+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 23
    Editor-in-chief הסמל האישי של natish
    תודה
    2,089
    הודו לי 7,571 פעמים ב 3,502 הודעות

ברירת מחדל אייפונס טיפ| כיצד לשמור על אורך הסוללה באייפון

כל משתמשי האייפון (מגירסה 3.0 ומעלה לפחות) מכירים את הבעיה של זמן הסוללה הקצר של המכשיר. הנה מספר דרכים להאריך את חיי הסוללה כמה שאפשר באייפון.

האייפון הוא מכשיר ניפלא, הוא מאפשר לכם להתחבר למיילים שלכם, לקרוא חדשות ב- RSS או באתרים המועדפים עליכם, לצייץ בטוויטר, לראות מה קורה עם החברים בפייסבוק, לשחק בכותרים איכותיים, לנווט למעוז חפצכם, לשמוע מוזיקה ולצפות בסירטונים וזה רק קצה הקרחון. אבל הבעיה היא שבלי חיבור חשמל זמין לא תוכלו לעשות את כל זה באייפון שלכם מבלי להשאר בלי סוללה באמצע היום. כן, בקטע הזה האייפון לא שונה מהרבה מכשירי סמארטפון שפועלים בטכנולוגיית הדור השלישי והוא אפילו נופל מהם בזמן הסוללה הקצר שלו.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להאריך את זמן הסוללה של המכשיר עד כמה שאפשר:

1. תנעלו את המכשיר בכל רגע בו הוא לא נמצא בשימוש. מסך ה- LCD הגדול והמואר של האייפון, כמו כל מסכי המכשירים הסלולריים הוא אחד מצרכני החשמל הגדולים ביותר של המכשיר. כך שבכל רגע בו אתם לא משתמשים במכשיר תנעלו אותו. ואם אתם שוכחים לעשות את זה אז תגדירו זמן נעילה קצר ככל האפשר.

2. הנמיכו את הבהירות של המכשיר אל מתחת לחצי (ורצוי גם לכיוון השליש) והפעילו את אפשרות ה- Auto Brightness שתווסת את בהירות המסך באופן אוטומטי בשימוש בחיישן התאורה של המכשיר. בהתחלה קצת קשה אבל אתם תסתגלו במהרה לבהירות החדשה.
    הגדרות-->בהירות

3. כבו את הקישוריות כשאתם לא משתמשים בהם. אתם נוהגים להשתמש הרבה בבלוטות' וב- Wifi? יופי לכם! אבל בכל רגע שאתם לא משתמשים באותן קישוריות המכשיר שלכם מתאמץ למצוא רשתות אלחוטיות ואביזרי בלוטות' להתחבר אליהם כך שברגע שאתם לא צריכים את הקישוריות שלכם כבו אותן.
    הגדרות-->Wifi
    הגדרות-->כללי-->בלוטות'

4. כבו את הודעות הדחיפה. זה אולי שירות נחמד שמאפשר לכם להשאר מחוברים לכל הרשתות החברתיות ולתוכנות המסרים שלכם אבל זה גוזל הרבה מצריכת הסוללה מאחר וזה מצריך מהמכשיר שלכם להתחבר באופן קבוע לשרתים של אפל לשם קבלת אותן ההודעות בדחיפה.
    הגדרות-->עידכונים (או Notifications בממשק האנגלי)

5. לכל מי שהוא לא איש עסקים וענייני המייל אצלו הם לא נושא של חיים ומוות, רצוי גם לכבות את ה-Push mail שלו ולהגדיר אותו בתור Manual Fetch כך שהבאת המידע תעשה בצורה ידנית רק עם הכניסה לאפליקציית המייל. קביעת Fetch לכל X זמן הוא פתרון זללני גם כן. לכן אם הזמינות חשובה השתמשו ב Push אם לא אז ב- Manual Fetch.
    הגדרות-->מייל, אנשי קשר, לוחות שנה-->טען נתונים חדשים (או Fetch New Data)

6. כבו את האקולייזר ואת בדיקת השמע (Soundcheck). נכון, זה אולי מוריד קצת מחווית ההאזנה למוזיקה. אבל לכל אותם משתמשים שאינם אודיופילים מושבעים שיכולים להסתדר עם האיכות הרגילה ומעדיפים להאריך את זמן הסוללה רצוי שתכבו את האקולייזר ואת בדיקת השמע בעת האזנה למוזיקה (ובכלל) מאחר והאקולייזר ובדיקת השמע דורשים משאבים לא מעטים מהמכשיר ומקטינים את חיי הסוללה.
    הגדרות-->iPod-->אקולייזר
    הגדרות-->iPod-->בדיקת שמע

7. כבו את שירותי המיקום. שירותי המיקום הם בעצם אנטנות ה- GPS של האייפון. כשאתם לא מנווטים אין לכם ממש צורך בשירותי המיקום הללו מאחר והם צורכים סתם עוד משאבים מהמכשיר ועקב זאת מקטינים את זמן הסוללה.
    הגדרות-->כללי-->שירותי מיקום

8. כבו את ה- SSH. משתמשים שפרצו את האייפון שלהם והתקינו את תוכנת SSH או שלחילופין, משתמשים שמשהו אחר פרץ עבורם את האייפון והתקין את תוסף ה- SSH רצוי מאוד שתכבו אותו כשהוא לא בשימוש. כל עוד אתם לא מחוברים לרשת דרך חיבור SSH התוסף מחפש רשתות והוא מצמצם את זמן הסוללה באופן ניכר. שימו לב שאחרי כל כיבוי והדלקה התוסף מופעל שוב כברירת מחדל (גם אם כיביתם אותו) ויש לכבותו שוב. מעבר לזה אם אתם לא נמנים עם קהל החובבים של הסידיה ואתם לא מעבירים תכנים באופן תדיר עם Winscp/Cyberduck מהאייפון למחשב שלכם או בכיוון ההפוך תסירו את התוסף הזה הוא סתם מיותר עבורכם.
    דרך תוסף ה- SBSettings או שתסירו את התוסף דרך הסידיה

9. למרות שזה לא ממש מומלץ, ניתן לכבות את ה- 3G ולהמשיך את פעולת המכשיר על רשת ה- Edge/Gprs (בהתאם למפעילה הסלולרית שלכם) דרך הגדרות המכשיר כאשר משתמשים שפרצו את המכשיר שלהם והתקינו את תוסף ה- SBSettings יכולים לכבות את אפשרות ה- 3G דרך התוסף.
    חשוב מאוד: בעלי אייפון ברשת פלאפון לא יכולים לסגור את רשת ה- 3G במכשירם מאחר והם ישארו ללא קליטה. הסיבה היא פשוטה והיא שלפלאפון בניגוד לסלקום או אורנג' אין רשת דור 2/2.5 והחברה פועלת רק ברשת דור 3/3.5.
    הגדרות-->כללי-->רשת-->3G

10. לכל אותם משתמשים שפרצו את המכשיר שלהם והם משתמשים באפשרויות המולטי טאסקינג דרך תוסף ה- Backrounder רצוי שתצמצמו את השימוש שלכם במולטי טאסקינג במכשיר מאחר וזה צורך הרבה משאבים מהמכשיר באופן שאפל לא ממש תיכננה את פעולת מערכת ההפעלה.

11. גם מיועד למשתמשי האייפון שפרצו את המכשיר שלהם והתקינו על מיני ערכות נושא מרהיבות שמחליפות צבעים או מגיעות עם אנימציות משוכללות. או לחילופין לכל משתמשי האייפון שהתקינו כל מיני מסכי נעילה מגוונים ויפים כמו Cydget ודומיו. התוספים הללו אולי הופכים את המכשיר שלכם ליפה יותר אבל הם מקצרים את זמן הסוללה שלו בהרבה.
    הסרת התוספים נעשית דרך המקור להתקנתן

12. האייפון הוא בסופו של דבר אמצעי תקשורת וגישה לרשת. נכון שיש לו הרבה מאוד אפליקציות נחמדות ומשחקים מגניבים. אבל בכל זאת אתם צריכים לשאול את עצמכם האם אני רוצה לשחק במכשיר ולהשאר בלי סוללה באמצע היום או שאני מעדיף לדחות את המשחק לזמן בו אני אהיה ליד מטען ולהשאר עם סוללה טעונה?!

13. לא ממש טיפ להארכת הסוללה אבל עדיין המידע יכול להאריך את זמן הסוללה שלכם במהלך היום. לכל מי שלא ידע, שמע או ראה לאייפון לא חסרים מוצרים פריפריאליים כמו מטענים חיצוניים, סוללות חיצוניות ועוד שמאריכות את זמן השימוש במכשיר באופן ניכר. סוללות ומטענים שכאלה ניתן להשיג ברחבי הרשת וחשוב לציין שאחד הכלים החשובים ביותר לאייפון הוא מטען לרכב שמאפשר לכם להגיע ליעדכם עם מכשיר טעון וגם להשתמש במכשיר בתור כלי ניווט בלי לחשוש לגורל הסוללה.

קרדיט ל- Roy.c על התמונות

נערך לאחרונה על ידי Cyphers; 12/01/10 בשעה 10:57.
    עורך ראשי ומנהל תוכן
    בטוויטר: natisho@

"הדרך האמיתית לאמוד אדם היא לבחון איך הוא מתנהג לאדם אחר שלא מביא לו תועלת"

2. 17 משתמשים אמרו תודה ל- natish על ההודעה

צ'סטר (18/01/11), שנינוש! (12/01/10), amagen (14/02/10), Amit.S (07/08/11), brazilero (12/01/10), duduyag (12/01/10), eli1600 (13/01/10), haimlit (20/01/10), hspada (13/06/10), kenlo11 (12/01/10), max007 (12/01/10), orenyahud (02/04/10), Playaz (13/02/10), saar200 (17/03/10), Shaked1991 (14/08/10), trossik46 (12/01/10), Vatos-Locos (12/01/10)

מנהל פורום אביזרים הסמל האישי של Vatos-Locos
    תודה
    120
    הודו לי 353 פעמים ב 297 הודעות

ברירת מחדל תגובה להודעה: אייפונס טיפ| כיצד לשמור על אורך הסוללה באייפון

טיפים מצויינים,
    רק נראה לי שהכוונה בסעיף 6 זה למשתמשים שאינם אודיופילים.

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי Vatos-Locos צפיה בהודעה
    טיפים מצויינים,
    רק נראה לי שהכוונה בסעיף 6 זה למשתמשים שאינם אודיופילים.
    תוקן

עורך ראשי ומנהל תוכן

iPhoner ותיק
    תודה
    44
    הודו לי 26 פעמים ב 18 הודעות

אחלה כתבה...
    לא מזמן ynet גם עשו משהו דומה.
    ומאוד מסכים לגבי סעיף 13.

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

אין דבר כזה הגדרות-> עדכונים סעיף 4

iPhoner שועל על!
    תודה
    36
    הודו לי 28 פעמים ב 25 הודעות

בתוך הגדרות תספור 4 מלמעלה ותראה עידכונים!

iPhoner מתחיל
    תודה
    1
    הודו לי 5 פעמים ב 2 הודעות

כל הכבוד, מכיר את רוב הטיפים... באמת עוזרים

iPhoner חדש
    תודה
    0
    הודו לי 0 פעמים ב 0 הודעות

בתוך הגדרות 4 מלמעלה זה צלילים .

תודה
    2,089

ציטוט נכתב במקור על ידי mikinet צפיה בהודעה
    אין דבר כזה הגדרות-> עדכונים סעיף 4
    ציטוט נכתב במקור על ידי mikinet צפיה בהודעה
    בתוך הגדרות 4 מלמעלה זה צלילים .
    הסעיף מופיע רק אחרי שמתקינים אפליקציה שמשתמשת באפשרויות הדחיפה.
    תתקין את פייסבוק החדש, או כל משחק/ אפליקציה שמשתמשים ב- push ותראה איך "באופן קסם" מופיע לך הסעיף

עורך ראשי ומנהל תוכן

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל natish על הידיעה:

alon1992 (13/01/10)

iPhoner שועל על! הסמל האישי של Cyphers
    תודה
    4
    הודו לי 591 פעמים ב 215 הודעות

חבר'ה אני חייב לחלוק על דעתכם בנוגע להעדפת Fetch על Push.
    ActiveSync בטכנולוגיית Push הקליינט (טלפון) לא שומר על חיבור תמידי (מול השרת) וגם לא דוגם אותו. את החיבור יוזם השרת ומרגע ההגדרה הראשוני את כל פעולת ה notification יוזם השרת. את הורדת המייל מבצע הקליינט כמובן אבל זאת רק במידה ויש מה להוריד.
    לעומת זאת, Fetch שמוגדר לבדיקה כל X זמן טוחן בטרייה ותעבורת נתונים. אם הגדרתם Manual Fetch ברור שהוא עדיף אם קבלת המיילים בזמן אמת לא חשובה לכם כי אז פשוט תבדקו פעם ב- 6 שעות ותורידו את כל המיילים שלכם. מצד שני, אם אתם לא מקבלים כלכך הרבה מיילים Push הוא בכל מקרה אופציה עדיפה.

לכן, המלצתי היא ל Push ולא ל- Fetch גם למשתמשים הכבדים וגם למשתמשים הקלים.

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה ל Cyphers על הידיעה:

Amit.S (07/08/11)

+ פרסם תגובה
עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון