בכיסוי ניתן להרגיש איך כל החלק התחתון צמוד יותר למכשיר ולא ניתן להזזה.

השיפור השני, חשוב לא פחות, הינו שינוי המראה הכללי של הכיסוי,
    בכיסוי ה-M חברת SwitchEasy יצרה גב בתבנית תלת-מימדית, גב שבולט יותר החוצה עם מראה שיכול להזכיר חרבות/סכינים או גב בולט של קרוקודיל, כנראה שאחד מהם הוא הגורם לשם Menace, השערות אישיות שלי, יכול להיות שאני טועה).
    בכל-אופן, השינוי בעיצוב לפי דעתי גרם לכיסוי להיות מושך את העין בהרבה, מעניין יותר וייחודי יותר מכיסויים חלקים אחרים.

* הכיסוי מגיע בצבעים שחור, לבן ואדום.

כמו כן הערכה שמסופקת יחד עם הכיסוי שודרגה גם היא, בערכה תוכלו למצוא
    - 2 מגני מסך של החברה.
    - 2 כיסויים לפורט הסנכרון של הטלפון (Dock) בצבע תואם לצבע הכיסוי.
    - 2 כיסויים לפורט חיבור האוזניות בצבע תואם לצבע הכיסוי.
    - 2 מתאמי עגינה לתחנות עגינה (Dock Station) ולרמקולים בעלי מעמד לאייפון, לטובת חיבור המכשיר יחד עם הכיסוי, התאמים מגיעים אחד בצבע שחור והשני בצבע לבן, בכדי להתאים את הכיסוי לצבע האביזר (תחנת עגינה/רמקולים) שברשותכם.
    - מעמד לאייפון בעל 2 צדדים, הראשון מעמד לסרטים, במצב אופקי, והשני למעמד בשימוש רגיל (שיחות וכו') במצב אנכי.
    - מטלית ניקוי.
    - כרטיס להוצאת בועות אוויר שיכולות להגרם בזמן התקנת מגן המסך.

לטובת מי שלא מכיר את סדרת CapsuleRebel אציין בקצרה מה הסיבה שהכיסויים הנ"ל זכו לפופולריות ואמון בעניין ההגנה על המכשיר,
    ראשית בחלקו התחתון (שקרוב יותר למכשיר) תמוקם שכבה גמישה/רכה יחסית שמטרתה לספוג את הזעזוע שיכול להגרם מנפילה/מכה קשה, כך שהכיסוי לא יעביר לאייפון את כל עוצמת המכה.
    בחלקו העליון תורכב שכבת פלסטיק קשיחה להגנה מנפילה/מכה ממוקדת של עצמים חדים.
    מסביב למסך הכיסוי יוצר מסגרת הגבהה מהגבוהות שניתן ליצור בכיסוי, בכדי שגם בנפילה רצינית על חלקו הקדמי של המכשיר, המסך יהיה רחוק ככול האפשר מהעצם עליו נפל.
    בנוסף כמובן ההגבהה שומרת על המסך משיפשופים ושריטות שהנחה על השולחן יכולה לגרום.

לסיכום,
    היתרונות העיקריים:
    - עיצוב - הכיסוי נותן מענה מצויין למי שמחפש כיסוי מושך מאוד ולא סטנדרטי, והגוונים בהם נמכר משקפים את המראה ה"חייתי"/"מסוכן" שהיצרן ניסה ליצור.
    - הגנה - היצרן שמר עדיין על רמה גבוהה מאוד שקשה למצוא לה מתחרים.

חסרונות:
    - קלות ההרכבה והפירוק - מכוון שהיא עשויה מ-2 שכבות נפרדות עניין ההרכבה והפירוק ארוך קצת יותר מכיסויים סטנדרטים.
    - המימדים - אין מה לעשות, בשביל לספק הגנה מקסימלית צריך קצת "בשר" לכיסוי, כך שהוא לא נמנה בין הכיסויים הדקים לאייפון.

אני מאמין שמי שהכיסוי עונה על דרישותיו יוכל להתעלם מהחסרונות הנ"ל (או לפחות להבין אותם ולקבל אותם באהבה).

מי שמחפש כיסוי עדין יותר ובעל מימדים קומפקטיים יותר יוכל להסתכל על כיסוי ה-Vulcan שאותה יצרנית שחררה במקביל:
    http://www.iphones.co.il/forum/thread117886.html

סקירת הוידאו על ה-CapsuleRebel M

נערך לאחרונה על ידי Vatos-Locos; 11/12/10 בשעה 22:51.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Vatos-Locos על הידיעה:

shacharr (21/01/10)

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 3 פעמים ב 3 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: סקירה+וידאו | SwitchEasy CapsuleRebel M

תודה רבה, יש לך סקירות מצויינות.
    שמתי לב שSwitchEasy שידרגו את החבילה. ב-Capsule Rebel קיבלתי חצי ממה שקיים בגירסת ה-M.
    בגדול אתה מרוצה ממנו? יכול להיות שזה יהיה המגן הבא שלי

נערך לאחרונה על ידי Waze; 21/01/10 בשעה 15:49.

iPhoner חדש
    תודה
    2
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

תודה אחי, אחלה סקירה..
    בגלל שיש לו מימדים גדולים אז אני לא קונה אותו כי זה חשוב לי שהמגן יהיה דק, אבל את העיצוב שלו מאוד אהבתי,
    יותר מה-rebel הקודם.

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

תודה.

Waze, מרוצה מאוד, בגלל שה-REBEL הרגיל שטוח הוא נראה רחב מידי, הבליטה של ה-REBEL M מאזנת את הרוחב/עובי אז לי לפחות הוא נראה פחות רחב.

UNrovel, עניין של טעם, ה-Vulcan הרשים אותי לטובה ביחס לעובי שלו, אולי הוא יתאים לך יותר.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Vatos-Locos על הידיעה:

hochberg (05/10/10)

+ פרסם תגובה