5 דרכים לחסוך כסף ברכישת אפליקציות לאייפון או לטאץ'

האתר TUAW העלה מספר שיטות בהן ניתן להעזר כדי לצמצם את הוצאות הרכישה של אפליקציות לאייפון או לאייפוד טאץ'.

עם למעלה מ-100,000 אפליקציות באפסטור, למצוא את האפליקציה המתאימה עבורכם יכולה להיות התנסות ארוכה ולא קלה. אומנם אפל משפרת את ממשק החנות מפעם לפעם והיא משתפרת בנושא כאשר היום קל הרבה יותר למצוא את מה שאתם מחפשים מאשר עם השקת האפסטור לראשונה. אבל אם אתם פועלים בתקציב נמוך או שאתם פשוט אוהבים מציאות, האפסטור לא נותנת לכם את הכלים שאתם צריכים אם אתם מחכים שאפליקציה שעולה 9.99$ תרד למחיר נמוך יותר מסיבות כאלו או אחרות.

למרבה המזל יש אלטרנטיבות אחרות למנוע החיפוש המובנה של האפסטור שכן נותנות לכם מידע מתי אפליקציות מסוימות הן במבצע וכך אתם יכולים לחסוך די הרבה כסף במיוחד אם אתם מאלה שאוהבים לנסות אפליקציות ומשחקים חדשים כל הזמן. נכון להיום יש לי כמה עשרות אפליקציות מהאפסטור שמותקנות אצלי על האייפון כאשר רובן הן אפליקציות בתשלום אבל חלק די גדול מהאפליקציות שיש לי הן אפליקציות שרכשתי כשהן היו במחיר מבצע או אפילו נימכרו בחינם לתקופה מוגבלת כך שיוצא שחסכתי הרבה מאוד כסף.

בצורה הזו יצא לי גם להתנסות עם הרבה מאוד משחקים ואפליקציות שאולי הייתי מתעלם מהן. כאשר כל החיסכון וההתנסויות הזולות הן בזכות 3 אפליקציות מהאפסטור ו-2 אתרים שמנטרים את כל האפליקציות והמשחקים באפסטור מבחינת משחקים וביקורות ומיידעים אתכם כאשר אפליקציות מסוימות נמצאות במבצע.

אתרים
האתר הראשון הוא AppShopper.com. לא רק שהאתר בודק שינויים משמעותיים באפסטור הוא גם נותן לכם לחפש אפליקציות לפי פילטרים כמו למשל: אפליקציות חינמיות ואפליקציות בתשלום, הפרדה לקטגוריות וכן הלאה. באתר יש גם שדה חיפוש שמאפשר לכם למצוא אפליקציה מסוימת או ז'אנר מסוים ואם אתם נרשמים לחשבון חינמי באתר אתם גם יכולים ליצור לכם רשימת בקשות (wish list) של אפליקציות שהייתם רוצים לרכוש (מעין עגלת קניות עבור אפליקציות לאייפון) והאתר יידע אתכם במייל כאשר אחת מאותן האפליקציות שהכנסתם ל"רשימת הבקשות" שלכם תהיה במבצע. עוד פיצ'ר נחמד של האתר הוא שאתם יכולים לסמן את האפליקציות שהורדתם כבר והאתר יידע אתכם כאשר יש עידכונים זמינים לאותם האפליקציות.

להמשך קריאה ודיון בנושא